Νέα

Φοβερό τροχαίο με Ferrari στη Βούλα - Νεκρός ο αδερφός της βουλευτού Κατερίνας Μονογυιού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 312
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
4
Like
9.095
Πόντοι
2.306
Εγώ αν είχα την εταιρία φεραρι, θα απαγόρευα στο κάθε κατσαπλια να πάρει αυτοκίνητο. Θα απαιτούσα ειδικό πρόγραμμα εκπαίδευσης πριν την αγορά.
Δυσφήμηση έγινε τώρα στο όνομα της..
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.477
Κριτικές
1
Like
6.164
Πόντοι
2.356
Το πιο γρήγορο "κάψιμο" μισού εκατομμύριου ευρώ.

No pun intended. :confused:
 

xxxnnn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
263
Like
1.132
Πόντοι
201
Κάποιοι νομίζουν ότι μπορούν να κάνουν τα πάντα με τα λεφτουδάκια τους . Το αλογάκι τον τιμώρησε για την υπεροψία του, δεν σεβάστηκε τον θρύλο της Ferrari . Αφού ίσιωσε ο δρόμος πάτησε τέρμα το γκάζι και όλα τα υπόλοιπα είναι ιστορία . Κρίμα το αυτοκίνητο που καταστράφηκε . Μόνο για αυτό στεναχωριέμαι .
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.479
Κριτικές
1
Like
7.511
Πόντοι
2.306
Δυστυχώς αυτή η νοοτροπία να δείξουμε στους άλλους πόσο πολύ γαμάμε είναι ένα χαρακτηριστικό του μέσου Έλληνα. Θυμάμαι πριν 3 χρόνια πάνω στη βουλιαγμένης, είχα ένα opel agila και ένας πιτσιρικάς, όχι πάνω από 23, ήρθε δίπλα μου με ένα mini cooper και μου είπε με υφάκι "με αυτό το σαράβαλο δεν πας πουθενά".... η κατάντια σε όλο της το μεγαλείο.
Επρεπε να τον ψαρωσεις και να του δωσεις δυο ξεροκγκαζιες εκει στο κοκκινο φαναρι και μετα να διασκεδάσεις βλεποντας τον να καίει λαστιχο τον βλακα!
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Το να πας να ανοίξεις με ένα πολυμορφικό αμαξί, ενώ εσύ έχεις μια 520 φτιαγμένη, δείχνει πόσο μικρή είναι η πούτσα σου.
“The faster the car - the smaller the dick” τα έχουν πει ήδη οι Αμερικάνοι αυτά
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.585
Like
13.958
Πόντοι
3.656
Επρεπε να τον ψαρωσεις και να του δωσεις δυο ξεροκγκαζιες εκει στο κοκκινο φαναρι και μετα να διασκεδάσεις βλεποντας τον να καίει λαστιχο τον βλακα!
Εγώ νομίζ ω ότι αν τον έφτηνε μέσα από το παράθυρο και του φώναζε έχω κορονοιό θα τον είχε τιμωρήσει περισσότερο :confused:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.479
Κριτικές
1
Like
7.511
Πόντοι
2.306
Εγώ νομίζ ω ότι αν τον έφτηνε μέσα από το παράθυρο και του φώναζε έχω κορονοιό θα τον είχε τιμωρήσει περισσότερο :confused:
Σωστη σκεψη αλλα πριν 3 χρονια δεν υπηρχε κορονα…
υπαρχει και το ενδεχομενο να σε μπαουλιασει στο ξυλο βεβαια…
παντως το γελιο που βγαζει η σοβαροτητα στην φατσα ολων αυτων την ωρα που αφηνουν τα αλογα να ξεχυθουν στο δρομο σπανια το βρισκεις αλλου….
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
οποιος έχει πολύχρονη εμπειρία σε οδήγηση και έχει τύχει να πιάσει στα χέρια του ferrari, ειδικά το συγκεκριμένο μοντέλο ξέρει περι τίνος πρόκειται. ΔΕΝ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΕΤΑΙ! Ειδικά σε Αθηναικό δρόμο. Σε λάθος χέρια έπεσε το αμάξι.
Διαβάζω για πάθη κι άλλες αρλούμπες. Η ταχύτητα μπαίνει σ άλλο καλούπι κ συζήτηση.
Ο άνθρωπος ήταν βλάκας κι ας συγχωρεθεί κάπως η βλακεία του.

Το συγκεκριμένο αμάξι , το αποφεύγουν , ακόμη και πολύ έμπειροι οδηγοί [ που ασχολούνται έμπρακτα με το σπορ ,και όχι θεωρητικά ] , και μόνο σε κάποια πίστα παίζει να το οδηγήσουν Το συγκεκριμένο αμάξι εάν σου φύγει δεν μαζεύεται .

Το παλικάρι μπορεί να είχε εμπειρία με ακριβά αυτοκίνητα κτλ αλλά δεν είχε ιδέα για το τι παίζει , και περί τίνος πρόκειται , όσον αφορά το συγκεκριμένο αμάξι
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.553
Πόντοι
2.406
Εγώ αν είχα την εταιρία φεραρι, θα απαγόρευα στο κάθε κατσαπλια να πάρει αυτοκίνητο. Θα απαιτούσα ειδικό πρόγραμμα εκπαίδευσης πριν την αγορά.
Δυσφήμηση έγινε τώρα στο όνομα της..
Το έκανε κάποτε η ρολς ρους
Έλεγχε κι απεριπτε αγοραστές
Μετά μπήκαν οι σειχηδεε κ σκαρτεψε το σύστημα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Αφού εμφανίστηκε και ο γέρος κοντός δικηγόρος κάπου υπάρχει θέμα, είτε να κουκουλώσουν είτε για να τα αρπάξουν.
Ο Κούγιας ήταν δικηγορος του Μονογυιού απο πολυ καιρό, σημερα μαλιστα κανονικα θα ειχαν την δικη για την επικοινωνια με το εκτος γαμου τέκνο του πεθαμενου
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.570
Πόντοι
3.656
καλα σου ειπε...οχι και οπελ ατζιλα ρε πουστη μου....
:confused: :confused: :confused:

εμενα δεν τολμαει να μου μιλησει κανενας στο δρομο τυπε :s&m_3::confused::confused::confused:


defeating-armor-french-style-13849594.png
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.477
Κριτικές
1
Like
6.164
Πόντοι
2.356
Έκανε δήλωση και ο Υπάτιος Πατμάνογλου. Από το ονοματεπώνυμο και μόνο, καταλαβαίνεις ότι κάτι δεν πάει καλά.


Θυμάμαι ο τύπος κάτι ώρες μετά το δυστύχημα όπου εξαερώθηκε στην κυριολεξία γυναίκα και παιδί, να κάνει δηλώσεις του τύπου "το γνωρίζω το αμάξι, έχει 330 τελική". :confused: :confused: :confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Έκανε δήλωση και ο Υπάτιος Πατμάνογλου. Από το ονοματεπώνυμο και μόνο, καταλαβαίνεις ότι κάτι δεν πάει καλά.


Θυμάμαι ο τύπος κάτι ώρες μετά το δυστύχημα όπου εξαερώθηκε στην κυριολεξία γυναίκα και παιδί, να κάνει δηλώσεις του τύπου "το γνωρίζω το αμάξι, έχει 330 τελική". :confused: :confused: :confused:
Kαι σε εναμισι χρονο ξαναπαντρευτηκε με καποια αλλη, της οποιας ο γκομενος αυτοκτονησε μολις τον χωρισε για τον Υπατιο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.443
Κριτικές
62
Like
45.156
Πόντοι
9.297
Έχετε δει επί Κουλη τροχονόμο στο δρόμο?

Μόνο κορωνοιος υπάρχει κι ας σκοτώνονται τα νιάτα στους δρομους
Τα νιάτα ( και όχι μόνο αυτα...)είναι συνηθως μέσα στην ηλιθιότητα και πολύ συχνα πιάνουν τιμόνι ενώ έχουν πιει τα έντερα τους.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.483
Like
20.307
Πόντοι
6.056
Έκανε δήλωση και ο Υπάτιος Πατμάνογλου. Από το ονοματεπώνυμο και μόνο, καταλαβαίνεις ότι κάτι δεν πάει καλά.


Θυμάμαι ο τύπος κάτι ώρες μετά το δυστύχημα όπου εξαερώθηκε στην κυριολεξία γυναίκα και παιδί, να κάνει δηλώσεις του τύπου "το γνωρίζω το αμάξι, έχει 330 τελική". :confused: :confused: :confused:
Kαι σε εναμισι χρονο ξαναπαντρευτηκε με καποια αλλη, της οποιας ο γκομενος αυτοκτονησε μολις τον χωρισε για τον Υπατιο
Ειχε πει λιγο μετα,αφου χαθηκε η γυναικα και το λιγων μηνων παιδι του"Κι εγω αν ειχα τετοιο αμαξι θα ετρεχα".Και στο χρονο βρηκε την γκολντ ντιγκερ και την καπαρωσε:vomit::confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom