Νέα

Για γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~ Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 224
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας άρεσε?

  • Ναι

    Ψήφοι: 1 50,0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αδιάφορο

    Ψήφοι: 1 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2

koroivos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
0
Πόντοι
6
κ οσο για τα επι προσωπικου
τουλαχιστον την ευα κ επι προσωπικου την εβρισε, εμενα δε θυμαμαι αλλα ολο κ κατι θα μου πε
αλλα τι να λεει? γυναικες ειμαστε κ οταν λεει ολες ειστε ετσι κ αλλιως κ αλλιωτικα (τρελλο βρισιδι) κ δεν ντρεπεστε κ μονο που γεννηθηκατε με αυτο το φυλο.. δεν ειναι προσωπικα... οοοοοοοοοχιιι αφορουν τις εξωγηινες γυναικες...

δεν ξερω τι λετε για το μιουτ αλλα γουορν (κ αδικως) φαγαμε ενα φεγγαρι

με την λογικη σου ενας εγραφε γαμω την ελλαδα σας οποτε μας βριζει ολους?
ενας αλλος εβριζε τον ολυμπιακο?δηλαδη βριζει την μιση ελλαδα?
ασε ππου και εσυ και η ευα βριζετε του αντρες και εμενα
δεν ειπα τιποτα ομως
βριστε οσο θελετε οταν ξερεις τι εισαι δεν θυμωνεις
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
με την λογικη σου ενας εγραφε γαμω την ελλαδα σας οποτε μας βριζει ολους?
ενας αλλος εβριζε τον ολυμπιακο?δηλαδη βριζει την μιση ελλαδα?
ασε ππου και εσυ και η ευα βριζετε του αντρες και εμενα
δεν ειπα τιποτα ομως
βριστε οσο θελετε οταν ξερεις τι εισαι δεν θυμωνεις

Φεθρυ....εγω την Εβρισα την Ελλαδα σας.
Ετσι κι αλλιως εσυ εισαι τουρκος.....τι τσαντιζεσαι?
Ασε τους αλλους.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
μα ο λευκος κ ο χρηστος δεν μου παιρναν αδιαφοροι
κ πριβε τους μιλαω κ καλοπροαιρετη πλακα κανω μαζι τους
ειδικα με τον λευκο
απλα εβγαλες συμπερασμα χωρις να ξερεις
τωρα για τον κοιροιβο.. εμ γουσταρω κ τον δουλευω καθολου αδιαφορος δεν μου ειναι αφου διασκεδαζω με αυτα που γραφει


αναλογως το επιχειρημα μουν... δεν θα σε ρωτησω που θα παω μουν κ ουτε κ θα σου ζητησω την αδεια να γελασω ή να δουλεψω οποιο νικ μου κανει κεφι

τις ταμπελες τις βαζεις κ εσυ οταν με στελνεις στα κοσμοπολιταν που μονο για χαζογκομενες ειναι


κοροιβε εγω δεν εχω βρισει κανενα εδω μεσα κ κανενα ανδρα γενικοτερα ουτε εχω τσουβαλιασει ανδρες με διαφορα κοσμητικα επιθετα
οπως κανεις εσυ με τις γυναικες

κα ακριβως επειδη ξερω τι ειμαι δεν θυμωσα...  ;)
 

koroivos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
0
Πόντοι
6
μα ο λευκος κ ο χρηστος δεν μου παιρναν αδιαφοροι
κ πριβε τους μιλαω κ καλοπροαιρετη πλακα κανω μαζι τους
ειδικα με τον λευκο
απλα εβγαλες συμπερασμα χωρις να ξερεις
τωρα για τον κοιροιβο.. εμ γουσταρω κ τον δουλευω καθολου αδιαφορος δεν μου ειναι αφου διασκεδαζω με αυτα που γραφει


αναλογως το επιχειρημα μουν... δεν θα σε ρωτησω που θα παω μουν κ ουτε κ θα σου ζητησω την αδεια να γελασω ή να δουλεψω οποιο νικ μου κανει κεφι

τις ταμπελες τις βαζεις κ εσυ οταν με στελνεις στα κοσμοπολιταν που μονο για χαζογκομενες ειναι


κοροιβε εγω δεν εχω βρισει κανενα εδω μεσα κ κανενα ανδρα γενικοτερα ουτε εχω τσουβαλιασει ανδρες με διαφορα κοσμητικα επιθετα
οπως κανεις εσυ με τις γυναικες

κα ακριβως επειδη ξερω τι ειμαι δεν θυμωσα...  ;)
τοτε πιο το προβλημα
συνεχιζουμε λοιπον
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Παμε παλι........ :piss: :referee: :dunno:
 

Επισκέπτης
1)αναλογως το επιχειρημα μουν... δεν θα σε ρωτησω που θα παω μουν κ ουτε κ θα σου ζητησω την αδεια να γελασω ή να δουλεψω οποιο νικ μου κανει κεφι

2)τις ταμπελες τις βαζεις κ εσυ οταν με στελνεις στα κοσμοπολιταν που μονο για χαζογκομενες ειναι

1)ναι δεν θα με ρωτησεις,αλλα ουτε ο κοροιβος θα ρωτησει κανεναν για να πει την γνωμη του ;)

2)εγω δεν ειπα οτι ειναι για χαζογκομενες,απλα ειναι για γυναικες,εφοσον εδω ακουγονται ακραιες κατα τα λεγομενα σου αποψεις κ επειδη απο οτι γνωριζω ειναι αντρικο σαιτ,λογικο θα ειναι να υπερισχυουν οι αποψεις των αντρων κ αυτες να μας ενδιαφερουν ;)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
φυσικα κ δεν θα ρωτησει κανενα.. ειδες πουθενα να του λεει κανενας σταματα να γραφεις? οχι, το μονο που του ειπα εγω στα σοβαρα ειναι οτι δεν θα τον λαβουμε κ υποψην αμα γραφει μονο βρισιδια

κ φυσικα υπερισχυουν οι αποψεις των ανδρων γιατι ειναι πιο πολλοι, κ εν προκειμενω οι περισσοτεροι ανδρες που συζητανε εδω μεσα δεν συμφωνουν με τον τροπο του κοροιβου
μηπως να πανε κ αυτοι στο κοσμοπολιταν?

τοτε πιο το προβλημα
συνεχιζουμε λοιπον
νομιζω κατι δεν εγινε αντιληπτο
οσο συνεχιζεις να γραφεις αυτα που γραφεις τοσο κ εγω κ αλλοι προφανως θα σπαμε πλακα μαζι σου κ το ξερεις (κ ειμαι κ σιγουρη οτι γι αυτο τα γραφεις με αυτο το τροπο)
αυτο δεν σημαινει οτι θυμωνουμε για καποιο λογο...  νικς μιλανε με νικς
.. απλο κ κατανοητο φανταζομαι...
 

Επισκέπτης
εαν αυτο δεν ειναι γλοιωδεια,τοτε τι ειναι? :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
μουν το κακο μαζι σου ειναι οτι παιρνεις τα πραγματα πιο σοβαρα απ οτι ειναι εδω μεσα ορισμενες φορες χαχα
 

Επισκέπτης
μουν το κακο μαζι σου ειναι οτι παιρνεις τα πραγματα πιο σοβαρα απ οτι ειναι εδω μεσα ορισμενες φορες χαχα

κανεις λαθος,το λεω για να δω,οταν αυτος χαρακτηριζει γλυφτη καποιον χωρις να τον ξερει,εαν του αρεσει να τον λενε γλυφτη εκεινος πως του φαινεται? ;)

υσ-->τωρα το εαν τα περνω σοβαρα η οχι ασε να το ξερω εγω κ να το καταλαβαινω εγω ποτε ειναι κ ποτε οχι,τουλαχιστον εγω το τι λεω απο εξω μου το λεω κ απο μεσα μου,δεν κοροιδευω τον εαυτο μου ;)
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
κανεις λαθος,το λεω για να δω,οταν αυτος χαρακτηριζει γλυφτη καποιον χωρις να τον ξερει,εαν του αρεσει να τον λενε γλυφτη εκεινος πως του φαινεται? ;)

υσ-->τωρα το εαν τα περνω σοβαρα η οχι ασε να το ξερω εγω κ να το καταλαβαινω εγω ποτε ειναι κ ποτε οχι,τουλαχιστον εγω το τι λεω απο εξω μου το λεω κ απο μεσα μου,δεν κοροιδευω τον εαυτο μου ;)

καλά τα λες!..  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :rockon:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
κ οσο για τα επι προσωπικου
τουλαχιστον την ευα κ επι προσωπικου την εβρισε, εμενα δε θυμαμαι αλλα ολο κ κατι θα μου πε
αλλα τι να λεει? γυναικες ειμαστε κ οταν λεει ολες ειστε ετσι κ αλλιως κ αλλιωτικα (τρελλο βρισιδι) κ δεν ντρεπεστε κ μονο που γεννηθηκατε με αυτο το φυλο.. δεν ειναι προσωπικα... οοοοοοοοοχιιι αφορουν τις εξωγηινες γυναικες...

δεν ξερω τι λετε για το μιουτ αλλα γουορν (κ αδικως) φαγαμε ενα φεγγαρι

Κάτι θα έκανες, αποκλείεται

μουν το κακο μαζι σου ειναι οτι παιρνεις τα πραγματα πιο σοβαρα απ οτι ειναι εδω μεσα ορισμενες φορες χαχα

Oρισμενές φορές δε θες να καταλάβεις το μέσα darling
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
δεν αντεχω αλλο τωρα καταλαβα πως γινονται οι ελλεηνιδες που λενε, οταν με αντιμετωπιζουν απλα και μονο σαν μια τρυπα δεν εχω ορεξη για κανεναν και θα ριχνω χυλοπιτες σε ολους χωρις διακρισεις

Ρε evaki είδες τι βγήκε πάνω στη συναισθηματική σου φόρτιση; Πόση αρνητίλα κατά του άντρα κρύβεται στην ψυχούλα σου; Εγώ σαν τρίτος παρατηρητής βλέπω τελικά το ίδιο μένος που έχει ο koroivos κατά των γυναικών να έχεις και συ κατά των αντρών! Γιατί ο koroivos μάλλον πιτσιρικάς είναι και στην ηλικία του κάνει την τρίχα τριχιά (του την είπε κάποια λαλακισμένη και αυτόματα γι' αυτόν όλες οι γυναίκες λαλακισμένες είναι! Θα μεγαλώσει και θα στρώσει)!

Εσένα, όμως, τι ποσοστό των αντρών εδώ μέσα σε αντιμετώπισε βρε evi απλά και μόνο σαν τρύπα; Εγώ πάντως όχι! Ούτε ο Μουνίλας ούτε βέβαια ο ereunitikos! Επομένως, γιατί τόση αρνητίλα;

Άρα τι συμπέρασμα βγαίνει: ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ! Οι περισσότεροι άντρες κρύβουν αρνητικότητα μέσα τους κατά των γυναικών και το ίδιο οι περισσότερες γυναίκες απέναντι στους άντρες! Που θα μας καταλήξει αυτός ο πόλεμος; Είναι καλά έτσι όπως είναι σήμερα τα πράγματα, δύο αντίπαλα στρατόπεδα; Oι άντρες να ψάχνουν την εφήμερη ηδονή σε ...ρδέλα, ρωσίδες και Ct; Και σεις οι γυναίκες είτε παγιδευμένες σε αδιέξοδες σχέσεις είτε να γυρνάτε δεξιά και αριστερά, χωρίς να βρίσκετε ποτέ αυτό που ψάχνετε και να καταλήγετε μόνες σας και με ένα μόνιμο ανικανοποίητο μέσα σας; Και το μόνο που θα σας ικανοποεί τότε να καταλήγει να είναι η ηδονή που παίρνετε όταν δεν δίνετε σημασία στο διπλανό σας άντρα ή όταν του ρίχνετε χυλόπιτα (όπως χαρακτηριστικά γράφεις); Είναι πράγμα αυτό ρε evi; Μας κάνουν ανθρώπους όλα αυτά;     
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom