Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.945
Πόντοι
12.756
θελω να μου πεις την εντιμη και ειλικρινη σου γνωμη,μου πηρε η γυναικα δωρο καρεκλα γκειμινγκ να μην κουραζομαι λεει που καθομαι στον υπολογιστη και παιζω,ηταν πραγματικο ενδιαφερων η θελει να με αποφευγει και την βολευει που αραζω στο pc?
νομίζω ηρθε η ωρα να αλλαξεις γυναίκα.. προλαβαινεις ακομα , δεν εχεις παντρευτει
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.619
Κριτικές
31
Like
13.200
Πόντοι
5.097
Πως καταλήγει η κουβέντα πάντα στον Αθηναίο...:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
αφου ειναι μουνης τα εχει βαλει με τους εντιμους τεχνικους οτι ειμαστε ακριβοι αλλα οταν σκαει 500ρες στους μπογιατζηδες που βαφουν το κορμι του εκει ειναι οκ. :confused: :confused: :confused:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.619
Κριτικές
31
Like
13.200
Πόντοι
5.097
νομίζω ηρθε η ωρα να αλλαξεις γυναίκα.. προλαβαινεις ακομα , δεν εχεις παντρευτει
για ξηγησου?ηταν και ικεα και καθομουν να την συναρμολογησω. :confused: :confused: :confused: ο αθηναιος τωρα θα ζηλεψει που μου αγορασαν καρεκλαρα ενω αυτος εχει ψαθινη και που την συναρμολογησα μονος μου ενω αυτος θα εψαχνε στην χρυση ευκαιρια μαστορους. :confused::confused::confused:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.028
Like
29.203
Πόντοι
5.006
για ξηγησου?ηταν και ικεα και καθομουν να την συναρμολογησω. :confused: :confused: :confused: ο αθηναιος τωρα θα ζηλεψει που μου αγορασαν καρεκλαρα ενω αυτος εχει ψαθινη και που την συναρμολογησα μονος μου ενω αυτος θα εψαχνε στην χρυση ευκαιρια μαστορους. :confused::confused::confused:
Πηγες Ποντίων;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.945
Πόντοι
12.756
για ξηγησου?ηταν και ικεα και καθομουν να την συναρμολογησω. :confused: :confused: :confused: ο αθηναιος τωρα θα ζηλεψει που μου αγορασαν καρεκλαρα ενω αυτος εχει ψαθινη και που την συναρμολογησα μονος μου ενω αυτος θα εψαχνε στην χρυση ευκαιρια μαστορους. :confused::confused::confused:
αν ηθελε να σου παρει καρέκλα που αξιζει ο κωλος σου να κατσει και να μην κουραζεται το καμαρι της επρεπε να σου παρει τουλαχιστον herman miller.
Ικεα και μαλακίες σε καρεκλες κομμενα.
Αμα κατσεις σε αυτες μετα δεν θα θες να κατσεις ουτε σε θρονο
Μιλαμε οι τυποι ειναι επιστημονες στις καρεκλες , οι μαλακιες που πουλανε με δερματα μπαγκετ , κεντηματα πανω και αρχιδιες λες και εισαι μεσα σε κωλοφτιαγμενο φιατακι απο το Μπουρναζι ειναι τουλαχιστον γελοιες
Ας μην σου επαιρνε τιποτα καλυτερα

Πηγαινε την πισω και με τα λεφτα παρε λαμπες λεντ μπαγιονετες ή φατα ολα σε κεφτεδάκια ταρανδου
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.609
Like
21.962
Πόντοι
5.006
για ξηγησου?ηταν και ικεα και καθομουν να την συναρμολογησω. :confused: :confused: :confused: ο αθηναιος τωρα θα ζηλεψει που μου αγορασαν καρεκλαρα ενω αυτος εχει ψαθινη και που την συναρμολογησα μονος μου ενω αυτος θα εψαχνε στην χρυση ευκαιρια μαστορους. :confused::confused::confused:
Ενώ εσύ που θα φας τα λεφτά σου στους ορθοπεδικους επειδή θα σακατεψεις την μέση σου χειρότερα και από λοκατζη στην λεγεώνα των ξένων, νομίζεις ότι είσαι σε καλύτερη θέση από τον μισθωτο???
Άκου εκεί καρέκλα από τα ικεα...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.619
Κριτικές
31
Like
13.200
Πόντοι
5.097
Ενώ εσύ που θα φας τα λεφτά σου στους ορθοπεδικους επειδή θα σακατεψεις την μέση σου χειρότερα και από λοκατζη στην λεγεώνα των ξένων, νομίζεις ότι είσαι σε καλύτερη θέση από τον μισθωτο???
Άκου εκεί καρέκλα από τα ικεα...
ρε τακη εσυ μεχρι χθες κρεμοσουν απο τα δεντρα. :confused: :confused: :confused: να μην μιλησω για στα παλαια τσιμεντα του καραισκακη. :tooth::tooth::tooth:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αν ηθελε να σου παρει καρέκλα που αξιζει ο κωλος σου να κατσει και να μην κουραζεται το καμαρι της επρεπε να σου παρει τουλαχιστον herman miller.
Ικεα και μαλακίες σε καρεκλες κομμενα.
Αμα κατσεις σε αυτες μετα δεν θα θες να κατσεις ουτε σε θρονο
Μιλαμε οι τυποι ειναι επιστημονες στις καρεκλες , οι μαλακιες που πουλανε με δερματα μπαγκετ , κεντηματα πανω και αρχιδιες λες και εισαι μεσα σε κωλοφτιαγμενο φιατακι απο το Μπουρναζι ειναι τουλαχιστον γελοιες
Ας μην σου επαιρνε τιποτα καλυτερα

Πηγαινε την πισω και με τα λεφτα παρε λαμπες λεντ μπαγιονετες ή φατα ολα σε κεφτεδάκια ταρανδου
λες να εχει μελομακαρονα στα ικεα? :think:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.028
Like
29.203
Πόντοι
5.006
αν ηθελε να σου παρει καρέκλα που αξιζει ο κωλος σου να κατσει και να μην κουραζεται το καμαρι της επρεπε να σου παρει τουλαχιστον herman miller.
Ικεα και μαλακίες σε καρεκλες κομμενα.
Αμα κατσεις σε αυτες μετα δεν θα θες να κατσεις ουτε σε θρονο
Μιλαμε οι τυποι ειναι επιστημονες στις καρεκλες , οι μαλακιες που πουλανε με δερματα μπαγκετ , κεντηματα πανω και αρχιδιες λες και εισαι μεσα σε κωλοφτιαγμενο φιατακι απο το Μπουρναζι ειναι τουλαχιστον γελοιες
Ας μην σου επαιρνε τιποτα καλυτερα

Πηγαινε την πισω και με τα λεφτα παρε λαμπες λεντ μπαγιονετες ή φατα ολα σε κεφτεδάκια ταρανδου
Ρε μλκ :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom