Νέα

Φοβερό τροχαίο με Ferrari στη Βούλα - Νεκρός ο αδερφός της βουλευτού Κατερίνας Μονογυιού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 312
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Ειχε πει λιγο μετα,αφου χαθηκε η γυναικα και το λιγων μηνων παιδι του"Κι εγω αν ειχα τετοιο αμαξι θα ετρεχα".Και στο χρονο βρηκε την γκολντ ντιγκερ και την καπαρωσε:vomit::confused::confused::confused:
Αυτος ο γραφικος μεσα σε δυο χρονια εχασε γυναικα και παιδι, συμβιβαστηκε με τον Βακακη και πηρε εναμισι εκατομμυριο ευρω, ξαναπαντρευτηκε και εκανε και αλλο παιδι
Ουσιαστικα δηλαδη αντικατεστησε γυναικα και παιδι και του μεινανε και λεφτα για ολη του τη ζωη
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.948
Κριτικές
27
Like
2.379
Πόντοι
6.955
Πέραναγα από την παραλιακή απέναντι απο το Ασκληπειίο την στιγμή που κατέβαζαν την Φεράρι. Είχε νυχτώσει πράγμα που μου εκανε εντυπωση. Πάνω στην νταλίκα διέκρινα ενα ακόμα τζιπ. Που πας με την Φεραρι ρε καραμητρο μεσα στην Αθηνα σκεφτηκα όταν πέρναγα απο το σημείο. Κατά την εκτίμηση μου ο οδηγός ήταν άσχετος στην οδήγηση τέτοιων αυτοκινητων, πάτησε πολύ το γκάζι όταν βγηκε απο την ευθεια και τότε το πισωκίνητο φεραρι σπίνιαρε πολυ κι αυτος εχασε τον έλεγχο. Ας αναπαυθεί η ψυχή του.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.557
Πόντοι
2.406
Αυτος ο γραφικος μεσα σε δυο χρονια εχασε γυναικα και παιδι, συμβιβαστηκε με τον Βακακη και πηρε εναμισι εκατομμυριο ευρω, ξαναπαντρευτηκε και εκανε και αλλο παιδι
Ουσιαστικα δηλαδη αντικατεστησε γυναικα και παιδι και του μεινανε και λεφτα για ολη του τη ζωη
Δυστυχώς έτσι είναι
Το παιδί δεν είχε προλάβει να το ζήσει απώλεια τεράστια αλλά αφού έκανε κι άλλο.. Τώρα με την καρια που πήρε ίσως βγει στο δρόμο στο μέλλον, δεν θα λυπηθώ.. Μου κάνει αίσθηση γλοιωδους ατόμου, ελπίζω να μην τον αδικώ...
 

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
Αυτος ο γραφικος μεσα σε δυο χρονια εχασε γυναικα και παιδι, συμβιβαστηκε με τον Βακακη και πηρε εναμισι εκατομμυριο ευρω, ξαναπαντρευτηκε και εκανε και αλλο παιδι
Ουσιαστικα δηλαδη αντικατεστησε γυναικα και παιδι και του μεινανε και λεφτα για ολη του τη ζωη
τυπε τα γαιδουρια συναισθηματικα κανουν την καλυτερη ζωη.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.477
Κριτικές
1
Like
6.164
Πόντοι
2.356
Αυτος ο γραφικος μεσα σε δυο χρονια εχασε γυναικα και παιδι, συμβιβαστηκε με τον Βακακη και πηρε εναμισι εκατομμυριο ευρω, ξαναπαντρευτηκε και εκανε και αλλο παιδι
Ουσιαστικα δηλαδη αντικατεστησε γυναικα και παιδι και του μεινανε και λεφτα για ολη του τη ζωη
Businessman.

Σου λέει και 3000 να τρώω το μήνα, πάλι δεν προλαβαίνω. :confused:

Μιλάμε για κλασική serial killer μούρη πάντως.

Φάση Σεχίδη δηλ, από το πουθενά. The voices made me do it, Jodie Foster made me do it. :2funny:
 

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
Δυστυχώς έτσι είναι
Το παιδί δεν είχε προλάβει να το ζήσει απώλεια τεράστια αλλά αφού έκανε κι άλλο.. Τώρα με την καρια που πήρε ίσως βγει στο δρόμο στο μέλλον, δεν θα λυπηθώ.. Μου κάνει αίσθηση γλοιωδους ατόμου, ελπίζω να μην τον αδικώ...
ειχε πεθανει η γυναικα και το παιδι και ηταν απο τη μια εκπομπη στην αλλη....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Δυστυχώς έτσι είναι
Το παιδί δεν είχε προλάβει να το ζήσει απώλεια τεράστια αλλά αφού έκανε κι άλλο.. Τώρα με την καρια που πήρε ίσως βγει στο δρόμο στο μέλλον, δεν θα λυπηθώ.. Μου κάνει αίσθηση γλοιωδους ατόμου, ελπίζω να μην τον αδικώ...
Κοιταξε φιλε, αν καποιος συμπεριφερεται σαν γλοιωδης, μιλαει σαν γλοιωδης, ενεργει σαν γλοιωδης και εκφραζεται σαν γλοιωδης, τοτε μην απορεις, μπορει οντως να ειναι γλοιωδης
 

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
Κι έλεγε για την Πόρσε
εγω ντρεπομαι για λογαριασμο αυτων που πεθαινει η γιαγια τους και το ανεβαζουν στα σοσιαλ. οτι και να πουμε για τον συγκεκριμενο ειναι λιγο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
ειχε πεθανει η γυναικα και το παιδι και ηταν απο τη μια εκπομπη στην αλλη....
Κλασικη περιπτωση ψυχικης διαταραχης.
Αδυναμία αισθησης συναισθηματικης συντριβης
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.443
Κριτικές
62
Like
45.156
Πόντοι
9.297
Αυτος ο γραφικος μεσα σε δυο χρονια εχασε γυναικα και παιδι, συμβιβαστηκε με τον Βακακη και πηρε εναμισι εκατομμυριο ευρω, ξαναπαντρευτηκε και εκανε και αλλο παιδι
Ουσιαστικα δηλαδη αντικατεστησε γυναικα και παιδι και του μεινανε και λεφτα για ολη του τη ζωη
Τυχερος στην ατυχία του.....
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.851
Κριτικές
21
Like
11.003
Πόντοι
4.546
εγω ντρεπομαι για λογαριασμο αυτων που πεθαινει η γιαγια τους και το ανεβαζουν στα σοσιαλ. οτι και να πουμε για τον συγκεκριμενο ειναι λιγο.
Πολλάκις το έχω δει να συμβαίνει....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.749
Like
17.801
Πόντοι
3.656
Δυστυχώς έτσι είναι
Το παιδί δεν είχε προλάβει να το ζήσει απώλεια τεράστια αλλά αφού έκανε κι άλλο.. Τώρα με την καρια που πήρε ίσως βγει στο δρόμο στο μέλλον, δεν θα λυπηθώ.. Μου κάνει αίσθηση γλοιωδους ατόμου, ελπίζω να μην τον αδικώ...

Εγώ γι'αυτόν τα'λεγα απ'την πρώτη στιγμή που τον είδα,όταν έβγαινε απ'το ένα κανάλι στο άλλο.Θυμάμαι τότε κάποιοι λέγανε ότι τον είχαν πλακώσει στο χαπάκωμα γι'αυτόν ήταν τόσο ψύχραιμος.Ναι καλά.Αντί να βλέπεις έναν άνθρωπο συντετριμμένο που έχασε παιδί,ο τύπος απολάμβανε κιόλας τη δημοσιότητα.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.483
Like
20.307
Πόντοι
6.056
Τυχερος στην ατυχία του.....
Kαποτε,καποιος που ετυχε να πινει καφε στο ιδιο τραπεζι με μενα ειπε το ιδιο για παρομοιο σκηνικο.Μολις τον κοιταξα,διορθωσε"Μαλακια ειπα,μακαρι μην μας τυχει"(ειχε και παιδι) :confused: :confused: :confused:
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.477
Κριτικές
1
Like
6.164
Πόντοι
2.356
Κλασικη περιπτωση ψυχικης διαταραχης.
Αδυναμία αισθησης συναισθηματικης συντριβης
+1

Πραγματικά ιδανική περίπτωση για διδακτορικά στην Ψυχιατρική Σχολή της Ιατρικής Αθηνών.

Εγώ έχασα τον πατέρα μου από καρκίνο ηλικιωμένο και φρίκαρα για περίπου ένα χρόνο.

Ο τύπος είδε τη φάση μπροστά του και μίλαγε μετά από καμιά ώρα στις κάμερες για το πορσικό. :confused:
 

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.557
Πόντοι
2.406
+1

Πραγματικά ιδανική περίπτωση για διδακτορικά στην Ψυχιατρική Σχολή της Ιατρικής Αθηνών.

Εγώ έχασα τον πατέρα μου από καρκίνο ηλικιωμένο και φρίκαρα για περίπου ένα χρόνο.

Ο τύπος είδε τη φάση μπροστά του και μίλαγε μετά από καμιά ώρα στις κάμερες για το πορσικό. :confused:
Ρε τύπε ακριβώς το ίδιο. Έκανα μήνες να πηγαίνω στο πατρικό κ να μην συγκινούμαι πολύ η λίγο
Κ ήταν και 80 ετών..... Όχι μεγάλος αλλά ούτε μικρός... Κ πάλι δεν χωνευετε.. Ο άλλος έχασε τα πάντα σε 2 δευτερα κινελεγε το ξέρω τ αμάξι έχει τόσα αλογα
 

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
Εγώ γι'αυτόν τα'λεγα απ'την πρώτη στιγμή που τον είδα,όταν έβγαινε απ'το ένα κανάλι στο άλλο.Θυμάμαι τότε κάποιοι λέγανε ότι τον είχαν πλακώσει στο χαπάκωμα γι'αυτόν ήταν τόσο ψύχραιμος.Ναι καλά.Αντί να βλέπεις έναν άνθρωπο συντετριμμένο που έχασε παιδί,ο τύπος απολάμβανε κιόλας τη δημοσιότητα.
πως και δεν πηγε σε καμια φαρμα μετα να λεμε...
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.226
Like
34.704
Πόντοι
9.931
Κλασικη περιπτωση ψυχικης διαταραχης.
Αδυναμία αισθησης συναισθηματικης συντριβης
Απο την αλλη ευτυχως που αυτο το κακο συνεβη σε αυτον τον τυπο που δεν νοιώθει, γιατί αν ειχε συμβεί σε εναν νορμάλ άνθρωπο η θα είχε αυτοκτονήσει, η θα είχε πεσει στα ναρκωτικά, θα επερνε μια ζωη αντικαταθλιπτικά-ηρεμιστικά.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.477
Κριτικές
1
Like
6.164
Πόντοι
2.356
Ρε τύπε ακριβώς το ίδιο. Έκανα μήνες να πηγαίνω στο πατρικό κ να μην συγκινούμαι πολύ η λίγο
Κ ήταν και 80 ετών..... Όχι μεγάλος αλλά ούτε μικρός... Κ πάλι δεν χωνευετε.. Ο άλλος έχασε τα πάντα σε 2 δευτερα κινελεγε το ξέρω τ αμάξι έχει τόσα αλογα
Τύπε, είναι αυτό που είπε ο alex71.

Ξεκάθαρη περίπτωση sociopath που λένε και στο US. Δηλ αδυναμία ενσυναίσθησης και υπάρχει βιβλιογραφία, μελέτες με interviews από serial killers στις φυλακές κλπ.

Δε θυμάμαι τώρα ακριβώς που το διάβασα, αλλά έχει παρατηρηθεί απουσία συγκεκριμένων νευρώνων στην περιοχή του εγκεφάλου που συνδέεται με το συναίσθημα. Αν διαβάζει κανένας νευρολόγος, sorry αν λέω μαλακίες :confused: αλλά κάπως έτσι νομίζω έχει η φάση.

Υπάρχουν πολλές περιπτώσεις δηλ, απλά για μας ήταν κάτι καινούργιο. :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom