Νέα

FKK-Oase Φρανκφούρτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα australos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 782
  • Εμφανίσεις 148K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Χαιρετω ολους τους προλαλλησαντες οι οποιοι τιμησαν τα Ελληνικα χρωματα στην ξενιτια και μαλιστα σε ενα μερος που απ'οτι διαβαζω, ειναι παγκοσμιου φημης (απο το forum γνωρισα την υπαρξη του επιγειου αυτου παραδεισου). Θα ηθελα να κανω μερικες ερωτησεις καθως προκειται να ταξιδεψω στην Φρανκφουρτη στις αρχες Μαιου, οποτε η επισκεψη μου στο Oase, θεωρειται δεδομενη. Η πρωτη μου ερωτηση θα αφορουσε την μετακινηση προς τα εκει, αλλα με καλυψε ενας φιλος με το σχολιο του πιο πανω και την διευκρινηση του.. Με τρενο λοιπον και απο καποιο σημειο και μετα ταξι, απ οτι καταλαβα (περιπου ποση ωρα στο τρενο??). Αποριες ως προς το μερος λοιπον.. Αρχικα, γνωριζει καποιος αν θα λειτουργει αρχες Μαιου η εξωτερικη πισινα?? Το ολο σκηνικο με την πισινα, με εξιταρει ιδιαιτερα.. Και αν οχι, υπαρχει εσωτερικη πισινα?? Στην πισινα να φανταστω μπορουμε να μπουμε με μαγιο ή απαγορευεται η οποια ενδυμασια περαν της πετσετας? Και τελος, η τιμη των 50ευρω ειναι φιξ για ολες τις ανακουφιστριες ή οι πιο "top", εχουν higher prices?? Εχω παρατηρησει πολυ καλες κριτικες για την Γερμανιδα Σανυ, τοσο που με εχουν κανει να παω στην συγκεκριμενη με κλειστα τα ματια, "συστημενος"..!!
Και τωρα η τελευταια και ισως πιο βασικη μου ερωτηση, αν και ειναι λιγο εκτος αντικειμενου..
Εχει κανεις εμπειρια απο καποιο Swinger club?? Θα ηταν προτιμοτερο απο ενα FKK? ειδα οτι στην Φρανκφουρτη υπαρχουν και τα δυο ειδη..
Δεν ξερω γιατι αλλα η ιδεα του Swinger club με εξιταρει περισσοτερο και το αντιτιμο εισοδου (115ευρω λεει το επισημο site του μεγαλυτερου Swinger club της Φρανκφουρτης) μου δειχνει οτι προκειται για κατι το πολυ καλο, βαση της λογικης πως παντοτε οτι πληρωνεις παιρνεις.....

Ελπιζω να μπορεσετε να με κατατοπισετε,
ευχαριστω πολυ προκαταβολικα!!
υπάρχει εσωτερική πισίνα αλλά μικρή
η εξωτερική είναι μεγάλη και λειτουργεί και τώρα απλά θα τον δαγκώσεις (είσαι γερμανία θυμίζω όχι μύκονο)
τώρα το τραίνο θέλει κάποιο χρόνο, κανένα μισάωρο υπολόγισε
τώρα όταν πας εκεί αν πας το τι θα κάνεις είναι δικό σου θέμα
 

Vatti

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
υπάρχει εσωτερική πισίνα αλλά μικρή
η εξωτερική είναι μεγάλη και λειτουργεί και τώρα απλά θα τον δαγκώσεις (είσαι γερμανία θυμίζω όχι μύκονο)
τώρα το τραίνο θέλει κάποιο χρόνο, κανένα μισάωρο υπολόγισε
τώρα όταν πας εκεί αν πας το τι θα κάνεις είναι δικό σου θέμα

σ'ευχαριστω πολυ για την ενημερωση!!
εννοεις το τι θα κανω ως προς το αν θα προτιμησω το FKK απο καποιο Swinger club ή το τι θα κανω στο FKK αν και εφ οσον παω?
να ρωτησω και κατι αλλο που μου ηρθε της στιγμης..
μπορεις να επιλεξεις δυο κοριτσια? δεχονται? η χρεωση θα ειναι κανονικη? δλδ 2x50??
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
σ'ευχαριστω πολυ για την ενημερωση!!
εννοεις το τι θα κανω ως προς το αν θα προτιμησω το FKK απο καποιο Swinger club ή το τι θα κανω στο FKK αν και εφ οσον παω?
να ρωτησω και κατι αλλο που μου ηρθε της στιγμης..
μπορεις να επιλεξεις δυο κοριτσια? δεχονται? η χρεωση θα ειναι κανονικη? δλδ 2x50??
swinger club αγνοώ
μιλάω για fkk
τώρα για δύο δεν ξέρω να σου πω επίσης, δεν έχω κάνει κάτι τέτοιο
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
να ρωτησω και κατι αλλο που μου ηρθε της στιγμης..
μπορεις να επιλεξεις δυο κοριτσια? δεχονται? η χρεωση θα ειναι κανονικη? δλδ 2x50??

Κρίνοντας από το Artemis (όπου αυτό γίνεται μετά από επιθυμία του πελάτη, για να μην πω καλύτερα μετά από προτροπή των κοριτσιών  :cheesy:) πρέπει να συμβαίνουν τα ίδια (ή και χειρότερα  ;)) στο Όασις! Ναι, η χρέωση είναι η διπλάσια.
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Κρίνοντας από το Artemis (όπου αυτό γίνεται μετά από επιθυμία του πελάτη, για να μην πω καλύτερα μετά από προτροπή των κοριτσιών  :cheesy:) πρέπει να συμβαίνουν τα ίδια (ή και χειρότερα  ;)) στο Όασις! Ναι, η χρέωση είναι η διπλάσια.
έχεις την αμαρτία μέσα σου  :grin: :grin: :grin:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
Περιμένουμε τις εντυπώσεις της Ελληνικής Αποστολής στο OASIS, κατά την περίοδο του Πάσχα. Αληθεύει ότι οι παριστάμενοι επιδώθηκαν στη τέχνη της....σούβλας? :think:
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Περιμένουμε τις εντυπώσεις της Ελληνικής Αποστολής στο OASIS, κατά την περίοδο του Πάσχα. Αληθεύει ότι οι παριστάμενοι επιδώθηκαν στη τέχνη της....σούβλας? :think:
νομίζω ότι θα πάνε όταν ανοίξει και η αυλή με τη ψησταριά
αλλά οκ ας μας πουν όσοι εκδράμανε :)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
νομίζω ότι θα πάνε όταν ανοίξει και η αυλή με τη ψησταριά
αλλά οκ ας μας πουν όσοι εκδράμανε :)

Αυτό περιμένουμε όλοι..... Το BBQ με παρέα τα κορίτσια! ;) (Καλοψημένη μπριζολίτσα και λιάσιμο των @@ στον ήλιο......!!!)
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
δώσε μπαρμπεκιου στον λαό!!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
παιδια πειτε καμια που να ειναι απο τις κορυφεες εκει μεσα??
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
σ'ευχαριστω πολυ για την ενημερωση!!
εννοεις το τι θα κανω ως προς το αν θα προτιμησω το FKK απο καποιο Swinger club ή το τι θα κανω στο FKK αν και εφ οσον παω?
να ρωτησω και κατι αλλο που μου ηρθε της στιγμης..
μπορεις να επιλεξεις δυο κοριτσια? δεχονται? η χρεωση θα ειναι κανονικη? δλδ 2x50??

φιλαράκι την τελευταία φορά είχαμε δώσει 2χ50 αλλά κατόπιν κουβέντας.αν σε βρουν large θα σε αρμέξουν..δοκίμασε να προτίνεις στις ρουμάνες που σκάνε παρέα κατά το μεσημεράκι.είναι θέμα τύχης όμως..
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
.....Γερμανίδες {και άλλες} πουτάνες, στα κρεββάτια σας! ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom