Νέα

ΦΟΙΤΗΤΕΣ οι συλληφθέντες τρομοκράτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ρε πλεζουρ να σε ρωτήσω κάτι. Στα ίσια. Είσαι κατά του φανατισμού για το έθνος και καλώς. Μέχρι εδώ καλά. Όμως είσαι υπέρ του πιο τυφλού φανατισμού και μίσους προς τον αντίπαλο, με συνεκτικό ιστό όχι το έθνος, που είναι κάτι που άντε έχει μια υπόσταση κλπ , αλλά για την ομάδα. Ότι είναι ένας φασίστας χρυσαυγίτης για το έθνος, δεν είσαι και εσύ γαι την ομάδα σου? Σε τι διαφέρεις λοιπόν ουσιαστικά?
μπερδευεσαι γιατι το νετ ειναι απροσωπο..
αλλο η καζουρα/πλακα εστω & στον υπερτατο βαθμο για μαλακιες οπως ειναι το τοπι & αλλο η πολιτικη..
αν με ηξερες,αν εβλεπες τις εκφρασεις μου την ωρα που γραφω ενα ποστ,δεν θα ειχες τετοιες αποριες..
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Μπροστά μου στον δρόμο , δεν γελάει κανείς  , ούτε με κοροιδεύει , γιατί υπάρχει το ενδεχόμενο να τον στείλω στο ΚΑΤ ή στο Ασκληπιείο της Βούλας (ανάλογα που θα με πετύχει) . Το μόνο θετικό είναι ότι αν έχει μαζί του γυναίκα , αυτή θα το ευχαριστηθεί , γιατί θα νοιώσει για πρώτη φορά τι σημαίνει να τρώει αληθινό πούτσο στον κώλο ........

Τρελό γέλιο βγάζεις.

γιατί αισθάνεσαι ότι πρέπει να λες αυτές τις μαλακίες? Ποιον πας να πείσεις? Νομίζεις ότι σου δίνει κανένας σημασία?

είχες δύσκολη παιδική ηλικία?
 

Επισκέπτης
Μπροστά μου στον δρόμο , δεν γελάει κανείς  , ούτε με κοροιδεύει , γιατί υπάρχει το ενδεχόμενο να τον στείλω στο ΚΑΤ ή στο Ασκληπιείο της Βούλας (ανάλογα που θα με πετύχει) . Το μόνο θετικό είναι ότι αν έχει μαζί του γυναίκα , αυτή θα το ευχαριστηθεί , γιατί θα νοιώσει για πρώτη φορά τι σημαίνει να τρώει αληθινό πούτσο στον κώλο ........
πες ρε σαλια για τα γαμησια που εκανες με τα λεφτα της γιαγιας σου..
 

Επισκέπτης
για να μπεις στη θέση των άλλων πρέπει να μην έχεις άκρες. Οι πιο βολεμένοι από το σύστημα δεν είναι ούτε οι Πασόκοι, ούτε οι νεοδημοκράτες, ούτε οι αριστεροί ούτε οι οικολόγοι. Είναι οι ακροδεξιοί και οι κομμουνιστές.

Εσύ τι εισαι τελικά;
Το amg το πήρες δουλεύοντας σερβιτόρος;
Στο εξωτερικό πήγες να πάρεις πτυχίο ψήνοντας fish&chips ;
Γιατί συνήθως όσοι σπουδάζουν έξω είναι κάτι λελέδες του Ψυχικού , που πάνε με τα λεφτά του μπαμπά να αγοράσουν πτυχίο και γυρνάνε κάθε 3 και λίγο φορτωμένοι με ... ralph lauren & tiberland από τα ... duty free .....
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Εσύ τι εισαι τελικά;
Το amg το πήρες δουλεύοντας σερβιτόρος;
Στο εξωτερικό πήγες να πάρεις πτυχίο ψήνοντας fish&chips ;
Γιατί συνήθως όσοι σπουδάζουν έξω είναι κάτι λελέδες του Ψυχικού , που πάνε με τα λεφτά του μπαμπά να αγοράσουν πτυχίο και γυρνάνε κάθε 3 και λίγο φορτωμένοι με ... ralph lauren & tiberland από τα ... duty free .....

Έχεις πάει ποτε με γυναικα?
 

Επισκέπτης
Εσύ τι εισαι τελικά;
Το amg το πήρες δουλεύοντας σερβιτόρος;
Στο εξωτερικό πήγες να πάρεις πτυχίο ψήνοντας fish&chips ;
Γιατί συνήθως όσοι σπουδάζουν έξω είναι κάτι λελέδες του Ψυχικού , που πάνε με τα λεφτά του μπαμπά να αγοράσουν πτυχίο και γυρνάνε κάθε 3 και λίγο φορτωμένοι με ... ralph lauren & tiberland από τα ... duty free .....
πες μωρη τραβελω ποιος σου εκανε το σουφρετο πηγαδι..
αναρχικος-πακιστανος-αφγανος-κομμουνιστης-πασοκος,τι ηταν αυτος που σου πηρε την παρθενια της σουφρας σου???
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Γιατί αν δεν προστατεύονταν από την αστυνομία οι γαμημένοι αναρχικοί , οι αγανακτισμένοι πολίτες θα τους είχαν φυτέψει κάτω από το χώμα.Και επιπλέον οι γαμημένοι αναρχικοί φιλοξενούνται με χρήματα των φορολογουμένων στο ΕΜΠ ,όπου διαμένουν 15+ χρόνια σε αίθουσες υπό κατάληψη.Εκεί ετοιμάζουν τις μολότωφ , κρύβουν όπλα κτλ χωρίς καμία ενόχληση από την Αστυνομία , επειδή τους προστατεύει το ... Άσυλο.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε άνθρωπε έχεις ιδέα τι λες;

Αγανακτισμένοι πολίτες από τους αναρχικούς; Λες και δεν έχουν οι πολίτες πιο σοβαρά και πολύ πιο σημαντικά προβλήματα...  :2funny: Ειδικά τα τελευταία χρόνια πού την είδες την αγανάκτηση δεν ξέρω..

Οι καταλήψεις συντηρούνται με χρήματα που συγκεντρώνουν οι ίδιοι, φωνάζεις γι'αυτό και δεν φωνάζεις για τα εκατομμύρια που κλέβουν από το κράτος τα αηδιαστικά αρχίδια που το καθοδηγούν;

Πλάκα έχεις  :2funny:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Χιούμορ πρασινοφρουρού δημοσίου υπαλλήλου , που προσελήφθηκε ψιλώντας κατουρημένες ποδιές και κάνοντας πίπες .....
Στο ΙΚΑ σε διόρισαν ;
Η΄στον ΟΣΕ ????????

Και στο Ικα και στον ΟΣΕ

Πες μας, έχεις πάει ποτε με γυναικα?

Ποσα νικ έχεις εδώ μέσα?

Εκτος από μπινές τι άλλο είσαι?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
μπερδευεσαι γιατι το νετ ειναι απροσωπο..
αλλο η καζουρα/πλακα εστω & στον υπερτατο βαθμο για μαλακιες οπως ειναι το τοπι & αλλο η πολιτικη..
αν με ηξερες,αν εβλεπες τις εκφρασεις μου την ωρα που γραφω ενα ποστ,δεν θα ειχες τετοιες αποριες..
OΚ. Φυσικά το ξερα ότι έτσι, είναι, δεν είμαι χαζός. Απλά το λέω για να σ δώσω κ σένα την ευκαιρία να το ξεκαθαρίσεις, γιατί θα πολλοί θα σκέφτονταν έτσι και θα λεγαν " έλα μωρέ ο μλκας ο πλέζουρ τι μας λέει, αυτός καλύτερος είναι"?

Χαλάρωσε και δες μετά τον ευρωπαίο παναθηναικό. Μέχρι και το αεκάκι νικάει :P
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε άνθρωπε έχεις ιδέα τι λες;

Αγανακτισμένοι πολίτες από τους αναρχικούς; Λες και δεν έχουν οι πολίτες πιο σοβαρά και πολύ πιο σημαντικά προβλήματα...  :2funny: Ειδικά τα τελευταία χρόνια πού την είδες την αγανάκτηση δεν ξέρω..

Οι καταλήψεις συντηρούνται με χρήματα που συγκεντρώνουν οι ίδιοι, φωνάζεις γι'αυτό και δεν φωνάζεις για τα εκατομμύρια που κλέβουν από το κράτος τα αηδιαστικά αρχίδια που το καθοδηγούν;

Πλάκα έχεις  :2funny:
μην ασχολεισαι..
ο τζανετακος του site ειναι..
ειχε πολυ δυσκολα παιδικα χρονια..
τον γαμαγαν ενω φοραγε την στολη του αλκιμου..
 

Επισκέπτης
OΚ. Φυσικά το ξερα ότι έτσι, είναι, δεν είμαι χαζός. Απλά το λέω για να σ δώσω κ σένα την ευκαιρία να το ξεκαθαρίσεις, γιατί θα πολλοί θα σκέφτονταν έτσι και θα λεγαν " έλα μωρέ ο μλκας ο πλέζουρ τι μας λέει, αυτός καλύτερος είναι"?

Χαλάρωσε και δες μετά τον ευρωπαίο παναθηναικό. Μέχρι και το αεκάκι νικάει :P

ναι ειχε μια σκασιλα να απολογηθει ο ανθρωπος...Στα @@ του τι λεει ο καθε μαλακας :boobies:
 

Επισκέπτης
OΚ. Φυσικά το ξερα ότι έτσι, είναι, δεν είμαι χαζός. Απλά το λέω για να σ δώσω κ σένα την ευκαιρία να το ξεκαθαρίσεις, γιατί θα πολλοί θα σκέφτονταν έτσι και θα λεγαν " έλα μωρέ ο μλκας ο πλέζουρ τι μας λέει, αυτός καλύτερος είναι"?

Χαλάρωσε και δες μετά τον ευρωπαίο παναθηναικό. Μέχρι και το αεκάκι νικάει :P
δεν εχω αναγκη να ξεκαθαρισω σε κανεναν κατι ρε φιλε..οποιος διαβαζει τα ποστ που κανω & καταλαβαινει,εχει καλως..
δεν με ενδιαφερει η γνωμη των αμοιβαδων..
εξαλλου δεν θεωρω τον εαυτο μου τιποτε αξιολογο..
μαλακας ειμαι αλλα με συναισθηση της καταστασης μου..
δεν βλεπω αλλη ομαδα εκτος του ΘΡΥΛΟΥ..
ισως κανα σοβαρο αγωνα της τελευταιας φασης του τσουλου..
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
ο τζανετακος του site ειναι..
ειχε πολυ δυσκολα παιδικα χρονια..
Όχι ακριβώς - έχω καταλάβει ότι τα εννοεί αυτά που λέει. Αναρωτιέμαι αν έχει παιδιά, σε τι περιβάλλον μεγαλώνουν όμως. :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom