Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
 Αααα δεν πάμε καλά. Εδώ έγινε ολόκληρος καυγάς με την Δανάη , έτσι ώστε να διατηρηθεί το υψηλό επίπεδο σε ελευθερία ΧΡΟΝΟΥ και παροχή υπηρεσιών.
Βλέπε
Η φασαρία έγινε ακριβώς για αυτόν τον λόγο. Τα κορίτσια και κυρίως τα δύο που προτιμώ εγώ (Μάγια & Κατερίνα) δεν βιάστηκαν ποτέ μαζί μου στο δωμάτιο. Και πάντα ο χρόνος δεν ήταν ποτέ κάτω από 45 λεπτά.

Δεν έγινε όλος αυτός ο καυγάς με την Δανάη για να την θίξω ή να 'της την πώ' με οιονδήποτε τρόπο. Αλλά για να μην πέσουν τα στάνταρ αυτά. Γιαυτόν τον λόγο και πάντοτε έγραφα τα εύσημα για το εν λόγω λαδάδικο. Αυτά στα καλά χρόνια που υπήρχε και το χρήμα. Και τώρα που είναι περισσότερο από όλα σημαντικό οι κοπέλες αυτού του λαδάδικου πράττουν τα ακριβώς τα αντίθετα από αυτά που έπρεπε ????
 Απαράδεκτο.  Εδώ έλεγα τα καλύτερα λόγια ώς όφειλα και δεχόμουν τις κατηγορίες του προμότορα, ενώ στην πραγματικότητα αναδείκνυα την ποιότητα που απολάμβανα στο συγκεκριμμένο λαδάδικο. Αν είναι αλήθεια αυτά που λέει ο σεβαστός συναγωνιστής (και δεν έχω κανέναν λόγο να αμφισβιτήσω) τότε να αλλάξουμε την εικόνα που έχουμε και τα καλά λόγια που μεταφέρουμε για το εν λόγω. Επιβάλλεται άμεση επίσκεψη και προσωπικά και εαν δεν συνεχιστούν οι ίδιες υπηρεσίες και παροχές έτσι όπως τις απολάμβανα μέχρι τώρα, τότε συμφωνώ και εγώ μαύρο που λέει και ο   ntinos69.

Για να δούμε τι συμβαίνει εκεί, αν και προσωπικά θα πέσω από τα σύνεφα αν είναι αυτά αλήθεια για την Μάγια και το Κατερινάκι. Μακαρι να είναι σύμπτωση, και να 'μην εκαβαλήθει το καλάμι εκ των ομοχωρίων'.
Μαγια φινιτο λα μουζικα!Δεν ενημερωνεσαι βλεπω αρκετα!Γιατι....??????
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πολυήμερη απουσία στην Καστοριά γαρ.

Είσαι πολύ τυχερός..... Η Καστοριά είναι πανέμορφη (πάντα με τα μάτια ενός τουρίστα). Μακάρι να πήγαινα κι'εγώ για λίγες ημέρες, κι'ας ήταν και για δουλειά.......

Έχασα τεύχη στις εξελίξεις βλέπω.

Εδώ που τα λέμε......έχασες! :)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
επίσκεψη χθές ,  σε ρόλο σερίφισας(αλλά περνάει και μέσα) η 25χρονη Αλβανίδα Κατερίνα κοντή λεπτή με μεσαίο στήθος και κώλο μεγαλούτσικο με ξανθό κοντό μαλλί και συμπαθητικό
προσωπάκι που σαν άλλο προσωπείο κρύβει τον πολύ άσχημο χαρακτήρα της , βέβαια της αναγνωρίζω ότι έιναι πανέξυπνη και με φιλοδοξίες....στο ρόστερ Στέλλα ψηλή ξανθιά νταρντάνα ,
Λίζα μελαχρινή κοντή άβζι με μεγάλο κώλο , Αννούλα μελαχρινή κανονικό σώμα , Αννα μελαχρινή ποιο κοντή απο την Αννούλα λεπτή άβυζι ,Ευα μελαχρινή μικρό στήθος αρκετά παχουλή.
παραθέτω και φωτό του επίμαχου δίσκου που έγινε αντικείμενο συζήτησης τις προηγούμενες μέρες  :grin: :grin:
5153.jpg
   
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΙΖΑ ΣΤΕΛΑ ΕΥΑ ΤΖΕΝΗ ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΑΝΝΟΥΛΑ. ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΆΨΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 45 ΛΕΠΤΑ ΣΤΑ 60 ΕΥΡΩ. ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΤΟΛΗ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΑΝ ΠΕΛΑΤΗΣ ΈΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΞΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΛΕΜΕ. ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
παραθέτω και φωτό του επίμαχου δίσκου που έγινε αντικείμενο συζήτησης τις προηγούμενες μέρες  :grin: :grin:

Το θέμα δεν ήτο ο δίσκος, αλλά το περιεχόμενο του δίσκου που ήτο μπουκαλάκι και ουχί ποτήριον! :cheesy:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Το θέμα δεν ήτο ο δίσκος, αλλά το περιεχόμενο του δίσκου που ήτο μπουκαλάκι και ουχί ποτήριον! :cheesy:
ναι το ξέρω , αλλά και ο δίσκος ήταν μέρος της ιστορίας...αυτόν μπόρεσα να αποθανατίσω  :grin: :grin: :grin:
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Μετά από τόσες αναφορές ακόμη να βάλει μυαλό η Κατερίνα; Τι μας λέει για κοπέλες, χρόνους, τιμές και καλημέρες; Ακόμη παίζει θέμα στο δίδυμο δίσκος-μπουκαλάκι;;;ΜΑΥΡΟ!!!ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!!!!ΣΤΗΝ ΠΥΡΑΑΑΑ! Τι ήθελες και μας το θύμισες ρε Ν.Σμύρνη, πάνω που το ξεπερνάγαμε!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Καταλαβαίνετε πιστευω όλοι ότι η συζήτηση είναι για το θεαθήναι.....2 μέλη με ελάχιστα μηνύματα αποφάσισαν να αναγορευθούν σε γνώστες του είδους,να αρχίσουν να διηγούνται φανταστικές ιστορίες και να αλληλοκατηγορούνται.....Εχοντας λοιπόν πλήρη γνώση και του μαγαζιού και των "εσωτερικών" του,θα σας πώ ότι πρώτον το μαγαζί είναι της Κατερίνας....δεύτερον,είναι πολύ καλό μαγαζί και σε χώρους και σε υπηρεσίες.Τρίτον,το αν κάποιος θα περάσει μέτρια,καλά,η πολύ καλά,εξαρτάται σε μεγάλο βαθμό απο τον ίδιο και απο την κοπέλλα που θα διαλέξει...Εδω υπεισέρχονται προσωπικοί παράγοντες,εμφάνισης,συμπεριφοράς,"χημείας",κλπ.
Αυτά τα ολίγα....οι καυγάδες περιττεύουν......
ακριβός φίλε andy το μαγαζί το έχει πάρει η Κατερίνα  ;)
ένας απο τους δυο που γράφει δεν είναι άλλος απο τον άνδρα της Κατερίνας(Αλβανός και αυτός)που λόγο του ότι έχει μεγαλώσει και έχει πάει σχολείο στην Ελλάδα μιλάει και γράφει ελληνικά.....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ακριβός φίλε andy το μαγαζί το έχει πάρει η Κατερίνα  ;)
ένας απο τους δυο που γράφει δεν είναι άλλος απο τον άνδρα της Κατερίνας(Αλβανός και αυτός)που λόγο του ότι έχει μεγαλώσει και έχει πάει σχολείο στην Ελλάδα μιλάει και γράφει ελληνικά.....

Την τελευταία φορά πάντως, λογόφερναν (για να μην πω τσακωνόντουσαν) στ'Αλβανικά. :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232

spark56

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
αγαπητοι  κυριοι ανεβαστε λιγο το επιπεδο  της συζητησης και μην πεφτετε τοσο χαμηλα δεν χρειαζεται να κυλιομαστε στη λασπη.
σε ποιον ανηκει το εκαστοτε μαγαζι που παμε καρφι δεν μας καιγετε, μας ενδιαφερει να ειναι πολυ καθαρο  με ατομικα μπανια και ολα τα αξεσουαρ να ειναι καθαρες οι κοπελες να πλενονται πριν και μετα την συνεδρια με πελατη,και οχι να σκουπιζοντε με μωρομαντηλα απλως, γενικα να περναμε καλα. αυτες ειναι οι ενημερωσεις  που πρεπει  να γινονται και οχι ξεκατινιασματα αγαπητοι κυριοι ας  σοβαρευτουμε  λιγο.
το αν εχει καποιος 5 η 10 μυνηματα  η 10000 δεν λεει τιποτα γιατι αυτος με τα 5 μυνηματα μπορει να πει παρα πολλα και χρησιμα σε ολους και αυτος με τα 10000 να μην λεει τιποτα ,ΑΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Ζητάω συγνώμη από όλους σας γιατί αυτά που θα γράψω (με τη βοήθεια ενός Έλληνα γιατί όταν έγραφα εγώ μου λέγατε ότι βγάζω τα μάτια)δεν έχουν σχέση με το λόγο που υπάρχει αυτό το σάιτ αλλά νομίζω ότι έχουν ενδιαφέρον.ο n.smirni76 γράφει μία κριτική για το μαγαζί η οποία είναι σεβαστή. Δεν τα είπε όμως όλα. Δεν είπε ότι ήρθε το μεσημέρι της πρωτομαγιάς με κάποιον άλλο κύριο (φαίνονται τα παπούτσια τους στη φώτο) και αφού είδαν τις κοπέλες και δροσίστηκαν με το νεράκι (μου είχαν τελειώσει τα μπουκάλια γιαυτό δεν ήταν στη φώτο) κάθησαν περίπου μισή ώρα και αρχίσανε μια συζήτηση γενική αλλά σιγά σιγά ήρθανε στο ψητό και μου είπαν ότι ήθελαν να πάρουν αυτοί το μαγαζί για να το δουλέψουν με μια κοπέλα με την οποία δουλεύαμε μαζί στο προηγούμενο μαγαζί αλλά το πήρα εγώ, για μια άλλη κοπέλα επίσης από το προηγούμενο μαγαζί που δεν είναι καλή είναι χοντρή) και για διάφορους πελάτες ονομαστικά, επίσης από το προηγούμενο μαγαζί με χαρακτηριστικές λεπτομέρειες για προγράμματα που πέρνουν (που τα ήξεραν?)αν έχουν γίνει πελάτες μου τώρα. Το τέλος της συζήτησης μας βρήκε με λίγη ένταση (γιαυτό και οι χαρακτηρισμοί "προσωπείο" "γλυκειά" από τον κύριο n.smirni76. Αυτή είναι όλη η αλήθεια.
Νομίζω τέλος ότι όταν γίνεται λόγος για τα προσωπικά μου, αυτό σημαίναι εμπάθεια και μόνο εμπάθεια. Και πάλι συγνώμη αλλά όπως καταλαβαίνεται αγανάκτησα.  
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Τι εγινε πλακωσαν οι νταβατζηδες και σφαζονται για τη πιτα!!!ΡΕ τι ειμαστε να μη δουμε ανθρωπο να προκοβει σε αυτο το τοπο!!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ζητάω συγνώμη από όλους σας γιατί αυτά που θα γράψω (με τη βοήθεια ενός Έλληνα γιατί όταν έγραφα εγώ μου λέγατε ότι βγάζω τα μάτια)δεν έχουν σχέση με το λόγο που υπάρχει αυτό το σάιτ αλλά νομίζω ότι έχουν ενδιαφέρον.ο n.smirni76 γράφει μία κριτική για το μαγαζί η οποία είναι σεβαστή. Δεν τα είπε όμως όλα. Δεν είπε ότι ήρθε το μεσημέρι της πρωτομαγιάς με κάποιον άλλο κύριο (φαίνονται τα παπούτσια τους στη φώτο) και αφού είδαν τις κοπέλες και δροσίστηκαν με το νεράκι (μου είχαν τελειώσει τα μπουκάλια γιαυτό δεν ήταν στη φώτο) κάθησαν περίπου μισή ώρα και αρχίσανε μια συζήτηση γενική αλλά σιγά σιγά ήρθανε στο ψητό και μου είπαν ότι ήθελαν να πάρουν αυτοί το μαγαζί για να το δουλέψουν με μια κοπέλα με την οποία δουλεύαμε μαζί στο προηγούμενο μαγαζί αλλά το πήρα εγώ, για μια άλλη κοπέλα επίσης από το προηγούμενο μαγαζί που δεν είναι καλή είναι χοντρή) και για διάφορους πελάτες ονομαστικά, επίσης από το προηγούμενο μαγαζί με χαρακτηριστικές λεπτομέρειες για προγράμματα που πέρνουν (που τα ήξεραν?)αν έχουν γίνει πελάτες μου τώρα. Το τέλος της συζήτησης μας βρήκε με λίγη ένταση (γιαυτό και οι χαρακτηρισμοί "προσωπείο" "γλυκειά" από τον κύριο n.smirni76. Αυτή είναι όλη η αλήθεια.
Νομίζω τέλος ότι όταν γίνεται λόγος για τα προσωπικά μου, αυτό σημαίναι εμπάθεια και μόνο εμπάθεια. Και πάλι συγνώμη αλλά όπως καταλαβαίνεται αγανάκτησα.

 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Ο συνάδελφος ΙΑΝΝΑΙ με μία λέξη, τα είπε ΟΛΑ
και όσο από την μια λιγοστεύει το διαθέσιμο χρήμα
ενώ αντίθετα από την άλλη αυξάνονται οι πουτάνες και τα μπουρδέλα,
τέτοια θα βλέπουμε και θα διαβάζουμε όλο και περισσότερα,
από κεί κι ύστερα, ο καθένας ας κρίνει κι ας πράξει κατά το δοκούν :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom