Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
"Πηγαινω και κανω μασαζ χρονια τωρα και επειδη ερχομαι Ελλαδα καθε Πασχα-Χριστουγεννα-καλοκαιρι..."
"Μου λενε τι θα πιεις? Λεω νερακι... τακ τακ τακ κοπελα με δισκο, μπουκαλακι νερο στο τραπεζι, κυριος."
"Παμε στο δωματιο οπου με ακολουθει κοπελα με τον δισκο και το μπουκαλακι με το νερο πανω  (εχει σημασια)"
"Τους προτεινω ευγενικα να παμε σε αλλο δωματιο αν ειναι διαθεσιμο. Στο φευγα, η κοπελα προπορευεται εμου, και γυρναω να παρω το μπουκαλακι με το νερο. Με σταματαει η σερηφισσα και φωναζει την κοπελα να παρει το μπουκαλακι με το νερο, να το βαλει πανω στο δισκο και να μου το μεταφερει στο αλλο δωματιο. Λεω δεν υπαρχει λογος θα το παρω οπως ειναι με το χερι μου. ΟΧΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΣΚΟ μου απανταει. Το ξερω οτι σας εχω ζαλησει τα @@ με αυτο το μπουκαλακι αλλα εχει σημασια και θα δειτε."

Η χημεία και το σεξ με τις κορασίδες είναι δευτερο-τρίτα θέματα. ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΝΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΗΘΕΛΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!

Η Κατερίνα καλείται να διαχειριστεί την δυσαρέσκεια των πελατών!!! Ο τρόπος;

Κέρνα:
Καλα η φωτο με το δορυφορικο που κολλαει.το νερο το καταλαβαινω.εγινε μεγαλη αναφορα,και που να σφιξουν οιζεστες!
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Με "έπιασε" φαίνεται η προθερινή περίοδος, ούτε που το πρόσεξα
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σημερινή συνάντηση με Τζένη,η κοπέλα όχι μόνο γουστάρει αυτό που κάνει αλλά είναι και τόσο έκφυλη και με ανωμαλία στο φουλ..3 φορές έχυσε στη μία ώρα,2 εκτονώσεις από εμένα..Είναι καύλα.Δεν περιγράφω άλλο..
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Σημερινή συνάντηση με Τζένη,η κοπέλα όχι μόνο γουστάρει αυτό που κάνει αλλά είναι και τόσο έκφυλη και με ανωμαλία στο φουλ..3 φορές έχυσε στη μία ώρα,2 εκτονώσεις από εμένα..Είναι καύλα.Δεν περιγράφω άλλο..

δεν ειναι ολοι οι ηθοποιοι το ιδιο καλοι......ελαχιστοι παιρνουν οσκαρ αλλωστε  ;)
 

iwnios

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Η Κατερινα κανει μονο πορτα και σταματησε να προσφερει πλεον υπηρεσιες??
 

spark56

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
quote:
Ορμω λοιπον στο εν λογω ιδρυμα. Να σημειωσω για δευτερη φορα (θα σας τα πω μετα τα της πρωτης). Μου λενε τι θα πιεις? Λεω νερακι... τακ τακ τακ κοπελα με δισκο, μπουκαλακι νερο στο τραπεζι, κυριος. Λεω ποια να παρω?? Δεν ψηνομαι για πειραματισμους...λενε τα παιδια στο site Αννουλα??? Στανταρακι??? Μασαζ οχι καλο αλλα απο κρεββατι σκιζει?? Αντε λεω δε γαμιεται θα παρω Αννουλα!!
Παμε στο δωματιο οπου με ακολουθει κοπελα με τον δισκο και το μπουκαλακι με το νερο πανω  (εχει σημασια) οπου διαπιστωνουμε πως καποιο προβλημα υπαρχει με το κλιματιστικο και το τηλεκοντρολ του δεν λειτουργει. Αφου λοιπον η σεριφισσα με την Αννουλα προσπαθουν να το φτιαξουν και δεν γινεται, τους προτεινω ευγενικα να παμε σε αλλο δωματιο αν ειναι διαθεσιμο. Στο φευγα, η κοπελα προπορευεται εμου, και γυρναω να παρω το μπουκαλακι με το νερο. Με σταματαει η σερηφισσα και φωναζει την κοπελα να παρει το μπουκαλακι με το νερο, να το βαλει πανω στο δισκο και να μου το μεταφερει στο αλλο δωματιο. Λεω δεν υπαρχει λογος θα το παρω οπως ειναι με το χερι μου. ΟΧΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΣΚΟ μου απανταει. Το ξερω οτι σας εχω ζαλησει τα @@ με αυτο το μπουκαλακι αλλα εχει σημασια και θα δειτε.
unquote
αγαπητε "saloom"
καλημερα
με ευκαιρια τον παραπανω σχολιασμο σου θα μου επιτρεψεις να σου πω 2 πραγματακια
εδω στο "elada" την οποια εσυ επισκεπτεσαι 3 φορες τον χρονο αλλα και παγκοσμιως οταν εισαι σε καλο εστιατοριο night club  και χρειασθει να αλλαξεις
τραπεζι για καποιο λογο τοτε οι στοιχειωδεις κανονες επαγγελματισμου αλλα και ευγενειας απαιτουν λεω ΑΠΑΙΤΟΥΝ το ποτηρι /ποτο η τελος παντων εχεις
στο τραπεζι να το μεταφερει το προσωπικο του μαγαζιου και οχι ο πελατης. το ιδιο γινεται και σε αναλογα ακριβα ιδρυματα σαν της ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ σε ολα
τα μερη του κοσμου , εαν για καποιο λογο (μου εχει τυχη σε ευρωπαικη πολη παρα πολυ γνωστη για την νυχτερινη ζωη της) θελεις να αλλαξεις δωματιο ,
τοτε τα ρουχα(μεσα σε ειδικη θηκη) και το ποτο το μεταφερει η κοπελα. το ιδιο εκανε και η ΚΑΤΕΡΙΝΑ τι το μεμπτο βλεπετε κυριε "saloom" τι θελατε να σας πει "δικε μου" η ρε " μαλ......" (γνωστοτατη προσφωνηση του κλασικου νεοελληνα παγκοσμιως)  παρε τα κουβαδακια σου  και ελα στο αλλο δωματιο?
ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΟΦΕΛΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ  ΗΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΘΗΚΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ  αλλα εσυ πιθανοτατα λογο απειριας σου οπως λες η για αλλους λογους την κολας στον τοιχο.ενας ο λογος που δεν εγραφα κριτικες ηταν αυτος οι αδικες επιθεσεις σε ιδρυματα και κοπελες επειδη δεν καλυπσαν τα φετιχ μας η οτιδηποτε αλλο .λοιπον αγαπητε η κατερινα σου φερθηκε αψογα
για μενα και για παρα πολλους αλλουσ η κατερινα ειναι φοβερη επαγγελματιας παρολο το μικρο της ηληκιας της μολις 25 απ οτι μου εχει πει.

 

spark56

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
αγαπητε "saloom" αναρωτηθηκες ποτε εαν ο τροπος που ζητας κατι ειναι σωστος ενοω ο τροπος ο δικος σου γιατι αυτο εχει σημασια
εστω οπως λες στο συγκεκριμενο μαγαζι πηγες δευτερη φορα .γιατι απο αυτα που λες οποιαδηποτε κοπελα θα φοβοταν και θα προσπαθουσε ισως
καπως αγαρμπα να παρει καποιες πληροφοριες η να σιγουρτευτει οτι δεν ειναι αυτο που φοβαται δηλαδη δεν εισαι αστυνομικος
μου εχει τυχει και εμενα (σημειωτεον εχω πειρα σε τετοια ιδρυματα ελληνικα και παγκοσμιως πανω απο 17 χρονια καθ οτι 45ρης γαρ)
σε αναλογο ιδρυμα πολυ γνωστο του κεντρου πριν περιπου 2 χρονια η κοπελιτσα 21 χρ να τρεμει και να προσπαθει αγαρμπα να παρει πληροφοριες
αλλα με το τροπο  μου τη ηραμησα και μετα το απολαυσαμε και οι δυο το μασαζακι και ολα τα υπολοιπα. εμενα τουλαχιστον στα το σα χρονια  αμεσως μετα το πρωτο 5λεπτο  η κοπελα ειναι γυμνη. ε καλα δεν θα παθαινες κατι αν περιμενες 5 λεπτα και εσυ εκτος και αν εχεις ιδιαιτερα φετιχ τοτε κανονισετα με την υπευθηνη του εκαστοτε μαγαζιου που επισκεπτεσαι.
ποσοι απο εμας  δεν εχουν προσπαθησει να παρουν πληροφοριες απο την κοπελα με μια μικρη ανακρηση  (που δουλευε πριν και λοιπα) τι το κακο βλεπεις
χαλαρωσε και εσυ κανε λιγο πλακα και απολαυσετο. μηπως πραγματι οπως ομολογεις προσπαθεις ακομψα να σπασεις τον μυθο της αννουλας?  ο καθε λογικος ανθρωπος αυτο συμπεραινει απο τα γραφωμενα σου .μεχρι στιγμης δεν εχει βρεθει κανεις να πει οτι δεν περασε καλα με τις 2 αυτες κοπελες και γενικα τα κοριτσια της κατερινας.
λοιπον ασε αγαπητε  εχω να σου προτεινω  λογω πειρας μου σε ολα τα μερη του κοσμου και οχι μονο σε μια χωρα του εξωτερικου που λες οτι μενεις εσυ
σου προτεινω να συχναζεις σε καλα σε πολυ καλα μαγαζια αλλα και σε καταγωγια για να δεις τις τεραστιες διαφορες  επαγγελματισμου.
και θα σου πω και το αλλο οπως εμεις εχουμε απαιτηση απο τα κοριτσια να ειναι ευγενικα και να τα δινουν ολα ετσι και αυτες θελουν λιγο ευγενεια
και μια καθως πρεπει αντιμετωπιση . δεν ειναι κρεατα. εκτος και αν εσυ εχεις ανατολιτικες συνηθειες.
το συγκεκριμενο μαγαζι της κατερινας κατ εμε αλλα παρα πολων αλλων ειναι απο ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ .απ οτι εχω καταλαβει θεωρει και τα κοριτσια της αλλα και τους πελατες ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ και  ειναι σωστη επαγγελματιας σπανιο για την ελλαδα του σημερα του "ζαμαν φου" και 'ωχ αδερφε" σεβετε τον πελατη και τα λεφτα που δινει για αυτο αποτι μου εχει πει κρατα την τιμη σε ικανοποιητικο επιπεδο προσιτι σε ολους.
μηπως το εκανες αγαπητε  για καποια εκπτωση  στην τιμη? ε οχι αγαπητε δεν παμε σε σουπερ μαρκετ η σε καταστημα να παρουμε μπλοθζακι και να πουμε στο μαγαζι κανε μου μια καλυτερη τιμη. εδω μιλαμε για ανθρωπινη οντοτητα δεν ξερω αν με καταλαβαινεις.βεβαια ακουω υπαρχει τετοιο μαγαζι που κανει προσφορες τις κοπελλες > ε για μενα εινα ξεφτιλα αυτο.
τελος για να τελειωνω αγαπητε μου η κριτικη σου ειναι αχρηστη γιατι δεν μας λεει τιποτα παρα μονο συμαιρασμα βγανει για σενα ατομικα . εγω και παρα πολυ αλλοι θα συνεχισουμε να πηγαινουμε και να παιρναμε καλα .το μυθο της ανουλας δεν θα καταφερεις να τον σπασεις.νασαι καλα .
ολα αυτα στα ειπα χωρις καμια κακια και οθτε κανενα συμφερον απο το εν λογω ιδρυμα. οπως λες εισαι μικρος ακομη εχεις να μαθεις και να ζησεις παρα πολα
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΙΖΑ ΣΤΕΛΑ ΤΖΕΝΗ ΑΝΝΑ ΑΝΝΟΥΛΑ  ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ. ΦΙΛΆΚΙΑ
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Η ΕΥΑ
 

spark56

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Ωραια, μαζι σου, δηλαδη τι θα μπορουσαμε να κανουμε?? Να μου αλλαξεις κοπελα στα μισα επειδη δεν μαρεσε?? Αν εχει τετοια πολιτικη το μαγαζι εγω σου υποσχομαι να γινω τακτικος πελατης και να λεω τα καλυτερα λογια οπου βρεθω. Θα φερεις επανασταση στο χωρο του μασαζ στην Ελλαδα και οι κοπελες θα μαθουν να ειναι πολυ πολυ καλυτερες. Προσεξε τι θα πεις εδω στο δημοσιο χωρο ομως γιατι μετα αντε να το παρεις πισω!!! Σκεφτηκα να την σταματησω και να μην πληρωσω ετσι οπως θα εκανα σε μια ψαροταβερνα στην ακροθαλασσια αν μου φερνανε μπαγιατικο ψαρι. Αλλα δυστυχως σε χωρους τετοιους ορισμενες φορες μπορει να εχεις και προβλημα αν πας να διεκδικισεις το δικιο σου με τετοιον τροπο, για ευνοητους λογους. Γιαυτο μπηκα εδω γιατι πιστευω πως forums σαν και αυτο μου δινουν καποιας μορφης ελεγχου και εμεσσης τιμωριας. Γιατι η αληθεια ειναι πως τα λεφτα βγαινουν δυσκολα αλλα εσας εκει δεν σας απασχολει ποσο δυσκολα τα εβγαλα εγω, αλλα ποσο ευκολα θα μου τα παρετε εσεις. Και σαν χωρος δεν εχετε την φημη του προτυπου ηθικης


αγαπητε εδω δειχνεις οτι εισαι τελειως απειρος για να μην πω ασχετος στο θεμα του μασαζ και των ιδρυματων αυτων γενικα.
η αλλαγη κοπελας που για καποιον λογο  θελει ο πελατης γινεται τακτικα σχεδον σε ολα τα ιδρυματα εδω στην ελλαδα και στο εξωτερικο.
το μονο που επρεπε να κανεις παντα κατα την γνωμη μου ηταν να το συζητησεις με την υπευθυνη την κατερινα στην συγκεκριμενη περιπτωση και νασαι σιγουρος οτι το θεμα θα ειχε ληξει με οφελος δικο σου. αλλα προτιμησες να βγαλεις την χολη σου εδω στο forum.
ΑΡΑ Η ΚΟΙΝΗ ΛΟΓΙΚΗ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Ο ΣΚΟΠΟς ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΑΛΛΟΣ . ΜΗΠΩςΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΛΟΥ / ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΕ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΟΛΟΙ ΑΛΛΟΙ?
 

saloom

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητε "spark56"

Απ'οτι φαινεται τα πολλα μου λογια σε κουρασαν και εχασες το νοημα. Θα προσπαθησω λοιπον με πολυ λιγοτερα λογια να σε ξεμπερδεψω.

Δεν ειχα ΚΑΝΕΝΑ προβλημα που μου μετεφεραν το μπουκαλακι με το νερο με τον δισκο. Το προβλημα μου ηταν πως αυτη η βιτρινα που σου δινει την αισθηση οτι πηγες σε καποιο μαγαζι ανωτερης κλασης, ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΒΙΤΡΙΝΑ και για τον κυριο λογο για τον οποιο πας, υστερουν. Εξυπνο marketing. Αισθηση πολυτελειας. Προετοιμασια πως πηγες καπου πολυ ποιοτικα και θα περασεις γαματα. Placebo effect. Αυτο ειπα. Απλο νομιζω. Αν εσενα σε τετοια μαγαζια σου μενει η περιποιηση του σερβιρισματος ποτου και κρινεις με βαση αυτο, εχεις το δικαιωμα να ζεις με τα στανταρ σου, και εγω με τα δικα μου.

[quote author=spark56]
αλλα εσυ πιθανοτατα λογο απειριας σου οπως λες η για αλλους λογους την κολας στον τοιχο.ενας ο λογος που δεν εγραφα κριτικες ηταν αυτος οι αδικες επιθεσεις σε ιδρυματα και κοπελες επειδη δεν καλυπσαν τα φετιχ μας η οτιδηποτε αλλο .λοιπον αγαπητε η κατερινα σου φερθηκε αψογα
για μενα και για παρα πολλους αλλουσ η κατερινα ειναι φοβερη επαγγελματιας παρολο το μικρο της ηληκιας της μολις 25 απ οτι μου εχει πει. [/quote]

Δεν εχω ΚΑΝΕΝΑ προβλημα με την Κατερινα. Το κοριτσι την δουλεια της κανει δηλαδη οτι της λενε κανει, ευγενεστατη ειναι και γλυκητατη.  Δεν ξερω πως εβγαλες αυτο το συμπερασμα. Ξαναδιαβασε παραπανω να δεις το προβλημα μου. Δεν κολαω στον τοιχο την Κατερινα, κολλαω το καταστημα και αυτους που το προμοταρουν με τον τροπο που το προμοταρουν.


[quote author=spark56]
αγαπητε "saloom" αναρωτηθηκες ποτε εαν ο τροπος που ζητας κατι ειναι σωστος ενοω ο τροπος ο δικος σου γιατι αυτο εχει σημασια
εστω οπως λες στο συγκεκριμενο μαγαζι πηγες δευτερη φορα .γιατι απο αυτα που λες οποιαδηποτε κοπελα θα φοβοταν


και θα σου πω και το αλλο οπως εμεις εχουμε απαιτηση απο τα κοριτσια να ειναι ευγενικα και να τα δινουν ολα ετσι και αυτες θελουν λιγο ευγενεια και μια καθως πρεπει αντιμετωπιση .
[/quote]

Αναρωτηθηκα αγαπητε spark και κατεληξα πως ειμαι και ημουν ευγενεστατος, πολλες φορες ντροπαλος και ποτε μου δεν εχω προσβαλει κοπελα. Επισης παντα αναγνωριζα τον πονο των κοριτσιων που κανουν αυτο που κανουν με τον οποιονδηποτε. Και να σου πω πως κατι φορες τα εχω με τον εαυτο μου και με την "αρρωστια" που εχω αποκτησει με το αθλημα (παρα την ικανοτητα μου να εχω κοπελα οποτε επιθυμω) λογω την καταγραφης της "πρωτης μου φορας" οπου ηταν με γυναικα του χωρου. Μαθηματα ευγενειας και συμπεριφορας μου περισευουν.

[quote author=spark56]
ποσοι απο εμας  δεν εχουν προσπαθησει να παρουν πληροφοριες απο την κοπελα με μια μικρη ανακρηση  (που δουλευε πριν και λοιπα)
[/quote]

Δεν ξερω ποσοι. Φανταζομαι υπερβολικα λιγοτεροι απο αυτους που ΔΕΝ εχουν προσπαθησει. Και αλλο να πιασεις κουβεντουλα για να σπασει ο παγος και αλλο να γινεσαι πιεστικος-ανακριτικος καραφερνοντας το αντιθετο αποτελεσμα.

[quote author=spark56]
δεν ειναι κρεατα. εκτος και αν εσυ εχεις ανατολιτικες συνηθειες.
το συγκεκριμενο μαγαζι της κατερινας κατ εμε αλλα παρα πολων αλλων ειναι απο ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ .απ οτι εχω καταλαβει θεωρει και τα κοριτσια της αλλα και τους πελατες ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ και  ειναι σωστη επαγγελματιας σπανιο για την ελλαδα του σημερα του "ζαμαν φου" και 'ωχ αδερφε" σεβετε τον πελατη και τα λεφτα που δινει για αυτο αποτι μου εχει πει κρατα την τιμη σε ικανοποιητικο επιπεδο προσιτι σε ολους.
[/quote]

Φιλε spark, η ταπεινη μου αποψη ειναι πως εχεις μπερδεψει την βουρτσα με την π...α!! Το συγκεκριμενο μαγαζι "της Κατερινας" δεν ειναι της Κατερινας. "τα κοριτσια της" δεν ειναι τα κοριτσια της και οι "πελατες της" δεν ειναι οι "πελατες της". Φιλε spark εδω στο Ellada, δεν ξερω καμια Κατερινα αλλοδαπη, να μαζευει μερικες φιλες της, να νοικιαζει ενα διαμερισμα στο κεντρο της Αθηνας και να προσφερουν αγοραιο ερωτα υπο το φως τετοιας δημοσιοτητας. Να σου πω λοιπον πως εδω sto Ellada υπαρχουν κυκλωματα εμποριας λευκης σαρκος, οπου φερνουν γυναικες, εκβιαζουν γυναικες, εκμεταλευονται γυναικες, ανοιγουν μαγαζια, πληρωνουν μπατσους, προστατευουν μαγαζια (απο τους ιδιους). Το μαγαζι της Κατερινας λοιπον, ανηκει σε καποιους αλλους οπου δεν τους καιγεται καρφι για τα κοριτσια και το μονο που τους ενδιαφερει ειναι τα χρηματα. Οι τιμες ειναι φθηνοτερες γιατι τα ιδυματα με 60 ευρα αρχισαν να εχουν πολυ επιτυχια και η αγορα τους αναγκασε να ριξουν τις τιμες. My 2 cents.

[quote author=spark56]
μηπως το εκανες αγαπητε  για καποια εκπτωση  στην τιμη? ε οχι αγαπητε δεν παμε σε σουπερ μαρκετ η σε καταστημα να παρουμε μπλοθζακι και να πουμε στο μαγαζι κανε μου μια καλυτερη τιμη. εδω μιλαμε για ανθρωπινη οντοτητα δεν ξερω αν με καταλαβαινεις.βεβαια ακουω υπαρχει τετοιο μαγαζι που κανει προσφορες τις κοπελλες > ε για μενα εινα ξεφτιλα αυτο.[/quote]

Εκανα τι ακριβως για εκπτωση στην τιμη?? Εδω σου λεω σηκωθηκα και εφυγα χωρις να την γαμησω και την πληρωσα κιολας.

[quote author=spark56]
τελος για να τελειωνω αγαπητε μου η κριτικη σου ειναι αχρηστη γιατι δεν μας λεει τιποτα παρα μονο συμαιρασμα βγανει για σενα ατομικα . εγω και παρα πολυ αλλοι θα συνεχισουμε να πηγαινουμε και να παιρναμε καλα .το μυθο της ανουλας δεν θα καταφερεις να τον σπασεις.νασαι καλα .
[/quote]

Η κριτικη μου ΣΟΥ ειναι αχρηστη και δεν ΣΟΥ λεει τιποτα. ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ να πηγαινετε. Εγω προσωπικα δεν ξαναπαω και την κριτικη μου την εκανα για οποιον γουσταρει να την ακουσει. Τον μυθο της Αννουλας τον εσπασα. Να ειστε καλα εσεις οι εμπειροι που εχετε γυρισει τον κοσμο και πεσατε πανω στην Αννουλα και ξετρελαθηκατε. Χαρισμα σας φιλε με τις υγιες σας.

[quote author=spark56]
ολα αυτα στα ειπα χωρις καμια κακια και οθτε κανενα συμφερον απο το εν λογω ιδρυμα. οπως λες εισαι μικρος ακομη εχεις να μαθεις και να ζησεις παρα πολα
[/quote]

Φιλε spark56, δεν ειπα ποτε πως ειμαι μικρος. Ειπα πως πριν πολλα χρονια ημουν μικρος χωρις να αναφερω ποσο μικρος και χωρις να αναφερω ποσα πολλα χρονια. Δεν γνωριζω λοιπον πως μπορεις να ξερεις την ηλικια μου, μπορω ομως να φανταστω πως ειστε φιλαρακια με την Κατερινα οπου και με θυμηθηκε λογω του χαλασμενου κλιματιστικου και με περιεγραψε. Γιατι αν δεν ειναι ετσι και αρχιζουμε tα μαντικα, εσυ θα μπορουσες να ησουν καλλιστα ο spam56!!

[quote author=spark56]
ΑΡΑ Η ΚΟΙΝΗ ΛΟΓΙΚΗ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Ο ΣΚΟΠΟς ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΑΛΛΟΣ . ΜΗΠΩςΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΛΟΥ / ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΕ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΟΛΟΙ ΑΛΛΟΙ?
[/quote]

Ναι εχω κακους σκοπους. Ξυπνησα το πρωι και δεν ειχα τι να κανω παρα να παω να χαλασω τα λεφτα μου και να δυσφημισω το μαγαζι της Κατερινας. Και απ'οτι φαινεται φιλε πρεπει να μιλας με τους "πολλους" αλλους και να εχει προκαλεσει ντορο το μηνυμα μου και επειδη βαριουντε να στειλουν ολοι απο ενα μηνυμα βαλανε ως αντιπροσωπο εσενα.

Συγνωμη ε, αν ηξερα οτι θα στεναχωρησω τοσο πολυ κοσμο δεν θα το εκανα..
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.890
Κριτικές
16
Like
14.712
Πόντοι
6.515
μας τα πριξατε με το νερο και το δισκο :headbang:
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
αγαπητε "saloom" αναρωτηθηκες ποτε εαν ο τροπος που ζητας κατι ειναι σωστος ενοω ο τροπος ο δικος σου γιατι αυτο εχει σημασια
θα σου πρότεινα  να εφαρμόσεις στην κοπέλα- σχέση σου κ να αφήσεις το σαβουρ βιβ με κάποιες που σε βλέπουν ως 60 ευρω αυτές καλό είναι να τις συμπεριφέρεσαι γι αυτό που είναι.
Τα κόλπα τις ευγένειας σε τέτοια μαγαζιά οδηγούν στην αποφυγή διαφόρων δυσάρεστων για τις κοπέλες επιθυμιών - βίτσιων.
Υ.Γ. είναι γενικό σχόλιο δεν απευθύνεται μόνο στο συγκεκριμένο μαγαζί
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
ι κιρια κατινα ινε ι καλιτερι!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom