Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 149 7,8%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 177 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 783 41,1%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 538 28,2%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 259 13,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.906

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.840
Πόντοι
5.406
Η Επικεφαλίδα της σελίδας γράφει αν γαμιούνται από τον κώλο οι Ελληνίδες. Μπορείς να μας εξηγήσεις γιατί μας πληροφορείς ότι δεν σου αρέσει να γαμάς κώλο; Μας είναι αδιάφορο. Αν δεν έχεις να γράψεις κάτι σχετικό με το θέμα οποιασδήποτε σελίδας, απλά μη συμμετέχεις
Καλά ρε μεγάλε. Την άποψη του Είπε  το παιδί κι Εσύ κατευθείαν να το μαλώσεις. Δεν προσέβαλε κανέναν ούτε επέμεινε. Αμα είναι να σταματήσουμε να γράφουμε οτιδήποτε επειδή υπάρχει ο κίνδυνος να βγούμε ελτος θεματος.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Η Επικεφαλίδα της σελίδας γράφει αν γαμιούνται από τον κώλο οι Ελληνίδες. Μπορείς να μας εξηγήσεις γιατί μας πληροφορείς ότι δεν σου αρέσει να γαμάς κώλο; Μας είναι αδιάφορο. Αν δεν έχεις να γράψεις κάτι σχετικό με το θέμα οποιασδήποτε σελίδας, απλά μη συμμετέχεις
Χαλαρωσε Μποκολε. Η Ελλεηνιδα στην εφερε, δε θα τη πληρωνουν ολοι οι υπολοιποι. Αστο παιδι να γραψει οτι θελει, κεχαγια σε βαλανε;
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
198
Πόντοι
66
2 φορες να χω γαμησει κωλο κ αυτο δεν μπηκα ποτε ολοκληρος...
Απο τη μια ηταν κλειστη (ειμαι ο 1ος της) απο την αλλη δεν με τραβαει το κωλι...να πω την αληθεια ποτε δεν με τραβηξε...απο τα πορνοσαιτ π μπαινω να δω καμια τσοντα μ βγαίνουν παραθυρα συνεχως με πρωκτικο σεξ κ καποιες φορες πατησα. Εε, λοιπον εκει βρισκεται κ η αιτια π προσπαθησα να γαμησω κωλι....
Νομιζω αυτα τα παραθυρα π βγαιναν με πρωκτικο σεξ λειτουργησαν οπως οι διαφημισεις..δλδ μ δημιούργησαν την "αναγκη" να γαμησω κωλι.....κ το εκανα 2 φορες..δεν τρελαθηκα δεν το ξανα επιδιωξα...
Τύπε γούστα είναι αυτά. Εμένα με καβλωνει όχι ο κωλος ως τρύπα αυτός καθευαυτος, αλλά το γεγονός ότι η άλλη ΘΕΛΕΙ να τον φάει από πίσω, η πουτανοσυνη της δηλαδή είναι που με καβλωνει, το ποσό προστυχη ειναι, το ποσό δεν ντρέπεται να γαμηθει από τον κώλο δηλαδή.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
Καλά ρε μεγάλε. Την άποψη του Είπε  το παιδί κι Εσύ κατευθείαν να το μαλώσεις. Δεν προσέβαλε κανέναν ούτε επέμεινε. Αμα είναι να σταματήσουμε να γράφουμε οτιδήποτε επειδή υπάρχει ο κίνδυνος να βγούμε ελτος θεματος.

1ον. Μου αρέσουν οι Ιππότες οι οποίοι καβάλα στο λευκό τους άλογο και φορώντας λαμπερή πανοπλία υπερασπίζουν τους αδυνάτους. 2ον. Έχω την εντύπωση ότι αν π.χ. στο θέμα με τις πιάτσες με τις μαύρες έγραφα ότι μου αρέσουν οι Σουηδέζες μάλλον θα έτρωγα δούλεμα. 3ον. Είπε την άποψή του ότι δεν του αρέσει να γαμάει κώλο, και του απάντησα ότι καλά κάνει, αλλά οι απόψεις του μάλλον δεν ενδιαφέρουν τους αναγνώστες της σελίδας, αφού άλλο είναι το θέμα της 4ον. Και ναι, ακαλό είναι να μην είμαστε off topic σε θέματα
 

Theos Dionisos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2018
Μηνύματα
96
Like
10
Πόντοι
0
Η Επικεφαλίδα της σελίδας γράφει αν γαμιούνται από τον κώλο οι Ελληνίδες. Μπορείς να μας εξηγήσεις γιατί μας πληροφορείς ότι δεν σου αρέσει να γαμάς κώλο; Μας είναι αδιάφορο. Αν δεν έχεις να γράψεις κάτι σχετικό με το θέμα οποιασδήποτε σελίδας, απλά μη συμμετέχεις
τυπε στην αρχη του ποστ μου εγραψα οτι η δικια μ τον εχει παρει 2 φορες απο το κωλι της....η απαντηση δόθηκε σε αυτο το κομματι της παραγραφου...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
Χαλαρωσε Μποκολε. Η Ελλεηνιδα στην εφερε, δε θα τη πληρωνουν ολοι οι υπολοιποι. Αστο παιδι να γραψει οτι θελει, κεχαγια σε βαλανε;

Από που κι ως που στο θέμα αν γαμιούνται οι Ελληνίδες από τον κώλο, συμπέρανες ότι μου την έφερε κάποια Ελληνίδα; Έχω γράψει ότι αφού οι μισές επαγγελματίες δεν κάνουν πρωκτικό, συνεπάγεται λογικά ότι οι μέση γυναίκα θα κάνει λιγότερο, ΕΚΤΟΣ κι αν περιμένει να κερδίσει κάτι. Και όπως το παιδί έγραψε ότι ήθελε, ομοίως κι εγώ έγραψα ότι ήθελα. Το μέσο είναι δημόσιο, κι ο καθένας μπορεί να γράψει ότι θέλει, αν δεν προσβάλει και δεν βρίζει κάποιο άλλο μέλος
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
τυπε στην αρχη του ποστ μου εγραψα οτι η δικια μ τον εχει παρει 2 φορες απο το κωλι της....η απαντηση δόθηκε σε αυτο το κομματι της παραγραφου...

οκ. Αφού θεωρείς ότι η μια εμπειρία σου που αναφέρεις καλύπτει το θέμα της σελίδας και το ολοκληρώνει η άποψή σου,  δικαίωμά σου. Καλό υπόλοιπο
 

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.873
Πόντοι
1.336
Τύπε γούστα είναι αυτά. Εμένα με καβλωνει όχι ο κωλος ως τρύπα αυτός καθευαυτος, αλλά το γεγονός ότι η άλλη ΘΕΛΕΙ να τον φάει από πίσω, η πουτανοσυνη της δηλαδή είναι που με καβλωνει, το ποσό προστυχη ειναι, το ποσό δεν ντρέπεται να γαμηθει από τον κώλο δηλαδή.

αυτό είναι ....σωστός!!!!!
 

pantkd

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Η δικιά μου εμπειρία πανω στις γυναίκες λέει ότι οι περισσότερες το θέλουν. Όχι γιατί είναι πουτανες αλλά γιατί αν το παίξεις σωστά το παραμύθι οντας αυτός που περίμεναν καιρό κτλ θα σου τον προσφέρουν ως κάτι το αξιοσημείωτο. 2 φορές μου έχει τύχει με γκομενςς να μου δίνουν κωλο και να μου λένε "είναι η πρώτη μου φορά σε αφήνω γιατί δε σε γνώρισα όταν ήμουν παρθένα" αυτο λέει πολλά
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
Τύπε γούστα είναι αυτά. Εμένα με καβλωνει όχι ο κωλος ως τρύπα αυτός καθευαυτος, αλλά το γεγονός ότι η άλλη ΘΕΛΕΙ να τον φάει από πίσω, η πουτανοσυνη της δηλαδή είναι που με καβλωνει, το ποσό προστυχη ειναι, το ποσό δεν ντρέπεται να γαμηθει από τον κώλο δηλαδή.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.715
Κριτικές
6
Like
11.152
Πόντοι
3.936
Όχι μόνο την ανοιγοκλείνουν την πίσω πόρτα, αλλά λένε και ψεματάκια, ότι δήθεν είναι η πρώτη τους φορά.  :) Αλλά μέτα του δίνουν και καταλαβαίνει.
Με την προετοιμασία κλίσματος έχουν κάποιο θεματάκι. Ταμπού; να το πω..
Που αν δεν προηγηθεί..  έρχετε η μερέντα μερικές φορές, και η μπόχα δεν αντέχεται.  :S
 

Σατυρος.

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Του κωλου τα εννιαμερα.
Πιστευω οτι πολυ η λιγο δεν υπαρχει γυναικα που να μην τον εχει παρει απο πισω
Φυσικα ολες για διαφορετικους λογους.  :fuck2:
 

manion

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2016
Μηνύματα
51
Like
2
Πόντοι
0
πιστευω οτι ολες το εχουν δοκιμασει,αλλα δεν το δινουν ευκολα,και παντα η δικαιολογια της καθαριοτητας
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Έχω πάρει τρεις φορές από τον κωλο. Και οι τρεις ήταν πολύ καψουρες μαζί μου.
Προφανώς το έκαναν όχι γιατί το ήθελαν αλλά γιατί ξέρουν ότι ο άντρας το γουστάρει.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Του κωλου τα εννιαμερα.
Πιστευω οτι πολυ η λιγο δεν υπαρχει γυναικα που να μην τον εχει παρει απο πισω
Φυσικα ολες για διαφορετικους λογους.  :fuck2:
η μεγαλη πλειοψηφια των γυναικων δεν τον παιρνει απο τον κωλο
 

AdonisGr

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2017
Μηνύματα
97
Like
14
Πόντοι
0
2 φορές μου έχει τύχει με γκομενςς να μου δίνουν κωλο και να μου λένε "είναι η πρώτη μου φορά σε αφήνω γιατί δε σε γνώρισα όταν ήμουν παρθένα" αυτο λέει πολλά

Ισχύει αυτό. Μου έχει συμβεί και εμένα.
 

highlanderPoutsa

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2018
Μηνύματα
9
Κριτικές
4
Like
78
Πόντοι
0
Όχι μόνο την ανοιγοκλείνουν την πίσω πόρτα, αλλά λένε και ψεματάκια, ότι δήθεν είναι η πρώτη τους φορά.  :) Αλλά μέτα του δίνουν και καταλαβαίνει.
Με την προετοιμασία κλίσματος έχουν κάποιο θεματάκι. Ταμπού; να το πω..
Που αν δεν προηγηθεί..  έρχετε η μερέντα μερικές φορές, και η μπόχα δεν αντέχεται.  :S

χαχα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΜΩΣ !
 

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.873
Πόντοι
1.336
Όλες τις παίρνω από κώλο σχεδόν κάθε φορά ……..  8/10 φορές. Δεν το συζητάω καν.  Πολύ ΚΥ3 και μέσα. Άμα στραβώσει την τελειώνω άμεσα γιατί σημαίνει ότι δεν είναι 100% στο κόλπο.  Ας πάει να βρει άλλο μαλάκα. Το πάω μαλακά αλλά για πολύ ώρα μέχρι να τα δει όλα. Μιλιά δεν βγάζουν μετά …… όλο μέλια και τέτοια είναι …… έχω σκίσει την γάτα …… άσε που το λένε και στις φίλες  που εξιτάρονται και πάνε γυρεύοντας και αυτές. Οι περισσότερες γυρεύουν υποταγή και το anal είναι η απόλυτη απόδειξη. Ακόμη και στις τάνες έχω στανταράκια  όσες κάνουν anal φανερά ή κρυφά, και κάποιες γουστάρουν τρελά.
 

paparounas1980

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2013
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Εγώ πάλι νομίζω ότι οι Ελληνίδες γαμιούνται ασύστολα από κώλο
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Το πρόβλημα δεν είναι οι Ελληνιδες. Και το θέλουν και το ζητούν και το τολμούν και γαμιούνται όταν καυλώσουν. Το θέμα είναι οι Έλληνες. Η πλειοψηφία δε σκαμπάζει πως να το κάνει κι αντί να τις κάνει σκλάβες του οθωμανικού τις κάνει να φεύγουν τρέχοντας στο άκουσμα και μόνο. Δυστυχώς οι πορνοντίβες έχουν σαπίσει το μυαλό των εθισμένων και νομίζουν ότι ο κώλος είναι μουνί και έχει τον ίδιο χειρισμό. Κι έτσι βγαίνουμε ολοι χαμένοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom