Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.697
Πόντοι
25.467
ρωτα τον!
Ευγενικος οπως παντα αλλα με νοημα οτι εγραψε...ρωτα τον θυμαται!
Αναστασιε να σου πω κατι ρε.
Βγαινουν στην φορα τα ξεφτυλικια σου με απειλες,φωτογραφίες,ip μελών,εισαγγελεις,κοπελες που δεν ηθελες να λογομαχω, με νταραβερια μελων και ασχολείσαι τι εγραψε ο αγιος για εσενα?
Ρε το καταλαβαινεις οτι σου δειχνουν το δεντρο και χανεις το δασος?
όλα μια χαρα με τον Αγιο,ποτε δεν σε εβρισε, γιατι δεν ειναι του τυπου του,ενταξει?ηρεμησες?
Έδωσα σε εσάς πληροφορίες για τον κ. Καρυπήδουλο;

Πότε; Που; Και με ποιά αφορμή;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Έδωσα σε εσάς πληροφορίες για τον κ. Καρυπήδουλο;

Πότε; Που; Και με ποιά αφορμή;
ποτέ! την γνωμη σας εκφέρατε όταν ανταλλάξαμε 2-3 Pm με αφορμή το μεζεδοπωλειο και αυτή ήταν άκρως διακριτική!
Θυμάστε νομιζω!
Απλά ο Καρυπιδης έχει χάσει το δάσος ενω του δειχνουμε το δέντρο!
έχουν βγει στην φορα για νταβατζηλικια,για προσβολές,για γονεις μελών,για φωτογραφίες μελων που διακινουσε, για ip μελων που τις έβλεπε,για κοπέλες που έχουν κάνει ακάποτα,για νταραβερια μελών με κοπέλες,για απειλες με οπλα,για μέλη που πηγανε για να ζητησουν προστασια απο αυτον κτλ κτλ κτλ αλλά αυτός εχει κολησει αν εσεις τον προσβαλατε!
Του το έγραψα και στο νημα της jo οτι να μην ανησυχει για εσάς!
Καλο σας βράδυ!
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.697
Πόντοι
25.467
ποτέ! την γνωμη σας εκφέρατε όταν ανταλλάξαμε 2-3 Pm με αφορμή το μεζεδοπωλειο και αυτή ήταν άκρως διακριτική!
Θυμάστε νομιζω!
Απλά ο Καρυπιδης έχει χάσει το δάσος ενω του δειχνουμε το δέντρο!
έχουν βγει στην φορα για νταβατζηλικια,για προσβολές,για γονεις μελών,για φωτογραφίες μελων που διακινουσε, για ip μελων που τις έβλεπε,για κοπέλες που έχουν κάνει ακάποτα,για νταραβερια μελών με κοπέλες,για απειλες με οπλα,για μέλη που πηγανε για να ζητησουν προστασια απο αυτον κτλ κτλ κτλ αλλά αυτός εχει κολησει αν εσεις τον προσβαλατε!
Του το έγραψα και στο νημα της jo οτι να μην ανησυχει για εσάς!
Καλο σας βράδυ!

Βεβαίως και θυμάμαι. Ευτυχώς ήτο μετά το 4ο εγκεφαλικό (το 5ο ήτο αμελητέο).

Τον Οκτώβρη του 2019 μου είχατε εκμυστηρευτεί πως είχαν ξεκινήσει να επικοινωνούν ζωηρά μαζί σας δύο μέλη, ένα εκ των οποίων ήτο πράγματι ο κ. Καρυπήδουλος.

Με είχατε ρωτήσει αν τους ήξερα, και σας απάντησα πως δεν τους γνωρίζω προσωπικά, και πως δεν είχα κάτι ιδιαίτερο να τους προσάψω. Κλείνοντας, σας σύστησα να είστε επιφυλακτικός, κυρίως με το άλλο άτομο επειδή παλαιότερα είχε χαρακτηριστεί πουτανοαγαπούλης.

Αυτά, και μόνον αυτά.-

Καλό σας ξημέρωμα.
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
ποτέ! την γνωμη σας εκφέρατε όταν ανταλλάξαμε 2-3 Pm με αφορμή το μεζεδοπωλειο και αυτή ήταν άκρως διακριτική!
Θυμάστε νομιζω!
Απλά ο Καρυπιδης έχει χάσει το δάσος ενω του δειχνουμε το δέντρο!
έχουν βγει στην φορα για νταβατζηλικια,για προσβολές,για γονεις μελών,για φωτογραφίες μελων που διακινουσε, για ip μελων που τις έβλεπε,για κοπέλες που έχουν κάνει ακάποτα,για νταραβερια μελών με κοπέλες,για απειλες με οπλα,για μέλη που πηγανε για να ζητησουν προστασια απο αυτον κτλ κτλ κτλ αλλά αυτός εχει κολησει αν εσεις τον προσβαλατε!
Του το έγραψα και στο νημα της jo οτι να μην ανησυχει για εσάς!
Καλο σας βράδυ!
alpoyla ΕΙΣΑΙ μεγαλος καραγκιοζης σεριφη της δεκαρας .....
Βεβαίως και θυμάμαι. Ευτυχώς ήτο μετά το 4ο εγκεφαλικό (το 5ο ήτο αμελητέο).

Τον Οκτώβρη του 2019 μου είχατε εκμυστηρευτεί πως είχαν ξεκινήσει να επικοινωνούν ζωηρά μαζί σας δύο μέλη, ένα εκ των οποίων ήτο πράγματι ο κ. Καρυπήδουλος.

Με είχατε ρωτήσει αν τους ήξερα, και σας απάντησα πως δεν τους γνωρίζω προσωπικά, και πως δεν είχα κάτι ιδιαίτερο να τους προσάψω. Κλείνοντας, σας σύστησα να είστε επιφυλακτικός, κυρίως με το άλλο άτομο επειδή παλαιότερα είχε χαρακτηριστεί πουτανοαγαπούλης.

Αυτά, και μόνον αυτά.-

Καλό σας ξημέρωμα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.299
Like
22.929
Πόντοι
5.506
Πες μας κάτι νέο ρε Καρυπ.....
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.869
Like
28.213
Πόντοι
5.506
:2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
ΓΑΜΙΕΤΕ Ο ΠΟΥΣΤΗΣ ΠΟΥ ΝΟΘΕΥΕΙ ΤΟ ΤΖΙΝ
ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΗ ΤΣΑΚΩΝΟΣΑΣΤΕ PLS
MOYNH ΑΘΗΑΙΟ ΔΩΣΕ ΤΑ 4 ΕΥΡΩ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ
θα πιω ενα και θα παω να κοιμηθω....moynhdes
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
μια και ο βλακας ο ροσκο ασχοληθηκε μαζι μου και επειδη οι περισοτεροι ξερετε τα πραγματικα μου στοιχεια και τι δουλεια κανω οποιος δεν τα ξερει ειναι στην διαθεση του να δει ποιος ειμαι ...σεριφη της δεκαρας επειδη εγω δουλευω η δουλευα στην ΕΥΠ βρες ρε ζωο πια εποχη ημουν ? απο τα ενσημα μου φαινεται αυτο ...μια ζωη ημουν στον ιδιωτικο τομεα εχοντας απο το 2001 δικη μου δουλεια ...κατα δικη σου δηλωση λες οτι εισαι στελεχος σε μια εταιρια καπνους καφεδες ποτα κλπ ..πως το αποδικνειης αυτο???εγω ξερω οτι εισαι κομμωτρια και ο λιονταρακος η βοηθος σου .... αλλο βλακακο ip δεν μπορει να δει κανεις εκτος του αντμιν που εχεις πολυ καλες σχεσεις(μηπως παρακολουθεις καποια μελλοι???) ...και το ηλεκτρονικο εγκλημα(εγω βεβαια μπορω και επειδη δεν το ξερεις καλα ειμαι πρακτορας στην μοσαντ ) στο εκρυψα αυτο ...οσον αφορα τρυπιε σεριφη τα υπολοιπα δεν εχω κρυψει ποτε την δυσαρεσκεια μου σε καποια ατομα απο εδω μεσα οπως ο debu ... αλλα και με αλλα ατομα ... ολα τα υπολοιπα θα τα πουμε πια με αποδειξεις στον καθενα με ποιο σκοπο ρωταγες και γιατι.... ολα τα πμ που εχουμε αλλαξει μεταξυ μας θα πανε στον καθενα ξεχωριστα και ολη η συνομιλια μας για τον καθενα .... σεριφη ξερολα τελικα εισαι μεγαλη γατα με παγιδεψες..... ετοιμασου τωρα για τα δικα μου καριολικια
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
ποτέ! την γνωμη σας εκφέρατε όταν ανταλλάξαμε 2-3 Pm με αφορμή το μεζεδοπωλειο και αυτή ήταν άκρως διακριτική!
Θυμάστε νομιζω!
Απλά ο Καρυπιδης έχει χάσει το δάσος ενω του δειχνουμε το δέντρο!
έχουν βγει στην φορα για νταβατζηλικια,για προσβολές,για γονεις μελών,για φωτογραφίες μελων που διακινουσε, για ip μελων που τις έβλεπε,για κοπέλες που έχουν κάνει ακάποτα,για νταραβερια μελών με κοπέλες,για απειλες με οπλα,για μέλη που πηγανε για να ζητησουν προστασια απο αυτον κτλ κτλ κτλ αλλά αυτός εχει κολησει αν εσεις τον προσβαλατε!
Του το έγραψα και στο νημα της jo οτι να μην ανησυχει για εσάς!
Καλο σας βράδυ!
βλακα σεριφη αν δεν αποδειξεις το νταβαντζης που υσχιρειζεσαι θα παμε στα δικαστηρια γιατι αυτο το αδικημα ειναι ποινικο .... περιμενω της μυνησεις απο τα υπολοιπα μελοι που τους προσεβαλα σε ποινικο η αστικο επιπεδο θα τους διευκολυνω δινοντας ολα τα στοιχεια μου
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.869
Like
28.213
Πόντοι
5.506
θελω ενα νημα που τα νταβατζιλικια και οι κριτικες να μην με αφορουν...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.015
Like
29.155
Πόντοι
5.006
Ναι ωραία μέρα για πρωινό υγιεινό
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.015
Like
29.155
Πόντοι
5.006
Ο άλλος ο μουνις πάλι κλειστό το έχει το viber
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.541
Like
72.920
Πόντοι
12.756
Ο άλλος ο μουνις πάλι κλειστό το έχει το viber
αυτος καθε φορα που βγαινει απο το βαιμπερ το κανει απεγκατασταση και οταν θελει να στειλει μηνυμα το ξανακανει εγκατασταση , αυτο κανει ολη μερα
για να μην του τρωει δεδομενα
σαν τις γριες , και με τα τηλεφωνο ετσι πρεπει να κανει , το ανοιγει παιρνει τηλ και μετα το κλεινει εντελως , μην χασει μοναδες

δεν μπορω να αντεξω ποσο ηλιθιος ειναι , τελικα δεν ειναι τιποτα τυχαιο που ζει στην πείνα και στην ανέχεια
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.015
Like
29.155
Πόντοι
5.006
αλλη μια μερα που ξυπναει σαν σκλαβος ο Αθηναίος
Εσυ τι καλό είχε το πρωινό;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αυτος καθε φορα που βγαινει απο το βαιμπερ το κανει απεγκατασταση και οταν θελει να στειλει μηνυμα το ξανακανει εγκατασταση , αυτο κανει ολη μερα
για να μην του τρωει δεδομενα
σαν τις γριες , και με τα τηλεφωνο ετσι πρεπει να κανει , το ανοιγει παιρνει τηλ και μετα το κλεινει εντελως , μην χασει μοναδες
Το γαμιολη..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom