Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.924
Like
12.961
Πόντοι
2.606
Γενικα δεν μπορω οταν θελει να με πεισει ο αλλος για κατι χωρις να εχει παραθεσει καν επιχειρηματα λεγοντας παπαριες του στυλ "Καλο δεν ειναι?","Δεν ειναι ωραια εδω?" κλπ.:coffee::confused::confused::confused:
Με πήγανε στον Έντι και στο αυγυπτιακον στη Νίκαια σκουπίδια σκουπίδια και έχω διαβάσει άπειρα άρθρα ότι είναι στα καλύτερα παραδοσιακά σουβλάκια στην Αττική
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.116
Like
72.208
Πόντοι
12.756
Με πήγανε στον Έντι και στο αυγυπτιακον στη Νίκαια σκουπίδια σκουπίδια και έχω διαβάσει άπειρα άρθρα ότι είναι στα καλύτερα παραδοσιακά σουβλάκια στην Αττική
καλα τα αρθρα ειναι ολα προμο ρε μαν , εχουν λεφτα απο πισω , και δεν τα δινει παντα ο μαγαζατορας , τα δινουν οι εταιρειες που του προμηθευουν ποτα κτλ
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
οχι απλα εχουν πεσει ολοι στην λουμπα οτι ειναι σε στενο , σε περιοχη περιέργη , μικρο μαγαζακι και καλα ενναλακτικο οτι ειναι γαμαω και αυτοι που τα εχουν χρεωνουν σαν να ειναι Γλυφαδα
Και αυτη η μαλακία ξεκίνησε απο τα μπαρακια στο κεντρο , κατι γαμημενες τρυπες μεσα στην βρωμα του κεντρου που καθεται ο κοσμος ορθιος η σε σκατοπεζουλια και μου το παιζει ψαγμενος , και οτι "εδω κανουν ποτάρες" , και μου λενε για ποτο με 4 συστατικα και 6 καλαμάκια και 2 ομπρελες σε ποτηρι ΙΝΚΑΣ ..
Αυτο παλι με την Ομονοια και γυρω γυρω τι φαση?
Και χρειαζεσαι Γκανιαν στην κωλοτσεπη για το κατσαριδοδρομιο που διαδραματιζεται
μπροστα σου..
Ειναι μαλακας ο κοσμος παει και τελειωσε..
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.924
Like
12.961
Πόντοι
2.606
καλα τα αρθρα ειναι ολα προμο ρε μαν , εχουν λεφτα απο πισω , και δεν τα δινει παντα ο μαγαζατορας , τα δινουν οι εταιρειες που του προμηθευουν ποτα κτλ
Να πω για ελβισ εφαγα μια φορά τέλεια γεύση τέλεια έκανα 2 μέρες να χονεψω νόμιζα ότι κατάπια πέτρες ρευομουν συνέχεια το στομάχι μου διαλυμένο
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.116
Like
72.208
Πόντοι
12.756
Αυτο παλι με την Ομονοια και γυρω γυρω τι φαση?
Και χρειαζεσαι Γκανιαν στην κωλοτσεπη για το κατσαριδοδρομιο που διαδραματιζεται
μπροστα σου..
Ειναι μαλακας ο κοσμος παει και τελειωσε..
ειναι τι κινημα κατα της Χλιδας που το εχουν ολοι στοχοποιησει οτι μας φαλιρισε , λες και ο αλλος που ειχε το κυριλε μαγαζι ερχοταν σπιτι σου με το πιστολι να σε παρει και να πας στο μαγαζι του
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.455
Like
20.288
Πόντοι
6.056
οχι απλα εχουν πεσει ολοι στην λουμπα οτι ειναι σε στενο , σε περιοχη περιέργη , μικρο μαγαζακι και καλα ενναλακτικο οτι ειναι γαμαω και αυτοι που τα εχουν χρεωνουν σαν να ειναι Γλυφαδα
Και αυτη η μαλακία ξεκίνησε απο τα μπαρακια στο κεντρο , κατι γαμημενες τρυπες μεσα στην βρωμα του κεντρου που καθεται ο κοσμος ορθιος η σε σκατοπεζουλια και μου το παιζει ψαγμενος , και οτι "εδω κανουν ποτάρες" , και μου λενε για ποτο με 4 συστατικα και 6 καλαμάκια και 2 ομπρελες σε ποτηρι ΙΝΚΑΣ ..
Με πήγανε στον Έντι και στο αυγυπτιακον στη Νίκαια σκουπίδια σκουπίδια και έχω διαβάσει άπειρα άρθρα ότι είναι στα καλύτερα παραδοσιακά σουβλάκια στην Αττική
Παλια οταν σπουδαζα μου λεει ενα φιλαρακι να παμε σε ενα μαγαζι που το προτεινε γνωστος,περναμε απ εξω μια αηδια και μιση και το μαγαζι κι οι πελατες,τον παιρνει τηλεφωνο στα καπακια του λεει "Που με εστειλες ρε?Τι χαλι ειναι αυτο?" και του λεει ο αλλος "ολοι γι αυτο λενε ρε,ειναι ωραιο".Επειδη δηλαδη ειπανε 5 ψευτοκουλτουριαρηδες,ντεμεκ εναλλακτικοι οτι το μαγαζι τα σπαει πρεπει και να ισχυει:headbang::confused::confused::confused::hi:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.924
Like
12.961
Πόντοι
2.606
Πανερυθραικος Ερυθραία? Σκουπίδια με όλα τα γράμματα κεφάλαια και γράφουν το καλύτερο καλαμάκι στα βόρεια προάστια περιβάλλον πήγαινε να δεις να γελάσεις
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.116
Like
72.208
Πόντοι
12.756
Πανερυθραικος Ερυθραία? Σκουπίδια με όλα τα γράμματα κεφάλαια και γράφουν το καλύτερο καλαμάκι στα βόρεια προάστια περιβάλλον πήγαινε να δεις να γελάσεις
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πηγα ρε μα΄λακα , πηγα γαμω το Θεο μου , 70 χιλιομετρα εκανα για να παω και να ερθω στο μαλάκα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.924
Like
12.961
Πόντοι
2.606
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πηγα ρε μα΄λακα , πηγα γαμω το Θεο μου , 70 χιλιομετρα εκανα για να παω και να ερθω στο μαλάκα
Βόρεια έχω ζήσει δεν υπάρχει κανένα καλό σουβλατζιδικο με παραδοσιακό σουβλάκι απλά κανένα πιτσαρίες είχα φάει σε όλες μια μόνο στην Πεύκη γαμαει κι ο ιδιοκτήτης είναι γάμων τα στόμα περιβάλλον αδιάφορο βέβαια
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
ειναι τι κινημα κατα της Χλιδας που το εχουν ολοι στοχοποιησει οτι μας φαλιρισε , λες και ο αλλος που ειχε το κυριλε μαγαζι ερχοταν σπιτι σου με το πιστολι να σε παρει και να πας στο μαγαζι του
Βρωμια,απλυσια,πλεμπα,υποκουλτουρα και σκατοφατσες συνθετουν
ενα αρρωστο παζλ μεσα στο κεντρο της χαβουζας...
Δεν βγαζω εξω τον εαυτο μου γιατι καποτε τραβιομουν για ολα αλλα ρε αδερφε εν ετει
2022 το κεντρο απλα ΣΑΠΙΖΕΙ καθε μερα και πιο πολυ...
Πιο καλα θα περασεις στο Καρατσι αν βγεις βραδυ Σαββατου παρα Μοναστηρακι-Ψυρρη..
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.116
Like
72.208
Πόντοι
12.756
Να πω για ελβισ εφαγα μια φορά τέλεια γεύση τέλεια έκανα 2 μέρες να χονεψω νόμιζα ότι κατάπια πέτρες ρευομουν συνέχεια το στομάχι μου διαλυμένο
Μου ζαλιζουν τ αρχιδια , παμε πλατεια Βαρναβα , Τζεπετο και ετσι , ωραιο μαγαζι .. φτανω παρκαρω το αρμα πανω σε ενα πεζοδρόμιο βλεπω ενα τυπου καφε με μουσικη , λεω τι ειναι αυτο ; το μαγαζι μου λενε , αα οκ λεω δεν γαμιεται μην εισαι αρνητικος , κανω αμαν και πως να φυγω απο εκει και μου λενε παμε με ποδια κατω Ελβις , σουβλακαρες ..
Λεω με ποδια δεν παω ουτε στην τουαλετα παιδια εγω , δεν περπαταω , οχι μου λενε ειναι κοντα
Παω ρε μαλακα εκει πιο κατω και βλεπω αυτο το πραγμα , λεω και παλι μην εισαι αρνητικος μπορει να σωθει η βραδια ...
Μην πλατιαζω , στην βουλιαγμενης σταματησα δεξια και την περασα ολη με κινδυνο να πεθανω για να παω απεναντι περιπτερο να παρω κοκα ζιρο
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.924
Like
12.961
Πόντοι
2.606
Μου ζαλιζουν τ αρχιδια , παμε πλατεια Βαρναβα , Τζεπετο και ετσι , ωραιο μαγαζι .. φτανω παρκαρω το αρμα πανω σε ενα πεζοδρόμιο βλεπω ενα τυπου καφε με μουσικη , λεω τι ειναι αυτο ; το μαγαζι μου λενε , αα οκ λεω δεν γαμιεται μην εισαι αρνητικος , κανω αμαν και πως να φυγω απο εκει και μου λενε παμε με ποδια κατω Ελβις , σουβλακαρες ..
Λεω με ποδια δεν παω ουτε στην τουαλετα παιδια εγω , δεν περπαταω , οχι μου λενε ειναι κοντα
Παω ρε μαλακα εκει πιο κατω και βλεπω αυτο το πραγμα , λεω και παλι μην εισαι αρνητικος μπορει να σωθει η βραδια ...
Μην πλατιαζω , στην βουλιαγμενης σταματησα δεξια και την περασα ολη με κινδυνο να πεθανω για να παω απεναντι περιπτερο να παρω κοκα ζιρο
Εγώ λέω για το πρώτο στον Κεραμεικό το εναλλακτικάδικο
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.455
Like
20.288
Πόντοι
6.056
Μου ζαλιζουν τ αρχιδια , παμε πλατεια Βαρναβα , Τζεπετο και ετσι , ωραιο μαγαζι .. φτανω παρκαρω το αρμα πανω σε ενα πεζοδρόμιο βλεπω ενα τυπου καφε με μουσικη , λεω τι ειναι αυτο ; το μαγαζι μου λενε , αα οκ λεω δεν γαμιεται μην εισαι αρνητικος , κανω αμαν και πως να φυγω απο εκει και μου λενε παμε με ποδια κατω Ελβις , σουβλακαρες ..
Λεω με ποδια δεν παω ουτε στην τουαλετα παιδια εγω , δεν περπαταω , οχι μου λενε ειναι κοντα
Παω ρε μαλακα εκει πιο κατω και βλεπω αυτο το πραγμα , λεω και παλι μην εισαι αρνητικος μπορει να σωθει η βραδια ...
Μην πλατιαζω , στην βουλιαγμενης σταματησα δεξια και την περασα ολη με κινδυνο να πεθανω για να παω απεναντι περιπτερο να παρω κοκα ζιρο
Ειδες τι παθαινεις αμα εισαι αρνητικος?:tooth::confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.116
Like
72.208
Πόντοι
12.756
Βόρεια έχω ζήσει δεν υπάρχει κανένα καλό σουβλατζιδικο με παραδοσιακό σουβλάκι απλά κανένα πιτσαρίες είχα φάει σε όλες μια μόνο στην Πεύκη γαμαει κι ο ιδιοκτήτης είναι γάμων τα στόμα περιβάλλον αδιάφορο βέβαια
Πανω βορεια , εκει στην αναξαγορα λιγο μετα το σουβλατζιδικο ειχε ενα ιταλικο που εκανε καλη πιτσα
βεβαια αυτος που την ειχε μουνοπανο μεγάλο και αντιπαθης , ειχαμε πλακωθει 200 φορες..
Την μια απο τις φορες που τσακωνομουνα ηταν και Βακακης μεσα , καθοταν διπλα και ειχε ερθει ο Ιταλος με το τηγανι με μακαροναδα μεσα που πηγαινε σε αλλο τραπεζι και τον σταματησα να του την πω και αρχιζε απο τα νευρα και κουναγε πολυ το τηγανι , και του λεει Βακάκης , κανε καμια μαλακία να μας λερωσεις να στο κανω οικοπεδο το μαγαζι
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.924
Like
12.961
Πόντοι
2.606
Παλιοσ σεζ λουσιεν στα Πετράλωνα μασ είχαν ζαλίσει τα παπαρια με την γαλλική κουζίνα έτρωγες στους καναπέδες σε μια τρύπα ο ένας δίπλα στον άλλον συσσίτιο στρατού ρε δεν γαμιεστε λεω εγω
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.924
Like
12.961
Πόντοι
2.606
Το μαργαρίτα λες που έκλεισε σπεναντι σπο τον Βασιλόπουλος?
Πανω βορεια , εκει στην αναξαγορα λιγο μετα το σουβλατζιδικο ειχε ενα ιταλικο που εκανε καλη πιτσα
βεβαια αυτος που την ειχε μουνοπανο μεγάλο και αντιπαθης , ειχαμε πλακωθει 200 φορες..
Την μια απο τις φορες που τσακωνομουνα ηταν και Βακακης μεσα , καθοταν διπλα και ειχε ερθει ο Ιταλος με το τηγανι με μακαροναδα μεσα που πηγαινε σε αλλο τραπεζι και τον σταματησα να του την πω και αρχιζε απο τα νευρα και κουναγε πολυ το τηγανι , και του λεει Βακάκης , κανε καμια μαλακία να μας λερωσεις να στο κανω οικοπεδο το μαγαζι
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
Παλιοσ σεζ λουσιεν στα Πετράλωνα μασ είχαν ζαλίσει τζ παπαρια με την γαλλική κουζίνα έτρωγες στους καναπέδες σε μια τρύπα ο ένας δίπλα στον άλλον συσσίτιο στρατού ρε δεν γαμιεστε λεω εγω
Είχε και ένα πιάτο με βραστά κουκιά σε βινγκρέτ, και το παρουσίαζε ως νουβελ κουιζιν ο μαλάκας.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.116
Like
72.208
Πόντοι
12.756
Παλιοσ σεζ λουσιεν στα Πετράλωνα μασ είχαν ζαλίσει τζ παπαρια με την γαλλική κουζίνα έτρωγες στους καναπέδες σε μια τρύπα ο ένας δίπλα στον άλλον δισδυτιο στρατού ρε δεν γαμιεστε λεω εγω
Τα μισώ τα Πετράλωνα , τι μπουρδελο ειναι εκει ρε μαλάκα , ολοι ιστορια το παιζουν
Το μονο που μου αρεσε ηταν ενα μουνι που πηδαγα και εμενε εκει σε ενα ρετιρε , καλα το αυτοκινητο δεν ειχε και παρκινγκ αυτη το αφηνα κατω στην Χαρλευ , και τα Σαββατα οταν πηγαινα να το παρω μου ζηταγαν λεφτα οι παρακδοροι απο τα μπουζουξιδικα εκει στην Πειραιως :2funny: :2funny: :2funny: ωπα ρε μαλάκες λεω , δεν γαμιεστε δεν ειμαι πελάτης

Πηγα και 3 φορες να την παρω , ποτε ξανα , της ελεγα παρε ταξι και ραντεβου κεντρο πουτσα μου , ουτε την γυρναγα πισω
Στα στενα εκει τα νετλιβερι του Μπεστ πανε μπουνια , ειχα το αρμα εγω για να δω αν μπορω να περασω την διασταυρωση εβγαινε το μισο τζιπ στην μεση , πως δεν σκοτωσα κανενα μηχανακι , αντε γαμηθειτε λεω με τα Πετραλωνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom