Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.673
Like
28.205
Πόντοι
5.006
τυπε μην διακοπτεις την ροη του νηματος με συγκρίσεις ηλιθιων
εχουμε σοβαρη κουβέντα εδω
:smiling-face-with-heart-eyes: :tooth: :wanker:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πήγαινε ελάτη περτουλι μωρή μαϊμού αρχοντικό Χατζηγακη και από εκεί νεραιδοχωρι και συνέχισε από εκεί ώστε τα μετέωρα
Περτούλι Ελάτη καφέ και ωραία σοκολάτα στην αρκούδα
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
Ένα απίστευτο περιστατικό σημειώθηκε στις 3:30 τα ξημερώματα της Τρίτης στο Κολωνάκι, όταν ένας άνδρας πήδηξε από τον 3ο όροφο έχοντας αγκαλιά 50.000 ευρώ, ωστόσο προσγειώθηκε σε τέντα και σώθηκε.

Σύμφωνα με όσα έχουν γίνει γνωστά έως τώρα, ο άνδρας φέρεται να ήταν υπό την επήρεια ναρκωτικών όταν ξαφνικά πήδηξε από το μπαλκόνι του σπιτιού του, από τον 3ο όροφο στην οδό Τσακάλωφ στο Κολωνάκι.

Πριν από την πτώση είχε πάρει αγκαλιά περίπου 50.000 ευρώ σε χαρτονομίσματα! Κατά την πτώση του τα χαρτονομίσματα σκόρπισαν στην περιοχή σαν χαρτοπόλεμος, ενώ ο ίδιος είχε άγιο, καθώς προσγειώθηκε στην τέντα του πρώτου ορόφου του κτιρίου.

Το αποτέλεσμα ήταν η τέντα να ανακόψει την πτώση του και, τελικά, ο άνδρας να καταλήξει στο πεζοδρόμιο χωρίς να τραυματιστεί! Ανεπιβεβαίωτες για την ώρα πληροφορίες αναφέρουν πως πρόκειται για γόνο ευκατάστατης οικογένειας εμπορίας ρούχων.

Στο σημείο έσπευσε ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ, καθώς και αστυνομικοί. Ο άνδρας μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο, ενώ οι αστυνομικοί ερευνούν τα αίτια που τον οδήγησαν να πέσει από το μπαλκόνι του 3ου ορόφου.


ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ?
ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΤΟ ΝΗΜΑ...
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ (ΚΑΙ ΕΠΙΚΑΛΟΥΝΤΑΙ) ΑΓΙΟ.....
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.090
Like
72.156
Πόντοι
12.756
Ένα απίστευτο περιστατικό σημειώθηκε στις 3:30 τα ξημερώματα της Τρίτης στο Κολωνάκι, όταν ένας άνδρας πήδηξε από τον 3ο όροφο έχοντας αγκαλιά 50.000 ευρώ, ωστόσο προσγειώθηκε σε τέντα και σώθηκε.

Σύμφωνα με όσα έχουν γίνει γνωστά έως τώρα, ο άνδρας φέρεται να ήταν υπό την επήρεια ναρκωτικών όταν ξαφνικά πήδηξε από το μπαλκόνι του σπιτιού του, από τον 3ο όροφο στην οδό Τσακάλωφ στο Κολωνάκι.

Πριν από την πτώση είχε πάρει αγκαλιά περίπου 50.000 ευρώ σε χαρτονομίσματα! Κατά την πτώση του τα χαρτονομίσματα σκόρπισαν στην περιοχή σαν χαρτοπόλεμος, ενώ ο ίδιος είχε άγιο, καθώς προσγειώθηκε στην τέντα του πρώτου ορόφου του κτιρίου.

Το αποτέλεσμα ήταν η τέντα να ανακόψει την πτώση του και, τελικά, ο άνδρας να καταλήξει στο πεζοδρόμιο χωρίς να τραυματιστεί! Ανεπιβεβαίωτες για την ώρα πληροφορίες αναφέρουν πως πρόκειται για γόνο ευκατάστατης οικογένειας εμπορίας ρούχων.

Στο σημείο έσπευσε ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ, καθώς και αστυνομικοί. Ο άνδρας μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο, ενώ οι αστυνομικοί ερευνούν τα αίτια που τον οδήγησαν να πέσει από το μπαλκόνι του 3ου ορόφου.


ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ?
ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΤΟ ΝΗΜΑ...
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ (ΚΑΙ ΕΠΙΚΑΛΟΥΝΤΑΙ) ΑΓΙΟ.....
τυπε , εχει αναφερθει πριν 2 σελίδες ... να ενημερωνεσαι απο αυτο το νημα , ειμαστε πιο μπροστα απο τα σαητς
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
τυπε , εχει αναφερθει πριν 2 σελίδες ... να ενημερωνεσαι απο αυτο το νημα , ειμαστε πιο μπροστα απο τα σαητς
Εκτέθηκα...
(πότε προλαβαίνετε ρε τύποι? κάντε ότι δεν το είδατε :confused:)
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.902
Like
12.929
Πόντοι
2.606
Η πήγαινε πηλιο στο μικρό βορια
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Έχω δικαστήριο και έχω κόψει το τσιγαρο. Κανε υπομονή θα μου περάσει.



Φαντάσου να μιλήσει και η γυναίκα σου, εκεί να δεις.
Τελικά είσαι όντως μεγαλύτερος μαλάκας από τον γκραν μαλάκα μουνοβαγόνη ή απλά προσπαθείς να τον περάσεις;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.090
Like
72.156
Πόντοι
12.756
Η πήγαινε πηλιο στο μικρό βορια
να σου πω και εκει σκεφτομουνα , γιατι για να φτασω πανω Ζαγορι πρεπει να σερνω και μαζι μου κανα 2πλο βυτίο της shell με αμολυβδη
Πιο πολυ ωρα θα ειμαι στα βενζιναδικα απο το δρόμο
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.902
Like
12.929
Πόντοι
2.606
να σου πω και εκει σκεφτομουνα , γιατι για να φτασω πανω Ζαγορι πρεπει να σερνω και μαζι μου κανα 2πλο βυτίο της shell με αμολυβδη
Πιο πολυ ωρα θα ειμαι στα βενζιναδικα απο το δρόμο
Εκεί σου έχω τοπ για να φασ
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.090
Like
72.156
Πόντοι
12.756
τον Δεσποτικον , ηταν σε διαφημιση ο μαλάκας .. Κοσμοτε νομιζω

εγω παει , το ειχαμε πει πριν χρόνια ρε τυπε , παλι εδω μαζι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

να ο μαλάκας

 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.902
Like
12.929
Πόντοι
2.606
Έχω μείνει ει είναι πολύ καλό απέναντι από το γευσοκρατορα είναι έχει 2 πτέρυγες Ουαλία και νεα
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
BrQvGX.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom