Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Δε ξέρω αυτόν κάποτε τον τρομάζαμε όταν σαλιάριζε στο νήμα της Χατζή με τα εντερικά αλλά τώρα δε ξέρω γιατί βγάζει νύχια. Πλάκα έχει :2funny:
Τύπε, με εγγραφή Απρίλιο του 22 δε μπορεί να ήσουν εδώ και να έγραφες στο νήμα της Χατζή που είναι 2-3 χρόνια ανενεργό.

Ή ψεύτης είσαι....

Ή....... :ban::ban::ban::ban::ban::ban::ban:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.525
Like
24.283
Πόντοι
6.256
:2funny: Τύπε, με εγγραφή Απρίλιο του 22 δε μπορεί να ήσουν εδώ και να έγραφες στο νήμα της Χατζή που είναι 2-3 χρόνια ανενεργό.

Ή ψεύτης είσαι....

Ή....... :ban::ban::ban::ban::ban::ban::ban:
Εκτος από χυσοδοχειο είσαι και τέρμα ηλίθιος ρε γεροντοπουστα...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Εκτος από χυσοδοχειο είσαι και τέρμα ηλίθιος ρε γεροντοπουστα...
Μπα; Παρεξηγηθηκες που λεω κλωναρι τον δευτερο μαλακα του σαιτ μετα τον μουνοβαγονη; Μηπως σου θιγω το γαμια σου;
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Τύπε, με εγγραφή Απρίλιο του 22 δε μπορεί να ήσουν εδώ και να έγραφες στο νήμα της Χατζή που είναι 2-3 χρόνια ανενεργό.

Ή ψεύτης είσαι....

Ή....... :ban::ban::ban::ban::ban::ban::ban:

Βρε ανόητε τη Χατζη την έπαιρνα Θεσσαλονίκη ρομαντικά μπρος-πίσω όταν ακόμα δούλευε, σας έβλεπα να σαλιαριζετε στο νήμα με κάτι φωτογραφίες που πληρώνατε για να πάτε πρωί-πρωί για καφέ μαζί της (κάποιοι όχι εσυ, εσυ πού λεφτά για καφέ τότε) και αναρωτιόμασταν πόσο τούβλα είστε. Τουλάχιστον πάτε για πατσά, έχει στην Αρετσού δίπλα στο κυμα.

Ρε σκιες...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Βρε ανόητε τη Χατζη την έπαιρνα Θεσσαλονίκη ρομαντικά μπρος-πίσω όταν ακόμα δούλευε, σας έβλεπα να σαλιαριζετε στο νήμα με κάτι φωτογραφίες που πληρώνατε για να πάτε πρωί-πρωί για καφέ μαζί της (κάποιοι όχι εσυ, εσυ πού λεφτά για καφέ τότε) και αναρωτιόμασταν πόσο τούβλα είστε. Τουλάχιστον πάτε για πατσά, έχει στην Αρετσού δίπλα στο κυμα.

Ρε σκιες...
Με ποιο νικνειμ τυπε; :coffee:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.525
Like
24.283
Πόντοι
6.256
Βρε ανόητε τη Χατζη την έπαιρνα Θεσσαλονίκη ρομαντικά μπρος-πίσω όταν ακόμα δούλευε, σας έβλεπα να σαλιαριζετε στο νήμα με κάτι φωτογραφίες που πληρώνατε για να πάτε πρωί-πρωί για καφέ μαζί της (κάποιοι όχι εσυ, εσυ πού λεφτά για καφέ τότε) και αναρωτιόμασταν πόσο τούβλα είστε. Τουλάχιστον πάτε για πατσά, έχει στην Αρετσού δίπλα στο κυμα.

Ρε σκιες...
Τυπε που να δεις τώρα που σφουγγαριζει στο νήμα της Τεας και παζαρευει το κωλοτρυπηδι του για στραπονιασμα...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Καταλαβα, ντρεπεσαι και κρυβεσαι.


Καλη συνεχεια κλωναρι.

Οσο για τη Χατζη που οντως γραψαμε πολλα και διαφορα, πολλοι και διαφοροι στο νημα της, ασε να ξερει ο καθενας για τον εαυτο του. Κλωναρακο της πλακας.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Τυπε που να δεις τώρα που σφουγγαριζει στο νήμα της Τεας και παζαρευει το κωλοτρυπηδι του για στραπονιασμα...

Τεα, Τεα... η Νονη Δουνια από τα Λιντλ που νομίζει ότι είναι αστεία και πανέξυπνη επειδή έχει έτοιμη μπιζνα με δυο ταλαιπωρημένες μασαζουδες;

Α ναι. Αυτή. Φυσικά και κόλλησε ο Μπαρόκ, αυτό έλειπε να μη κολλούσε ο φελλός.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Τυπε που να δεις τώρα που σφουγγαριζει στο νήμα της Τεας και παζαρευει το κωλοτρυπηδι του για στραπονιασμα...
Κτηνιατρε, να στειλω κανενα ψιλο να παρ μια βολτα απο της τεας που ξερογλυφεσαι;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Τεα, Τεα... η Νονη Δουνια από τα Λιντλ που νομίζει ότι είναι αστεία και πανέξυπνη επειδή έχει έτοιμη μπιζνα με δυο ταλαιπωρημένες μασαζουδες;

Α ναι. Αυτή. Φυσικά και κόλλησε ο Μπαρόκ, αυτό έλειπε να μη κολλούσε ο φελλός.
Ρε φουκαρακο κλωναρακο, ποση φαπα εχει φαει το παλιο σου νικ και το κρυβεις; Γιατι κι αυτο γκανιαν παει για φατουρο οπου εμφανιζεται.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Ρε φουκαρακο κλωναρακο, ποση φαπα εχει φαει το παλιο σου νικ και το κρυβεις; Γιατι κι αυτο γκανιαν παει για φατουρο οπου εμφανιζεται.

Καθυστερημένο είσαι; Όλοι ξέρουν ποιος είμαι, το είπα στο νήμα άλλωστε μερικές σελίδες πριν. Γιατί κοντραρεις όμως; Εγώ δεν έχω κάτι εναντίον σου, σε γαργαλαω λίγο τ’ αυτί γιατί γαβγιζεις, αυτό είναι όλο.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.525
Like
24.283
Πόντοι
6.256
Κτηνιατρε, να στειλω κανενα ψιλο να παρ μια βολτα απο της τεας που ξερογλυφεσαι;
Ρε πουστρακι ξέρει ο μπαμπάς σου ότι όλη μέρα κάνεις τον υποτακτικό σε πουτανες;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καθυστερημένο είσαι; Όλοι ξέρουν ποιος είμαι, το είπα στο νήμα άλλωστε μερικές σελίδες πριν. Γιατί κοντραρεις όμως; Εγώ δεν έχω κάτι εναντίον σου, σε γαργαλαω λίγο τ’ αυτί γιατί γαβγιζεις, αυτό είναι όλο.
Είπαμε εκτός από πουστης είναι και πανηλίθιος...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Καθυστερημένο είσαι; Όλοι ξέρουν ποιος είμαι, το είπα στο νήμα άλλωστε μερικές σελίδες πριν. Γιατί κοντραρεις όμως; Εγώ δεν έχω κάτι εναντίον σου, σε γαργαλαω λίγο τ’ αυτί γιατί γαβγιζεις, αυτό είναι όλο.
Ουτε διαβασα, ουτε μ ενδιαφερει απλα δε μπορω κατι εξυπνομαλακες σαν τον κτηνιατρο. Εσυ το νου σου που πας και κολλας.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Ρε πουστρακι ξέρει ο μπαμπάς σου ότι όλη μέρα κάνεις τον υποτακτικό σε πουτανες;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είπαμε εκτός από πουστης είναι και πανηλίθιος...
Τι να σου κανω, δε δινω λογαριασμο χροοοονια τωρα, δεν ειμαι σαν και σενα που ακομα ξεχρεωνεις στο μπαμπα το πτυχιο που σου αγορασε. :birdman:

Μαλακα, κρακαρες στα 3-4 μηνυματα και εβαλες στη μεση μαναδες, μπαμπαδες, σογια; Ασταδιαλα, δε σε ξαναγαργαλαω, σπας σαν κλαρακι.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.525
Like
24.283
Πόντοι
6.256
Τι να σου κανω, δε δινω λογαριασμο χροοοονια τωρα, δεν ειμαι σαν και σενα που ακομα ξεχρεωνεις στο μπαμπα το πτυχιο που σου αγορασε. :birdman:

Μαλακα, κρακαρες στα 3-4 μηνυματα και εβαλες στη μεση μαναδες, μπαμπαδες, σογια; Ασταδιαλα, δε σε ξαναγαργαλαω, σπας σαν κλαρακι.
Τι να κρακαρω βρε κακομοιρο παρανυφακι; Τράβα να πουλήσεις καμία ντομάτα και μετά βουρ για σφουγγάρισμα τα φλοκια στο νήμα της Τεας με τη γλώσσα σου... :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Τι να κρακαρω βρε κακομοιρο παρανυφακι; Τράβα να πουλήσεις καμία ντομάτα και μετά βουρ για σφουγγάρισμα τα φλοκια στο νήμα της Τεας με τη γλώσσα σου... :2funny:
Ουστ μωρη κουραδα


Κραααααααααααακκκκκ

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom