Νέα

Φαντασίωσή μας το τρίο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearozeugari
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
531
Like
737
Πόντοι
86
Φίλε και εγώ πανρεμένος είμαι..Πριν καμιά δεκαριά χρόνια μου την έιχε βαρέσει στο κεφάλι με μία φοιτήτρια..Με έπιασε η σύζυγος και ακόμα και τώρα μου το χτυπάει..Από τότε μόνο πουτανίτσες και εσκορτάκια και αυτά για μισή ώρα, ποτέ μία, ώστε αν χτυπήσει το τηλέφωνο το σηκώνω αμέσως :grin::D::cheesy::grin:
Καποια στιγμη θα παει απο το "μου το χτυπαει" στο με εκδικειται. Αν η συζυγος σε πιασει να την κερατωνεις δεν σε συγχωρει.απλα περιμενει την καταλληλη στιγμη να ανταπωδωσει.μπορει να γινει και πολλα χρονια μετα,ισως κ δεκαετιες.αλλα κερατας θα γινεις.οι ανθρωποι εκδικουνται δεν συγχωρουν
 

Faidon77

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2024
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα σας ειπα να ριξω ενα θεμα μπας και βρω καποια βοηθεια η φιλο με αναλογη εμπειρια. Ειμαι σε σχεση 4 χρονια με την κοπελα μου και τελευταιους μηνες θα πω ολο λεμε για τριο με αλλον αντρα πανω στο σεξ και λιωνουμε και οι 2 μας πραγματικα της τα εχω πει και χυμα οπως και αυτη εμενα οτι θελει και αλλη πουτσα και αν θα αντεχω να την δω με αλλον οπου η απαντηση μου ηταν ξεκαθαρα ναι. Βεβαια μολις χυσουμε σπανια μετα να το αναλυσουμε να δουμε πως θα το κανουμε λιγες φορες το εχουμε συζητησει εκτος σεξ αλλα ξερω ποσο το θελει οπως και εγω. Τι κανουμε πως προχωραμε αξιζει να πμε σε ενα swinging club η καπου ειδους αλλη γνωριμια γιατι εχω διαβασει και αρκετα αρνητικα για αυτα τα κλαμπ δεν ξερω πως το προχωραμε λοιπον;
Καλησπέρα !
Έχοντας φτάσει στα 43 έτη εγώ και 40 η γυναίκα μου αποφασίσαμε να πειραματιστούμε στο swinging αλλά και με 3 άτομο ,το πρόβλημα είναι πως δεν θέλουμε τα μαγαζιά του χώρου ή τέτοιου είδους φάση και έχουμε αποφασίσει πως θέλουμε να μην είναι το στημένο το παιχνίδι !
Τι προτείνετε ;
ΥΓ:Οι έξυπνοι που απλά θα απαντήσουν ας σκεφτούν πως πλέον δεν είναι αστείοι και έχουν κουράσει απλά !
 

Dynamic

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
280
Like
273
Πόντοι
21
Καλησπέρα !
Έχοντας φτάσει στα 43 έτη εγώ και 40 η γυναίκα μου αποφασίσαμε να πειραματιστούμε στο swinging αλλά και με 3 άτομο ,το πρόβλημα είναι πως δεν θέλουμε τα μαγαζιά του χώρου ή τέτοιου είδους φάση και έχουμε αποφασίσει πως θέλουμε να μην είναι το στημένο το παιχνίδι !
Τι προτείνετε ;
ΥΓ:Οι έξυπνοι που απλά θα απαντήσουν ας σκεφτούν πως πλέον δεν είναι αστείοι και έχουν κουράσει απλά !
πρεπει να βρειτε τοτε καποιο ατομο! αν ψαχνεται για αντρα ειναι σχετικα ευκολα(στειλε σε εμενα) για γυναικα ειναι δυσκολοτερο( ffm) η φαση συνηθως γινεται σε χοτελ
Αυτα!
 

Faidon77

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2024
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
πρεπει να βρειτε τοτε καποιο ατομο! αν ψαχνεται για αντρα ειναι σχετικα ευκολα(στειλε σε εμενα) για γυναικα ειναι δυσκολοτερο( ffm) η φαση συνηθως γινεται σε χοτελ
Αυτα!
Ευχαριστούμε για το μνμ σου!
Ισως δεν έδωσα σωστά να καταλάβεις τι εννοώ ..το θέμα είναι ότι δεν θέλουμε κάτι στημένο ,πχ πάμε για αυτό σε ένα χοτελ
 

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
80
Like
106
Πόντοι
0
Καλησπέρα !
Έχοντας φτάσει στα 43 έτη εγώ και 40 η γυναίκα μου αποφασίσαμε να πειραματιστούμε στο swinging αλλά και με 3 άτομο ,το πρόβλημα είναι πως δεν θέλουμε τα μαγαζιά του χώρου ή τέτοιου είδους φάση και έχουμε αποφασίσει πως θέλουμε να μην είναι το στημένο το παιχνίδι !
Τι προτείνετε ;
ΥΓ:Οι έξυπνοι που απλά θα απαντήσουν ας σκεφτούν πως πλέον δεν είναι αστείοι και έχουν κουράσει απλά !
έχοντας την εμπειρία 42 "συνομιλιών " που ήταν και οι 42 ψεύτικες, θα σου πω ότι ψάχνεις προτάσεις σε λάθος σημείο. Εδώ , σχεδόν όλοι κάνουν το χαβαλέ τους, και καλά κάνουν, αδιαφορώντας σε οποιες σοβαρές αναζητήσεις.
Από την στιγμή που το έχετε αποφασίσει δεν γίνεται να μην είναι στημένο το παιχνίδι. Για πειραματισμό μόνο στα κλαμπ του χώρου που προσφέρουν ανωνυμία, και στα ιδιωτικά πάρτι ( 2-5 ζευγαριών) σε σπίτια η σκάφη.
 

smartsmile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2021
Μηνύματα
113
Κριτικές
7
Like
497
Πόντοι
301
Καλησπέρα !
Έχοντας φτάσει στα 43 έτη εγώ και 40 η γυναίκα μου αποφασίσαμε να πειραματιστούμε στο swinging αλλά και με 3 άτομο ,το πρόβλημα είναι πως δεν θέλουμε τα μαγαζιά του χώρου ή τέτοιου είδους φάση και έχουμε αποφασίσει πως θέλουμε να μην είναι το στημένο το παιχνίδι !
Τι προτείνετε ;
ΥΓ:Οι έξυπνοι που απλά θα απαντήσουν ας σκεφτούν πως πλέον δεν είναι αστείοι και έχουν κουράσει απλά !

Φίλε μόνη λύση να ψαρέψετε παρτενέρ σε μπαρακι
 

open4all

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
113
Like
326
Πόντοι
21
Στην Ελλαδα θεωρω απιθανο να κατσει τριο με γυναικα χωρις να ειναι "κανονισμενο" απο πριν με καποιο τροπο ή αν η γνωριμια δεν γινει σε μαγαζι για swingers.

Ισως με καμια ξεμπαρκη καυλιαρα ξενη σε διακοπες, αλλα και αυτο δυσκολο.

Πιο πιθανο να γινει παιχνιδι με καποια γνωστη σας, αν και αυτο εχει το ρισκο του.
 

Faidon77

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2024
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Στην Ελλαδα θεωρω απιθανο να κατσει τριο με γυναικα χωρις να ειναι "κανονισμενο" απο πριν με καποιο τροπο ή αν η γνωριμια δεν γινει σε μαγαζι για swingers.

Ισως με καμια ξεμπαρκη καυλιαρα ξενη σε διακοπες, αλλα και αυτο δυσκολο.

Πιο πιθανο να γινει παιχνιδι με καποια γνωστη σας, αν και αυτο εχει το ρισκο του.
Ευχαριστώ πολύ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom