Νέα

Οι γυναίκες λένε ότι το 80% των ανδρών είναι «κάτω του μετρίου»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.379
Like
2.141
Πόντοι
456
Σου έχει κάνει εξτραδακια πούτανα σε στούντιο?εγώ τη μαρίνα χωρίς να πληρώσω 1 ευρώ παραπάνω μου τον εγλειψε χωρίς προφυλακτικό μακάρι να υπήρχε έστω μια πουτανα που να σε ήθελε τόσο πολύ.
Βαδίζεις σε επικίνδυνα μονοπάτια, να ξέρεις...Φιλικά στο λέω, ελπίζω να κάνεις χαβαλέ.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Βαδίζεις σε επικίνδυνα μονοπάτια, να ξέρεις...Φιλικά στο λέω, ελπίζω να κάνεις χαβαλέ.
Ναι αστειεύομαι ξερω ότι οι πουτανες γενικά μπορεί κάποιος να τους αρέσει εμφανησιακα αλλά μέχρι εκεί το βλέπουν σα δουλειά όλο αυτό και τέλος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τότε πρέπει να το αποδείξεις γιατί κάτι σου είχε ζητήσει
Θα το αποδείξω λοιπόν επειδή με πριξατε βαζω κινητό και το αποδεικνύω σε λίγο να χωνέψω αυτά που έφαγα και ξεκινάω.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Τότε πρέπει να το αποδείξεις γιατί κάτι σου είχε ζητήσει
αναθεωρησα σε αυτο που ειπα οτι οποιος ειναι λεπτος δε ειναι αντρας αλλα δε αναθεωρω σε αυτο με τις πολεμικες τεχνες καρκινο στους δασκαλους πολεμικων τεχνων και σε αυτους που πανε και μαθαινουν τετοιες μαλακιες.Να καταργηθουν οι πολεμικες τεχνες ειναι κατι που πρωαγει τη βια και δε θελουμε να υπαρχει,η κοινωνια μας δε παει μπροστα.Να πεθανουν ολοι οι δασκαλοι πολεμικων τεχνων.
 

Vienezos1_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
315
Like
285
Πόντοι
21
Οι γυναίκες σχολιάζουν και κριτικάρουν αυτούς που έχουν απαιτήσεις και διεκδικούν γκομενακια φιλέτα.Κανείς δεν κακό χαρακτηρίζει έναν Σα Βούρο γαμη . Αυτόν όμως που διεκδικεί ένα δυνατό μουνέτο θα τον περάσουν απ τη βάσανο της αξιολόγησης και μάλλον έτσι προκύπτουν και ποσοστά…
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
5
Like
12.578
Πόντοι
3.786
Οι γυναίκες σχολιάζουν και κριτικάρουν αυτούς που έχουν απαιτήσεις και διεκδικούν γκομενακια φιλέτα.Κανείς δεν κακό χαρακτηρίζει έναν Σα Βούρο γαμη . Αυτόν όμως που διεκδικεί ένα δυνατό μουνέτο θα τον περάσουν απ τη βάσανο της αξιολόγησης και μάλλον έτσι προκύπτουν και ποσοστά…
Έξυπνη σκέψη :thumbsup:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Τι κάνεις Γιάννη,κουκιά σπέρνω

Πους απς σου ζήτησε ο @nikolas81 όχι τις αρρωστημένες μαλακίες που έγραψες για τις πολεμικές τέχνες
ρε καρκινο στους δασκαλους πολεμικων τεχνων δε τους αξιζουν να ζουν αρωστα ανθρωπακια ειναι που πληρωνονται για να πρωαγουν την βια και βεβαια καρκινο στα ζωα που πανε και μαθαινουν τετοιες μαλακιες.Κανενας σοβαρος και αξιοπρεπης ανθρωπος δε θα παει να μαθει τετοια καραγκιοζιλικια.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Πας καλά μωρέ;
Εύχεσαι καρκίνο σε συγκεκριμένους ανθρώπους επειδή κάνουν πολεμικές τέχνες;
Ρε μήπως σε σοδόμισε κανένας που έκανε πολεμικές τέχνες και τους μισείς τόσο;
Για σύνελθε γιατί τσουβαλιάζεις άδικα κόσμο και βγάζεις αυθαίρετα συμπεράσματα.


Και τι πρέπει να μάθει;Να μασαμπουκωνει 24/7;
ναι γιατι οσοι εχω τσακωθει στη ζωη μου καναν πολεμικη τεχνη αυτο λεει πολλα και ναι τους μισω και τους δασκαλους και αυτους που πανε τετοιες μαλακιες.Μακαρι ολοι οι δασκαλοι πολεμικων τεχνων να παθουν καρκινο και να πεθανουν δε τους αξιζει να αναπνεουν τον αερα που αναπνεουμε στη γη ουστ βρωμοσκυλα και αυτοι που τα διδασκουν και αυτοι που πανε και πληρωνουν αυτους τους καραγκιοζηδες.Αμα θελει καποιος να γυμναστει ας κανει που απς ασκησεις χεριων πλατης κλπ οι πολεμικες τεχνες ειναι για τοους τραμπουκους.Σταματα να τους υποστηριζεις γιατι χειροτεροι ειναι αυτοι που τους υποστηριζουν καραγκιοζη.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Είσαι πραγματικά στενόμυαλος και κομπλεξικός όσο δεν πάει.
λεμε οχι στις πολεμικες τεχνες καρκινο στους δασκαλους που πρωαγουν τετοια καραγκιοζιλικια και καρκινο στους μαθητες.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.819
Πόντοι
456
ρε καρκινο στους δασκαλους πολεμικων τεχνων δε τους αξιζουν να ζουν αρωστα ανθρωπακια ειναι που πληρωνονται για να πρωαγουν την βια και βεβαια καρκινο στα ζωα που πανε και μαθαινουν τετοιες μαλακιες.Κανενας σοβαρος και αξιοπρεπης ανθρωπος δε θα παει να μαθει τετοια καραγκιοζιλικια.
:jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Κάτω οι πολεμικές τέχνες
Ζήτω η παχυσαρκία και η σαβουροφαγια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μαλάκα πρέπει κάποιος που ξέρει πολεμικές τέχνες να τον σοδόμισε όταν ήταν μικρός
Όχι κανείς δε με σοδομησε όταν ήμουν μικρός αλλά με όσους έχω τσακωθεί ξέρανε όλοι πολεμικές τέχνες και έτσι μισώ τις πολεμικές τέχνες.Δε είναι τυχαίο όσοι τσακώθηκα να κάναν πολεμικές τέχνες αυτό δείχνει ότι μόνο οι μαλακές κάνουν πολεμικές τέχνες.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Δηλαδή εσύ είχες τσακωθεί π.χ. με 20 ανθρώπους στη ζωή σου και ήξεραν όλοι πολεμικές τέχνες;
Όχι με 20 αλλά με 3 και ήξεραν και οι 3,δε πλακωθηκαμε εννοείται αλλά είχαμε διαφωνίες και δε μιλαμε.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Ε τυχαίο ήταν ότι ήξεραν πολεμικές τέχνες.
Δε με νοιάζει εγώ ξέρω ότι φταιγαν και οι 3 εκείνοι που μαλώσαμε και δε μιλάμε πια και πήγαιναν και οι 3 τυχαίο?δε νομίζω.Ειναι μαλακές όσοι πάνε τέτοια παραδεχτείτε το.Καλα οι δάσκαλοι άστο επιηκως γτπ.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.819
Πόντοι
456
Κάτω οι πολεμικές τέχνες
Ζήτω η παχυσαρκία και η σαβουροφαγια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μαλάκα πρέπει κάποιος που ξέρει πολεμικές τέχνες να τον σοδόμισε όταν ήταν μικρός
περιπτωσαρα
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Ρε κιοφτέ,από 3 άτομα βγάζεις πόρισμα;;;;;;

Μια χαρά είναι οι πολεμικές τέχνες.
Απλά επειδή εσύ είσαι κοντοχοντρος κοιλιόδουλος έχεις κόμπλεξ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Άραγε Χώνεψε για αυτά τα πολυσυζυτημένα πους απς;

Ρε κιοφτέ,από 3 άτομα βγάζεις πόρισμα;;;;;;

Μια χαρά είναι οι πολεμικές τέχνες.
Απλά επειδή εσύ είσαι κοντοχοντρος κοιλιόδουλος έχεις κόμπλεξ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Άραγε Χώνεψε για αυτά τα πολυσυζυτημένα πους απς;
Βρε μαλακά υπουργαρα είμαι 1.81 παλιοπαπαρα τι κοντός μας τσαμπουνας?τώρα γεμάτος ναι είμαι αλλά στα αρχιδια μου εγώ ξέρω ότι με 3 μάλωσα και δε μιλάω και αυτοί οι 3 είχαν κάνει πολεμική τέχνη τώρα τι μου λες εσύ.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
1.81 με 12ποντα;

Από πότε προέκυψε αυτό το μένος προς τις πολεμικές τέχνες;
Εντάξει βρε μαλακά να με πεις χοντρό αλλά κοντό δε το δέχομαι γιατί δε είμαι γαμω το κεφάλι σου μαλακά.Το μένος αυτό προέκυψε από τότε που τσακώθηκα με αυτούς τους 3 που δε μιλάμε.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Μένος εξαιτίας 3 ατόμων
Τσουβάλιασμα και γενίκευση για ένα απειροελάχιστο ποσοστό συγκριτικά με εκείνους που κάνουν πολεμικές τέχνες

Μικρέ έχεις θέματα
Ναι αυτοί οι μαλακές δε ξέρεις πόσο μαλακές ήταν,ήταν γελοίοι και τραμπούκοι αλλά μάλλον δε καταλαβαίνεις ή κάνεις πως δε καταλαβαίνεις.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Ο γιαλός δηλαδή αρμενίζει στραβά,όχι εσύ;
Εγώ δε αρμενιζω στραβά δε είναι μόνο αυτοί οι 3 στη τελική που ήταν μαλακές έχω ακούσει και χειρότερα στις ειδήσεις ένας δάσκαλος πολεμικών τεχνών σκότωσε τη γυναίκα του στη αργυρουπολη και ένας άλλος βίαζε της μαθήτριες του τις καλούσε σπίτι του και τις βιάζε.Επιμενεις βρε μουνιδι να λες ότι εγώ αρμενιζω στραβά?παπάρα?
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Εν ολίγοις:
Μας λες ότι είσαι σωστός σε όλα,ότι όσοι κάνουν πολεμικές τέχνες είναι εν δυνάμει βιαστές κλπ

Με το σκεπτικό σου δηλαδή,αν 2-3 δασκαλοι κακοποιησουν μαθητές τους,τότε όλοι οι δάσκαλοι είναι εν δυνάμει βιαστές....

Δεν μιλάς όμορφα!
Όχι δε είπα ότι όλοι οι δάσκαλοι πολεμικών τεχνών είναι βιαστές όμως τις πουστιες τους θα τις έχουν κάνει συγουρα όπως να έχουν χτυπήσει τη γυναίκα τους ή να έχουν δειρει κάποιον επειδή είναι κομπλεξικοι ψευτομαγκες ή γενικά να έχουν κάνει κάτι απλό αν όχι βιασμό όπως ο Καραγκιόζης που τις πήγαινε σπίτι του τις μαθήτριες και τις βιάζε ή βαριές σωματικές βλάβες όπως ο Καραγκιόζης στη Αργυρούπολη πάντως τη μαλακια θα την έχουν κάνει και οι δάσκαλοι αλλά και οι μαθητές.Οποτε καραγκιόζη όχι δε αρμενιζω εγώ στραβά αλλά ο γυαλός.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom