Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.902
Like
12.928
Πόντοι
2.606
παιδια εχουμε αναγκη για λιγο μαδομουνι συνεχιστε:coffee:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Σιγά μην έρθουμε μέχρι τη βραχονησίδα σου, ούτε φέρι δεν έρχεται από Νοέμβρη και μετά.
Αν ήσουν κανένας δυνατός μαλάκας θα σου ερχόμουν εγώ αλλά τι να σου κάνω που είσαι κακομοίρης μαλάκας.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.525
Like
24.283
Πόντοι
6.256
Στα αρχιδια μου αναρχιδε στραπονιασμενε Μαξιμε...λουγκρα της λαχαναγοράς των Χανίων.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν ήσουν κανένας δυνατός γαμιάς θα σου ερχόμουν εγώ αλλά τι να σου κάνω που είσαι κακομοίρης γαμιάς.
Σκάσε Μαξιμε πουστη...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Αν ήσουν κανένας δυνατός μαλάκας θα σου ερχόμουν εγώ αλλά τι να σου κάνω που είσαι κακομοίρης μαλάκας.

Αμα είναι να μ’ έρθεις αυτό το απολειφάδι που μ’ έχεις αβαταρ κάτι χρόνια τώρα, άστο. Κάτσε καλύτερα βγάλε το χειμώνα, φάε καλά, παρε κανα κιλό και έλα δριμύτερος από Μάρτιο.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.525
Like
24.283
Πόντοι
6.256
Αμα είναι να μ’ έρθεις αυτό το απολειφάδι που μ’ έχεις αβαταρ κάτι χρόνια τώρα, άστο. Κάτσε καλύτερα βγάλε το χειμώνα, φάε καλά, παρε κανα κιλό και έλα δριμύτερος από Μάρτιο.
Κερνάς πουτσες σε γεροντοπουστες τυπε και σου κωλοτριβεται το στραπονιασμενο παρανυφακι;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Στα αρχιδια μου αναρχιδε στραπονιασμενε Μαξιμε...λουγκρα της λαχαναγοράς των Χανίων.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σκάσε Μαξιμε πουστη...
:alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::2on1::2on1::2on1::2on1::2on1::2on1::2on1::2on1::cum::cum::cum::cum::cum::cum::cum::cum::cum::cum::cum::cum::piss::piss::piss::piss::piss::piss::piss::piss:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αμα είναι να μ’ έρθεις αυτό το απολειφάδι που μ’ έχεις αβαταρ κάτι χρόνια τώρα, άστο. Κάτσε καλύτερα βγάλε το χειμώνα, φάε καλά, παρε κανα κιλό και έλα δριμύτερος από Μάρτιο.
Ότι πεις μικρότερε μαλάκα από μουνοβαγόνη.

:piss::piss::piss::piss::piss::piss::piss::shit::shit::shit::shit::shit:
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Κερνάς πουτσες σε γεροντοπουστες τυπε και σου κωλοτριβεται το στραπονιασμενο παρανυφακι;

Δε ξέρω αυτόν κάποτε τον τρομάζαμε όταν σαλιάριζε στο νήμα της Χατζή με τα εντερικά αλλά τώρα δε ξέρω γιατί βγάζει νύχια. Πλάκα έχει :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Σιγα την ιστορια...πηγε ρουμανια εβγαλε ενα γιαλαντζι διπλωμα γκαβογιατρου,γυρισε,ειχε κανα μεσον καποιος απο το σοι και το κανανε ελληνικο και καλα και τον μπασανε στο δημοσιο να παιρνει 800 ευρω και να ξυνει το παπαρι του και να κοροιδευει κοσμο...

για τον καταλογο δεν λεει κανεις που εχει σουφρωσει απο την υγρασία και την σαπιλα ..σαν τα παλια τσοντοπεριοδικα που τα ειχαν χυσει ολοι στην γειτονια..
κουπα φλυτζανι ελληνικου απο καραβι δεκαετιας 80 που εκανε Πατρα-Ανκονα ή απο κυλικειο σε δημόσια υπηρεσια που τον τον εφεραν ετσι

retire11.jpg

παντως τετοια φλυτζανια εχουν σταματησει απο την δεκαετια 90
Σε καμιά Γεωργία θα είναι , θα πηγε να παρει κανα μεταπτυχιακό με κανα τενεκε λάδι δωρο
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.525
Like
24.283
Πόντοι
6.256
Δε ξέρω αυτόν κάποτε τον τρομάζαμε όταν σαλιάριζε στο νήμα της Χατζή με τα εντερικά αλλά τώρα δε ξέρω γιατί βγάζει νύχια. Πλάκα έχει :2funny:
Κάτι περίεργο θα κατάπιε σε κανένα τσοντοσινεμα και του βγήκε ανδρουα...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom