Νέα

ΦΟΙΤΗΤΕΣ οι συλληφθέντες τρομοκράτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Το διαμερισμα εφυγε επιπλωμενο προκειμενου ο Λαλακης να αποκτησει PhD στις βιζιτες...Καλα,αυτο αμα θεμε το πιστευουμε δλδ.
Δεν ητανε σιτυτουριστριες...σιτυτουριστες ηταν...Και τωρα που του τελειωσαν τα φραγκα και οι αλβανοι-πακιστανοι δεν τον βολευουνε-τον σιχαινονται το βρωμοκωλη-...ψαχνεται εδω μεσα...καλη τυχη λαλακη...και οχι στα βαθια μικρουλη...ποναει..
 

Επισκέπτης
Το διαμερισμα εφυγε επιπλωμενο προκειμενου ο Λαλακης να αποκτησει PhD στις βιζιτες...Καλα,αυτο αμα θεμε το πιστευουμε δλδ.
ποιες βιζιτες ρε???
ντουρου-ντουρου κουμουνδουρου καθε βραδυ με το τριτουρμπο ειναι η γρια πουστρα..
 

Επισκέπτης
Ωστε αυτο ειναι το νομημα του"τριτουρμπο"λοιπον?...Το τριτο το μακρυτερο αλλα σε τουρμπο βερσιον...Ειπα και'γω οτι θα εχει κανα καλο τιμονι ο Λαλακης,αλλα το υπονοουμενο αφορουσε αλλα πραματα...
 

Επισκέπτης
Ωστε αυτο ειναι το νομημα του"τριτουρμπο"λοιπον?...Το τριτο το μακρυτερο αλλα σε τουρμπο βερσιον...Ειπα και'γω οτι θα εχει κανα καλο τιμονι ο Λαλακης,αλλα το υπονοουμενο αφορουσε αλλα πραματα...
για το ξεκαρφωμα ρε..
δεν επιτρεπεται να συζηταει με τους γαμιαδες του & να τον προσφωνουν λακη τριπουστα & εχει βρει το συνθηματικο,λαλακης τριτουρμπος..
 

Επισκέπτης
[size=20pt]οι μεγαλυτερες πουστρες της ηπειρου[/size]..
σπευσατε..
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.tv/smf/index.php?action=dlattach;topic=46455.0;attach=214094;image[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.tv/smf/index.php?action=dlattach;topic=39510.0;attach=214088;image[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.tv/smf/index.php?action=dlattach;topic=46455.0;attach=214092;image[/img[/URL]]
 

Επισκέπτης
έχω λαμπρά παραδείγματα της κάστας του.... Μεγάλωσα ανάμεσά τους...
κλασομπανιέρες χέστρες. Με ένα "τσου ρε λάκη" βάνουν τα κλάματα.

Είσαι μια πούστρα που γαμιέται.
Βάζω στοίχημα ότι μπουνιά δεν έχεις ρίξει ποτέ στη ζωή σου ,
γιατί κανείς δεν καταδεχόταν να χτυπηθεί μαζί σου.
Είναι κάποιοι τόσο αξιολύπητοι , που αν τους δείρει κάποιος
θα κερδίσει την ... κατακραυγή.
Σε πολλά μουνάκια σαν κι εσένα , έχω σπάσει δόντια και μύτες και τους ξαπλωσα στην άσφαλτο.

Κερατσίνι και κολλέγιο αθηνών και άριστα και amg και ακριβοπληρωμένη δουλειά
σε πολυεθνική ακούγεται κουλός συνδιασμός πάντως .........

Υ.Γ. Την κατηγορία ότι έχω αγγελία για γκόμενα , τη θεωρώ χιουμοριστική πάντως!
Ποτέ δεν θα φανταζόμουν καν να κάνω κάτι τέτοιο.
 

Επισκέπτης
[size=30pt]Είμαι μια πούστρα που γαμιέται[/size].
index.php
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: Οι τελευταίες σελίδες στο θρεντ βγάζουν πολύ γέλιο.Λάκη γαμιά τα ψωλοχύματα πρόσεχε :jerking: :jerking:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Τα έφτιαξες μετά τουλάχιστον ρε συ ;

Χαχαχαχαχαχαχα.
Θα ήθελα να ξέρω ποιός πηγαίνει στον Λάκη να φτιάξει τα δόντια του.

Σκέψου να του πει και κανένας ότι είναι αριστερός.

Απονεύρωση χωρίς αναισθησία θα του κάνει (γνωστό μαρτύριο το οποίο χρησιμοποιούσαν τα SS).

Λάκης - ο οδοντίατρος της πλατείας Εξαρχείων:
nazi_marathon_man.jpg


Λάκης - επί τω έργω:

 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Είσαι μια πούστρα που γαμιέται.
Βάζω στοίχημα ότι μπουνιά δεν έχεις ρίξει ποτέ στη ζωή σου ,
γιατί κανείς δεν καταδεχόταν να χτυπηθεί μαζί σου.
Είναι κάποιοι τόσο αξιολύπητοι , που αν τους δείρει κάποιος
θα κερδίσει την ... κατακραυγή.
Σε πολλά μουνάκια σαν κι εσένα , έχω σπάσει δόντια και μύτες και τους ξαπλωσα στην άσφαλτο.

Κερατσίνι και κολλέγιο αθηνών και άριστα και amg και ακριβοπληρωμένη δουλειά
σε πολυεθνική ακούγεται κουλός συνδιασμός πάντως .........

Υ.Γ. Την κατηγορία ότι έχω αγγελία για γκόμενα , τη θεωρώ χιουμοριστική πάντως!
Ποτέ δεν θα φανταζόμουν καν να κάνω κάτι τέτοιο.

αχαχαχαχα...........

βάλε ένα στοίχημα ρε καραγκιοζάκο.........
μ αρέσει που κάνεις και αναγωγές.... σε κολλέγια σε μπουνιές........

ο συνδυασμός είναι κουλός γιατί κουλούς αφήνω κάτι μαλάκες σαν και σένα λόγω συνδυασμού.....
τράβα καραγκιόζη τώρα να ανοίξεις τη σούφρα σου. Ερχεται το ΠΑΣΟΚ πάλι κλαψομούνη.

Υ.Γ.
Στα ακριβά σχολεία εκτός από μπεμπέδες βιτάμ σαν και σένα υπάρχουν και τα λεγόμενα φάντ ντράιβς για υποτροφίες σε τσογλάνια του κερατσινίου και της δραπετσώνας.
Κατάλαβες μαλακάκο από τα Βου Παπάγου?
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
μπεμπέδες βιτάμ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Δεν δίνουν καλά βιβλία οι ομαδούλες, ή μήπως τρώνε τα χρήματα του κράτους φτιάχνοντας εξοχικά;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Ποτέ δεν έχω ακούσει ΟΜΑΔΑ να δίνει καλό βιβλίο  :rockon: :rockon: :rockon:

Μωρέ τα εξοχικά να τα φτιάχνουν, μόνο να κάνουν κράτει σε 1-2 δωμάτια μπας και τα γλιτώσουν...  :boobies:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.477
Κριτικές
61
Like
42.709
Πόντοι
22.785
Ποτέ δεν έχω ακούσει ΟΜΑΔΑ να δίνει καλό βιβλίο  :rockon: :rockon: :rockon:

Μωρέ τα εξοχικά να τα φτιάχνουν, μόνο να κάνουν κράτει σε 1-2 δωμάτια μπας και τα γλιτώσουν...  :boobies:

Πάντως οι λέξεις 'ένοχος' και 'αθώος' δε μου λένε από μόνες τους
και πολλά........ μόνο για καμιά ταινία του Φώσκολου με τον Κούρκουλο εισαγγελέα είναι :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
παραπέρα όχι.....................
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Η αριστερά και η αναρχία προκαλούν τρομοκρατία, ειναι μεσα στην ιδεολογία τους. Επανάσταση, ανατροπή καπιταλισμού και αστικής τάξης κι αλλες αυτιστικες βλακείες που υπάρχουν μόνο στα μυαλα των αριστερών και αναρχικών. Φυσικό ειναι λοιπόν να βγάζει τρομοκράτες, ή μαλλον καλύτερα μαχητές ενος ανταρτοπολέμου. Έπαιξαν κι έχασαν τα παιδιά.
Καμία ανοχή στην αριστερή τρομοκρατία και παράνοια.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Η αριστερά και η αναρχία προκαλούν τρομοκρατία, ειναι μεσα στην ιδεολογία τους. Επανάσταση, ανατροπή καπιταλισμού και αστικής τάξης κι αλλες αυτιστικες βλακείες που υπάρχουν μόνο στα μυαλα των αριστερών και αναρχικών. Φυσικό ειναι λοιπόν να βγάζει τρομοκράτες, ή μαλλον καλύτερα μαχητές ενος ανταρτοπολέμου. Έπαιξαν κι έχασαν τα παιδιά.
Καμία ανοχή στην αριστερή τρομοκρατία και παράνοια.

πες μας τώρα τι σχέδιο έχετε που ο Παπαντρέας θα βάλει στην κυβέρνηση την αριστερά...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.477
Κριτικές
61
Like
42.709
Πόντοι
22.785
Η αριστερά και η αναρχία προκαλούν τρομοκρατία, ειναι μεσα στην ιδεολογία τους. Επανάσταση, ανατροπή καπιταλισμού και αστικής τάξης κι αλλες αυτιστικες βλακείες που υπάρχουν μόνο στα μυαλα των αριστερών και αναρχικών. Φυσικό ειναι λοιπόν να βγάζει τρομοκράτες, ή μαλλον καλύτερα μαχητές ενος ανταρτοπολέμου. Έπαιξαν κι έχασαν τα παιδιά.
Καμία ανοχή στην αριστερή τρομοκρατία και παράνοια.

Την ωρα που εγω πληκτρολογω αυτο το κειμενο γνωριζω οτι η αντιτρομοκρατικη υπηρεσια θα το διαβασει.  :think: :think: :think: :think: :think:
Τήν ωρα αυτη λοιπόν παυω να νιωθω ελευθερος άνθρωπος.
:tickedoff: :tickedoff:
Παυω να πιστεύω ότι η δικαιοσύνη σε αυτη τη χωρα ειναι υπαρκτή....................
Κι αναρωτιέμαι .... τοσα σκανδαλα και τοση βρωμια......................
Τοσοι κλεφτες μεσα στην κυβερνηση ......................
δολοφονοι μεσα στην αστυνομια, φασιστες ελευθεροι στην κοινωνια, εγκληματα απεναντι στα παιδια των επομενων γενιων που θα ερθουν.
Κι εμεις εδω , σταθερα να ακουμε το παραμυθι για την υπεροχη κοινωνια που μπορουν να μας προσφερουν
Αυτοι οι κλεφτες εκβιαστες καί ψευτες , ζητουν τωρα την ψηφο μας..................
:think: :think: :think:
Κι αν κρινομαι επικυνδυνος για τη σκεψη μου τοτε καλως.
εγω το μονο που επιθυμω ειναι ελευθερια και αληθεια.
Τερμα στην δικτατορια της σκεψης ...
ολοι μας ειμαστε ικανοι να βρουμε τη δικη μας αληθεια, αρκει να την ψαξουμε για αυτο και οι δανεισμενες αληθειες που σας προσφερουν οι αλλοι τοσο απλόχερα ποτε δε θα ειναι επαξιες της πραγματικοτητας....................... :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Ας σκεφτεί ο καθενας απο μονος του σε τι κοσμο ζούμε και ποιός εγκληματει εις βαρος μας.

Το κειμενο αυτο γραφτηκαι αυθορμητα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν επιθυμώ να προκαλέσω καμια αντιδραση...
το μονο που θελω ειναι, να γινει κάποια μερα καλυτερος αυτός ο κοσμος!!!!!!!!!!!!!!!!
:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom