Νέα

ΦΟΙΤΗΤΕΣ οι συλληφθέντες τρομοκράτες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bixlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
επισης η πετρουλα δεν ειπε οτι οι αναρχικοι πληρωσαν τις ζημιες του περιπτερου που καηκε εξω απο το αριστοτελειο,αρα δεν υπαρχει σαν γεγονος..
Λαικιζεις..Πληρωσαν ενα..Τα αλλα???Μηπως της πληρωσανε και τα χαμμενα μεροκαματα??Φαυλος κυκλος....
Αλλο αντιδραση και διαμαρτυρια και αλλο λεηλασια περιουσιας μεροκαματιαριδων...Αν γουσταρουν να καψουν αυτο το μπουρδελο που αποκαλειται βουλη,ειμαι και εγω μαζι τους...Οταν ομως καινε τον μοχθο του συμπολιτη τους,μονο απεναντυ τους ειναι η θεση μας.....
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
ναι..την καταλαβαν την δουλεια..& εγω δεν γελαω..οντως μπορεις να του δωσεις ευσημα γι' αυτο αν εισαι fun του με ψηγματα φαιας ουσιας..
Αν ξαναγίνουν τίποτα επεισόδια θα πάρουμε την απάντηση μας.
 

Επισκέπτης
Λαικιζεις..Πληρωσαν ενα..Τα αλλα???Μηπως της πληρωσανε και τα χαμμενα μεροκαματα??Φαυλος κυκλος....
Αλλο αντιδραση και διαμαρτυρια και αλλο λεηλασια περιουσιας μεροκαματιαριδων...Αν γουσταρουν να καψουν αυτο το μπουρδελο που αποκαλειται βουλη,ειμαι και εγω μαζι τους...Οταν ομως καινε τον μοχθο του συμπολιτη τους,μονο απεναντυ τους ειναι η θεση μας.....
δεν ειδα πανω απο 10 μαγαζια μεροκαματιαρηδων σπασμενα..
παραπλευρες απωλειες το λενε οι αμερικανοι..
ο ζαρας,ο γερμανος,οι τραπεζες,η ηλεκτρονικη,το πλαισιο κλπ μονο μεροκαματιαρηδες δεν ειναι..
οπως ειπα & πριν,τα κνατ δεχονται νεα μελη..
εξαλλου τωρα που θα βγει το πασοκ ξερουμε οτι θα ανασυσταθουν τα σωματα αγανακτισμενων πολιτων..
μπορεις να γραφτεις εκει αν στην σπαει η παπαρηγα..
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
οπως ειπα & πριν,τα κνατ δεχονται νεα μελη..
εξαλλου τωρα που θα βγει το πασοκ ξερουμε οτι θα ανασυσταθουν τα σωματα αγανακτισμενων πολιτων..
μπορεις να γραφτεις εκει αν στην σπαει η παπαρηγα..
το εκλαμβανω ως χιουμορ...
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
αν???
αααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
Κάτσε ρε Θείο, μη βιάζεσαι.
Κωλοτούμπες ακούγονται τελευταία και δεν έχουν μείνει πολλές μέρες για την κάλπη.
Σταίνου μη δείς καμιά Οικουμενική πάλι  :rolleyes: :rolleyes: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Τωρα που ο στοχος επετευχθη....
Επεσε ο χοντρος......
Ερχεται ο Τσαντ.....

Τα προβληματα λυθηκανε! Δεν υπαρχει πια εξαγριωμενη νεολαια! Τον Δεκεμβρη δεν προκειται να γινει τιποτα!

Δεκτα στοιχηματα
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Τωρα που ο στοχος επετευχθη....
Επεσε ο χοντρος......
Ερχεται ο Τσαντ.....

Τα προβληματα λυθηκανε! Δεν υπαρχει πια εξαγριωμενη νεολαια! Τον Δεκεμβρη δεν προκειται να γινει τιποτα!

Δεκτα στοιχηματα
Κι εγώ έτσι πιστεύω!Αν έμενε ο μπούλης θα κολλάγανε τις διακοπές Χριστουγέννων με την επέτειο του Αλέξη  αλλά τώρα μάλλον  2-3 μέρες θα έχουμε νταβαντούρι...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Κι εγώ έτσι πιστεύω!Αν έμενε ο μπούλης θα κολλάγανε τις διακοπές Χριστουγέννων με την επέτειο του Αλέξη  αλλά τώρα μάλλον  2-3 μέρες θα έχουμε νταβαντούρι...
Τι ενοειτε κυριε πρετεντερη??? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366

Συνημμένα

  • pretesxakis.jpg
    pretesxakis.jpg
    30,3 KB · Εμφανίσεις: 19

Επισκέπτης
Η ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΜΑΣ ΑΠΟΔΙΔΕΤΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ...

Oι αναρχικές πούστρες (διακεκριμένοι πισωγλέντηδες) , τι παίζουν μαχητές δρόμων , μόνο εκεί που τους προστατεύει η Αστυνομία , από τις ψωλές που απειλούν τους πούστικους κώλους τους.

Αν ήταν άνδρες , ας πήγαιναν να σπάσουν μαγαζιά στην Κρήτη , στη Λακωνία , στη Θράκη σε χωριά Ποντίων ή και σε Μενίδι/Ασπρόπυργο !!!
Ως αυθεντικοί θρασύδειλοι και πούστρες πάνε μόνο εκεί που τους προστατεύουν.
(Ξέρουμε  ότι δεν είναι άντρες, αλλά πουστηδες).
 

Επισκέπτης
Oι αναρχικές πούστρες (διακεκριμένοι πισωγλέντηδες) , τι παίζουν μαχητές δρόμων , μόνο εκεί που τους προστατεύει η Αστυνομία , από τις ψωλές που απειλούν τους πούστικους κώλους τους.

Αν ήταν άνδρες , ας πήγαιναν να σπάσουν μαγαζιά στην Κρήτη , στη Λακωνία , στη Θράκη σε χωριά Ποντίων ή και σε Μενίδι/Ασπρόπυργο !!!
Ως αυθεντικοί θρασύδειλοι και πούστρες πάνε μόνο εκεί που τους προστατεύουν.
(Ξέρουμε  ότι δεν είναι άντρες, αλλά πουστηδες).
λαλακη μολογα..
αναρχικος-πακιστανος-αφγανος-κομμουνιστης-πασοκος,τι ηταν αυτος που σου πηρε την παρθενια της σουφρας σου???
 

Επισκέπτης
λαλακη μολογα..
αναρχικος-πακιστανος-αφγανος-κομμουνιστης-πασοκος,τι ηταν αυτος που σου πηρε την παρθενια της σουφρας σου???

Έχω πει ξεκάθαρα ότι δεν γαμάω αριστερές γκόμενες.
Πούστηδες δεν γαμάω καμίας αποχρώσεως!
Οπότε εσύ ως αριστερός πούστης , τσάμπα γλύφεσαι.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66

lakis33 ωραίο το καινούριο AVATAR !!!
 

Επισκέπτης
Έχω πει ξεκάθαρα ότι δεν γαμάω αριστερές γκόμενες.
Πούστηδες δεν γαμάω καμίας αποχρώσεως!
Οπότε εσύ ως αριστερός πούστης , τσάμπα γλύφεσαι.
τσου ρε λαλακη..
εχω τo copyright εδω μεσα στο
"δεν γαμαω πουστρακια" & στο "κλαψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε"..
βρες κατι αλλο να μου την πεις..
ομως μεχρι τοτε πες μας για τις ερωτικες σου περιπετειες με τα τουλαχιστον 1.500 ct που εχεις γαμησει..
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Oι αναρχικές πούστρες (διακεκριμένοι πισωγλέντηδες) , τι παίζουν μαχητές δρόμων , μόνο εκεί που τους προστατεύει η Αστυνομία , από τις ψωλές που απειλούν τους πούστικους κώλους τους.
Ποιότητης Λάκης33.

Από τον Adolf Eichmann στον φολκλόρ ρεαλισμό της τελικής λύσης.

Θαυμάσια. :rolleyes:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Έχω πει ξεκάθαρα ότι δεν γαμάω αριστερές γκόμενες.
Πούστηδες δεν γαμάω καμίας αποχρώσεως!
Οπότε εσύ ως αριστερός πούστης , τσάμπα γλύφεσαι.

ο πλέ αριστερός πούστης;

ρε παπαρα θα σε πιάσει όλος ο στρατός της θύρας 7 και θα σε κάνει μπριτζόλες......
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
εξαισια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom