Νέα

ΦΟΙΤΗΤΕΣ οι συλληφθέντες τρομοκράτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Τώρα που σε βρήκα και το θυμήθηκα, τι θα γίνει με το warning μου?  >:(
Βαρέθηκα το πράσινοοοοοοοοοοοοοοοοοο  :2funny: :2funny:

Έτσι εκεί όλα θα πρασινήσουν φέτος! ΠΑΣΟΚΑΡΑ, Πανάθα, Βγενό!
 

Επισκέπτης
Και στο Ικα και στον ΟΣΕ

Ξέχασα!
Εσύ δεν είσαι στο ΙΚΑ/ΟΣΕ.
Επειδή είχες Πτυχίο από το ΕΜΠ (είχες καταφέρει να γράψεις Μαθηματικά 7/20 με την 3η φορά) , σε διόρισε η ΠΑΣΠ σε καλή θέση σε  ΙΝΤΡΑΚΟΜ/ΑΚΤΩΡ.
Σε μπέρδεψα με άλλον ΠΡΑΣΙΝΟ-Ρουφιάνο!
 

Επισκέπτης
ο λάκης είναι ένας καλοβολεμένος ακροδεξιός που με τις άκρες του πατέρα του έχει λύσει όλα του τα προβλήματα και το παίζει μάγκας.
Γενικο συμπερασμα και γενικως ορθο συμπερασμα.
Πιθανώς εάν τον πετύχεις στο δρόμο μόνο του με το τριτούρμπο εργαλείο του να τον δεις και να βάλεις τα γέλια......
Ωπα,δεν καταλαβα...εσυ δλδ.,ξερεις τον Λαλακη εξ οψεως και τα λες αυτα?
 

Επισκέπτης
Μπροστά μου στον δρόμο , δεν γελάει κανείς  , ούτε με κοροιδεύει , γιατί υπάρχει το ενδεχόμενο να τον στείλω στο ΚΑΤ ή στο Ασκληπιείο της Βούλας (ανάλογα που θα με πετύχει) . Το μόνο θετικό είναι ότι αν έχει μαζί του γυναίκα , αυτή θα το ευχαριστηθεί , γιατί θα νοιώσει για πρώτη φορά τι σημαίνει να τρώει αληθινό πούτσο στον κώλο ........
Να'σαι καλα ρε παιδι,γελασαμε κι αποψε...με τις μαλακιες που ποσταρεις.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εσύ τι εισαι τελικά;
Το amg το πήρες δουλεύοντας σερβιτόρος;
Στο εξωτερικό πήγες να πάρεις πτυχίο ψήνοντας fish&chips ;
Γιατί συνήθως όσοι σπουδάζουν έξω είναι κάτι λελέδες του Ψυχικού , που πάνε με τα λεφτά του μπαμπά να αγοράσουν πτυχίο και γυρνάνε κάθε 3 και λίγο φορτωμένοι με ... ralph lauren & tiberland από τα ... duty free .....

αρχιδούλη.
1.
τελείωσα το πιο ακριβό σχολείο της Ελλαδας με άριστα.
2.
σε όλο το σχολείο έπαιρνα καθε χρόνο αριστείο και βραβείο προόδου.
3.
μπήκα με την πρώτη σε ΑΕΙ με σειρά και άριστα στις Πανελλήνιες.
4.
τελείωσα το πτυχίο με άριστα και δούλευα κάνοντας πτυχιακή εργασία ως άριστος φοιτητής.
5.
εργάζομαι ακατάπαυστα στον ιδιωτικό τομέα και σε όλες τις εταιρείες που εργάσθηκα προσελήφθην με το βιογραφικό μου.
6.
το αμεγκε το πήρα κας όταν 10πλασίασα τον μισθό μου σε 15 χρόνια εργασίας.
7.
στον μπαμπά λέω από τα 22 άντε γαμήσου γιατί έπαψα νωρίς να τον έχω ανάγκη.
8.
είμαι φορτωμένος με ραλφ και τίμπερλαντ και όλες τις μάρκες που φαντάζεσαι.
9.
μεγάλωσα στο Κερατσίνι, την Αμφιάλη το Πέραμα, τη Σαλαμίνα και στου Γκύζη και κάτι στράκια σαν και σένα τα έχω για κολατσό.

Υ.Γ. 1
στο δρόμο άμα σε πετύχω και αρχίσεις τις μαγκιές, όπως έχω πει και στον πλε καθαρίζω αλλιώς. Μια κι όξω στο δόξα πατρί.
Υ.Γ 2
αει γαμήσου τώρα.
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Μπροστά μου στον δρόμο , δεν γελάει κανείς  , ούτε με κοροιδεύει , γιατί υπάρχει το ενδεχόμενο να τον στείλω στο ΚΑΤ ή στο Ασκληπιείο της Βούλας (ανάλογα που θα με πετύχει) . Το μόνο θετικό είναι ότι αν έχει μαζί του γυναίκα , αυτή θα το ευχαριστηθεί , γιατί θα νοιώσει για πρώτη φορά τι σημαίνει να τρώει αληθινό πούτσο στον κώλο ........


Αν λεω,αν εισαι αυτος ο λουλης,ΛΑΛΑΚΗ μαλλον για πουτσο ψαχνεις στο bourdela.tv...για αυτο εισαι και τοσο προκλητικα μαλακας...υπαρχουν και δονητες ξερεις...δεν κληρονομησες κανενα μαζι με το διαμερισμα?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Γενικο συμπερασμα και γενικως ορθο συμπερασμα.Ωπα,δεν καταλαβα...εσυ δλδ.,ξερεις τον Λαλακη εξ οψεως και τα λες αυτα?

έχω λαμπρά παραδείγματα της κάστας του.... Μεγάλωσα ανάμεσά τους...
κλασομπανιέρες χέστρες. Με ένα "τσου ρε λάκη" βάνουν τα κλάματα.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
αρχιδούλη.

Υ.Γ. 1
στο δρόμο άμα σε πετύχω και αρχίσεις τις μαγκιές, όπως έχω πει και στον πλε καθαρίζω αλλιώς. Μια κι όξω στο δόξα πατρί.
Υ.Γ 2
αει γαμήσου τώρα.
Καταλαβαίνω ότι τα πήρες επί προσωπικού, αλλά δίνεις αξία σε κάτι που χρειάζεται περιφρόνηση μια και είναι ανίατη περίπτωση. Άλλο ημι-ακροδεξιός τύπου Καρατζαφέρης κι άλλο Λάκης που είναι μια κατηγορία μόνος του.
 

Επισκέπτης
έχω λαμπρά παραδείγματα της κάστας του.... Μεγάλωσα ανάμεσά τους...
κλασομπανιέρες χέστρες. Με ένα "τσου ρε λάκη" βάνουν τα κλάματα.
ο ριμπερι κανει απλα ενα μπου στο ελαφακι..
εσυ θα πεις 3 λεξεις στον λαλακη???
σιγα ρε..
σε πολυ εκτιμηση τον εχεις τελικα..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Καταλαβαίνω ότι τα πήρες επί προσωπικού, αλλά δίνεις αξία σε κάτι που χρειάζεται περιφρόνηση μια και είναι ανίατη περίπτωση. Άλλο ημι-ακροδεξιός τύπου Καρατζαφέρης κι άλλο Λάκης που είναι μια κατηγορία μόνος του.

έλα ρε....
μας έχει ζαλίσει τα πελέ... όποιος μιλάει υπέρ του πασοκ είναι πρασινοφρουρός λαμόγιο βολεμένος.
Δε μπα να γαμηθεί....
Κάτσε θα ρθει και ο Πουρέιντζερ τώρα να τον περάσει ένα χερακι.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ο ριμπερι κανει απλα ενα μπου στο ελαφακι..
εσυ θα πεις 3 λεξεις στον λαλακη???
σιγα ρε..
σε πολυ εκτιμηση τον εχεις τελικα..

ασε με ρε μαλάκα να παίξω με τα πουστράκια του Παπάγου και των ΒουΠου. Μια ζωή τους έφαγα στη μάπα.
Τώρα τους χύνω αλάργα και λιμανάτα......
Αρχιδόπουστρες μαμακοθρεφτοι
 

Επισκέπτης

Αν λεω,αν εισαι αυτος ο λουλης,ΛΑΛΑΚΗ μαλλον για πουτσο ψαχνεις στο bourdela.tv...για αυτο εισαι και τοσο προκλητικα μαλακας...υπαρχουν και δονητες ξερεις...δεν κληρονομησες κανενα μαζι με το διαμερισμα?
Το διαμερισμα εφυγε επιπλωμενο προκειμενου ο Λαλακης να αποκτησει PhD στις βιζιτες...Καλα,αυτο αμα θεμε το πιστευουμε δλδ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom