Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

spark56

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
ωπαααααα.ειπα και εγω πως  τοσο πολυ καιγεται ο κυριος "n.smirni76" κεγαιτε τοσο πολυ και εχει παρει κατα το λαικοτερο
σβαρνα ολα τα μαγαζια και συλεγει πληροφοριες για παρτι του και βγαζει φωτο "βλεπε μαγαζια πειραια " και τωρα του κεντρου
και μετα κατηγορουμεθα οσοι εχουμε λιγα μυνηματα.
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Στην πλάκα: Το μπουκαλάκι της Κατερίνας κοντράρει στα ίσα τη σαμπάνια της Τζούλιας σε δημοφιλία.
Δύο σταγόνες  λιγότερη πλάκα: Καθείς κατηγορούμενος οφείλεται να απολαμβάνει το τεκμήριο της αθωότητας μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου.΄
Καιρός των debate γαρ, τα συμπεράσματα δικά μας....  
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
Ζητάω συγνώμη από όλους σας γιατί αυτά που θα γράψω (με τη βοήθεια ενός Έλληνα γιατί όταν έγραφα εγώ μου λέγατε ότι βγάζω τα μάτια)δεν έχουν σχέση με το λόγο που υπάρχει αυτό το σάιτ αλλά νομίζω ότι έχουν ενδιαφέρον.ο n.smirni76 γράφει μία κριτική για το μαγαζί η οποία είναι σεβαστή. Δεν τα είπε όμως όλα. Δεν είπε ότι ήρθε το μεσημέρι της πρωτομαγιάς με κάποιον άλλο κύριο (φαίνονται τα παπούτσια τους στη φώτο) και αφού είδαν τις κοπέλες και δροσίστηκαν με το νεράκι (μου είχαν τελειώσει τα μπουκάλια γιαυτό δεν ήταν στη φώτο) κάθησαν περίπου μισή ώρα και αρχίσανε μια συζήτηση γενική αλλά σιγά σιγά ήρθανε στο ψητό και μου είπαν ότι ήθελαν να πάρουν αυτοί το μαγαζί για να το δουλέψουν με μια κοπέλα με την οποία δουλεύαμε μαζί στο προηγούμενο μαγαζί αλλά το πήρα εγώ, για μια άλλη κοπέλα επίσης από το προηγούμενο μαγαζί που δεν είναι καλή είναι χοντρή) και για διάφορους πελάτες ονομαστικά, επίσης από το προηγούμενο μαγαζί με χαρακτηριστικές λεπτομέρειες για προγράμματα που πέρνουν (που τα ήξεραν?)αν έχουν γίνει πελάτες μου τώρα. Το τέλος της συζήτησης μας βρήκε με λίγη ένταση (γιαυτό και οι χαρακτηρισμοί "προσωπείο" "γλυκειά" από τον κύριο n.smirni76. Αυτή είναι όλη η αλήθεια.
Νομίζω τέλος ότι όταν γίνεται λόγος για τα προσωπικά μου, αυτό σημαίναι εμπάθεια και μόνο εμπάθεια. Και πάλι συγνώμη αλλά όπως καταλαβαίνεται αγανάκτησα. 

εαν είναι αλήθεια τα όσα λες τότε έχουμε σοβαρό  πρόβλημα με αυτούς τους 2 τύπους....
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Πω-πω εξελίξεις!!!!
Ο φίλτατος n.smirni76 θέλει να γίνει επιχειρηματίας στον χώρο του μασσάζ????
Δεν νομίζω βρε Κατερίνα!!! Πιστεύω πως παρεξήγησες!!!
Αλλωστε απο ότι γνωρίζουμε όλοι, ανέκαθεν ήταν πιο επικερδής ο χώρος της εστίασης και της τροφοδοσίας, και μετά ερχόταν ο χώρος του αγοραίου έρωτος.
Πέρα από την πλάκα τώρα.
Τον ΦΙΛΟ n.smirni76 τον γνωρίζουμε όλοι ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΤΟΥ εδώ μέσα.
Εχει γυρίσει όλα τα μαγαζιά και έχει ενημερώσει όλους μας κατά καιρούς, με "ανατριχιαστικές", μερικές φορές, λεπτομέρειες για το καλό όλων μας.Επαναλαμβάνω: ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ.

Λες εσύ τώρα οτι λυμπίστηκε το δικό σου το μαγαζί και ήθελε να το αγοράσει για λογαριασμό του ή για λογαριασμό κάποιας???

Ξέρεις κάτι? Δεν ανακάλυψες ξαφνικά εσύ την πυρίτιδα.Υπάρχουν άλλα μαγαζιά πολύ καλύτερα από το δικό σου.Γιατί ντε και καλά να κολήσει στο δικό σου???
Δεν τον γνωρίζω προσωπικά τον άνθρωπο, και προφανώς δεν πρόκειται να τον γνωρίσω ποτέ.
Είναι όμως τουλάχιστον μαλακία, όπως λέμε εμείς εδώ στν Ελλάδα, να κατηγορείς έναν άνθρωπο επειδή κάτι σου στράβωσε μαζί του, έτσι εύκολα και δημόσια, και είναι επίσης τουλάχιστον έλειψη από μέρους σου φιλότιμου, μπέσας και σεβασμού (λέξεις που όπως ξέρεις δεν μεταφράζονται στην Αλβανική).
Παράκληση: Αν θές να μου απαντήσεις κάντο μόνη σου.ΔΕΝ μου πονάνε τα μάτια εμένα.Αν βάλεις τον άντρα σου, τουλάχιστον υπαγόρευε του εσύ.
CUPTOVES???
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Ζητάω συγνώμη από όλους σας γιατί αυτά που θα γράψω (με τη βοήθεια ενός Έλληνα γιατί όταν έγραφα εγώ μου λέγατε ότι βγάζω τα μάτια)δεν έχουν σχέση με το λόγο που υπάρχει αυτό το σάιτ αλλά νομίζω ότι έχουν ενδιαφέρον.ο n.smirni76 γράφει μία κριτική για το μαγαζί η οποία είναι σεβαστή. Δεν τα είπε όμως όλα. Δεν είπε ότι ήρθε το μεσημέρι της πρωτομαγιάς με κάποιον άλλο κύριο (φαίνονται τα παπούτσια τους στη φώτο) και αφού είδαν τις κοπέλες και δροσίστηκαν με το νεράκι (μου είχαν τελειώσει τα μπουκάλια γιαυτό δεν ήταν στη φώτο) κάθησαν περίπου μισή ώρα και αρχίσανε μια συζήτηση γενική αλλά σιγά σιγά ήρθανε στο ψητό και μου είπαν ότι ήθελαν να πάρουν αυτοί το μαγαζί για να το δουλέψουν με μια κοπέλα με την οποία δουλεύαμε μαζί στο προηγούμενο μαγαζί αλλά το πήρα εγώ, για μια άλλη κοπέλα επίσης από το προηγούμενο μαγαζί που δεν είναι καλή είναι χοντρή) και για διάφορους πελάτες ονομαστικά, επίσης από το προηγούμενο μαγαζί με χαρακτηριστικές λεπτομέρειες για προγράμματα που πέρνουν (που τα ήξεραν?)αν έχουν γίνει πελάτες μου τώρα. Το τέλος της συζήτησης μας βρήκε με λίγη ένταση (γιαυτό και οι χαρακτηρισμοί "προσωπείο" "γλυκειά" από τον κύριο n.smirni76. Αυτή είναι όλη η αλήθεια.
Νομίζω τέλος ότι όταν γίνεται λόγος για τα προσωπικά μου, αυτό σημαίναι εμπάθεια και μόνο εμπάθεια. Και πάλι συγνώμη αλλά όπως καταλαβαίνεται αγανάκτησα.  
καλά όλα αυτά που λές κατερίνα....αλλά ανέφερα εγώ ποτέ ότι ήθελα να πάρω το μαγαζί??????
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
καλά όλα αυτά που λές κατερίνα....αλλά ανέφερα εγώ ποτέ ότι ήθελα να πάρω το μαγαζί??????

Κάτσε ρε κολητέ.
Δηλαδή εκτός το ότι δεν ανέφερες οτι ήθελες να πάρεις το μαγαζί, όλα τα άλλα που λέει είναι σωστά και αληθινά?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Πω-πω εξελίξεις!!!!
Ο φίλτατος n.smirni76 θέλει να γίνει επιχειρηματίας στον χώρο του μασσάζ????
Δεν νομίζω βρε Κατερίνα!!! Πιστεύω πως παρεξήγησες!!!
Αλλωστε απο ότι γνωρίζουμε όλοι, ανέκαθεν ήταν πιο επικερδής ο χώρος της εστίασης και της τροφοδοσίας, και μετά ερχόταν ο χώρος του αγοραίου έρωτος.
Πέρα από την πλάκα τώρα.
Τον ΦΙΛΟ n.smirni76 τον γνωρίζουμε όλοι ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΤΟΥ εδώ μέσα.
Εχει γυρίσει όλα τα μαγαζιά και έχει ενημερώσει όλους μας κατά καιρούς, με "ανατριχιαστικές", μερικές φορές, λεπτομέρειες για το καλό όλων μας.Επαναλαμβάνω: ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ.

Λες εσύ τώρα οτι λυμπίστηκε το δικό σου το μαγαζί και ήθελε να το αγοράσει για λογαριασμό του ή για λογαριασμό κάποιας???

Ξέρεις κάτι? Δεν ανακάλυψες ξαφνικά εσύ την πυρίτιδα.Υπάρχουν άλλα μαγαζιά πολύ καλύτερα από το δικό σου.Γιατί ντε και καλά να κολήσει στο δικό σου???
Δεν τον γνωρίζω προσωπικά τον άνθρωπο, και προφανώς δεν πρόκειται να τον γνωρίσω ποτέ.
Είναι όμως τουλάχιστον μαλακία, όπως λέμε εμείς εδώ στν Ελλάδα, να κατηγορείς έναν άνθρωπο επειδή κάτι σου στράβωσε μαζί του, έτσι εύκολα και δημόσια, και είναι επίσης τουλάχιστον έλειψη από μέρους σου φιλότιμου, μπέσας και σεβασμού (λέξεις που όπως ξέρεις δεν μεταφράζονται στην Αλβανική).
Παράκληση: Αν θές να μου απαντήσεις κάντο μόνη σου.ΔΕΝ μου πονάνε τα μάτια εμένα.Αν βάλεις τον άντρα σου, τουλάχιστον υπαγόρευε του εσύ.
CUPTOVES???
όντως είχα πάει μαζί με άλλον στο μαγαζί , ο άλλος της είπε ότι ήθελε να πάρει το μαγαζί.....να βγεί η Κατερινά να πεί αν και τα δυο άτομα που πήγαμε της έιπαν ότι ήθελαν να πάρουν το μαγαζί η ό ένας ο οποίος δεν ήμουν εγω....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Κάτσε ρε κολητέ.
Δηλαδή εκτός το ότι δεν ανέφερες οτι ήθελες να πάρεις το μαγαζί, όλα τα άλλα που λέει είναι σωστά και αληθινά?
όχι είναι η μεριά της......
η κατερίνα έιχε μια μικρη λεκτική διένεξη με τον άλλον που έιχα πάει....και έγω προσπαθούσα να τους ηρεμήσω...
την προκαλώ και έδω να βγεί να πει αν έγιναν έτσι......
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
όχι είναι η μεριά της......
η κατερίνα έιχε μια μικρη λεκτική διένεξη με τον άλλον που έιχα πάει....και έγω προσπαθούσα να τους ηρεμήσω...
την προκαλώ και έδω να βγεί να πει αν έγιναν έτσι......

Ελα όμως που ενώ είναι συνδεδεμένη, διαβάζει, αλλά δεν λέι τίποτα.......
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
ναι όντως τεράστιο πρόβλημα.......
λέω να γίνει ΕΔΕ....

όλα θα γίνουν όπως πρέπει...

ΥΓ1. όποιος ανακατέβεται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες...
ΥΓ2. Η αλεπού δεν χώραγε στην τρύπα της, κολοκύθα στην ουρά της...

εσύ πάρε το νο1...
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Δεν σε ξέρω προσωπικά κύριε n.smirni76. Φυσικά μπορεί να ήτανε ο άλλος ή εσύ. Αυτό εσύ θα μας το πεις και αναγκαστικά θα σε πιστέψω.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Δεν σε ξέρω προσωπικά κύριε n.smirni76. Φυσικά μπορεί να ήτανε ο άλλος ή εσύ. Αυτό εσύ θα μας το πεις και αναγκαστικά θα σε πιστέψω.
έτσι μπράβο...γι αυτό όταν γράφεις κάτι πρέπει να προσέχεις τι γράφεις.....
δημιουργείς εντυπώσεις......έγω δεν έκανα καμία αναφορά σε αυτά που λες...απλά υπεθεσες ότι επειδή έγραψα όπως πάντα γράφω ότι ήμουν εγώ.....
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μαγγες μου φαινεται οσο ηταν οι πλατες της Μαγιας δε κουνιοταν φυλο,με το που την εκανε αρχισαν τα παρατραγουδα!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
όλα θα γίνουν όπως πρέπει...

ΥΓ1. όποιος ανακατέβετε με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες...
ΥΓ2. Η αλεπού δεν χώραγε στην τρύπα της, κολοκύθα στην ουρά της...

εσύ πάρε το νο1...
ααα ωραία γιατί για να πώ την αλήθεια το νο1 μου αρέσει σαν παροιμία.....
αν και εγώ φιλέ ζέρο δεν ανακατεύομαι  με τον αγοραίο έρωτα παρα μόνο σαν πελάτης , αλλά ούτε με την αστυνομία......
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
ααα ωραία γιατί για να πώ την αλήθεια το νο1 μου αρέσει σαν παροιμία.....
αν και εγώ φιλέ ζέρο δεν ανακατεύομαι ούτε με τον αγοραίο έρωτα παρα μόνο σαν πελάτης , αλλά ούτε με την αστυνομία......

Αυτό τώρα πάλι τι ήταν?????????
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Και νταβατζάκος λοιπόν ε?
Από ότι είδα στα μηνύματά σου έκανες τη βόλτα σου την πρωτομαγιά με το "δάσκαλο" άρα γνωστός και ο δάσκαλος.
Ποιός είναι ο δάσκαλος οεο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom