Νέα

Γι αυτούς που η πρώτη τους φορά ήταν με πόρνη...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα edwkaigw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 118
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Αν μπορούσατε να γυρνούσατε τον χρόνο πίσω θα θέλατε να είναι η πρώτη φορά σας πάλι με πόρνη?

  • Ναι

    Ψήφοι: 60 29,4%
  • Όχι

    Ψήφοι: 58 28,4%
  • Δεν έχει και μεγάλη σημασία.

    Ψήφοι: 73 35,8%
  • Μόνο ως τελευταία επιλογη.

    Ψήφοι: 13 6,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    204

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
tanz41.gif
 
OP
OP
edwkaigw

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
Τόχουμε κάνει ντέρμπι.... μάλλον πέφτω μέσα στο ότι είπα ότι την απάντηση δεν θα μπορουμε να την γνωρίζουμε εκ των προτέρων!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
18 λεει οτι εφυγε? και ποτε προλαβε να μπουχτισει με τις ελλεηνιδες τοτε οπως λεει...τι διαολο του ριχνανε κιμωλιες στο δημοτικο οι εκολαπτομενες βρωμες?

Ρε παπάρα...ξύπνησα μέχρι και τον φρουρό από το γέλιο!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
νομιζω ειναι ευλογη η απορια μου κυριος...


(υ.γ. φρουρεισθε κιολας κυριε??)

:2funny: :2funny: :2funny:

Ο γείτονας, όχι εγώ.

Εγώ δεν θέλω σπιούνους μπροστά από το σπίτι μου γιατί τρομάζουν οι κόρες και δεν έρχονται.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Νοεμβριος 1978 σε ντελο της οδου Νοταρα στα Εξαρχεια, το οποιο εχει κλεισει εδω και χρονια.

Ξανθια, μe μαυρο μακρυ φορεμα.Ουτε το στηθος δεν φαινοταν.
Χωρις προκαταρκτικα, ουτε πιπα, ουτε τιποτα.
Λιγα χάδια, σηκωσε το μαυρο φορεμα, ιεραποστολικο και ...........το το αγορι εγινε ανδρας

Η απολυτη ξεπετα.
Τοτε ομως μου ειχε φανει σουπερ.

Αν μπορουσα να γυρισω πισω τον χρονο θα ηθελα να ηταν διαφορετικα.........
Σε ντελο βεβαια, αλλα διαφορετικα.
Kατι σε πιο gfe.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Γυμνασιοπαιδο,ενας φιλος του ΑΔΕΡΦΟΥ,ΜΟΥ ΣΥΓΧΩΡΕΜΕΝΟΣ,ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΥ ηρθε και με πηρε απο το σπιτι για το ΒΑΠΤΙΣΜΑ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ,ΜΕ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΜΝΟΥ,στην ΜΑΡΙΝΑ,ΨΗΛΗ ΜΕ ΜΙΚΡΟ ΒΥΖΙ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΟ SERVICE ακομα και σε μενα που ειμουν γυμνασιοπαιδο,οταν τελιωσε η συνευρεση βγηκα εξω ΒΛΕΠΩΝΤΑΣ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Εγω την πρώτη φορά πήγα στην φυλήσ μπηκα και έχυσα σε 2 λεπτα στην πήπα αλλα ξαναγάμησα μετα σε άλλο για να καταλάβω τι γυνετε ήμουν τοτε 15 και ειχα πληρωσει τοτε 1500δρχ.
 

eibmart

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
7
Like
112
Πόντοι
1
Απρίλιος 1980, 2α λυκείου 16 ετών. Φυλής κάτω από τη Πλατεία Βικτωρίας. Τότε μόνο ελληνίδες πόρνες. Έφερναν αρκετά κορίτσια από την επαρχία. Για ξυρισμένα αιδοία δεν συζητούσαμε τότε. Θάμνοι και δάση. Πρέπει η όλη φάση να κράτησε κάνα 10λεπτο. Με ρώτησε μάλιστα όταν μπήκα αν είναι η πρώτη φορά και της απάντησα θετικά. Μάλλον βοήθησε η απάντηση. Σίγουρα αν γύρναγα το χρόνο θα ξαναπήγαινα σε μπουρδέλο για τις πρώτες φορές. Εκείνες τις εποχές δεν ήταν και πολύ εύκολο να πηδήξεις συνομίληκη σου. Μη ξεχνάμε οτι τότε τα σχολεία ήταν αρρένων και θηλέων.
 

rythmodamasths90

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2010
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
Εμενα η πρωτη φορα μου ηταν με call girl  :rolleyes:
Αν γυριζα το χρονο πισω το μονο που θα αλλαζα ειναι οι μαλακιες που εκανα κατα τη διαρκεια του σεξ,οχι τη πουτανα...
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16


πρώτη φορά που έκανα sex ήταν με ελληνίδα πόρνη milf 35+ στο Μεταξουργείο, το 1993, εγώ ήμουν λίγο πριν τα 18.Κόστος 2000 Δρχ
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
εγω στα 16-17 κατεβηκα θεσ/νικη για  την εκθεση και καλα
ενας φιλος απο την σινδο ,που κοιμηθηκα και στο σπιτι του με πηγε στον βαρδαρη
....
περασα πολυ καλα ,ναι θα το ξαναεκανα
πιστευω ,αν και ημουν ντροπαλος τοτε με τα κοριτσια,πως με συνομιλικη δεν υπαρχει περιπτωση να περνουσα τοσο καλα
ειμαι πουτανιαρης τι να κανουμε
αυτο το κουσουρι το εχω ακομα  :2funny: :) :2funny: :) ;) :grin: :cheesy: :) :2funny: ;) :cheesy: :grin: ;) :2funny: :) :2funny: ;) :cheesy: :grin: :cheesy: ;) :2funny: :)
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
Γι αυτούς που η πρώτη τους φορά ήταν με πόρνη...
Αν μπορούσατε να γυρνούσατε τον χρόνο πίσω θα θέλατε να είναι η πρώτη φορά σας πάλι με πόρνη?

Αυτή είναι απ τις λίγες ψηφοφορίες που νομίζω δεν μπορούμε να μαντέψουμε το αποτέλεσμα εκ των προτέρων τοσο εύκολα.
μα ναι η πρωτη μοθ φορα ποθ εκαμα γκωνλικον ερωτα απο πισω σε γθναικα ηταν σε μια ποθτανα ποθ ηταν πορνη στην εθνική οδο τησ αλλοδαπησ!
ηταν μια πορνη ποθ πηγαινε στα παρκινγκ τησ εθνικήσ οδοθ και εκαμε τσιμοθκια σε φορτηγατζηδεσ!
τοτε τησ προτεινα να τησ δωκω μια εκτακτη εισφορα λογω γκωνλικοθ ερωτα και δεχτηκε επειδη ημοθν ελληνικήσ θπηκοτητασ!

μετα τον ερωτα απο πισω ,τα πηρε γαργαρα και τα επτισε στο χαντακι διπλα στισ ροδεσ τοθ οχηματοσ!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Και εμενα με πορνη ηταν, απλα το εμαθα μετα  :2funny: :2funny: :2funny:

Αν γυρνουσα το χρονο πισω το μονο που θα αλλαζα θα ηταν οι τακτικες μου για να της παρω τον κωλο.  :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Και εμενα με πορνη ηταν, απλα το εμαθα μετα  :2funny: :2funny: :2funny:

Αν γυρνουσα το χρονο πισω το μονο που θα αλλαζα θα ηταν οι τακτικες μου για να της παρω τον κωλο.  :2funny:

Τα ματια 14 αλλη φορα  :2funny: :2funny: :2funny:  :zfuck:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Αν γύρναγα το χρόνο πίσω πάλι με πουτάνα θα το έκανα την πρώτη φορά, διότι ήμουν εντελώς άσχετος και θα γινόμουν ρεζίλι, ενώ στην πουτάνα χέστηκα. Αλλά μιλάμε τελείως άσχετος, ούτε το μουνί δεν ήξερα πού είναι, ενώ τώρα ξέρω....κοντά στο κεφάλι
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Αν γύρναγα το χρόνο πίσω πάλι με πουτάνα θα το έκανα την πρώτη φορά, διότι ήμουν εντελώς άσχετος και θα γινόμουν ρεζίλι, ενώ στην πουτάνα χέστηκα. Αλλά μιλάμε τελείως άσχετος, ούτε το μουνί δεν ήξερα πού είναι, ενώ τώρα ξέρω....κοντά στο κεφάλι
:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom