Νέα

Για γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~ Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 224
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Σας άρεσε?

  • Ναι

    Ψήφοι: 1 50,0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αδιάφορο

    Ψήφοι: 1 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
γινε κακο παιδι χωρις ξυλο
υπο προυποθεσεις... αυτες που με συμφερουν κατα προτιμηση *P
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Εγω γουσταρω πολυ να πλενω πιατα και να σφουγκαριζω!
Ειμαι κακο παιδι γιατρε μου?  :rolleyes: :helpplea:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Ρε evaki είδες τι βγήκε πάνω στη συναισθηματική σου φόρτιση; Πόση αρνητίλα κατά του άντρα κρύβεται στην ψυχούλα σου; Εγώ σαν τρίτος παρατηρητής βλέπω τελικά το ίδιο μένος που έχει ο koroivos κατά των γυναικών να έχεις και συ κατά των αντρών! Γιατί ο koroivos μάλλον πιτσιρικάς είναι και στην ηλικία του κάνει την τρίχα τριχιά (του την είπε κάποια λαλακισμένη και αυτόματα γι' αυτόν όλες οι γυναίκες λαλακισμένες είναι! Θα μεγαλώσει και θα στρώσει)!

Εσένα, όμως, τι ποσοστό των αντρών εδώ μέσα σε αντιμετώπισε βρε evi απλά και μόνο σαν τρύπα; Εγώ πάντως όχι! Ούτε ο Μουνίλας ούτε βέβαια ο ereunitikos! Επομένως, γιατί τόση αρνητίλα;

Άρα τι συμπέρασμα βγαίνει: ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ! Οι περισσότεροι άντρες κρύβουν αρνητικότητα μέσα τους κατά των γυναικών και το ίδιο οι περισσότερες γυναίκες απέναντι στους άντρες! Που θα μας καταλήξει αυτός ο πόλεμος; Είναι καλά έτσι όπως είναι σήμερα τα πράγματα, δύο αντίπαλα στρατόπεδα; Oι άντρες να ψάχνουν την εφήμερη ηδονή σε ...ρδέλα, ρωσίδες και Ct; Και σεις οι γυναίκες είτε παγιδευμένες σε αδιέξοδες σχέσεις είτε να γυρνάτε δεξιά και αριστερά, χωρίς να βρίσκετε ποτέ αυτό που ψάχνετε και να καταλήγετε μόνες σας και με ένα μόνιμο ανικανοποίητο μέσα σας; Και το μόνο που θα σας ικανοποεί τότε να καταλήγει να είναι η ηδονή που παίρνετε όταν δεν δίνετε σημασία στο διπλανό σας άντρα ή όταν του ρίχνετε χυλόπιτα (όπως χαρακτηριστικά γράφεις); Είναι πράγμα αυτό ρε evi; Μας κάνουν ανθρώπους όλα αυτά;     
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
κ μενα μ αρεσει να σφουγγαριζω
κ να σιδερωνω (κ οταν σιδερωνει κανας ανδρας επειδη κλασικα δεν ξερει εκνευριζομαι οταν τον κοιταω)

σ αφηνω τα πιατα σπιντ *P


τι ειναι οι σκληθρες? :huh:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
κ μενα μ αρεσει να σφουγγαριζω
κ να σιδερωνω (κ οταν σιδερωνει κανας ανδρας επειδη κλασικα δεν ξερει εκνευριζομαι οταν τον κοιταω)

σ αφηνω τα πιατα σπιντ *P


τι ειναι οι σκληθρες? :huh:

Μαλλον δεν με εχεις δει να σιδερωνω....γι αυτο τα λες αυτα.  :P

Οι σκληθρες ειναι μαλλον τυπος ελαιολαδου!  :think:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
παλιε μου κοιτα να δεις. δεν εχω προβλημα με τους αντρες ουτε τους μισω ουτε τους υποτιμω, αντιθετως τους θαυμαζω. απλα ο συγκεκριμενος με εκανε πυρ και μανια, ξερω οτι υπαρχουν χιλιαδες αλλοι που δεν με βλεπουν σαν μια τρυπα μονο. ισως ειμαι σιδεροκεφαλη αλλα δεν μπορω να το πιστεψω οτι υπαρχουν ατομα σαν κι αυτον και μαλιστα πιτσιρικαδες και σκεφτονται ετσι.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ε οχι η σανιδα θα ειναι λεια χωρις τετοια... χαχαχα

σπιντ αν σιδερωνεις ετσι ωστε να μην θελω να σου φερω το σιδερο στο κεφαλι (ειμαι λιγο σαικο) οκ σ αφηνω κ το σιδερωμα *P
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
παλιε μου κοιτα να δεις. δεν εχω προβλημα με τους αντρες ουτε τους μισω ουτε τους υποτιμω, αντιθετως τους θαυμαζω. απλα ο συγκεκριμενος με εκανε πυρ και μανια, ξερω οτι υπαρχουν χιλιαδες αλλοι που δεν με βλεπουν σαν μια τρυπα μονο. ισως ειμαι σιδεροκεφαλη αλλα δεν μπορω να το πιστεψω οτι υπαρχουν ατομα σαν κι αυτον και μαλιστα πιτσιρικαδες και σκεφτονται ετσι.

Μα οι πιτσιρικαδες σκεφτονται ετσι!
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ε οχι η σανιδα θα ειναι λεια χωρις τετοια... χαχαχα

σπιντ αν σιδερωνεις ετσι ωστε να μην θελω να σου φερω το σιδερο στο κεφαλι (ειμαι λιγο σαικο) οκ σ αφηνω κ το σιδερωμα *P

να σου δωσω και τα δικα μου ρουχα :grin: :grin: :grin: :grin:
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Ζητω η επανασταση του 14.232π.χ. 
η γυναικα θελει ροπαλο
επιστροφη στις σπηλιες!!!
οχι πια φιλοι μονο σεξ!!!
οχι στο μπανιο ζητω η βαρβατιλα!!!
μαρεσουν τα κουπεπια!!!
ζητω τα ντολμαδακια!
πεφτω τωρα....
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
μ αρεσουν τα κουπεπια
ειναι ωραιο και για τιτλος θρεντ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom