Νέα

Γάμα την υπαλλήλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Λέμε λέμε για ελεηνιδες, σήμερα είχα συζήτηση με τύπο που έχει μαγαζί λιανικής.

-Σώθηκα φίλε από μουνι, αλλάζω υπαλλήλους δεν μου κάθεται; Άλλη!

Έμεινα μαλακας, ακόμα και εγώ που έχω κάνει αισχη...
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Ναι τι;;; Αρχαίο άθλημα η πουστιά!!!
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
Το μαγαζί, τόχει βιτρίνα ?
Να γαμήσει ήθελε ?
Εσύ την γλύτωσες ?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.149
Κριτικές
166
Like
26.987
Πόντοι
34.538
Καμμια πελατισσα δεν σοβατισε ο δικος σου?
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Ρε συ είναι λέει φιλοσοφία της πιάτσας, τώρα τελευταία το εξασκεί, τον μύησε άλλος.

Πώς γλυτώνουν τέτοια μούτρα από γκόμενους, άντρες, πατεράδες κλπ; Μάλιστα ο τύπος είναι και ψαγμενος.... Μόνο Ελληνίδες, οι Αλβανίδες ειναι άκρως επικίνδυνες γιατι οι άντρες τους εξηγούνται μαχαίρια και ξύλο ανελέητο.....

Ρε που πάμε ρε που πάμε.... οι Αλβανοί πιο ξηγημενοι σώζουν το όνομα των αντρών στην Ελλάδα...
 
Τελευταία τροποποίηση:

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Τώρα ανακαλύψατε την Αμερική, εγώ τα λέω καιρό και με κοροϊδεύουν.. Οι πιο πολλές ελλεινιδες έτσι βρίσκουνε για σχέση, τα φτιάχνουμε με το αφεντικό τους, διευθυντή τους, ξέρω. Μάι που μένει απέναντι μου, αυτή 26 27 αυτός 45 την έχει σπιτωσει.. Η γκόμενα δουλεύει σε γραφείο στην εταιρία του βλακα..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.363
Κριτικές
62
Like
45.023
Πόντοι
9.297
Τώρα ανακαλύψατε την Αμερική, εγώ τα λέω καιρό και με κοροϊδεύουν.. Οι πιο πολλές ελλεινιδες έτσι βρίσκουνε για σχέση, τα φτιάχνουμε με το αφεντικό τους, διευθυντή τους, ξέρω. Μάι που μένει απέναντι μου, αυτή 26 27 αυτός 45 την έχει σπιτωσει.. Η γκόμενα δουλεύει σε γραφείο στην εταιρία του βλακα..
Καθόλου βλάκας....με μια πληρωμή έχει υπάλληλο και γκόμενα μαζί.Τουλαχιστον 50% οικονομία....
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Πριν από δυο χρόνια περίπου σε συγγενικό μου πρόσωπο, κοπέλα, ένας τύπος της ξηγήθηκε στεγνά!!!! Αφού έκανε συνεντεύξεις σε ένα άσχετο γραφείο στο κέντρο (ο τύπος ζητούσε γραμματέα-βοηθό), είχε μάλιστα πολλές υποψήφιες, στη δεύτερη συνέντευξη της το είπε!!! - "Αν και δεν προσλαμβάνω παντρεμένες, εσύ μου αρέσεις!!! Αν θέλεις και μπορείς να φεύγουμε μια φορά το μήνα εξωτερικό τα δυο μας, είμαστε ΟΚ". Εκτός από το μισθό σου θα έχεις και δωράκια και bonus αλλά δε θα μου δημιουργήσεις πρόβλημα με αγάπες και λουλούδια κλπ και μη μου πεις μα και μου, ο άντρας μου και τα παιδιά μου κλπ. ?
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Καθόλου βλάκας....με μια πληρωμή έχει υπάλληλο και γκόμενα μαζί.Τουλαχιστον 50% οικονομία....
Τυπε η κοπέλα έχει γατσωθει πάνω του.. Γενικά την έχει σούζα δέκα το βράδυ το πολύ την έχει σπίτι.. Κρίμα τα νιάτα της που έμπλεξε με το αφεντικο
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Τύποι οι πιο πολλές γκόμενές γουστάρουν αφεντικό γιατί στο χαζο μυαλό τους αφεντικό σημαίνει πλούσιος, και ας έχει απλά ένα τυρόπιτα δικό που δεν βγάζει μια?. Σου λέει από το να με γαμαει στο τζαμπα ο Μπάμπης ο άνεργος που δεν έχει 3 ευρώ να με κεράσει καφέ,ας με γαμαει το αφεντικό να έχω και τα δωράκια μου τα ρουχαλάκια μου τα ταξιδάκια μου τις διακοπές μου?
 

petros1987

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
6
Like
10.224
Πόντοι
1.336
Επειδή τυχαίνω να είμαι εργοδότης αρκετών κοριτσιών στο μαγαζί (11 τον αριθμο) θα ήθελα να σας πω ότι όποιος κανει τα παραπάνω στις εργαζόμενες σε βάθος χρόνου δεν θα περνάει ούτε μύγα όταν θα ζητάει υπάλληλο.Όλα αυτά μαθαίνονται στην πιάτσα και μόνο κακό κάνουν στην επιχείρηση.Και μην ακούτε μαλακίες.Ελάχιστες γαμιούνται με τα αφεντικά.Τα περισσότερα είναι σάλια που τα λένε οι ίδιοι!Φιλικά πάντα?
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.565
Πόντοι
456
Επειδή τυχαίνω να είμαι εργοδότης αρκετών κοριτσιών στο μαγαζί (11 τον αριθμο) θα ήθελα να σας πω ότι όποιος κανει τα παραπάνω στις εργαζόμενες σε βάθος χρόνου δεν θα περνάει ούτε μύγα όταν θα ζητάει υπάλληλο.Όλα αυτά μαθαίνονται στην πιάτσα και μόνο κακό κάνουν στην επιχείρηση.Και μην ακούτε μαλακίες.Ελάχιστες γαμιούνται με τα αφεντικά.Τα περισσότερα είναι σάλια που τα λένε οι ίδιοι!Φιλικά πάντα?
επιβεβαιώνω !
 

petros1987

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
6
Like
10.224
Πόντοι
1.336
Ε ρε φίλε εντάξει....νομίζουν μερικοί ότι επειδή προσλαμβάνουν μια υπάλληλο προσλαμβάνουν μαζί και ιδιωτική πουτάνα!Και μετά βαράνε το κεφάλι τους στον τοίχο με τις μαλακίες που κάνουν.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.363
Κριτικές
62
Like
45.023
Πόντοι
9.297
Πριν από δυο χρόνια περίπου σε συγγενικό μου πρόσωπο, κοπέλα, ένας τύπος της ξηγήθηκε στεγνά!!!! Αφού έκανε συνεντεύξεις σε ένα άσχετο γραφείο στο κέντρο (ο τύπος ζητούσε γραμματέα-βοηθό), είχε μάλιστα πολλές υποψήφιες, στη δεύτερη συνέντευξη της το είπε!!! - "Αν και δεν προσλαμβάνω παντρεμένες, εσύ μου αρέσεις!!! Αν θέλεις και μπορείς να φεύγουμε μια φορά το μήνα εξωτερικό τα δυο μας, είμαστε ΟΚ". Εκτός από το μισθό σου θα έχεις και δωράκια και bonus αλλά δε θα μου δημιουργήσεις πρόβλημα με αγάπες και λουλούδια κλπ και μη μου πεις μα και μου, ο άντρας μου και τα παιδιά μου κλπ. ?
Η κοπέλα τι έκανε;Είπε "ναι" η "όχι";Αν είπε όχι,είναι ακόμα άνεργη μήπως;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.363
Κριτικές
62
Like
45.023
Πόντοι
9.297
Τύποι οι πιο πολλές γκόμενές γουστάρουν αφεντικό γιατί στο χαζο μυαλό τους αφεντικό σημαίνει πλούσιος, και ας έχει απλά ένα τυρόπιτα δικό που δεν βγάζει μια?. Σου λέει από το να με γαμαει στο τζαμπα ο Μπάμπης ο άνεργος που δεν έχει 3 ευρώ να με κεράσει καφέ,ας με γαμαει το αφεντικό να έχω και τα δωράκια μου τα ρουχαλάκια μου τα ταξιδάκια μου τις διακοπές μου?
Είναι επάγγελμα το να είσαι γυναίκα και συχνά γίνονται ερασιτέχνες πουτανες με κριτήριο κατακύρωσης την τσέπη και φυσικά όχι την εμφάνιση η ο,τιδηποτε άλλο.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.582
Πόντοι
20.686
Επειδή τυχαίνω να είμαι εργοδότης αρκετών κοριτσιών στο μαγαζί (11 τον αριθμο) θα ήθελα να σας πω ότι όποιος κανει τα παραπάνω στις εργαζόμενες σε βάθος χρόνου δεν θα περνάει ούτε μύγα όταν θα ζητάει υπάλληλο.Όλα αυτά μαθαίνονται στην πιάτσα και μόνο κακό κάνουν στην επιχείρηση.Και μην ακούτε μαλακίες.Ελάχιστες γαμιούνται με τα αφεντικά.Τα περισσότερα είναι σάλια που τα λένε οι ίδιοι!Φιλικά πάντα?
Και οι πιο πολλοί που τα λένε γαμανε τη χούφτα τους .
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Για να το συζητάμε τώρα, είπε όχι!!! Μιλάμε είναι 50άρα (καλοβαλμένη αλλά όχι ξεκωλιάρα) τα παιδιά της είναι 30 χρ. Και ο άντρας της "κουζουλός". Βρήκε δουλειά, οκ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.363
Κριτικές
62
Like
45.023
Πόντοι
9.297
Επειδή τυχαίνω να είμαι εργοδότης αρκετών κοριτσιών στο μαγαζί (11 τον αριθμο) θα ήθελα να σας πω ότι όποιος κανει τα παραπάνω στις εργαζόμενες σε βάθος χρόνου δεν θα περνάει ούτε μύγα όταν θα ζητάει υπάλληλο.Όλα αυτά μαθαίνονται στην πιάτσα και μόνο κακό κάνουν στην επιχείρηση.Και μην ακούτε μαλακίες.Ελάχιστες γαμιούνται με τα αφεντικά.Τα περισσότερα είναι σάλια που τα λένε οι ίδιοι!Φιλικά πάντα?
Το φαινόμενο είναι πιο συχνό σε πολύ πιο μικρές επιχειρήσεις π.χ.ιατρεια με τον γιατρό και την γραμματέα / νοσοκόμα του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom