Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 149 7,8%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 177 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 783 41,1%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 538 28,2%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 259 13,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.906

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
ναι μπορει.

για αν ξεκαθαρισουμε, για τι ηλικιες μιλαμε ομως?
συναναστρεφομαι με μικρες ηλικιες οπου σε μεγαλο ποσοστο δεν εχω δει κατι τετοιο (βασικα παιζει να γινεται μονο με μενα ετσι  :cheesy:)



Ποσο μικρες ηλικιες δλδ...??
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.113
Πόντοι
206
19-25 (οχι ανηλικα, ειπαμε)
 

Blade_runner

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2017
Μηνύματα
24
Like
12
Πόντοι
0
Ολες γαμιούνται από τον κώλο  :fuck2:, έστω και για πειραματισμό  :coolcondom:
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.076
Like
1.229
Πόντοι
216
αν αγαπανε το γαμια τους, και να πονανε τον τρωνε και αυχαριστιουνται.

Μετα, μολις ανοιξει ο πρωκτος τους δεν εχουν πρόβλημα.

Αρα ολες γαμιουνται, αν αυτος που αγαπανε γουσταρει κολο.
 

benelli

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
198
Like
78
Πόντοι
1
εγω νομιζω ολες τον παιρνουν κανονικα
 

iphone8

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Εννοειται οτι δινουν κωλο.απο μικρες μεχρι και μιλφαρες και κουγκαρ.με το καταλληλο μπλα μπλα γαμας κωλο απο το πρωτο ραντεβου.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.076
Like
1.229
Πόντοι
216
ολες ετσι είναι , ασχετα εθνικότητας.
Θυμαμαι σε ερωτηση μου πουτανα Ρωσιδα (από μπαρ) ενώ καναμε μπανιο , της ετριβα με το δαχτυκο την πισω τρυπα.  Μετα στο σεχ αφου εκανε πρωκτικο, τη ρωτησα πως ξεκινησε κολο. Μου ειπε το εξής. Το ξεκινησε επειδή καποιος πρωην γουσταρε κολο.  Αν δεν τον θελεις αγαπας, -μου είπε -  Υτον που σε γαμαει από κολο, θα τρελαθείς.

Ετσι ειπε η Ρωσιδα πουτανιτσα. Εγω τι άλλο να πω.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.529
Like
11.589
Πόντοι
3.506

αυτό που θέλουμε/γουστάρουμε τις γυναίκες να τα κάνουν όλα και μετά τις λέμε και πουτάνες με ξεπερνάει...

Το  να τις πει κανείς πουτάνες/ξεκολιάρες είναι τίτλος τιμής ρε φίλε. Καθόλου υποτιμιτικό. Μόνο καριόλες, παρτουζιάρες, κερατοφορτώστρες! Οι άλλες κατά κανά πυρφόρο/οικογενειάρχη μεριά.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.076
Like
1.229
Πόντοι
216
απορια εχω. Όταν πανε γυναικιλογο για ταγυναικολογικά τους, δε φαινεται η ξεσκισμενη σουφρα τους? Πως νοιώθουν εκεί?
 

mitsos. fiat

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
841
Like
16.905
Πόντοι
2.246

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
ειναι απολαυση κ την βρισκουν
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
921
Πόντοι
86
τελικα απο προσωπικη εμπειρια ΟΛΕΣ τον παιρνουν ... ισως καποιες λογω παλαιτοερων τραυματικων βιωματων καθυστερησουν να το ξαναδοκιμασουν αλλα αν σε γουσταρει η γκομενα / γυναικα/ ερωμενη  θα τον φας σιγουρα. και αν τον αρπαξει και τις περασει το '' μετατραυματικο σοκ '' ξεκολιαζονται κανονικα ..
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
921
Πόντοι
86
πριν το γαμο παρα πολυ,μετα ελαχιστα,μετα τα παιδια καθολου,εκει κοβουν τα δαχτυλιασματα τα χυσιματα στη μαπα και αλλα πολλα,ζητω τα μπουρδελα λευτερια στους παντρεμενους....

εμενα παντως συμβαινει ακριβως το αντιθετο ))))) σε σημειο να καλυπτομαι τοσο που να μην θελω ουτε σε μπουρδελο να παω (λεμε τωρα!!!!!!!!!)
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
η δικια μου παντως το εδινε 1-2 φορες το μηνα . μετά από 2 ατυχήμαστα δε με αφήνει γιατι φοβάται το ατυχημα πάλι μονο  δάχτυλα αλλα  το προσπαθω και όλο της πιπιλιζω το μυαλο .. που θα παει
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.160
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
η δικια μου παντως το εδινε 1-2 φορες το μηνα . μετά από 2 ατυχήμαστα δε με αφήνει γιατι φοβάται το ατυχημα πάλι μονο  δάχτυλα αλλα  το προσπαθω και όλο της πιπιλιζω το μυαλο .. που θα παει

Έτσι, θέλει πειθώ ο κώλος
 

Thepunisher

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Με την κατάλληλη προετοιμασία όλες το δέχονται
 

Theos Dionisos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2018
Μηνύματα
96
Like
10
Πόντοι
0
2 φορες να χω γαμησει κωλο κ αυτο δεν μπηκα ποτε ολοκληρος...
Απο τη μια ηταν κλειστη (ειμαι ο 1ος της) απο την αλλη δεν με τραβαει το κωλι...να πω την αληθεια ποτε δεν με τραβηξε...απο τα πορνοσαιτ π μπαινω να δω καμια τσοντα μ βγαίνουν παραθυρα συνεχως με πρωκτικο σεξ κ καποιες φορες πατησα. Εε, λοιπον εκει βρισκεται κ η αιτια π προσπαθησα να γαμησω κωλι....
Νομιζω αυτα τα παραθυρα π βγαιναν με πρωκτικο σεξ λειτουργησαν οπως οι διαφημισεις..δλδ μ δημιούργησαν την "αναγκη" να γαμησω κωλι.....κ το εκανα 2 φορες..δεν τρελαθηκα δεν το ξανα επιδιωξα...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
2 φορες να χω γαμησει κωλο κ αυτο δεν μπηκα ποτε ολοκληρος...
Απο τη μια ηταν κλειστη (ειμαι ο 1ος της) απο την αλλη δεν με τραβαει το κωλι...να πω την αληθεια ποτε δεν με τραβηξε...απο τα πορνοσαιτ π μπαινω να δω καμια τσοντα μ βγαίνουν παραθυρα συνεχως με πρωκτικο σεξ κ καποιες φορες πατησα. Εε, λοιπον εκει βρισκεται κ η αιτια π προσπαθησα να γαμησω κωλι....
Νομιζω αυτα τα παραθυρα π βγαιναν με πρωκτικο σεξ λειτουργησαν οπως οι διαφημισεις..δλδ μ δημιούργησαν την "αναγκη" να γαμησω κωλι.....κ το εκανα 2 φορες..δεν τρελαθηκα δεν το ξανα επιδιωξα...

Η Επικεφαλίδα της σελίδας γράφει αν γαμιούνται από τον κώλο οι Ελληνίδες. Μπορείς να μας εξηγήσεις γιατί μας πληροφορείς ότι δεν σου αρέσει να γαμάς κώλο; Μας είναι αδιάφορο. Αν δεν έχεις να γράψεις κάτι σχετικό με το θέμα οποιασδήποτε σελίδας, απλά μη συμμετέχεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom