Νέα

ΦΟΙΤΗΤΕΣ οι συλληφθέντες τρομοκράτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Φαεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Πειναλα


AAAAAAAAAAAAAAXAXAXAXAAAXXAAXAXAXA

o ple πεινάλας....


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

πλέ άμα έχεις ανάγκη να ζητήσουμε από την ροζίντα και το ΛΑ.Ο.Σ να κάνει έρανο για πάρτη σου.....


Αχαχαχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
AAAAAAAAAAAAAAXAXAXAXAAAXXAAXAXAXA

o ple πεινάλας....


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

πλέ άμα έχεις ανάγκη να ζητήσουμε από την ροζίντα και το ΛΑ.Ο.Σ να κάνει έρανο για πάρτη σου.....


Αχαχαχαχαχαχαχα
ασε ρε μην μας κανει ο τρυπας τα μηχανακια ζομπι..
μην του κολλας σου λεω..
εμενα με εχει πιασει κρυος ιδρωτας λεμε..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
κορ α κορ..
θυμηθηκα τα παιδικα μου χρονια που πηγαιναμε στο γηπεδο της προολε,να δουμε αγωνες κατς με ντιμπεστια-καρυστινο κλπ..

πλατανιάαααααααα ολεολεο.......
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
τι προμυνυουν οι ροζ και ασπροι καπνοι?
μην ειναι ο διγενης ωρε?
μην ειναι ο βελουχιωτης?
αχος βαρυς ακουστηκε , μου πεσε το σκεπαρνι
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Να σου πω ομως κατι, η Ιστορια εδειξε οτι, αυτον που θα ερθει στην Αθηνα με το ΤΑΝΚ να μην τον φοβασαι, να
φοβασαι αυτον που φοραει κρανος και πεταει μολοτοφ γιατι προφανως αυτος θα καψει το μαγαζι σου.

Και δεν θα ξερεις και ποιος ειναι, γιατι ΑΥΤΟΝ με το ΤΑΝΚ θα τον μαθεις... :uglystupid:

Τελος παντων αυτα που γραφεις δεν ειναι λαθος αλλα εκει σε εφτασε η "Πολυποθητη ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ" ετσι δεν ειναι ?

Και η Χουντα εκανε λαθη αλλα δεν ημασταν μπουρδελο.

Mια χουντα μπορει να σουταρει τα Sprider, Marks& Spencer, Notos Galleries, Carefour ... αμα δεν τα γουσταρει.
Η δημοκρατια γιατι δεν μπορει, αφου δεν τα θελει ο κοσμος ?

Αυτοι τα καινε απο την μια, και την πληρωνουμε ολοι απο την αλλη.

Αλλα αυτα που λεω γενικα ειναι ΦΑΣΙΣΜΟΣ. ετσι δεν ειναι ?

Οποτε ας τα αφησουμε ως εχουν.

Δε νομίζω η ιστορία να έδειξε αυτό που λες. Νομίζω ότι η ιστορία έδειξε ότι πρέπει να τον φοβάσαι αυτόν που κατεβαίνει με το τανκς. Εσύ πώς έβγαλες το αντίθετο συμπέρασμα; Μήπως γιατί όταν αναφέρεσαι σε αυτόν με το τανκς, δεν γενικεύεις σκεφτόμενος διάφορα φασιστικά καθεστώτα ενώ όταν θέλεις να μιλήσεις για την άσχημη κατάσταση της Ελλάδας γενικεύεις -επειδή σε συμφέρει- και λες ότι εκεί οδήγησε την ψώρα η πολυπόθητη δημοκρατία; Φίλε μου, την χώρα την οδήγησαν εκεί συγκεκριμένοι πολιτικοί και συγκεκριμένοι πολίτες και όχι το σύστημα της δημοκρατίας. Το σύστημα μια χαρά είναι. Τα άτομα είναι που πάσχουν. Νομίζεις ότι το σοσιαλιστικό σύστημα δεν είναι μια χαρά; Τα άτομα είναι που μάλλον θα το χαλάσουν. Το μοναρχικό σύστημα ή και της δικτατορίας ακόμα δεν είναι καλό για μένα αλλά αν υπάρχουν τα κατάλληλα άτομα μπορεί και να βγει καλό στο τέλος. Ξέρεις όμως τέτοια άτομα τόσο φωτισμένα ώστε να καταλάβουν την εξουσία και να κυβερνήσουν τόσο φωτισμένα και δίκαια με γνώμονα πάντα το συμφέρον του λαού; Γιατί εγώ δε βλέπω. Βλέπω μόνο ανθρωπάκια που το μόνο που τους νοιάζει είναι να κρεμάσουν κομμουνιστές, αναρχικούς, μετανάστες και να κάνουν κανέναν πόλεμο υποτίθεται με τους Τούρκους και τους Σκοπιανούς. Αυτοί λοιπόν είναι η λύση;
Το ίδιο γίνεται και με τα διεθνή πολυκαταστήματα. Γιατί συμπεραίνεις ότι ο κόσμος δεν τα θέλει και ότι η δημοκρατία δεν μπορεί να τα διώξει. Μπορεί να τα διώξει αν θέλει αλλά δεν υπάρχει λόγος γιατί και ο κόσμος τα θέλει. Εκείνο που δεν θέλει ο κόσμος, είναι να μην πληρώνουν εφορία αυτές οι επιχειρήσεις και να αυξάνουν τις τιμές τους χωρίς λόγο κάθε τρεις και λίγο γιατί μας πήρανε χαμπάρι τι μπουρδέλο είμαστε. Αυτό είναι λάθος της δημοκρατίας ή συγκεκριμένων πολιτικών; Και αν έρθουν στην εξουσία συνταγματάρχες δεν θα χρηματίζονται πιστέυεις ή δεν θα υπακούν στις εντολές της ΕΕ και των ΗΠΑ ή της Ρωσίας που θα συνεχίσουν να προωθούν τα συμφέροντά τους;Οπότε εμένα προσωπικά δε με πειράζει να πληρώνουν οι ασφαλιστικές τα καμένα τους. Έτσι κι αλλιώς τους πληρώνω με τους φόρους μου.
Τέλος, αυτά που λες γενικά είναι όντως φασισμός αλλά και τι έγινε; Αφού αυτό το σύστημα πιστεύεις ότι είναι η λύση του προβλήματος για την χώρα, σε πειράζει αν το πούμε με το όνομά του; Δεν είναι θέμα βρισιάς. Εγώ το σιχαίνομαι. Εσύ το υποστηρίζεις. Τι σημασία έχει πώς θα το αποκαλέσουμε; Ξέρουμε και οι δύο για ποιο πράγμα μιλάμε.
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
αααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
κορ α κορ..
θυμηθηκα τα παιδικα μου χρονια που πηγαιναμε στο γηπεδο της προολε,να δουμε αγωνες κατς με ντιμπεστια-καρυστινο κλπ..
Α, ρε χρόνια που φύγανε... Μεγάλο γέλιο...
 

Επισκέπτης
Α, ρε χρόνια που φύγανε... Μεγάλο γέλιο...
καλα ηταν..λατερνα-φτωχεια & φιλοτιμο..
τωρα..μαγκια,κλανια & κωλος φινιστρινι..



ερωτηση κρισεως..
πως αντεχεις να συνδιαλεγεσαι με τις φασιστοειδεις αμοιβαδες του site???
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Δε νομίζω η ιστορία να έδειξε αυτό που λες. Νομίζω ότι η ιστορία έδειξε ότι πρέπει να τον φοβάσαι αυτόν που κατεβαίνει με το τανκς. Εσύ πώς έβγαλες το αντίθετο συμπέρασμα; Μήπως γιατί όταν αναφέρεσαι σε αυτόν με το τανκς, δεν γενικεύεις σκεφτόμενος διάφορα φασιστικά καθεστώτα ενώ όταν θέλεις να μιλήσεις για την άσχημη κατάσταση της Ελλάδας γενικεύεις -επειδή σε συμφέρει- και λες ότι εκεί οδήγησε την ψώρα η πολυπόθητη δημοκρατία; Φίλε μου, την χώρα την οδήγησαν εκεί συγκεκριμένοι πολιτικοί και συγκεκριμένοι πολίτες και όχι το σύστημα της δημοκρατίας. Το σύστημα μια χαρά είναι. Τα άτομα είναι που πάσχουν. Νομίζεις ότι το σοσιαλιστικό σύστημα δεν είναι μια χαρά; Τα άτομα είναι που μάλλον θα το χαλάσουν. Το μοναρχικό σύστημα ή και της δικτατορίας ακόμα δεν είναι καλό για μένα αλλά αν υπάρχουν τα κατάλληλα άτομα μπορεί και να βγει καλό στο τέλος. Ξέρεις όμως τέτοια άτομα τόσο φωτισμένα ώστε να καταλάβουν την εξουσία και να κυβερνήσουν τόσο φωτισμένα και δίκαια με γνώμονα πάντα το συμφέρον του λαού; Γιατί εγώ δε βλέπω. Βλέπω μόνο ανθρωπάκια που το μόνο που τους νοιάζει είναι να κρεμάσουν κομμουνιστές, αναρχικούς, μετανάστες και να κάνουν κανέναν πόλεμο υποτίθεται με τους Τούρκους και τους Σκοπιανούς. Αυτοί λοιπόν είναι η λύση;
Το ίδιο γίνεται και με τα διεθνή πολυκαταστήματα. Γιατί συμπεραίνεις ότι ο κόσμος δεν τα θέλει και ότι η δημοκρατία δεν μπορεί να τα διώξει. Μπορεί να τα διώξει αν θέλει αλλά δεν υπάρχει λόγος γιατί και ο κόσμος τα θέλει. Εκείνο που δεν θέλει ο κόσμος, είναι να μην πληρώνουν εφορία αυτές οι επιχειρήσεις και να αυξάνουν τις τιμές τους χωρίς λόγο κάθε τρεις και λίγο γιατί μας πήρανε χαμπάρι τι μπουρδέλο είμαστε. Αυτό είναι λάθος της δημοκρατίας ή συγκεκριμένων πολιτικών; Και αν έρθουν στην εξουσία συνταγματάρχες δεν θα χρηματίζονται πιστέυεις ή δεν θα υπακούν στις εντολές της ΕΕ και των ΗΠΑ ή της Ρωσίας που θα συνεχίσουν να προωθούν τα συμφέροντά τους;Οπότε εμένα προσωπικά δε με πειράζει να πληρώνουν οι ασφαλιστικές τα καμένα τους. Έτσι κι αλλιώς τους πληρώνω με τους φόρους μου.
Τέλος, αυτά που λες γενικά είναι όντως φασισμός αλλά και τι έγινε; Αφού αυτό το σύστημα πιστεύεις ότι είναι η λύση του προβλήματος για την χώρα, σε πειράζει αν το πούμε με το όνομά του; Δεν είναι θέμα βρισιάς. Εγώ το σιχαίνομαι. Εσύ το υποστηρίζεις. Τι σημασία έχει πώς θα το αποκαλέσουμε; Ξέρουμε και οι δύο για ποιο πράγμα μιλάμε.

Απο αυτα που ξερω, που εγιναν στην ελλαδα και μαλιστα επι σοσιαλΗσμου τυφλα να εχει το ΤΑΝΚ.
Και εσυ ωραια τα λες με την δημοκρατια, δεν διαφωνουμε ριζικα σε αυτο απλα ξενερωνουμε... αλλα πες μου γιατι ολη αυτη η σαπιλα σε αυτο το συστημα που κατα τα αλλα ειναι το ΚΑΛΛΙΤΕΡΟ ?
και γιατι οι δημοκρατικοι μηχανισμοι δεν ειναι ικανοι να μας απαλαξουν απο αυτους τους σαπιους Αγαπητε ?
Γιατι δεν εφαρμοζονται οι νομοι ?

Η δικια σου λυση πια ειναι να κατεβουμε  με μια ΒΟΜΒΑ στο χερι ολοι στο δρομο για να
μας ακουσουν ενω αυτο θα επρεπε να ηταν αυτόνοητο.

ΑΝ ΝΑΙ πες μου αυτο πως λεγετε. Και δωσε λυσεις..

PS: Την κανω τα λεμε αργοτερα.
 

LUPO

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
306
Like
0
Πόντοι
1
ΑΞΙΟ ΔΙΕΡΕΥΝΗΣΗΣ... Η ΣΧΟΛΗ ΤΟΥ ΑΔΙΚΟΧΑΜΕΝΟΥ ΑΛΕΞΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΜΠΛΕΚΟΜΕΝΗΣ ΜΥΡΤΩΣ, ΔΙΔΑΣΚΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΡΓΗΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΡΕΠΟΥΣΗ. ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΣΥΜΠΤΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΣΕΙΣ...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386

Ρε πλεζουρ να σε ρωτήσω κάτι. Στα ίσια. Είσαι κατά του φανατισμού για το έθνος και καλώς. Μέχρι εδώ καλά. Όμως είσαι υπέρ του πιο τυφλού φανατισμού και μίσους προς τον αντίπαλο, με συνεκτικό ιστό όχι το έθνος, που είναι κάτι που άντε έχει μια υπόσταση κλπ , αλλά για την ομάδα. Ότι είναι ένας φασίστας χρυσαυγίτης για το έθνος, δεν είσαι και εσύ γαι την ομάδα σου? Σε τι διαφέρεις λοιπόν ουσιαστικά?
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Φωτια μεσα στο ΑΛΚΜΑΡ ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ....
 

Επισκέπτης
Πιθανώς εάν τον πετύχεις στο δρόμο μόνο του με το τριτούρμπο εργαλείο του να τον δεις και να βάλεις τα γέλια......

Μπροστά μου στον δρόμο , δεν γελάει κανείς  , ούτε με κοροιδεύει , γιατί υπάρχει το ενδεχόμενο να τον στείλω στο ΚΑΤ ή στο Ασκληπιείο της Βούλας (ανάλογα που θα με πετύχει) . Το μόνο θετικό είναι ότι αν έχει μαζί του γυναίκα , αυτή θα το ευχαριστηθεί , γιατί θα νοιώσει για πρώτη φορά τι σημαίνει να τρώει αληθινό πούτσο στον κώλο ........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom