Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.114
Like
72.207
Πόντοι
12.756
Όχι αλλα δεν θα το θυμόσουν κι όλας
:wanker::wanker::wanker:

τιποτα δεν ειναι , τιποτα , ενα τικ στο παλμαρε σου ...
απαντηση διπλη παγιδα, οπως και να την διαβασει ειναι για να βαζει τα κλαμματα , η εξισωση του "και αν ναι , ΤΙΠΟΤΑ "
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.923
Like
12.961
Πόντοι
2.606
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
επρεπε να μιλησεις να σου πω , ειχα παει προσφατα στον μαλάκα , και εμενα για γαματη μου την ελεγαν ,, αρχιδια
Συν οτι παρκαρα απεναντι κατω απο τα δεντρα διπλα στους καδους και το αυτοκινητο πρεπει να το εχεσε 3 σμηνοι περιστερια , πιο πολυ σκατο ειχε επανω απο βερνικι
Ρε μαλακα κάπου 13 ευρώ μια πίτσα ήμαρτον στα αρχιδια μου αλλά ήμαρτον
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν καταλαβα τίποτα
:wanker::wanker::wanker:

τιποτα δεν ειναι , τιποτα , ενα τικ στο παλμαρε σου ...
απαντηση διπλη παγιδα, οπως και να την διαβασει ειναι για να βαζει τα κλαμματα , η εξισωση του "και αν ναι , ΤΙΠΟΤΑ "
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.114
Like
72.207
Πόντοι
12.756
Ρε μαλακα κάπου 13 ευρώ μια πίτσα ήμαρτον στα αρχιδια μου αλλά ήμαρτον
τυπε εμενα δεν με τσαντιζει η τιμη , βαλτην οσο θελεις , απλα να ειναι καλη , μην μας γαμας , κανουμε ταξιδι και φτανουμε εδω και τρωμε σκατα ..
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.923
Like
12.961
Πόντοι
2.606
τυπε εμενα δεν με τσαντιζει η τιμη , βαλτην οσο θελεις , απλα να ειναι καλη , μην μας γαμας , κανουμε ταξιδι και φτανουμε εδω και τρωμε σκατα ..
Ρε μαλακα ένα περιβάλλον και περιοχή άθλια και χρεώσεις την πίτσα 13,5 ευρώ λες και είναι φιλέτο έχουν ξεφύγει τα πράγματα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.114
Like
72.207
Πόντοι
12.756
Ρε μαλακα ένα περιβάλλον και περιοχή άθλια και χρεώσεις την πίτσα 13,5 ευρώ λες και είναι φιλέτο έχουν ξεφύγει τα πράγματα
καλα περιβαλλον χειροτερο δεν γινεται .. οντως
εγω του εβαλα Χ , και στην γκομενα που μου το προτεινε επισης εφαγε Χ
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
2.994
Like
29.094
Ρε μαλακα ένα περιβάλλον και περιοχή άθλια και χρεώσεις την πίτσα 13,5 ευρώ λες και είναι φιλέτο έχουν ξεφύγει τα πράγματα
Τραγική η κατάσταση.. μια επανάσταση μας σώζει...:P
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.923
Like
12.961
Πόντοι
2.606
Ο παστερίας έχει ακίνητα φιλέτα σέρβις πολυτέλεια τεράστια πίτσα καλή τιμή είναι μεινστριμ ? στα αρχιδια μου το γινόμενο έχει θετικότατο πρόσημο
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.455
Like
20.286
Πόντοι
6.056

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.114
Like
72.207
Πόντοι
12.756
Ο παστερίας έχει ακίνητα φιλέτα σέρβις πολυτέλεια τεράστια πίτσα καλή τιμή είναι μεινστριμ ? στα αρχιδια μου το γινόμενο έχει θετικότατο πρόσημο
δεν με τρελενει , αλλα οντως αν τα βαλεις κατω ειναι μετριος σε μια κατασταση χάλια , και αρα ανεβαινει θεσεις
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.923
Like
12.961
Πόντοι
2.606
Τραγική η κατάσταση.. μια επανάσταση μας σώζει...:P
Άκου να σου πω δεν έχω κανένα πρόβλημα να πληρώσω κάτι που να δικαιολογεί την τιμή του οποία και αν είναι αυτή στο μετρο των δυνατοτήτων μου πάντα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.114
Like
72.207
Πόντοι
12.756
Τελικα πληρωθηκε το δελτιο Νιπλη?:confused::confused::confused::coffee:
Πως δεν την παρατησα εκει να φυγω, και μου ειχε ζαλισει αρχιδια τυπου , ενταξει η περιοχη δεν ειναι κατι αλλα η πιτσα ειναι καλη , δωσε μια ευκαιρία ...
Μολις παρκαρα και ειδα που παω ηθελα να ξαναμπω στο αυτοκινητο να φυγω για πισω
Λεω καλυτερα να την παρουμε να την φαμε στο αυτοκινητο , θα σκασω και κλιματιστικο , θα ειμαστε μεσα στα δερματα , αρχοντες
Τιποτα Χ καρφωτο εφαγε
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.923
Like
12.961
Πόντοι
2.606
Τρωσ στη Βαλαωρίτου ρε μαλακα τρωσ στη κασσαβετη τρωσ στο κέντρο τησ Γλυφάδας γκολντεν χολ τίμια ωραία τι να συγκρίνω τώρα με τις πσαγμενιες του κωλου
δεν με τρελενει , αλλα οντως αν τα βαλεις κατω ειναι μετριος σε μια κατασταση χάλια , και αρα ανεβαινει θεσεις
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.114
Like
72.207
Πόντοι
12.756
Τρωσ στη Βαλαωρίτης ρε μαλακα τρωσ στη κασσαβετη τρωσ στο κέντρο τησ Γλυφάδας τίμια ωραία τι να συγκρίνω τώρα με τις πσαγμενιες του κωλου
ενταξει ρε μαν , εχει το location και κανονικα πραγματα , αλλα μην νομιζεις ακριβη ειναι για τον περισσοτερο κόσμο
Οπως εγραψε και η δικια σου πριν , στην προσφορα πανε ολοι , αλλες μερες ψιλοαδειο ειναι
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.455
Like
20.286
Πόντοι
6.056
Πως δεν την παρατησα εκει να φυγω, και μου ειχε ζαλισει αρχιδια τυπου , ενταξει η περιοχη δεν ειναι κατι αλλα η πιτσα ειναι καλη , δωσε μια ευκαιρία ...
Μολις παρκαρα και ειδα που παω ηθελα να ξαναμπω στο αυτοκινητο να φυγω για πισω
Λεω καλυτερα να την παρουμε να την φαμε στο αυτοκινητο , θα σκασω και κλιματιστικο , θα ειμαστε μεσα στα δερματα , αρχοντες
Τιποτα Χ καρφωτο εφαγε
Γενικα δεν μπορω οταν θελει να με πεισει ο αλλος για κατι χωρις να εχει παραθεσει καν επιχειρηματα λεγοντας παπαριες του στυλ "Καλο δεν ειναι?","Δεν ειναι ωραια εδω?" κλπ.:coffee::confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.114
Like
72.207
Πόντοι
12.756
Γενικα δεν μπορω οταν θελει να με πεισει ο αλλος για κατι χωρις να εχει παραθεσει καν επιχειρηματα λεγοντας παπαριες του στυλ "Καλο δεν ειναι?","Δεν ειναι ωραια εδω?" κλπ.:coffee::confused::confused::confused:
οχι απλα εχουν πεσει ολοι στην λουμπα οτι ειναι σε στενο , σε περιοχη περιέργη , μικρο μαγαζακι και καλα ενναλακτικο οτι ειναι γαμαω και αυτοι που τα εχουν χρεωνουν σαν να ειναι Γλυφαδα
Και αυτη η μαλακία ξεκίνησε απο τα μπαρακια στο κεντρο , κατι γαμημενες τρυπες μεσα στην βρωμα του κεντρου που καθεται ο κοσμος ορθιος η σε σκατοπεζουλια και μου το παιζει ψαγμενος , και οτι "εδω κανουν ποτάρες" , και μου λενε για ποτο με 4 συστατικα και 6 καλαμάκια και 2 ομπρελες σε ποτηρι ΙΝΚΑΣ ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom