Νέα

Φοβερό τροχαίο με Ferrari στη Βούλα - Νεκρός ο αδερφός της βουλευτού Κατερίνας Μονογυιού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 312
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
991
Κριτικές
34
Like
3.184
Πόντοι
2.596
Έγινε ότι γινόταν πριν από χρόνια με τις μηχανές Και όταν κάποιος π.χ από 50αρη παπάκι , έκανε μετάβαση σε RD500
Βασικά στη συγκεκριμένη περίπτωση πιστεύω ο οδηγός δεν γνώριζε και το αυτοκίνητο
Δηλαδή σίγουρα ειχε κάποιο καλό όχημα πριν αλλά μάλλον όχι Ferrari.Ετσι κάπου ισχύει και αυτό που λες σε σχέση με μηχανές
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.850
Κριτικές
21
Like
11.002
Πόντοι
4.546
Ελληναρία. Βλαχο-γκλαμουριά, show-off και δε συμμαζεύεται.

Ferrari στην παραλιακή. Δίπλα στους ταρίφες, τους ντελιβεράδες και τα χρέπια 15ετίας του 3χίλιαρου. :confused:

Χαράμισε τη ζωή του και άφησε τα παιδιά του ορφανά, για τη μαλακία που τον έδερνε.
Δυστυχώς αυτή η νοοτροπία να δείξουμε στους άλλους πόσο πολύ γαμάμε είναι ένα χαρακτηριστικό του μέσου Έλληνα. Θυμάμαι πριν 3 χρόνια πάνω στη βουλιαγμένης, είχα ένα opel agila και ένας πιτσιρικάς, όχι πάνω από 23, ήρθε δίπλα μου με ένα mini cooper και μου είπε με υφάκι "με αυτό το σαράβαλο δεν πας πουθενά".... η κατάντια σε όλο της το μεγαλείο.
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Βασικά στη συγκεκριμένη περίπτωση πιστεύω ο οδηγός δεν γνώριζε και το αυτοκίνητο
Δηλαδή σίγουρα ειχε κάποιο καλό όχημα πριν αλλά μάλλον όχι Ferrari.Ετσι κάπου ισχύει και αυτό που λες σε σχέση με μηχανές
Αυτό ακριβώς . Και όπως ανέφερε ήδη στην συζήτηση ένας ,φίλος , το αμάξι έπεσε σε λάθος χέρια Το αμάξι αυτό δεν κουμαντάρεται , αν δεν κατέχεις άριστα το σπορ τις συνθήκες , τις ιδιοτροπίες του , και τα πάντα .
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Ενταξει συλλυπητηρια και ταλιμπαν και ταλιμπαν. ΑΛΛΑ ..... που πας ρε κουλομαρια με πισωκουνα 800αλογα και βαλε που ουτε στην ευθεια δεν μπορεις να το μαζεψεις αν σου αρχισει να παιζει ο κωλος. Παλι καλα που δεν σκοτωσε κανεναν αλλο.
Το καλυτερο το ειχα διαβασει σε ομαδα του fb για τον αλλο Αυρτον Σεννα (Μαντκλιπ) .... "Α ρε χαρε μας παιρνεις τα καλυτερα αμαξια":grin::grin::grin:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.336
Κριτικές
1
Like
35.395
Πόντοι
6.256
Αμφιβάλεις ?
Δεν τα φτιαχνουν τα αυτοκίνητα οπως παλιά πλέον.
Το έχουν χάσει το μερακι τους.
Δεν πρεπει να ναι καλα αμαξια τα φερραρι, σπανίως βλεπω στο δρόμο
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Δυστυχώς αυτή η νοοτροπία να δείξουμε στους άλλους πόσο πολύ γαμάμε είναι ένα χαρακτηριστικό του μέσου Έλληνα. Θυμάμαι πριν 3 χρόνια πάνω στη βουλιαγμένης, είχα ένα opel agila και ένας πιτσιρικάς, όχι πάνω από 23, ήρθε δίπλα μου με ένα mini cooper και μου είπε με υφάκι "με αυτό το σαράβαλο δεν πας πουθενά".... η κατάντια σε όλο της το μεγαλείο.
Χαχααχχααχαχχα καλα σου ειπε ρε μπατμαν
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816
Άκουγε σνικ ο συγχωρεμενος θέλω Φεράρι να γίνω πλούσιος σε ένα φεγγάρι.οταν έπινα βύσσινο Πλωμάρι.εδω έχουμε κατσικοδρομους η Φερράρι μας μαραναν.φεραρι κτλ στο Ντουμπάι που έχουν δρόμους εδώ χρεπι του 3000 και πολλυ ειναι
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ενταξει συλλυπητηρια και ταλιμπαν και ταλιμπαν. ΑΛΛΑ ..... που πας ρε κουλομαρια με πισωκουνα 800αλογα και βαλε που ουτε στην ευθεια δεν μπορεις να το μαζεψεις αν σου αρχισει να παιζει ο κωλος. Παλι καλα που δεν σκοτωσε κανεναν αλλο.
Το καλυτερο το ειχα διαβασει σε ομαδα του fb για τον αλλο Αυρτον Σεννα (Μαντκλιπ) .... "Α ρε χαρε μας παιρνεις τα καλυτερα αμαξια":grin::grin::grin:
Γενικα η φερραρι αν επιλεξεις προγραμμα οδηγησης με απενεργοποιημενα ολα τα συστηματα ασφαλειας τοτε θελει χερια και εμπειρια.
Πεταει κωλο για πλακα ασε που χανεις τον ελεγχο.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.553
Πόντοι
2.406
τυπε κριμα για τον τυπο,αλλα αφου δεν πηρε στο λαιμο του κανενα αλλο χυστη που δεν εφταιγε σε τιποτα,παλι καλα να λεμε :confused: :confused::confused:
Ευτυχώς πλήρωσε την ηληυιοτητα του μόνος του κιαι μας απαλαξε από την τοξική παρουσία του
RiP
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.553
Πόντοι
2.406
Χαθηκε ενας νεος ανθρωπος στην ασφαλτο κι αυτο ειναι κριμα...Απλα πρεπει να καταλαβουν καποιοι οτι οι δρομοι (και ειδικα της Ελλαδας) ΔΕΝ ειναι πιστες αγωνων ταχυτητας.Και μαλιστα για αυτοκινητα οπως η Ferrari που θελουν ιδιαιτερες γνωσεις οδηγησης...
Τα λεμε τοσα χρονια αλλα δυστυχως τιποτα δεν αλλαζει...Ας αναπαυθει η ψυχη του...
Ευτυχώς που χαθηκε
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.146
Like
4.681
Πόντοι
1.756
Δυστυχώς αυτή η νοοτροπία να δείξουμε στους άλλους πόσο πολύ γαμάμε είναι ένα χαρακτηριστικό του μέσου Έλληνα. Θυμάμαι πριν 3 χρόνια πάνω στη βουλιαγμένης, είχα ένα opel agila και ένας πιτσιρικάς, όχι πάνω από 23, ήρθε δίπλα μου με ένα mini cooper και μου είπε με υφάκι "με αυτό το σαράβαλο δεν πας πουθενά".... η κατάντια σε όλο της το μεγαλείο.
3 χρονια μετα,και με την βενζινη να κοντευει τα 2 ευρω....το οπελ κυκλοφορει κανονικα,και το μινι κουπερ σκουριαζει σε καμια αλανα...
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.850
Κριτικές
21
Like
11.002
Πόντοι
4.546
Χαχαχαχαχα ελα να σε παω μια κοντρα παραλιακη
Το να πας να ανοίξεις με ένα πολυμορφικό αμαξί, ενώ εσύ έχεις μια 520 φτιαγμένη, δείχνει πόσο μικρή είναι η πούτσα σου. Άνοιξε με κάποιον στα μέτρα σου να δούμε τι ψάρια πιάνεις. Επιπλεόν σου έχω ξαναπεί ότι τώρα δεν έχω αμάξι παρά μόνο ένα μηχανάκι.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Το να πας να ανοίξεις με ένα πολυμορφικό αμαξί, ενώ εσύ έχεις μια 520 φτιαγμένη, δείχνει πόσο μικρή είναι η πούτσα σου. Άνοιξε με κάποιον στα μέτρα σου να δούμε τι ψάρια πιάνεις. Επιπλεόν σου έχω ξαναπεί ότι τώρα δεν έχω αμάξι παρά μόνο ένα μηχανάκι.
Ειπαβτου προμοτορα αλλα εκανε γαργάρες
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
361
Πόντοι
326
Αφού εμφανίστηκε και ο γέρος κοντός δικηγόρος κάπου υπάρχει θέμα, είτε να κουκουλώσουν είτε για να τα αρπάξουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Naruto

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.528
Like
21.893
Πόντοι
5.006
Δυστυχώς αυτή η νοοτροπία να δείξουμε στους άλλους πόσο πολύ γαμάμε είναι ένα χαρακτηριστικό του μέσου Έλληνα. Θυμάμαι πριν 3 χρόνια πάνω στη βουλιαγμένης, είχα ένα opel agila και ένας πιτσιρικάς, όχι πάνω από 23, ήρθε δίπλα μου με ένα mini cooper και μου είπε με υφάκι "με αυτό το σαράβαλο δεν πας πουθενά".... η κατάντια σε όλο της το μεγαλείο.
καλα σου ειπε...οχι και οπελ ατζιλα ρε πουστη μου....
:confused: :confused: :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom