Νέα

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ευκωλόπιστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 994K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γαμιούνται απ' τον κώλο οι Ελληνίδες και πόσο συχνά?

  • Ποτέ (τι πράγματα είναι αυτά)

    Ψήφοι: 148 7,8%
  • Μια φορά (έτυχε)

    Ψήφοι: 176 9,3%
  • Πότε-πότε (άμα καυλώσει)

    Ψήφοι: 779 41,1%
  • Συχνά (της αρέσει)

    Ψήφοι: 535 28,2%
  • Πάντα (τρελαίνεται)

    Ψήφοι: 258 13,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.896

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.712
Πόντοι
2.356
Οι Ελληνίδες βασικά δεν γαμιούνται.
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
Μια χαρά γαμιούνται από κώλο, αρκεί κι εσύ να το πηγαίνεις λάου λάου  :kissass2:
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
Αλλά ταλαιπωρία και βρώμα είναι ρε μύστες ο κώλος, γιατί τρώγεστε τόσο πολύ να τον γαμήσετε? Πέρα απο την ψυχική ικανοποίηση που νιώθεις όταν κατακτάς το "απόρθητο", δεν έχει άλλη γοητεία.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Αλλά ταλαιπωρία και βρώμα είναι ρε μύστες ο κώλος, γιατί τρώγεστε τόσο πολύ να τον γαμήσετε? Πέρα απο την ψυχική ικανοποίηση που νιώθεις όταν κατακτάς το "απόρθητο", δεν έχει άλλη γοητεία.


Οι Σκωτσέζες το δίνουν εύκολα τύπε;
 

BaggysJr

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ναι αμε! Ολες θα το κανουν, περα απο τις λιγες που ειχαν ασχημη εμπειρια και δεν θα το ξανακανουν
 

2deepMK

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες με σάλιο δεν παίζει κανείς μπάλα;
 

LoneRider

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
79
Like
79
Πόντοι
0
μου εχει τυχει να γαμιεται απο κωλο αλλα να μην κανει πιπα οποτε παλι ξενερωμα ηταν
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Aπο κωλο εχω γαμησει πολλες αλλα καμια απο ολες αυτες δεν ηταν σε φαση που να γουσταρει να τον φαει απο κει και να το ζηταει κολας.Ολες καθοταν να της γαμησω το κωλαρακι επειδη εβλεπαν πως το ηθελα πως με καυλωνε και γενικα επειδη περνουσαμε καλα σεξουαλικα και δεν της χαλουσα και γω πανω στο γαμησι χατηρια ετσι και αυτες εκαναν και τα δεικα μου χατηρια.Επισης καποιες που ουτε να το ακουσουν ηθελαν μολις ακουγαν κανενα παραμυθι για πιο σοβαρη σχεση και κανεναν παπα για αραβωνα κλπ οχι απλα τον κωλο τους εδειναν αλλα και 3 πουτσες να ειχα αντι για μια οπως ειχε η αλλη 3 βυζια στην ταινια Total recall με τον σβαρτζενεγκερ θα καθοταν της βαλω και της 3 ταυτοχρωνα στον κωλο τους.Επισης δεν υπαρχει περιπτωση να σε πει η αλλη αν τον εχει φαει η οχι απο τον κωλο και ποσοι την γαμησαν απο κει κλπ και να ειναι αληθεια.Δεν υπαρχει τετοια περιπτωση.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.743
Πόντοι
4.365
....Επισης δεν υπαρχει περιπτωση να σε πει η αλλη αν τον εχει φαει η οχι απο τον κωλο και ποσοι την γαμησαν απο κει κλπ και να ειναι αληθεια.Δεν υπαρχει τετοια περιπτωση.
Σωστος... +1000
Και επισης λενε ολες το ιδιο ψεμα... 'οτι εισαι ο πρωτος τους..απο πισω!!!' :2funny: :2funny: :2funny: :jerking: :jerking: :jerking:
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Γαμιουνται κανονικά σχεδόν όλες. ......
Απλά θελουν τον κατάλληλο χειρισμό που δεν ειναι ίδιος για όλες.
Ειδικά όσες γουστάρουν ψιλοαγριαδες και κωλοχαστουκα τον παιρνουν αβερτα και γουσταρουν κιολας.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.339
Πόντοι
4.746
Οι Ελληνίδες τέτοια πράγματα, ρε ?? Αυτές μόνο από κατηχητικό και Ελληνοορθόδοξα ήθη κι'έθιμα ξέρουν ! :grin: :grin:
το ιδιο με τις μουσουλμανες δηλαδη, που μονο το κατηχητικο του ισλαμ ξερουν.. οσον αφορα τα ηθη κι εθιμα..
 

Mary xazoula

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2017
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Είμαι καινούρια στο φορουμ. ¨όχι επαγγελματίας πόρνη απλά μου κίνησε το ενδιαφέρον. Δεν ήξερα σε ποιο θέμα να γράψω...!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.511
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα! Είμαι καινούρια στο φορουμ. ¨όχι επαγγελματίας πόρνη απλά μου κίνησε το ενδιαφέρον. Δεν ήξερα σε ποιο θέμα να γράψω...!

Πες μας λοιπόν τη δικιά σου άποψη και εμπειρία για τον εαυτό σου και τις φίλες σου. Γαμιέστε από των κώλο;
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
σαλιο παιδια και durex play .
ειδικά αυτό με το guarana έχει καλό άρωμα
δεν θέλει λογια θέλει πάνω στη πράκη χάιδεμα η κωλοτρυπίδα μετά λιγο δαχτυλό και πολύ υπομονή
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.884
Κριτικές
16
Like
14.707
Πόντοι
6.515
Καλησπέρα! Είμαι καινούρια στο φορουμ. ¨όχι επαγγελματίας πόρνη απλά μου κίνησε το ενδιαφέρον. Δεν ήξερα σε ποιο θέμα να γράψω...!

Σε γενικες γραμμες οι μη επαγγελματιες γυναικες δεν μας αντεχουν πανω απο 1-2 μερες  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom