Νέα

Για γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~ Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 224
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας άρεσε?

  • Ναι

    Ψήφοι: 1 50,0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αδιάφορο

    Ψήφοι: 1 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2

koroivos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
0
Πόντοι
6
Bite αν θίγεσαι μην ξαναμπεις, απλό είναι! Δεν θα "αποστειρώσουν" όμως τα bourdela.com δύο νουνάκια και όσοι άλλοι νουνόδουλοι τα σιγοντάρουν αυτά τα νουνάκια! Εδώ μέσα πρέπει να βρομάει τεστοστερόνη! Πήγαμε εμείς στο site του cosmopolitan και κάναμε "μαγκιά"; Και δεν πα νάστε και της διεύθυνσης, δεν με πειράζει. Έχω μάθει να τα λέω πειραιώτικα....
ετσι ειναι
και εγω τα λεω βλαχικα
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Δεν θα κρίνεις εσύ πότε είναι το ένα και πότε το άλλο!

Σιγά βρε αδερφέ μην τις ρίξουμε και στην πυρά για να ανέβει η τεστοστερόνη σας........στην τελική πιες κάνα red bull.......το ίδιο κάνει!!! Άντε καλησπέρα σας!
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Τι έγιεν sony θίχτηκε η διεύθυνση για τις bite και eva; Φασισμό και "αποστείρωση" δεν δέχτηκα ποτέ μου από κανέναν. Αν ισχύει εδώ πείτε το μου να την κάνω....
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καμία διεύθυνση δεν θίχτηκε, εγώ μίλησα σαν μέλος.....που τα έχει ξαναδεί αυτά πολλές φορές.......όλοι χωράνε εδώ νομίζω.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Τι έγιεν sony θίχτηκε η διεύθυνση για τις bite και eva; Φασισμό και "αποστείρωση" δεν δέχτηκα ποτέ μου από κανέναν. Αν ισχύει εδώ πείτε το μου να την κάνω....
α καλα... εχουμε ξεφυγει

λοιπον δεν το συνεχιζω διοτι μπορει τον νεοπα που μας τα χωνει να τον δουλευω γιατι εμ τα θελει ο πωπος του... *P αλλα εσενα παλαιε δεν εχω διαθεση να το κανω γιατι μου φαινοσουν πιο νορμαλ απ τα σημερινα σου...
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Τι έγιεν sony θίχτηκε η διεύθυνση για τις bite και eva; Φασισμό και "αποστείρωση" δεν δέχτηκα ποτέ μου από κανέναν. Αν ισχύει εδώ πείτε το μου να την κάνω....

Εγω προσωπικα ανατριχιασα, και αν ειναι αυτη η αποψη σου για τις ελληνιδες πηγαινε σε αλλη χωρα που ειναι ολες ομορφες,εξυπνες, πλουσιες και εχουν και το πορτραιτο του  ντοριαν γκρευ!!Τοσο που κλαιγεστε ολοι πρεπει να εχετε φαει πολυ πιτα και μανουρα απο ελληνιδες.Το παιζετε αντρακια αλλα μαλλον δεν μπορεσατε να τις κομανταρετε και σας καβαλησανε και τωρα κρατατε μουτρα και τις βριζετε.Ουτε 5χρονα ουτε!!!
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Εγω προσωπικα ανατριχιασα, και αν ειναι αυτη η αποψη σου για τις ελληνιδες πηγαινε σε αλλη χωρα που ειναι ολες ομορφες,εξυπνες, πλουσιες και εχουν και το πορτραιτο του  ντοριαν γκρευ!!Τοσο που κλαιγεστε ολοι πρεπει να εχετε φαει πολυ πιτα και μανουρα απο ελληνιδες.Το παιζετε αντρακια αλλα μαλλον δεν μπορεσατε να τις κομανταρετε και σας καβαλησανε και τωρα κρατατε μουτρα και τις βριζετε.Ουτε 5χρονα ουτε!!!


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Ereunitikos kοίτα παραπάνω πόσο "τάβλωσε" η eva με αυτά που έγραψες! Είναι η άλλη όψη του νομίσματος που περιγράφεις!

Και μάλλον κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις ότι το δικό μου "θέμα" προηγούμενα δεν ήταν η Ελληνίδα αλλά τα δικαιώματα των αντρών που γράφουνε εδώ, όπως και η αντίδραση μας στην προσπάθεια "αποστείρωσης" του site από κάποιες συγκεκριμένες γυναίκες! 

 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Σιγά ρε Palie :2funny: θα γράφουν και κριτικές :2funny: :2funny: :2funny:

Εγώ λέω, να πέφτει φτύσιμο σε ότι συμπεριφορά δε γουστάρουμε στο φινάλε, για να αλλάξουν άλλες χώρα. Αλλά εκεί υπάρχει ευθύνη από τα 20. Rabota dievouskες
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Σιγά ρε Palie :2funny: θα γράφουν και κριτικές :2funny: :2funny: :2funny:

Εγώ λέω, να πέφτει φτύσιμο σε ότι συμπεριφορά δε γουστάρουμε στο φινάλε, για να αλλάξουν άλλες χώρα. Αλλά εκεί υπάρχει ευθύνη από τα 20. Rabota dievouskες
τι ραμποτα ντιεβουσκ? κες κε σε?

λεο να μην μου πολυμιλας στο φορουμ γιατι κινδυνευεις να σε "αποστειρωσω"... κ γενικα πολυ κακο θα σου κανω... *P
μονο με μπινελικια κ τετοια να φαινεται πως ξεχωριζει ο ανηρ απο την γυνη
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Bite στην τελική το μπινελίκι πιο αυθόρμητο και αγνό είναι από την "αποστείρωση"!
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
τι ραμποτα ντιεβουσκ? κες κε σε?

λεο να μην μου πολυμιλας στο φορουμ γιατι κινδυνευεις να σε "αποστειρωσω"... κ γενικα πολυ κακο θα σου κανω... *P
μονο με μπινελικια κ τετοια να φαινεται πως ξεχωριζει ο ανηρ απο την γυνη

ρε μπαιτ εμεις ειμαστε πουτανες και βρωμιαρες τι τα θες τωρα
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Ereunitikos kοίτα παραπάνω πόσο "τάβλωσε" η eva με αυτά που έγραψες! Είναι η άλλη όψη του νομίσματος που περιγράφεις!

Και μάλλον κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις ότι το δικό μου "θέμα" προηγούμενα δεν ήταν η Ελληνίδα αλλά τα δικαιώματα των αντρών που γράφουνε εδώ, όπως και η αντίδραση μας στην προσπάθεια "αποστείρωσης" του site από κάποιες συγκεκριμένες γυναίκες! 
Λεω την αποψη μου γιατι αυτη ειναι και οχι γιατι ψαχνω γκομενα στο internet δεν ειμαι
αποτυχημενος και κακομοιρης.
Αν πιστευεις οτι δειχνει βαρβατιλα και αντριλα να μπαινει ο καθε κακομοιρος δαρμενος
απο τη ζωη και να βριζει τις γυναικες τι να πω.
Το ξεκαθαρισμα στο site το αποφασιζουν οι ιδιοκτητες του και μεις κανουμε τουμπεκι.
Οσο για το δικαιωμα να βριζουν, στους κανονες του site λεει οτι απαγορευετε να βριζεις
προσωπικα καποιον ή ομαδες ατομων.
 

koroivos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
0
Πόντοι
6
κι η μανα σου πουτανα ηταν εεε; ο πατερας σου ηταν νταβατζης;;

σουχω απαντηση σε αυτο χτες
δες πιο πισω
βρισε την μανα μου δεν με πειραζει
δεν θελω προστασια τα καταφερνω να σε βουλωνω και ας ειμαι και βλαχος που λες
με πουτανα μανα και νταβατης πατερα
 

Επισκέπτης
Εγω προσωπικα ανατριχιασα, και αν ειναι αυτη η αποψη σου για τις ελληνιδες πηγαινε σε αλλη χωρα που ειναι ολες ομορφες,εξυπνες, πλουσιες και εχουν και το πορτραιτο του  ντοριαν γκρευ!!Τοσο που κλαιγεστε ολοι πρεπει να εχετε φαει πολυ πιτα και μανουρα απο ελληνιδες.Το παιζετε αντρακια αλλα μαλλον δεν μπορεσατε να τις κομανταρετε και σας καβαλησανε και τωρα κρατατε μουτρα και τις βριζετε.Ουτε 5χρονα ουτε!!!

ερευνητικε εαν κ γενικα μ αρεσεις πολυ σαν ιντερνετικη φιγουρα θα διαφωνισω μαζι σου λεγοντας το εξης
1)υπαρχουν αντρες που εχουν φαει ηττα στην ζωη τους ζουν με γυναικες που τελικα βγηκαν λαθος,κ δεν σηκωνουν κεφαλι ουτε στα ματια να σε κοιταξουν απο την ντροπη
2)κ εγω συμφωνω με τον παλιο καθως ειναι ενα σαιτ που αναφερεται στουσ αντρες,τωρα τι εχει γινει???σου λεει η μπαιτ οτι εγω καθομαι κ γελαω με αυτα που γραφουν καποιοι....κ ρωταω εω εαν γελουσε κ δεν τα επερνε στα σοβαρα θα καθοταν να κανει αντιπαραθεσεις κ να τρωει τοση χαμενη ωρα απο την ζωη της στο να γελαει με τους αλλους???
3)πως ειναι δυνατον ανθρωποι που προσπαθουν στην ζωη τους κ μαχονται να βρουν ενα ταιρι κλπ κ να τρωνε χυλοπιτα κ αυτο να το λεμε μαλακια???δηλαδη η μαλακια ειναι το να εχεις θαρρος κ η δηλια ειναι μαγκια,γιατι για ρωτατες εαν αυτην την περιοδο εχουν συντροφο κ πριν ποσο καιρο ειχαν,η εαν εχουν κανει καποιες σχεση κ ελα να μου πεις...τους αντρες τους λεμε καληνυχτακηδες αλλα το μουνι μουνι...ωραιοι ειμαστε
4)το οτι καποιος μπορει να βριζει τις γυναικες επειδη καποια φορα πχ εμπιστευθηκε μια κ τον προδωσε νομιζω ειναι δικαιωμα του,κ δεν νομιζω με αυτο να θεωρητε καληνυχτακιας...καληνυχτακιας λεγεται καποιος που το ιδιο λαθος συνεχιζει κ το κανει συνεχεια..
5)κ ας αφησουμε ποιος ειναι καμμενος κ ποιος δεν ειναι γιατι στον καθενα μπορει να συμβει να προδωθει,η να φαει ηττα η να γινει μαλακας κατα περιοδους....

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom