Νέα

ΦΟΙΤΗΤΕΣ οι συλληφθέντες τρομοκράτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ο  lakis33, ενας ποιητης του ερωτα,
ενας τροβαδουρος της ζωης,
απεναντι στον αλτρουιστη της ηδονης,
τον ενα και μοναδικο pleasuregiver...
Κλαρινο ο περσονας.
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Oι αναρχικές πούστρες (διακεκριμένοι πισωγλέντηδες) , τι παίζουν μαχητές δρόμων , μόνο εκεί που τους προστατεύει η Αστυνομία , από τις ψωλές που απειλούν τους πούστικους κώλους τους.

Αν ήταν άνδρες , ας πήγαιναν να σπάσουν μαγαζιά στην Κρήτη , στη Λακωνία , στη Θράκη σε χωριά Ποντίων ή και σε Μενίδι/Ασπρόπυργο !!!
Ως αυθεντικοί θρασύδειλοι και πούστρες πάνε μόνο εκεί που τους προστατεύουν.
(Ξέρουμε  ότι δεν είναι άντρες, αλλά πουστηδες).

Εσύ πουστράκι πας να κάνεις πορεία διαμαρτυρίας με τα άλλα πουστράκια της συνομοταξίας σου στην Κρήτη, στη Θράκη, σε χωριά Ποντίων,στο Μενίδι, τον Ασπρόπυργο, το Περιστέρι, την Κοκκινιά και χωρίς να ξεπετάγεσαι σαν την πούτσα μέσα από τα ΜΑΤ;
Άιντε μαλάκα, μας τα ΄χεις κάνει τούμπανο
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εσύ πουστράκι πας να κάνεις πορεία διαμαρτυρίας με τα άλλα πουστράκια της συνομοταξίας σου στην Κρήτη, στη Θράκη, σε χωριά Ποντίων,στο Μενίδι, τον Ασπρόπυργο, το Περιστέρι, την Κοκκινιά και χωρίς να ξεπετάγεσαι σαν την πούτσα μέσα από τα ΜΑΤ;
Άιντε μαλάκα, μας τα ΄χεις κάνει τούμπανο
  :dancing: :dancing: :dancing:
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Oι αναρχικές πούστρες (διακεκριμένοι πισωγλέντηδες) , τι παίζουν μαχητές δρόμων , μόνο εκεί που τους προστατεύει η Αστυνομία , από τις ψωλές που απειλούν τους πούστικους κώλους τους.

Αν ήταν άνδρες , ας πήγαιναν να σπάσουν μαγαζιά στην Κρήτη , στη Λακωνία , στη Θράκη σε χωριά Ποντίων ή και σε Μενίδι/Ασπρόπυργο !!!
Ως αυθεντικοί θρασύδειλοι και πούστρες πάνε μόνο εκεί που τους προστατεύουν.
(Ξέρουμε  ότι δεν είναι άντρες, αλλά πουστηδες).
Γεια σου ρε λαλακη, με τα νεανικα σου τραυματα...και οχι μονο ψυχολογικα...
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6

Τι να πω ρε Persona για έναν καραγκιόζη που είναι και επιστήμονας όπως λέει, ο οποίος εδώ και μερικά χρόνια (μπρρρρ!!!) μας τα έχει ζαλίσει
- λέγοντας πουστράκια τους κομμουνιστές ενώ στον δικό του χώρο έχουμε αποδεδειγμένα πουσταριά (βλ. Αυστρία, Ολλανδία, Βαίτσηδες)
- λέγοντας προδότες τους κομμουνιστές που θέλανε να κάνουν τη χώρα Σοβιετία, ενώ αυτός ( ο μη προδότης) προσκυνώντας τον Χίτλερ και την ιδεολογία του θα την ήθελε πώς; Ύπό καθεστώς κατοχής;
- βρίζοντας τη δημοκρατία, τη στιγμή που αν είχε επικρατήσει ένα αυταρχικό καθεστώς (κομμουνιστικού τύπου)σαν αυτά που λατρεύει, όχι μόνο δεν θα μιλούσε αλλά θα του έκοβαν τον κώλο (και θα γλιτώναμε κι εμείς άπό τον μαλάκα)
- ζητώντας αστυνόμευση η οποία μάλλον για να κυνηγάει κομμουνιστές θα υπάρχει και όχι για απατεώνες μεταξύ των οποίων και κάτι φοροφυγάδες οδοντίατρους
- βρίζοντας τις κυβερνήσεις που έχουν κάνει μπουρδέλο τη χώρα αλλά την ίδια στιγμή βρίζοντας και αυτούς που μπορεί να τα έχουν πάρει στο κρανίο με τις κυβερνήσεις αυτές και κατεβαίνουν στους δρόμους.Βέβαια ο ίδιος ενώ βρίζει, βολεύεται μια χαρά από την κατάσταση και το πολύ πολύ να πάει μέχρι το πληκτρολόγιό του
- βρίζει τους αναρχικούς γιατί χρησιμοποιούν βία σπάζοντας καταστήματα και αποδιοργανώνουν την "ήσυχη" ζωή του αλλά την ίδια στιγμή  ο φιλήσυχος και αγαπών την τάξη αυτός πολίτης προτείνει να τους σπάσουμε τα κόκκαλα, να τους γαμήσουμε, να τους κρεμάσουμε στο Σύνταγμα.

Τι μπορεί να πει κανείς για έναν τέτοιο τύπο που τα έχει όλα σαλάτα στο λοβοτομημένο μυαλό του; ΡΕ, Η ΑΠΟΝΕΥΡΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ!ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ!
 

Επισκέπτης
Ανομοια η συγκριση...Τα συμβαντα του περασμενου δεκεμβρη νομιζω οτι θα ειναι πολυ επιπολαιο να χαρακτηριστουν <<εκρηξη κοινωνικης οργης>>,οπως ηταν τα γεγονοτα του 73...Αλλου ειναι η αληθεια...
Το αγιο Πολυτεχνειο...ευλαβικα κλινουμε το γονυ,η στεκομαστε προσοχη,μπροστα στους συμμετεχοντες απο την Δαμανακη μεχρι την Ποπη την Τσουκαταινα(ΝΑΙ,ηταν και αυτη εκει)...Ο λογος τους ειναι νομος:Οι υπολοιποι δεν μετραμε...το οτι απο τις δαφνες του Νοεμβρη δεν απομειναν παρα μονο τα κοτσανια δεν εχει σημασια...Το οτι στηριχθηκαν-πανω στις δαφνες-καριερες πολιτικες αστικοτατες ειναι αδιαφορο.

Εννοειται πως οτιδηποτε αντιστοιχο-η περιπου-εγινε σε καιρο"Δημοκρατιας"δεν μπορει παρα να ειναι εργο"πρακτορων","προβοκατορων","ξενων κεντρων"και συναφων που"επιθυμουν να αμαυρωσουν το λαικο κινημα"και αλλα τετοια.

Οποτε και ενα μπαχαλο με την συμμετοχη κατι δεκαδων χιλιαδων,και τις πλατες κατι εκατομμυριων,δεν μπορει παρα να ειναι τετοιο-και σιγουρα απεχει απο το να χαρακτηριστει κοινωνικη εκρηξη...αυτη ειναι η"σωστη γραμμη"...

 

Επισκέπτης
Τι να πω ρε Persona για έναν καραγκιόζη που είναι και επιστήμονας όπως λέει, ο οποίος εδώ και μερικά χρόνια (μπρρρρ!!!) μας τα έχει ζαλίσει
Ο λαλακης ειναι παθολογικος ψευτης οποτε κρατα μια πισινη για την επιστημοσυνη του.
 

Επισκέπτης
Εσύ πουστράκι πας να κάνεις πορεία διαμαρτυρίας με τα άλλα πουστράκια της συνομοταξίας σου στην Κρήτη, στη Θράκη, σε χωριά Ποντίων,στο Μενίδι, τον Ασπρόπυργο, το Περιστέρι, την Κοκκινιά και χωρίς να ξεπετάγεσαι σαν την πούτσα μέσα από τα ΜΑΤ;

Εγώ εργάζομαι και δεν έχω χρόνο για πορείες!
Είμαι και εναντίον των πορειών.
Τίποτε δεν κερδίζεται με αυτές , πέρα από το να δημιουργείται αφορμή για τους γαμημένους πούστηδες αγνώστου πατρός που αυτοαποκαλούνται αναρχικοί να σπάνε και να καταστρέφουν περιουσίες εργαζόμενων ανθρώπων.
Και όλα αυτά υπό την προστασία της αστυνομίας.
Γιατί αν δεν προστατεύονταν από την αστυνομία οι γαμημένοι αναρχικοί , οι αγανακτισμένοι πολίτες θα τους είχαν φυτέψει κάτω από το χώμα.Και επιπλέον οι γαμημένοι αναρχικοί φιλοξενούνται με χρήματα των φορολογουμένων στο ΕΜΠ ,όπου διαμένουν 15+ χρόνια σε αίθουσες υπό κατάληψη.Εκεί ετοιμάζουν τις μολότωφ , κρύβουν όπλα κτλ χωρίς καμία ενόχληση από την Αστυνομία , επειδή τους προστατεύει το ... Άσυλο.Και σε μηχανήματα πάλι του ΕΜΠ που πληρώνει ο έλλην φορολογούμενος , φιλοξενείται η γαμημένη σελίδα τους , που δίνει οδηγίες για την εκτέλεσε κακουργημάτων από τα καθήκια της συγκεκριμένης γαμημένης συμμορίας των πούστηδων αναρχικών.
Άλλωστε δεν είναι και τίποτε άνδρες οι αναρχικές πούστρες που να βαστάνε τα χέρια τους (και τα @@) τους για καυγά. Κάτι ψοφίμια των 50κιλών είναι που δεν βλέπουν μπροστά τους από τη μαστούρα και τις τσούζει ο κώλος τους από τις ψωλές των Πακιστανών και Αλβανών που τους γαμάνε από πίσω.
Π.χ. στην περίπτωση του Περίανδρου και τους 3 αναρχικούς.
Ένας χρυσαυγίτης γάμησε στο ξύλο 3 αναρχικές πούστρες μόνος του.
Και 13 να ήταν , πάλι θα τους γαμούσε το σπίτι.

Στο avatar μου είναι το κεφάλι του Πούστη Κομμουνιστή Δολοφόνου Άρη Βελουχιώτη και του Γαμιά του Λέοντα , κρεμασμένα σε στύλο στη Λαμία.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Που χαθηκες ρε λακη????
 

Επισκέπτης
Στο avatar μου είναι το κεφάλι του Πούστη Κομμουνιστή Δολοφόνου Άρη Βελουχιώτη και του Γαμιά του Λέοντα , κρεμασμένα σε στύλο στη Λαμία.
Ειναι τοσο παθολογικα ψευτης που δεν αντεχει να μην πει και εδω ψεματα:Και η κουτση Μαρια γνωριζει οτι τα κεφαλια στον φανοστατη των Τρικαλων-και οχι της Λαμιας-ανηκαν στον Αρη και τον Τζαβελα(ο Λεοντας γλιτωσε απο την ενεδρα στην Μεσουντα).
 

Επισκέπτης
Γεια σου ρε λαλακη, με τα νεανικα σου τραυματα...

Τα μόνο τραύματα της νεότητάς μου, είναι στα μούτρα και τα πλευρά όσων τα έβαλαν μαζί μου ....
Την ικανότητα να σπάω μούτρα τη διατηρώ ακέραια για την ώρα.
 

Επισκέπτης
Λακη εισαι πραγματικα τοσο ασχετος που δεν ξερεις ποιανου κεφαλια κρεμαστηκαν στα Τρικαλα-και οχι στην Λαμια-,η,δεν αντεχεις να μην ψευδολογησεις για μια ακομη φορα?
 

Επισκέπτης
Ο Τζαβέλας δεν γαμούσε τον Άρη από τον κώλο;
Είσαι σίγουρος;
Ψυχωση με αλλαξοκωλιες εχεις εσυ και ορισμενοι ομοιδεατες σου.

Ο Αρης ειπε οτι"εδω πανω θα τον εχετε μονο για να κατουρατε"περαν αυτου δεν εχω ασχοληθει.

Απο κει και περα,και το εχω ξαναγραψει,δυσκολα μπορεις να"τελειωσεις"εναν ανθρωπο που εμεινε στην Ιστορια με το μικρο του ονομα.
 

soisix

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Τα μόνο τραύματα της νεότητάς μου, είναι στα μούτρα και τα πλευρά όσων τα έβαλαν μαζί μου ....
Την ικανότητα να σπάω μούτρα τη διατηρώ ακέραια για την ώρα.
Εχεις και αλλα τραυματα...81...πασοκ...μπαμπας σιδερας-φασιστας...η πουτσα της εφοριας...εσυ κλαιγοσουνα μωρη σε αλλο θρεντ...ααα...της εφοριας μονο η και του εφοριακου?ΟΛΑ εχουν την εξηγηση τους και ο ΛΑΛΑΚΗΣ το ΔΟΝΗΤΗ του...
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Εγώ εργάζομαι και δεν έχω χρόνο για πορείες!
Είμαι και εναντίον των πορειών.
Τίποτε δεν κερδίζεται με αυτές , πέρα από το να δημιουργείται αφορμή για τους γαμημένους πούστηδες αγνώστου πατρός που αυτοαποκαλούνται αναρχικοί να σπάνε και να καταστρέφουν περιουσίες εργαζόμενων ανθρώπων.

Εκεί είναι το θέμα, κουφιοκέφαλε. Εσύ δουλεύεις και δεν έχεις καιρό ούτε και ανάγκη για πορείες. Αυτός όμως που έχασε τη δουλειά του ή που δεν μπορεί να βρει δουλειά, τι να κάνει; Να διαμαρτυρηθεί μέσω πληκτρολογίου σαν κι εσένα; Τι έχεις να του προτείνεις ώστε να τον προσέξουν; Να ρίξει τη δημοκρατία και να εγκαθιδρύσει δικτατορία όπως ονειρεύεσαι; Και πώς θα γίνει το πραξικόπημα που ονειρεύεσαι χωρίς να κατέβουν στους δρόμους; Γράφοντας στο Bourdela.tv σαν κι εσένα;

 

Επισκέπτης
Εχεις και αλλα τραυματα...81...πασοκ...μπαμπας σιδερας-φασιστας...η πουτσα της εφοριας...εσυ κλαιγοσουνα μωρη σε αλλο θρεντ...ααα...της εφοριας μονο η και του εφοριακου?ΟΛΑ εχουν την εξηγηση τους και ο ΛΑΛΑΚΗΣ το ΔΟΝΗΤΗ του...
Λακης,το θυμα των ανελεητων ΠΑΣΟΚων που στερησαν απο τον πατερα του οτι ειχε και δεν ειχε,μεγαλωμενος μεσα στις στερησεις και την καταφρονια...ευτυχως η γιαγια του του αφησε ενα διαμερισματακι και το εφαγε στις πουτανες....
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Εκεί είναι το θέμα, κουφιοκέφαλε. Εσύ δουλεύεις και δεν έχεις καιρό ούτε και ανάγκη για πορείες. Αυτός όμως που έχασε τη δουλειά του ή που δεν μπορεί να βρει δουλειά, τι να κάνει; Να διαμαρτυρηθεί μέσω πληκτρολογίου σαν κι εσένα; Τι έχεις να του προτείνεις ώστε να τον προσέξουν; Να ρίξει τη δημοκρατία και να εγκαθιδρύσει δικτατορία όπως ονειρεύεσαι; Και πώς θα γίνει το πραξικόπημα που ονειρεύεσαι χωρίς να κατέβουν στους δρόμους; Γράφοντας στο Bourdela.tv σαν κι εσένα;

Ρε mounakiasgr με το να σπασεις ολη την Αθηνα δηλαδη, θα κανεις αυτον που εχασε την δουλεια του να την ξαναβρει ?

Και αφου εχουν τοσο μεγαλα αρχιδια οι αναρχικοι γιατι δεν πανε μεσα στην βουλη να πεταξουν ΜΟΛΟΤΟΦ ?

Τελος οταν κατεβαινουν στους δρομους ποιους γαμανε οι φιλοι σου ? την κυβερνηση ή τον καθε βιοπαλαιστη μαγαζατορα ?



 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Εγώ εργάζομαι και δεν έχω χρόνο για πορείες!
Είμαι και εναντίον των πορειών.
Τίποτε δεν κερδίζεται με αυτές , πέρα από το να δημιουργείται αφορμή για τους γαμημένους πούστηδες αγνώστου πατρός που αυτοαποκαλούνται αναρχικοί να σπάνε και να καταστρέφουν περιουσίες εργαζόμενων ανθρώπων.
Και όλα αυτά υπό την προστασία της αστυνομίας.
Γιατί αν δεν προστατεύονταν από την αστυνομία οι γαμημένοι αναρχικοί , οι αγανακτισμένοι πολίτες θα τους είχαν φυτέψει κάτω από το χώμα.Και επιπλέον οι γαμημένοι αναρχικοί φιλοξενούνται με χρήματα των φορολογουμένων στο ΕΜΠ ,όπου διαμένουν 15+ χρόνια σε αίθουσες υπό κατάληψη.Εκεί ετοιμάζουν τις μολότωφ , κρύβουν όπλα κτλ χωρίς καμία ενόχληση από την Αστυνομία , επειδή τους προστατεύει το ... Άσυλο.Και σε μηχανήματα πάλι του ΕΜΠ που πληρώνει ο έλλην φορολογούμενος , φιλοξενείται η γαμημένη σελίδα τους , που δίνει οδηγίες για την εκτέλεσε κακουργημάτων από τα καθήκια της συγκεκριμένης γαμημένης συμμορίας των πούστηδων αναρχικών.
Άλλωστε δεν είναι και τίποτε άνδρες οι αναρχικές πούστρες που να βαστάνε τα χέρια τους (και τα @@) τους για καυγά. Κάτι ψοφίμια των 50κιλών είναι που δεν βλέπουν μπροστά τους από τη μαστούρα και τις τσούζει ο κώλος τους από τις ψωλές των Πακιστανών και Αλβανών που τους γαμάνε από πίσω.
Π.χ. στην περίπτωση του Περίανδρου και τους 3 αναρχικούς.
Ένας χρυσαυγίτης γάμησε στο ξύλο 3 αναρχικές πούστρες μόνος του.
Και 13 να ήταν , πάλι θα τους γαμούσε το σπίτι.

Στο avatar μου είναι το κεφάλι του Πούστη Κομμουνιστή Δολοφόνου Άρη Βελουχιώτη και του Γαμιά του Λέοντα , κρεμασμένα σε στύλο στη Λαμία.

Έχεις σκεφτεί ρε βλαμμένο ότι αυτοί ακριβώς οι φορολογούμενοι πολίτες  ή τα παιδιά τους μπορεί να είναι στους δρόμους γιατί έχουν σιχαθεί να δουλεύουν για τρεις κι εξήντα πληρώνοντας τους φόρους τους στο ακέραιο και στο τέλος τι τους περιμένει; Ένα συνταξιοδοτικό ταμείο που είναι άδειο και τους λέει ότι δεν θα τους δώσει το εφάπαξ ενώ τους το έπαιρνε μήνα-μήνα για 35 χρόνια, δεν μπορεί να τους πληρώσει τη σύνταξη που τους έπαιρνε μήνα-μήνα για 35 χρόνια και μειώνει την πιθανότητα εργασίας των παιδιών τους για τα οποία πάλι έχουν πληρώσει τόσα χρόνια για να τα σπουδάσουν. Και όλα αυτά γιατί; Για να βολεύονται κάτι τυπάκια σαν κι εσένα που δεν έχουν μειώσει ποτέ την αμοιβή τους για τα σφραγίσματα ενώ το μόνο που έχουν μειώσει είναι η εισφορά τους στην εφορία. Για να βολεύονται κάτι τυπάκια που ανοίγουν μαγαζιά στην Ερμού και στο Κολωνάκι και δεν κόβουν αποδείξεις, δεν πληρώνουν την εφορία, αυξάνουν αυθαίρετα τις τιμές και μειώνουν τις θέσεις εργασίας στα μαγαζιά τους. Λες οι άνεργοι, οι απολυμένοι και οι οικονομικά ασθενέστεροινα λυπηθούν τα μαγαζιά αυτών που είναι μέρος της αιτίας των προβλημάτων τους,επειδή εσύ τους ονομάζεις σκληρά εργαζόμενους ευηπόληπτους πολίτες ;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Τα μόνο τραύματα της νεότητάς μου, είναι στα μούτρα και τα πλευρά όσων τα έβαλαν μαζί μου ....
Την ικανότητα να σπάω μούτρα τη διατηρώ ακέραια για την ώρα.

αχαχαχα πάμε μια κοντρα στη βούτα; με τις μπάντες θα σε κερδίσω...
αχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom