Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 997K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 148 7,8%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 177 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 781 41,1%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 537 28,2%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 259 13,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.902

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Βεβαια με τα αυταρχικα να δινουν και να παιρνουν στα μαγαζια μαλλον δικιο εχουνε οι Ιεροδουλες τωρα που το σκεφτομαι! :tooth: :tooth: :tooth:
Ας μην αρχισουμε τωρα και με την συχνοτητα πολλαπλασιασμου των πουστηδων!!! :2funny:
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Διορθωση τιτλου : Γαμιουνται οι ελληνιδες? Ποιες και ποσο?
 

Riskos

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Οι Ελληνιδες.
Κανουν πιρσινγκ.Κανουν τατουαζ σχεδον παντου.Γεννανε φυσιολογικα ειτε με καισαρικη τομη.Κανουν λιποαναροφηση.Τρυπανε τις κοιλιες τους και βαζουν σιδερακια.Τοποθετουν δακτυλιδια στο στομαχι για να αδυνατυσουν.Βαζουν σιληκονη στο στηθος.Κανουν λιφτιγκ.Κανουν αποτριχωση ειτε με τσιμπιδακι ειτε με ζεστο κερι.Βγαζουντο φρυδια.Τρυπανε τα αυτια τους κατα κορον,και κατα τα αλλα αμα τους ζητησεις να τις πηδηξεις απο πισω σου λενε οτι πονανε.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Οι Ελληνιδες.
Κανουν πιρσινγκ.Κανουν τατουαζ σχεδον παντου.Γεννανε φυσιολογικα ειτε με καισαρικη τομη.Κανουν λιποαναροφηση.Τρυπανε τις κοιλιες τους και βαζουν σιδερακια.Τοποθετουν δακτυλιδια στο στομαχι για να αδυνατυσουν.Βαζουν σιληκονη στο στηθος.Κανουν λιφτιγκ.Κανουν αποτριχωση ειτε με τσιμπιδακι ειτε με ζεστο κερι.Βγαζουντο φρυδια.Τρυπανε τα αυτια τους κατα κορον,και κατα τα αλλα αμα τους ζητησεις να τις πηδηξεις απο πισω σου λενε οτι πονανε.

Λες όποια έχει τατουάζ και πίρσινγκ παντού ή έχει σιλικόνη να μην δίνει κωλο;  :grin:

Πφ, δαχτυλίδια και σιδεράκια βάζουν και οι άντρες  :boobies: :boobies:

Τα υπόλοιπα δεν πονάνε ούτε για αστείο τόσο όσο να έχεις έναν μαντράχαλο που δεν έχει ιδέα πώς να φερθεί στον κώλο σου και νομίζει ότι μπορεί να σφυροκοπάει αβέρτα (χωρίς καν σάλιο οι περισσότεροι, μου θέλετε και τσαχπινιές τρομάρα σας)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

υγ. τραγική ελεεινίδα εδώ, δίνω κώλο μόνο σε όποιον του φέρεται με στοργή και προδέρμ πριν αρχίσει τις καφρίλες  :sunglasses:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.435
Κριτικές
61
Like
42.559
Πόντοι
22.785
αν κρινω απο εμενα.......
φυσικα ειναι γλυκος ο κολος............ :s&m_3: :s&m_3:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Οι Ελληνιδες.
Κανουν πιρσινγκ.Κανουν τατουαζ σχεδον παντου.Γεννανε φυσιολογικα ειτε με καισαρικη τομη.Κανουν λιποαναροφηση.Τρυπανε τις κοιλιες τους και βαζουν σιδερακια.Τοποθετουν δακτυλιδια στο στομαχι για να αδυνατυσουν.Βαζουν σιληκονη στο στηθος.Κανουν λιφτιγκ.Κανουν αποτριχωση ειτε με τσιμπιδακι ειτε με ζεστο κερι.Βγαζουντο φρυδια.Τρυπανε τα αυτια τους κατα κορον,και κατα τα αλλα αμα τους ζητησεις να τις πηδηξεις απο πισω σου λενε οτι πονανε.

Αστο μην το ψάχνεις...απλά δέξου το! (είτε το δεχτείς είτε όχι άκρη δεν πρόκεται να βγάλεις αρα...)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Αστο μην το ψάχνεις...απλά δέξου το! (είτε το δεχτείς είτε όχι άκρη δεν πρόκεται να βγάλεις αρα...)


Moυαχαχαχαχαχααα ναι ρε, επειδή εσείς είστε μυγιάγγιχτοι και τρέμετε στην ιδέα ότι θα βγάλετε μια τρίχα με τσιμπιδάκι νομίζετε ότι το κατέχετε... για να βάλεις κάτι στον κώλο σου (είπαμε, χωρίς προετοιμασία και ασάλιωτο-σε αυτές τις περιπτώσεις πονάει) και μετά τα λέμε  :boobies: :boobies:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Moυαχαχαχαχαχααα ναι ρε, επειδή εσείς είστε μυγιάγγιχτοι και τρέμετε στην ιδέα ότι θα βγάλετε μια τρίχα με τσιμπιδάκι νομίζετε ότι το κατέχετε... για να βάλεις κάτι στον κώλο σου (είπαμε, χωρίς προετοιμασία και ασάλιωτο-σε αυτές τις περιπτώσεις πονάει) και μετά τα λέμε  :boobies: :boobies:

δεν έχω βάλει στον κώλο μου τίποτα, αλλά μιλάς σ έναν άνθρωπο που έχει πάνω του πολλά τραύματα και συχνά πυκνά τον πονάνε ακόμα και στα καλά καθούμενα! Ούτε είπα ασάλιωτα και μαλακίες τούμπανα! Αντε μη σε πάρει ο Διάλος πρωινιάτικα!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Οι Ελληνιδες.
Κανουν πιρσινγκ.Κανουν τατουαζ σχεδον παντου.Γεννανε φυσιολογικα ειτε με καισαρικη τομη.Κανουν λιποαναροφηση.Τρυπανε τις κοιλιες τους και βαζουν σιδερακια.Τοποθετουν δακτυλιδια στο στομαχι για να αδυνατυσουν.Βαζουν σιληκονη στο στηθος.Κανουν λιφτιγκ.Κανουν αποτριχωση ειτε με τσιμπιδακι ειτε με ζεστο κερι.Βγαζουντο φρυδια.Τρυπανε τα αυτια τους κατα κορον,και κατα τα αλλα αμα τους ζητησεις να τις πηδηξεις απο πισω σου λενε οτι πονανε.
μεγαλε αυτο που χεις γραψει το χω ακουσει σαν στοιχακι....το πιρσινγκ δεν ποναει,μην τρελαθουμε τωρα.....στην κοιλια δεν ξερω αλλα αυτι και φρυδι που εχω τρυπες δεν ποναει!
οσο για τα τατουαζ αν ηξερες δεν θα το λεγες....
ποναει μεν γιατι σε κενταει αλλα εμενα ο πονος μου φενεται γλυκος,χωρια οτι με μια αλοιφουλα η οποια κανει δραση σε κανα μισαωρο περιπου δεν πολυνιωθεις και πονο γιατι σε μουδιαζει, οσο για καισαρικες....τα παντα γινονται με αναισθησιες και οχι οπως μια φορα και εναν καιρο η μαμι στο χωριο που ξεγενουσε !
για το μονο που μπορω να συμφωνησω ειναι η φυσιολογικη γενα οπου εκει πραγματικα δεν περιγραφεται!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
δεν έχω βάλει στον κώλο μου τίποτα, αλλά μιλάς σ έναν άνθρωπο που έχει πάνω του πολλά τραύματα και συχνά πυκνά τον πονάνε ακόμα και στα καλά καθούμενα! Ούτε είπα ασάλιωτα και μαλακίες τούμπανα! Αντε μη σε πάρει ο Διάλος πρωινιάτικα!

Τι μας λες, τρόμαξα τώρα  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Δε δίνουν κώλο γιατί δεν ξέρετε να γαμάτε τον κώλο οι περισσότεροι, δέξου το. Όσοι ξέρουν να χειρίζονται το θέμα χορταίνουν από κώλο  :boobies: :boobies: :boobies:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
δεν έχω βάλει στον κώλο μου τίποτα, αλλά μιλάς σ έναν άνθρωπο που έχει πάνω του πολλά τραύματα και συχνά πυκνά τον πονάνε ακόμα και στα καλά καθούμενα! Ούτε είπα ασάλιωτα και μαλακίες τούμπανα! Αντε μη σε πάρει ο Διάλος πρωινιάτικα!
ρε συ μην τα παιρνεις πρωινιατικα.....
καταρχην μην συγκρινουμε μηλα με πορτοκαλια! πονο απο τραυματα με πονο να τον φας απο τον κωλο και πονο τατουαζ πιρσινγκ κλπ που λεει το παληκαρι παραπανω!
φυσικα και δεν συγκρινονται!
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Τι μας λες, τρόμαξα τώρα  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Δε δίνουν κώλο γιατί δεν ξέρετε να γαμάτε τον κώλο οι περισσότεροι, δέξου το. Όσοι ξέρουν να χειρίζονται το θέμα χορταίνουν από κώλο  :boobies: :boobies: :boobies:
Καλά μην τρελαίνεσαι και συ. Έλα να μας μάθεις να γαμάμε
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Τι μας λες, τρόμαξα τώρα  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Δε δίνουν κώλο γιατί δεν ξέρετε να γαμάτε τον κώλο οι περισσότεροι, δέξου το. Όσοι ξέρουν να χειρίζονται το θέμα χορταίνουν από κώλο  :boobies: :boobies: :boobies:

οκ δεν ξέρω να γαμάω...
Μου αρκεί που γαμάω...
Τώρα τι σκέφτεται η άλλη...
                                 Μάλλον δε με νοιάζει πια, εγώ τα γκολ μου τα βάζω
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Καλά μην τρελαίνεσαι και συ. Έλα να μας μάθεις να γαμάμε

Αφού εσείς το λέτε ρε, το έχω δει ένα εκατομμύριο φορές εδώ μέσα, θέτε μαθήματα;

"με σάλιο και υπομονή και ο κώλος γίνεται μουνί"  :grin:

Δε γουστάρω τα μαθήματα, αλλά γκρινιάζει μόνο αυτός που περιμένει να του τα δίνουν όλα στο πιάτο, χωρίς εκείνος να κάνει τίποτα, και δεν του τα δίνουν (οι κάργιες μπουαχαχαχαχχχχ)  :grin:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
οκ δεν ξέρω να γαμάω...
Μου αρκεί που γαμάω...
Τώρα τι σκέφτεται η άλλη...
                                 Μάλλον δε με νοιάζει πια, εγώ τα γκολ μου τα βάζω

Δεν είπα αυτό ρε μη σου πω τίποτα γαμώ την πρωινή ξινίλα σου μέσα, είπα ότι η γκρίνια είναι για τους μπούληδες, ξεκόλλα  :cheesy:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Δεν είπα αυτό ρε μη σου πω τίποτα γαμώ την πρωινή ξινίλα σου μέσα, είπα ότι η γκρίνια είναι για τους μπούληδες, ξεκόλλα  :cheesy:

Το χω πει και στη Bite είμαι πιο "συφιλιασμένος" από ότι συνήθως τώρα τελευταία! Μου θυμίζω τα νιάτα μου!  :grin: :grin:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Το χω πει και στη Bite είμαι πιο "συφιλιασμένος" από ότι συνήθως τώρα τελευταία! Μου θυμίζω τα νιάτα μου!  :grin: :grin:
Ναι ρε μαλάκα, αντί να ηρεμούμε με το χρόνο, γινόμαστε χειρότεροι. Τι σκατά;
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Το χω πει και στη Bite είμαι πιο "συφιλιασμένος" από ότι συνήθως τώρα τελευταία! Μου θυμίζω τα νιάτα μου!  :grin: :grin:

Κι εμένα  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:

αλλά γαμώ την τρέλα μου μην τα παίρνεις προσωπικά  :cheesy:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Ναι ρε μαλάκα, αντί να ηρεμούμε με το χρόνο, γινόμαστε χειρότεροι. Τι σκατά;

Ε μωρε, όσο να ναι φταίνε και οι ζέστες, η κούραση της χρονιάς, τα κάθε προσωπικά προβλήματα του καθενός, ο χαρακτήρας που έχει...Και γω θα ηρεμήσω, όλο και κανά μαλάκα θα βουτήξω στο δρόμο!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom