Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Και νταβατζάκος λοιπόν ε?
Από ότι είδα στα μηνύματά σου έκανες τη βόλτα σου την πρωτομαγιά με το "δάσκαλο" άρα γνωστός και ο δάσκαλος.
Ποιός είναι ο δάσκαλος οεο?
ελπίζω φυσικά το νταβατζάκος να το λές για πλάκα.....
δεν έχω δώσει κανένα δικαίωμα για να με αποκαλούν έτσι.....
όσο για το "δάσκαλος" θα μπορούσα να πώ ότι πήγα βόλτα με τον olym ή τον zero.....
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
ελπίζω φυσικά το νταβατζάκος να το λές για πλάκα.....
δεν έχω δώσει κανένα δικαίωμα για να με αποκαλούν έτσι.....
όσο για το "δάσκαλος" θα μπορούσα να πώ ότι πήγα βόλτα με τον olym ή τον zero.....

πες ρε κακομοιρη οτι πηγες βολτα με τον jerry5 πρώην leon.ταδε που είχε αλλάξει τον νικ του απο το πολυ κράξιμο και κυνηγι απο τις μασατζουδες που εφαγε, καθότι πηγαινε και πηγαινει στα μασαζ και λεει αυτές τις μαλακιες στις κοπέλες ....
αντε μπράβο

μονος σου εχεις γράψει στο παρελθον οτι ο "δασκαλος" ε'ιναι ο jerry....βλαξ!
 

spark56

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
θυμηθηκα τα σχολικα μου χρονια στο δημοτικο " ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΑΝΕ Ο ΔΙΠΛΑΝΟΣ ΜΟΥ'' αγαπητε n.smirni 76 αφου εισαστε παρεα
μηπως λεω μηπως υπαρχει μια μικρη δοση αληθειας ?  
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Όχι μάγκα μου δεν το λέω για πλάκα. Ούτε είναι απάντηση ότι θα μπορούσε να είναι ο olym ή ο zero. Κυκλοφορούν πολλά εδώ μέσα και πρέπει να είμαστε προσεκτικοί. Εσύ τα έβαλες με την Κατερίνα και εκείνη σε ξεντρόπιασε. Μάλλον έπρεπε να πω δύο νταβατζάκοι
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
πες ρε κακομοιρη οτι πηγες βολτα με τον jerry5 πρώην leon.ταδε που είχε αλλάξει τον νικ του απο το πολυ κράξιμο και κυνηγι απο τις μασατζουδες που εφαγε, καθότι πηγαινε και πηγαινει στα μασαζ και λεει αυτές τις μαλακιες στις κοπέλες ....
αντε μπράβο

μονος σου εχεις γράψει στο παρελθον οτι ο "δασκαλος" ε'ιναι ο jerry....βλαξ!

Αντε γειά σου.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
πες ρε κακομοιρη οτι πηγες βολτα με τον jerry5 πρώην leon.ταδε που είχε αλλάξει τον νικ του απο το πολυ κράξιμο και κυνηγι απο τις μασατζουδες που εφαγε, καθότι πηγαινε και πηγαινει στα μασαζ και λεει αυτές τις μαλακιες στις κοπέλες ....
αντε μπράβο

μονος σου εχεις γράψει στο παρελθον οτι ο "δασκαλος" ε'ιναι ο jerry....βλαξ!
:thumbsup: βρέ όσοι με ξέρουν και με διαβάζουν ξέρουν ποιον λέω δάσκαλο.....τώρα έσυ γιατί μου κάνεις επίθεση και με αποκαλείς κακομοίρη.....και βλάξ....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
θυμηθηκα τα σχολικα μου χρονια στο δημοτικο " ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΑΝΕ Ο ΔΙΠΛΑΝΟΣ ΜΟΥ'' αγαπητε n.smirni 76 αφου εισαστε παρεα
μηπως λεω μηπως υπαρχει μια μικρη δοση αληθειας ?  
φίλε μου νομίζω οτι η ερώτηση σου έιναι λίγο βιαστική....
αν διαβάσεις τι έγραψα ποιο πάνω θα καταλάβεις..κάνε τον κόπο και ξαναδιάβασε.........
όσο για αυτό που λές για τον διπλανό....ναι έχει σημασία όταν σε αποκαλούν νταβατζή...
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Γνωμη μου οποιος θελει να ασχοληθει με το συγκεκριμενο χωρο και εχει τις ακρες δε χρειαζεται να αγορασει καποιο που ειναι ηδη σε λειτουργεια,μπορει καλιστα να νοικιασει καποιο διαμερισμα να το στησει και να το δουλεψει!!!Μαλλον η καπετανισα δεν καταλαβε τα λεγομενα του n.smirni76 και του φερομενου ως δασκαλου!!!
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
:thumbsup: βρέ όσοι με ξέρουν και με διαβάζουν ξέρουν ποιον λέω δάσκαλο.....τώρα έσυ γιατί μου κάνεις επίθεση και με αποκαλείς κακομοίρη.....και βλάξ....

κοίτα γνωριζω απο πρώτο χερι πως δεν εισαι κακός ΄και ξέρω οτι πιθανά δεν έχεις και δόλο σε οτι κανεις
το κακομοιρη και βλάξ δεν τα λεω ειρωνικα. ;)
απο αυτά που γράφεις "δίνεις" και στοχοποιεις συνέχεια τον ευατο σου σε ΑΥΤΕΣ τις επαγγελματιες που διαβαζουν εδω.
δεν το κανεις επιτιδες , το κανεις γιατι είσαι αγαθοβιολης.
Και επειδη εισαι τετοιος, για αυτο μπλεχτηκες εδω σε αυτη τη μαλακια και καθεσαι και απολογεισαι για τον αλλο τον παπαρα που ειναι μεγας πονηριδης (του κωλου) και επιπλεον αποκαλεις και "Δασκαλο"!!!!
μαζι ομως με τον βασιλικό ποτιζεται και η γλάστρα...
οποτε κατσε σκεψουν εαν θελεις και μπορείς, τι έκανες και κανεις εσυ λαθος και γινανε τα πραγματα μανταρα...
αυτα απο εμενα
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Όπως έχω γράψει δεν μου είπανε να το αγοράσουν τώρα. 'Ήθελαν να το αγοράσουν πριν το πάρω αλλά το πήρα εγώ. Τους πρόλαβα δηλαδή.
Έχω μια ερώτηση που έχει να κάνει με ευαίσθητα δεδομένα και δεν την απάντησε ο n.smirni76. Που ήξεραν λεπτομέρειες για κάποιους πελάτες και τα προγράμματα που πέρνουν. Είναι πολύ σημαντικό αυτό. Καταλαβαίνεται γιατί νομίζω.
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Ρε Κατερινάκι μην ψάχνεσαι. Θυμάσαι που έγραψα στο saloom για ένα πουλάκι που κελαϊδάει. Τώρα κελαϊδάει και με τον n.smirni και τον δάσκαλο. Να σου πω από που είναι το πουλάκι λοιπόν για να μην ψάχνεσαι. Έχει καταγωγή από την Ν. Αμερική. Από τη φυλή των Μάγια ??????????
Κατάλαβες τώρα?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
αγαπητοι  κυριοι ανεβαστε λιγο το επιπεδο  της συζητησης και μην πεφτετε τοσο χαμηλα δεν χρειαζεται να κυλιομαστε στη λασπη.
σε ποιον ανηκει το εκαστοτε μαγαζι που παμε καρφι δεν μας καιγετε, μας ενδιαφερει να ειναι πολυ καθαρο  με ατομικα μπανια και ολα τα αξεσουαρ να ειναι καθαρες οι κοπελες να πλενονται πριν και μετα την συνεδρια με πελατη,και οχι να σκουπιζοντε με μωρομαντηλα απλως, γενικα να περναμε καλα. αυτες ειναι οι ενημερωσεις  που πρεπει  να γινονται και οχι ξεκατινιασματα αγαπητοι κυριοι ας  σοβαρευτουμε  λιγο.
το αν εχει καποιος 5 η 10 μυνηματα  η 10000 δεν λεει τιποτα γιατι αυτος με τα 5 μυνηματα μπορει να πει παρα πολλα και χρησιμα σε ολους και αυτος με τα 10000 να μην λεει τιποτα ,ΑΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ.
τόσες σελίδες και αντι για ενημερώσεις κατινιάσματα και διάφορα άλλα,γράφεις μια καλή κριτική για το πως πέρασες και αμέσως ο ένας μιλάει για ηθοποιούς και ο άλλος ότι είμαστε ''του μαγαζιου΄΄ όσοι περάσαμε καλά..
Έχουμε ξαναπεί πως εκτός από τον παράγοντα ΧΡΗΜΑΤΑ που είναι το Α και το Ω για όσες κοπέλες εργάζονται σημαντικό ρόλο παίζει και η χημεία-συμπεριφορά που αναπτύσσεται.΄Οχι μόνο στα μασάζ,παντού..
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ρε Κατερινάκι μην ψάχνεσαι. Θυμάσαι που έγραψα στο saloom για ένα πουλάκι που κελαϊδάει. Τώρα κελαϊδάει και με τον n.smirni και τον δάσκαλο. Να σου πω από που είναι το πουλάκι λοιπόν για να μην ψάχνεσαι. Έχει καταγωγή από την Ν. Αμερική. Από τη φυλή των Μάγια ??????????
Κατάλαβες τώρα?
Μαγκα οταν ριχνεις χτυπηματα κατω απο τη μεση και κρεμας συνεργατες,πρεπει να εισαι ετοιμος και να δεχτεις!!!
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Ρε συ Πάτροκλε διάβασες τι λέει η κοπέλα? Ψάχνανε τους πελάτες με τα προγράμματά τους. Δηλαδή αν εμένα με γαμάει η Κατερίνα βγήκανε και λέγανε "μήπως έχεις πελάτη εκείνο τον............ που τον γαμούσες?"
Το ανέχεσαι αυτό? Και που το μάθανε?
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Και επειδή Πάτροκλε κάπως σαν απειλή μου φάνηκε το μήνυμά σου εγώ δεν το έκρυψα ότι η Κατερίνα είναι φίλη μου. 
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ρε συ Πάτροκλε διάβασες τι λέει η κοπέλα? Ψάχνανε τους πελάτες με τα προγράμματά τους. Δηλαδή αν εμένα με γαμάει η Κατερίνα βγήκανε και λέγανε "μήπως έχεις πελάτη εκείνο τον............ που τον γαμούσες?"
Το ανέχεσαι αυτό? Και που το μάθανε?
ΟΧΙ δε το ανεχομαι.Για αυτο προφανως φταινε οι κοπελες που δε κρατανε το στοματακιτους κλειστο και λενε στον ενα τι κανει ο αλλος!!!Αλλιως πως μπορει να διαρευσει μια τετοια πληροφορια απο τη στιγμη που στο δωματιο ειναι η κοπελα με το πελατη????
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Ρε συ Πάτροκλε διάβασες τι λέει η κοπέλα? Ψάχνανε τους πελάτες με τα προγράμματά τους. Δηλαδή αν εμένα με γαμάει η Κατερίνα βγήκανε και λέγανε "μήπως έχεις πελάτη εκείνο τον............ που τον γαμούσες?"
Το ανέχεσαι αυτό? Και που το μάθανε?

Αυτό είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!
Ας ψαχτούνε όμως μέσα στο προσωπικό τους, στις κοπέλες τους, για το ποιός κελαιδάει και από που μαθαίνονται τόσες λεπτομέρειες. Και δεν είναι μόνο η Μάγια η οποία είναι και εύκολος στόχοςτώρα που έχει φύγει.ΟΛΕΣ το ανοίγουνε το στοματάκι τους.Και το τι λέγεται μέσα στο δωμάτιο,δεν έχει όρια.....
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Και επειδή Πάτροκλε κάπως σαν απειλή μου φάνηκε το μήνυμά σου εγώ δεν το έκρυψα ότι η Κατερίνα είναι φίλη μου. 
Η ΛΕΞΗ ΦΙΛΙΑ ΕΧΕΙ ΒΑΘΙΑ ΕΝΝΟΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΔΙΔΕΙς ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom