Νέα

Για γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~ Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 224
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας άρεσε?

  • Ναι

    Ψήφοι: 1 50,0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αδιάφορο

    Ψήφοι: 1 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2

koroivos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
0
Πόντοι
6
ερευνητικε εαν κ γενικα μ αρεσεις πολυ σαν ιντερνετικη φιγουρα θα διαφωνισω μαζι σου λεγοντας το εξης
1)υπαρχουν αντρες που εχουν φαει ηττα στην ζωη τους ζουν με γυναικες που τελικα βγηκαν λαθος,κ δεν σηκωνουν κεφαλι ουτε στα ματια να σε κοιταξουν απο την ντροπη
2)κ εγω συμφωνω με τον παλιο καθως ειναι ενα σαιτ που αναφερεται στουσ αντρες,τωρα τι εχει γινει???σου λεει η μπαιτ οτι εγω καθομαι κ γελαω με αυτα που γραφουν καποιοι....κ ρωταω εω εαν γελουσε κ δεν τα επερνε στα σοβαρα θα καθοταν να κανει αντιπαραθεσεις κ να τρωει τοση χαμενη ωρα απο την ζωη της στο να γελαει με τους αλλους???
3)πως ειναι δυνατον ανθρωποι που προσπαθουν στην ζωη τους κ μαχονται να βρουν ενα ταιρι κλπ κ να τρωνε χυλοπιτα κ αυτο να το λεμε μαλακια???δηλαδη η μαλακια ειναι το να εχεις θαρρος κ η δηλια ειναι μαγκια,γιατι για ρωτατες εαν αυτην την περιοδο εχουν συντροφο κ πριν ποσο καιρο ειχαν,η εαν εχουν κανει καποιες σχεση κ ελα να μου πεις...τους αντρες τους λεμε καληνυχτακηδες αλλα το μουνι μουνι...ωραιοι ειμαστε
4)το οτι καποιος μπορει να βριζει τις γυναικες επειδη καποια φορα πχ εμπιστευθηκε μια κ τον προδωσε νομιζω ειναι δικαιωμα του,κ δεν νομιζω με αυτο να θεωρητε καληνυχτακιας...καληνυχτακιας λεγεται καποιος που το ιδιο λαθος συνεχιζει κ το κανει συνεχεια..
5)κ ας αφησουμε ποιος ειναι καμμενος κ ποιος δεν ειναι γιατι στον καθενα μπορει να συμβει να προδωθει,η να φαει ηττα η να γινει μαλακας κατα περιοδους....

ζητω η ουκρανια
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Bite στην τελική το μπινελίκι πιο αυθόρμητο και αγνό είναι από την "αποστείρωση"!

το μπινελικι ειναι αποδειξη αγενειας κ ελλειψης επιχειρηματων κ στοιχειωδους αικιου κ σιγουρα δεν θα το παρουμε κ στα σοβαρα

 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Κoroivos εντάξει, μην το παραχέζεις κι' εσύ!

Ereunitikos από ότι πρόσεξα ο koroivos δεν έθιξε κανέναν επί προσωπικού! Το ότι βρίζει γενικά και αόριστα τις γυναίκες (και μάλιστα σε ένα τέτοιο site) σαφώς και δεν τον ποινικοποιεί! Το ίδιο κάνουν μερικές δεκάδες χιλιάδες άντρες ακόμη εδώ μέσα!

Εμείς δεν έχουμε το δικαίωμα να τους κρίνουμε όλους αυτούς - και πόσο μάλλον να τους βγάζουμε "ελαφρά τη καρδία"  προβληματικούς και να τους την "πέφτουμε"!

 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Ρε Εύα θα φας mute μην δίνεις σημασία .
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Ρε Εύα θα φας mute μην δίνεις σημασία .

δεν αντεχω αλλο τωρα καταλαβα πως γινονται οι ελλεηνιδες που λενε, οταν με αντιμετωπιζουν απλα και μονο σαν μια τρυπα δεν εχω ορεξη για κανεναν και θα ριχνω χυλοπιτες σε ολους χωρις διακρισεις
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
δεν αντεχω αλλο τωρα καταλαβα πως γινονται οι ελλεηνιδες που λενε, οταν με αντιμετωπιζουν απλα και μονο σαν μια τρυπα δεν εχω ορεξη για κανεναν και θα ριχνω χυλοπιτες σε ολους χωρις διακρισεις

Αυτα κανουν οι Μ@λακες στις Ελεηνιδες και τους εχουν για πεταμα μετα.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Κoroivos εντάξει, μην το παραχέζεις κι' εσύ!

Ereunitikos από ότι πρόσεξα ο koroivos δεν έθιξε κανέναν επί προσωπικού! Το ότι βρίζει γενικά και αόριστα τις γυναίκες (και μάλιστα σε ένα τέτοιο site) σαφώς και δεν τον ποινικοποιεί! Το ίδιο κάνουν μερικές δεκάδες χιλιάδες άντρες ακόμη εδώ μέσα!

Εμείς δεν έχουμε το δικαίωμα να τους κρίνουμε όλους αυτούς - και πόσο μάλλον να τους βγάζουμε "ελαφρά τη καρδία"  προβληματικούς και να τους την "πέφτουμε"!

Ναι αλλά αυτός μόνο έβριζε συνεχώς, ούτε επιχείρημα ούτε πλάκα
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
δεν αντεχω αλλο τωρα καταλαβα πως γινονται οι ελλεηνιδες που λενε, οταν με αντιμετωπιζουν απλα και μονο σαν μια τρυπα δεν εχω ορεξη για κανεναν και θα ριχνω χυλοπιτες σε ολους χωρις διακρισεις
Εγω εύα δεν έχω πρόβλημα μου αρέσουν όλες οι εθνικότητες απλά μην δίνεις σημασία γιατί δεν ξέρω αλλά μου βρομάει το mute .
 

koroivos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
0
Πόντοι
6
Ναι αλλά αυτός μόνο έβριζε συνεχώς, ούτε επιχείρημα ούτε πλάκα

αν λες για μενα δες οτι γραφω το γιατι,δες στην αρχη τωρα δεν θυμαμε σε πιο φορουμ τα εγραφα
αν και δεν θα επρεπε αφου αυτα τα ξερουν ολοι
ειναι σαν να σου λεω ο ηλιος βγενει απτην ανατολη και να μου λες εχεις επιχειρηματα
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
2)κ εγω συμφωνω με τον παλιο καθως ειναι ενα σαιτ που αναφερεται στουσ αντρες,τωρα τι εχει γινει???σου λεει η μπαιτ οτι εγω καθομαι κ γελαω με αυτα που γραφουν καποιοι....κ ρωταω εω εαν γελουσε κ δεν τα επερνε στα σοβαρα θα καθοταν να κανει αντιπαραθεσεις κ να τρωει τοση χαμενη ωρα απο την ζωη της στο να γελαει με τους αλλους???

εισαι με τα καλα σου? νομιζεις οτι τα παιρνω στα σοβαρα?
φυσικα κ γελαω με τετοια ποστ (οχι θα του πω κ μπραβο του καθενος που νομιζει οτι επειδη εχει πουλακι ειναι ο μαμαω) κ εχεις βγει εξω να δεις τι ζεστη εχει? τι καλυτερο να κανεις απ το να σκοτωνεις την ωρα σου εντος αφου εκτος ειναι φουρνος

αυτο που δεν καταλαβαινεις κ εσυ κ ο παλιος μαλλον ειναι οτι αν μιλαγε με επιχειρηματα κ ας ηταν κ οτι να ναι αυτα δεν θα τον δουλευαμε
δεν εχει γραψει ποστ που να μην ειναι βρισια.. πες μου εσυ μουν αν πρεπει τετοια νικς να μην τα δουλευουμε
αφου σε τετοιο βαθμο που παιζει να ειναι κ κανας κλωνος καποιου κ να μας δουλευει αυτος :P

 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
μπαααααααααααα η ευα ειναι γυναικα ρε συ,μιουτ θα φαει???που ακουστηκε αυτο????

ελα ρε θα μεινω στην ιστορια του σαιτ η πρωτη που εφαγε ΄μιουτ και στην τελικη για αντρα με εχουν ολοι  :S
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
δεν αντεχω αλλο τωρα καταλαβα πως γινονται οι ελλεηνιδες που λενε, οταν με αντιμετωπιζουν απλα και μονο σαν μια τρυπα δεν εχω ορεξη για κανεναν και θα ριχνω χυλοπιτες σε ολους χωρις διακρισεις
νόμιζετε ότι έχετε μια τρύπα και μπορείτε να κάνετε τα πάντα αλλά υπάρχουν τουλάχιστον άλλες 2 με 3 δισεκατομμύριες τρύπες στον κόσμο (όσες είναι οι γυναίκες) αυτό δεν λέτε να καταλάβετε
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057

koroivos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
0
Πόντοι
6
θα το δούμε σε λίγο αν φάει ή δε φάει αλλά relax παίδες ούτε βρίσιμο ούτε μαλακίες .

οχι θα επεμβει η wwf ειπαμε,και θα δικαστουμε στο δηκαστηριο της χαγη για εγκληματα κατα της ανθρωποτητας
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
κ οσο για τα επι προσωπικου
τουλαχιστον την ευα κ επι προσωπικου την εβρισε, εμενα δε θυμαμαι αλλα ολο κ κατι θα μου πε
αλλα τι να λεει? γυναικες ειμαστε κ οταν λεει ολες ειστε ετσι κ αλλιως κ αλλιωτικα (τρελλο βρισιδι) κ δεν ντρεπεστε κ μονο που γεννηθηκατε με αυτο το φυλο.. δεν ειναι προσωπικα... οοοοοοοοοχιιι αφορουν τις εξωγηινες γυναικες...

δεν ξερω τι λετε για το μιουτ αλλα γουορν (κ αδικως) φαγαμε ενα φεγγαρι
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
οχι θα επεμβει η wwf ειπαμε,και θα δικαστουμε στο δηκαστηριο της χαγη για εγκληματα κατα της ανθρωποτητας
κοίτα δεν θα επεκταθώ με το ποιος θα φάει η όχι αλλά άμα είχες δει προηγούμενα topic που έβριζαν φάγανε mute που δεν το κατάλαβαν πως τους ήρθε .
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
κ οσο για τα επι προσωπικου
τουλαχιστον την ευα κ επι προσωπικου την εβρισε, εμενα δε θυμαμαι αλλα ολο κ κατι θα μου πε
αλλα τι να λεει? γυναικες ειμαστε κ οταν λεει ολες ειστε ετσι κ αλλιως κ αλλιωτικα (τρελλο βρισιδι) κ δεν ντρεπεστε κ μονο που γεννηθηκατε με αυτο το φυλο.. δεν ειναι προσωπικα... οοοοοοοοοχιιι αφορουν τις εξωγηινες γυναικες...

δεν ξερω τι λετε για το μιουτ αλλα γουορν (κ αδικως) φαγαμε ενα φεγγαρι

Ρε μην ασχολειστε με τον Fethry.
Εχουμε καιρο μπροστα μας να ξανατσακωθουμε με τον @!
 

Επισκέπτης
1)εισαι με τα καλα σου? νομιζεις οτι τα παιρνω στα σοβαρα?
φυσικα κ γελαω με τετοια ποστ (οχι θα του πω κ μπραβο του καθενος που νομιζει οτι επειδη εχει πουλακι ειναι ο μαμαω) κ εχεις βγει εξω να δεις τι ζεστη εχει? τι καλυτερο να κανεις απ το να σκοτωνεις την ωρα σου εντος αφου εκτος ειναι φουρνος

2)αυτο που δεν καταλαβαινεις κ εσυ κ ο παλιος μαλλον ειναι οτι αν μιλαγε με επιχειρηματα κ ας ηταν κ οτι να ναι αυτα δεν θα τον δουλευαμε
δεν εχει γραψει ποστ που να μην ειναι βρισια.. πες μου εσυ μουν αν πρεπει τετοια νικς να μην τα δουλευουμε
αφου σε τετοιο βαθμο που παιζει να ειναι κ κανας κλωνος καποιου κ να μας δουλευει αυτος :P

1)καταρχην ειναι δικαιωμα σου να κανεις οτι θελεις στην ζωη σου,δεν σε εκρινα για το εαν καθεσαι στον υπολογιστη αλλα σχολιασα το οτι εαν σου περνουσαν αδιαφοροι γενικοτερα αυτοι οι τυποι υπαρχουν τοσα αλλα θεματα κ σοβαρα στα οποια θα μπορουσες να αναλωθεις κ οχι να λες στον ασπρουλη μπιχτες κ στον κοροβιο κ στον χρηστο...αρα τα θελεις κ ασχολεισαι.....δεν σου φταινε εκεινοι....

2)πολλοι μιλανε κ με επειχηρηματα,αλλα παλι λες οτι γελας μαζι τους,αρα το επειχηρημα σου φταιει???
κ το ξαναλεω ευτυχως η δυστηχως το σαιτ αυτο απευθυνεται σε αντρες,υπαρχει κ το κοσμοπολιταν  οπως λετε κ εσεις που συζητανε οι γυναικες,αφου δεν σας αρεσουν  οι αποψεις μας γιατι δεν πατε εκει???εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα μαζι σας εχω ομως προβλημα με τους ανθρωπους που βαζουνε ταμπελες κ λενε αυτος ειναι καμμενος κ εμεις ειμαστε οι μαγκες... :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom