Νέα

FKK-Oase Φρανκφούρτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα australos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 782
  • Εμφανίσεις 148K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Συναγωνιστές, η Aegean έχει προσφορά μέχρι αύριο φτηνά εισιτήρια για Γερμανία! Εγώ έκλεισα πριν λίγο μαζί με ένα συναγωνιστή εισιτήρια Θεσσαλονίκη-Φρανκφούρτη (με επιστροφή εννοείται) 106 € ο καθένας  :rockon:
Η προσφορά ισχύει μέχρι αύριο για πτήσεις από 12/09-24/03 και έχει πτήσεις καθημερινά
Όσοι το έχετε κατά νου σκεφτείτε το

αν έχετε iphone κλείστε καλύτερα από το app του airtickets, είναι 5 € πιο φθηνά από ότι το κανονικό site ακόμη και της Aegean  ;)
όντως
και 133 από αθήνα
είναι πιο φτηνά κι από το σάιτ της aegean στο travelplanet24
καθώς και στο iphone
 

MARAYO

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σ'ευχαριστω πολυ για την ενημερωση!!
εννοεις το τι θα κανω ως προς το αν θα προτιμησω το FKK απο καποιο Swinger club ή το τι θα κανω στο FKK αν και εφ οσον παω?
να ρωτησω και κατι αλλο που μου ηρθε της στιγμης..
μπορεις να επιλεξεις δυο κοριτσια? δεχονται? η χρεωση θα ειναι κανονικη? δλδ 2x50??

φιλαρακο μου μπορεις να παρεις 2 αλλα αφου διαλεξεις την πρωτη πες της φερε μου μια να κανετε διπλο γιατι αν διαλεξεις εσυ μπορει να μην γνωριζονται και να φαε φολα
ακομη καλυτερα να της πεις φερε 3 να διαλεξω
 

petros15978

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Φιλοι και συναγωνιστες

Απο τις 5 μεχρι και τις 9 Οκτωβριου θα επισκεφθω το OASE. Θα ειναι κανεις το ιδιο διαστημα εκει; Δε λεω ειναι τελειο το μαγαζι, απλα επειδη πηγα ξανα μονος αλλα και με παρεα ξερω οτι ο χαβαλες της παρεας ειναι αξεπεραστος.

Θα αναμενω..!
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Φιλοι και συναγωνιστες

Απο τις 5 μεχρι και τις 9 Οκτωβριου θα επισκεφθω το OASE. Θα ειναι κανεις το ιδιο διαστημα εκει; Δε λεω ειναι τελειο το μαγαζι, απλα επειδη πηγα ξανα μονος αλλα και με παρεα ξερω οτι ο χαβαλες της παρεας ειναι αξεπεραστος.

Θα αναμενω..!
περιμένουμε ρεπορτάζζζζζζζζζ
 

petros15978

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
περιμένουμε ρεπορτάζζζζζζζζζ

Το ξενοδοχείο θα έχει internet από ότι κατάλαβα, οπότε θα κάνω ζωντανή κατά το δυνατό αναμετάδοση των καθημερινών εμπειριών!

Μέχρι τότε δε βλέπω συμμετοχές για το "μαραθώνιο"!
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Το ξενοδοχείο θα έχει internet από ότι κατάλαβα, οπότε θα κάνω ζωντανή κατά το δυνατό αναμετάδοση των καθημερινών εμπειριών!

Μέχρι τότε δε βλέπω συμμετοχές για το "μαραθώνιο"!
θα είμαι εκεί τον νοέμβριο.
 

petros15978

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Οι λεξεις δεν περιγραφουν για ακομα μια επισκεψη ποσο πισω ειμαστε σα λαος. 70 κοριτσια, απο τα οποια 10 μπαζα, 50 ανω του μεσου ορου και 10 απο αλλο πλανητη. Η αναμονη για να τις πετυχεις σιγουρα αξιζει τον κοπο. Μεχρι τωρα εχουμε και λεμε:

Πρωτη μερα

Συνολικη διαρκεια επισκεψης 4 ωρες, 2 κοπελες, 3 γαμησια, το ενα καλυτερο απο το αλλο. Η μια Ρουμανα της οποιας το ονομα το ξεχασα (υπαρχουν παρα πολλες) και η αλλη Ρωσιδα (μικτη ομαδα λατινας και ρωσιδας) επ' ονοματι Καταλινα. Θεα με υφακι προστυχης δασκαλας/βιβλιοθηκαριου με ζαρτιερες και τα συναφη. Επαγγελματιας μπαλαρινα... Τα ειδα ολα και πηγα κατακοπος για υπνο. Την επομενη μερα κολωσα και δεν πηγα γιατι τρεμανε τα ποδια μου, μου ηπιανε το μεδουλι!

Δευτερη μερα (χτες)

Λογω Παρασκευης αφησα να περασει η ωρα και εσκασα μυτη κατα τις 0:30 τη νυχτα. Εμεινα μεχρι να κλεισει το μαγαζι νωρις το πρωι. Λαικο προσκυνημα... Παρολα αυτα πληθος γυναικων με περισσοτερες επιλογες και περισσοτερες φυλες. Πρωτο βολι σε μια Μολδαβη (Κριστινα η Κριστιανα) με υπεροχα μπλε ματια και μακρι μελαχρινο σγουρο μαλλι. Η απολυτη καυλα. Μου εκανε κατι μα και μου και μη και εισαι πολυ μεγαλος και ποναω κλπ κλπ. Μολις αγριεψα και γυλισε το ματι μου εκατσε και τον εφαγε για τα καλα. Ηταν πολυ δυνατο χαρτι αλλα ηθελε να παρεις το πανω χερι. Χρειαστηκα περιπου 2 ωρες αναμονη για να αραιωσει λιγο ο κοσμος και να βρω αλλο αξιολογο κομματι. Για πρωτη φορα στη ζωη μου πηγα και μιλησα εγω σε κορασιδα εκει μεσα (συνηθως σου την πεφτουν ασχημα) και μαλιστα επροκειτο για μαυρη γαζελα απο Κενυα. Πετιτ και σεξι μοντελοφατσα χωρις κανενα χαρακτηριστικο της μαυρης η αφρικανικης φυλης. Μικρα χειλακια, ισια μυτουλα, σιλικονατο στηθος και στενο κωλαρακι. Περασα μαζι της 2 υπεροχες ωρες (250 ευρω κοστος ητοι 50 ευρω ανα μισαωρο + 50 εξτρα ο κωλος. Κανονικα ο κωλος ειναι 100 εξτρα αλλα με γουσταρε μαλλον η τα μαθηματικα της ειναι λιγα χεχεχε). Επι 30 λεπτα με ρουφηξε και την υπολοιπη ωρα προσπαθουσα να της πηδηξω τον κωλο (μιλαμε κλειδαροτρυπα). Αφου τα καταφερα, τη σφυροκοπησα για 15 λεπτα περιπου. Τελειωσαμε μαζι κι εδειξε πραγματικα να το απολαμβανει. Η χημεια αποδειχθηκε μοναδικη...

Αποψε...

Σας αφηνω...Ειναι η τελευταια μου νυχτα και παω να πηδηξω οτι εμεινε απο τις 10 απιστευτες (10-4 που κανονισα μας μενουν 6) και δεν εχω πολλη ωρα. Σκεφτειτε λογω Σαββατου να εχει και περισσοτερες καλες!

Καληνυχτα σε ολους.
 

ALEX002

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
επίσκεψη Σάββατο 22/10/11.... οτιδήποτε καλό έχει γραφτεί στο thread για το OASE ισχύει φίλοι μου.... οι ώρες που περνας εκεί είναι μαγικές.... το συνιστώ ανεπιφύλακτα,  είναι όντως ενα μαγαζί που κάθε αντρας που σέβεται τον εαυτό πρέπει να επισκεφτεί τουλάχιστον μία φορα στην ζωή του.... φοβερό το consept και οι ποιότητα και το πλήθος των γυναικών.... η εκφραση value for money στην ιδανική της εφαρμογή

ΥΓ
είναι εκπληκτικό το γεγονός οτι αυτό το thread εχε ανοιξει πριν από 4 κα βάλε χρόνια και οι τιμές του μαγαζιού παραμένουν ίδιες και η ποιότητα το ίδιο....
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
επίσκεψη Σάββατο 22/10/11.... οτιδήποτε καλό έχει γραφτεί στο thread για το OASE ισχύει φίλοι μου.... οι ώρες που περνας εκεί είναι μαγικές.... το συνιστώ ανεπιφύλακτα,  είναι όντως ενα μαγαζί που κάθε αντρας που σέβεται τον εαυτό πρέπει να επισκεφτεί τουλάχιστον μία φορα στην ζωή του.... φοβερό το consept και οι ποιότητα και το πλήθος των γυναικών.... η εκφραση value for money στην ιδανική της εφαρμογή

ΥΓ
είναι εκπληκτικό το γεγονός οτι αυτό το thread εχε ανοιξει πριν από 4 κα βάλε χρόνια και οι τιμές του μαγαζιού παραμένουν ίδιες και η ποιότητα το ίδιο....
:rockon:
 

MARAYO

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες να σας ρωτησω κατι αν ξερετε!  σε λιγο θα παω στον παραδεισο (OASE) για 2η φορα και σκεφτομαι να φοραω ενα ρολοι με κρυφη καμερα αλλα φοβαμαι μην καταλαβουν κατι?
ξερετε αν υπαρχει κανενας κινδυνος?
με αυτο το ρολοι εχω μια καλη συλλογη απο Ελληνιδες.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
ρε μαγκες να σας ρωτησω κατι αν ξερετε!  σε λιγο θα παω στον παραδεισο (OASE) για 2η φορα και σκεφτομαι να φοραω ενα ρολοι με κρυφη καμερα αλλα φοβαμαι μην καταλαβουν κατι?
ξερετε αν υπαρχει κανενας κινδυνος?
με αυτο το ρολοι εχω μια καλη συλλογη απο Ελληνιδες.

στο ΆΡΤΕΜΙΣ είχα διαβάσει ότι δήθεν ήταν αυστηρά και δεν επιτρέπονταν ούτε κινητά

τίποτα δεν ισχύει,και κινητά και όλα μεσα

απλά μην τυχόν έχει κανέναν ανιχνευτή κάμερας,απίθανο,αλλά Γερμανία είναι....
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
κανενα φτηνο 'καταλυμα'?
για να βγει το 2μερο το φτηνοτερο δυνατον με τις ευλογιες της ryanair.
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Την επόμενη βδομάδα θα είμαστε Φρανκφούρτη μαζί με το συναγωνιστή, και φυσικά θα πάμε και στο OASE. Θα ακολουθήσει φυσικά κριτική όταν επιστρέψουμε  :grin:
Θα θέλαμε κάποιες συμβουλές, αν θα ήθελε κάποιος να βοηθήσει:

1) Κάποιες καλές προτάσεις για συγκεκριμένες κοπέλες που αξίζει να ψάξουμε στο OASE; (ονόματα και εθνικότητα)
2) Πέρα από το OASE και γενικά τον αγοραίο έρωτα, υπάρχει κανένα καλό μαγαζί στη Φρανκφούρτη για να βγούμε Παρασκευή βράδυ για καμάκι;
3) Επειδή ο χρόνος μας θα είναι περιορισμένος, τι αξίζει στη Φρανκφούρτη να δούμε από αξιοθέατα; Κοίταξα λίγο το wikitravel αλλά δεν είδα κάτι αξιόλογο
 

Sonia26

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
758
Like
0
Πόντοι
6
Την επόμενη βδομάδα θα είμαστε Φρανκφούρτη μαζί με το συναγωνιστή, και φυσικά θα πάμε και στο OASE. Θα ακολουθήσει φυσικά κριτική όταν επιστρέψουμε  :grin:
Θα θέλαμε κάποιες συμβουλές, αν θα ήθελε κάποιος να βοηθήσει:

1) Κάποιες καλές προτάσεις για συγκεκριμένες κοπέλες που αξίζει να ψάξουμε στο OASE; (ονόματα και εθνικότητα)
2) Πέρα από το OASE και γενικά τον αγοραίο έρωτα, υπάρχει κανένα καλό μαγαζί στη Φρανκφούρτη για να βγούμε Παρασκευή βράδυ για καμάκι;
3) Επειδή ο χρόνος μας θα είναι περιορισμένος, τι αξίζει στη Φρανκφούρτη να δούμε από αξιοθέατα; Κοίταξα λίγο το wikitravel αλλά δεν είδα κάτι αξιόλογο

1)Φίλε στο OASE έχει πάρα πολλά και καλά μουνιά και φέρνει συνέχεια και καινούργιες κοπέλες. Βασική αρχή είναι η σωστή εξήγηση και να ξεκαθαρίσεις στην κοπέλα τι θέλεις να κάνεις μέσα στο δωμάτιο και να συμφωνήσετε σε όλα. Αν τα ξεκαθαρίσεις αυτά πριν μπεις στο δωμάτιο μέσα δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα με καμία. Το ΟΑSE είναι περισσότερο για το καλοκαίρι. Τον χειμώνα είναι πολύ στριμόκολα εκεί. Π.χ. Οι Σάουνες είναι έξω στον κήπο. Φάτε πριν πάτε γιατί το φαγητό εκεί είναι μάπα. Δεν ξέρω αν έχουν ετοιμάσει την καινούργια αίθουσα εστιατορίου ακόμα.
2)Το Μανχάταν FKK θα σου αρέσει ο χώρος πιο πολύ και από το OASE. Μείνε μακριά όμως από το τουριστικό Palace FKK.
3)Τίποτα κατά την γνώμη μου. Μία βόλτα στο κέντρο στο πεζόδρομο αν θες και το ποτάμι θα το δεις από το ταξί ή αυτοκίνητο πηγαίνοντας για FKK Mainhattan.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Την επόμενη βδομάδα θα είμαστε Φρανκφούρτη μαζί με το συναγωνιστή, και φυσικά θα πάμε και στο OASE. Θα ακολουθήσει φυσικά κριτική όταν επιστρέψουμε  :grin:
Θα θέλαμε κάποιες συμβουλές, αν θα ήθελε κάποιος να βοηθήσει:

1) Κάποιες καλές προτάσεις για συγκεκριμένες κοπέλες που αξίζει να ψάξουμε στο OASE; (ονόματα και εθνικότητα)
2) Πέρα από το OASE και γενικά τον αγοραίο έρωτα, υπάρχει κανένα καλό μαγαζί στη Φρανκφούρτη για να βγούμε Παρασκευή βράδυ για καμάκι;
3) Επειδή ο χρόνος μας θα είναι περιορισμένος, τι αξίζει στη Φρανκφούρτη να δούμε από αξιοθέατα; Κοίταξα λίγο το wikitravel αλλά δεν είδα κάτι αξιόλογο
Συνάδελφε αν πας Φρανκφούρτη να πας στο world είναι άπεχτο τόσο από χώρους όσο και από γυναίκες. Είναι λιγάκι μακριά από το αεροδρόμιο αλλά αξίζει το κόπο. Διάβασε κριτική για το ενλόγω μαγαζί στο φόρουμ. Το mainhattan είναι μικρότερο αλλά έχει πολύ καλό φαγητό. Εγώ σε 15 μέρες θα είμαι Ντύσεντολφ, σε Villa Vertigo & Golden time
 

Sonia26

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
758
Like
0
Πόντοι
6
Συνάδελφε αν πας Φρανκφούρτη να πας στο world είναι άπεχτο τόσο από χώρους όσο και από γυναίκες. Είναι λιγάκι μακριά από το αεροδρόμιο αλλά αξίζει το κόπο. Διάβασε κριτική για το ενλόγω μαγαζί στο φόρουμ. Το mainhattan είναι μικρότερο αλλά έχει πολύ καλό φαγητό. Εγώ σε 15 μέρες θα είμαι Ντύσεντολφ, σε Villa Vertigo & Golden time

Golden time-> της Ρουμάνας το κάγκελο... προτιμώ  Golden time Βιέννης!

The World είναι πολύ μακριά από την Φρανκφούρτη και απαιτεί να έχετε αυτοκίνητο. Δεν μπορώ να φανταστώ πόσα θα σας πάρει ένας ταρίφας πήγαινε έλα …Αλλά αξίζει γιατί είναι το μεγαλύτερο στην Γερμανία. Τα τελευταία χρόνια όμως η ποιότητα έχει πέσει και ο κόσμος προτιμάει το OASE που είναι πιο κοντά.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Golden time-> της Ρουμάνας το κάγκελο... προτιμώ  Golden time Βιέννης!

The World είναι πολύ μακριά από την Φρανκφούρτη και απαιτεί να έχετε αυτοκίνητο. Δεν μπορώ να φανταστώ πόσα θα σας πάρει ένας ταρίφας πήγαινε έλα …Αλλά αξίζει γιατί είναι το μεγαλύτερο στην Γερμανία. Τα τελευταία χρόνια όμως η ποιότητα έχει πέσει και ο κόσμος προτιμάει το OASE που είναι πιο κοντά.
Εγώ που είχα πάει πέρσυ τέτοια εποχή είχα χάσει τη μπάλα εκεί μέσα. Είχε και τα μπαζάκια, αλλά μετά τις 6-7 το απόγευμα δεν ήξερες τι να πρωτοδιαλέξεις.
 

Sonia26

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
758
Like
0
Πόντοι
6
Φυσικά και έχει απλά έχει πολλές Ρουμάνες σε αναλογία και το λέω αυτό για αυτούς που θέλουν ποικιλία εθνικοτήτων. Το world και το oase είναι για καλοκαιρινή φάση περισσότερο. Τον χειμώνα υπάρχουν άλλες λύσεις όπως το paradise στην Στουτγάρδη ή το Αρτεμις στο Βερολίνο ή το Goldentime στην Βιέννη.
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Το World είναι λίγο μακρυά και δεν είναι σίγουρα αν θα μπορούμε να πάμε ως εκεί. Εν πάσει περιπτώσει, δεδομένου ότι οι τιμές τους είναι ίδιες, αν είχατε να διαλέξετε ένα από τα World, OASE και Mainhattan ποιο θα διαλέγατε και γιατί;


Βασική αρχή είναι η σωστή εξήγηση και να ξεκαθαρίσεις στην κοπέλα τι θέλεις να κάνεις μέσα στο δωμάτιο και να συμφωνήσετε σε όλα. Αν τα ξεκαθαρίσεις αυτά πριν μπεις στο δωμάτιο μέσα δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα με καμία.

Σωστό αυτό που λες αλλά δεν μπορείς να ξέρεις από πριν αν η κοπέλα μέσα στο δωμάτιο θα είναι θερμή ή κομοδίνο, και αν θα ξέρει να γαμιέται ή θα είναι ψιλοαγγούρω. Στην τελική αυτά μετράνε και πολλές φορές τα φαινόμενα έξω στο σαλόνι απατούν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom