Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Ώρες-ώρες δεν μας καταλαβαίνω...
Τη λέμε στην Κατερίνα γιατί δεν γράφει καλά ελληνικά...,
την άλλη λέμε επίσης και στην Μάγια επειδή βρήκε κάποιον που ήξερε καλά ελληνικά και έγραψε κάτι...
...????
 

muffin11

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
Ώρες-ώρες δεν μας καταλαβαίνω...
Τη λέμε στην Κατερίνα γιατί δεν γράφει καλά ελληνικά...,
την άλλη λέμε επίσης και στην Μάγια επειδή βρήκε κάποιον που ήξερε καλά ελληνικά και έγραψε κάτι...
...????
ειναι αυτο που λενε φιλε σε δουλεια να βρισκομαστε...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
σωστά τα λές....
βλέπω ότι μάλλον έχεις πάει Βαρκελώνη και έχεις επισκεφτεί την "αγία οικογένεια"
 

muffin11

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
σωστά τα λές....
βλέπω ότι μάλλον έχεις πάει Βαρκελώνη και έχεις επισκεφτεί την "αγία οικογένεια"
σωστος εισαι....πηγα τον αυγουστο και εμενα πολυ κοντα στην αγια οικογενεια!Εχεις παει?
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Παιρασα κε αιγο πωλοι ορεα μπραβω κυιρηα κατρυνα!!!
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλιμερα παιδια σιμερα ειναι η κατερινα λιζα σοφια    αννα στελα    ανουλα τζενι  να ειστε καλα και να περνατε καλα :-* :-* :-* :-* :-*
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΙΖΑ ΑΝΝΑ ΑΝΝΟΥΛΑ ΤΖΕΝΗ ΣΟΦΙΑ  ΣΤΕΛΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ  :-* :-* :-* :-*
 

Rovral

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
286
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Καλημέρα σας κορίτσια.
Σε λίγο σας έρχομαι..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΝΑ ΑΝΝΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΙΖΑ ΣΤΕΛΑ ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΣΟΦΙΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ
 

spark56

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους, μετα απο παρα πολλες επισκεψεις  τα 4 τελευταια χρονια σε ολα σχεδον τα μαγαζια που παρεχουν υπηρεσιες μασαζ.........  θεωρησα υποχρεωση μου να πω δυο  λογια για το συγκεκριμενο,η κατερινα ειναι θαυμασια κοπελα εξαιρετος χαρακτηρας , παντα με το χαμογελο και αυτη την γλυκα που  βγαινει απο μεσα της, δεν ειναι ψευτικη πιστευω αν και δεν την ξερω καλα οτι ειναι πολυ αξιολογο ατομο ντομπρο και αληθινο, κατι που συνανταμαι σπανια σημερα. τα κοριτσια επισης πολυ καλα με οσες εχω παει εχω περασει θαυμασια υπεροχα μπορω να πω(εδω βεβαια ειναι και θεμα γουστου προσωπικο του καθενος και θεμα χημειας αν και πιστευω πως ο καθενας μας στ κοριτσια της κατερινας  θα βρει σιγουρα την χημεια του και το γουστο του)
οχωρος  ειναι παρα πολυκαθαρος (πολυ σημαντικο αυτο) με ωραια διακοσμηση σε ξεκουραζει  ειχα βαρεθει να βλεπω πλαστικες παντοφλες της κακιας ωρας.
επισης ειχα βαρεθει να μπαινω σε τετοια μαγαζια και να σε υποδεχεται η μποχα απο τσιγαρο . εδω με την κατερινα δεν υπαρχει τετοιο θεμα. αυτα ειχα να πω. ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ . ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΤΗΑ ΣΑΣ ΔΩ ΣΥΝΤΟΜΑ
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
καλημερα σε ολους, μετα απο παρα πολλες επισκεψεις  τα 4 τελευταια χρονια σε ολα σχεδον τα μαγαζια που παρεχουν υπηρεσιες μασαζ.........  θεωρησα υποχρεωση μου να πω δυο  λογια για το συγκεκριμενο,η κατερινα ειναι θαυμασια κοπελα εξαιρετος χαρακτηρας , παντα με το χαμογελο και αυτη την γλυκα που  βγαινει απο μεσα της, δεν ειναι ψευτικη πιστευω αν και δεν την ξερω καλα οτι ειναι πολυ αξιολογο ατομο ντομπρο και αληθινο, κατι που συνανταμαι σπανια σημερα. τα κοριτσια επισης πολυ καλα με οσες εχω παει εχω περασει θαυμασια υπεροχα μπορω να πω(εδω βεβαια ειναι και θεμα γουστου προσωπικο του καθενος και θεμα χημειας αν και πιστευω πως ο καθενας μας στ κοριτσια της κατερινας  θα βρει σιγουρα την χημεια του και το γουστο του)
οχωρος  ειναι παρα πολυκαθαρος (πολυ σημαντικο αυτο) με ωραια διακοσμηση σε ξεκουραζει  ειχα βαρεθει να βλεπω πλαστικες παντοφλες της κακιας ωρας.
επισης ειχα βαρεθει να μπαινω σε τετοια μαγαζια και να σε υποδεχεται η μποχα απο τσιγαρο . εδω με την κατερινα δεν υπαρχει τετοιο θεμα. αυτα ειχα να πω. ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ . ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΤΗΑ ΣΑΣ ΔΩ ΣΥΝΤΟΜΑ

Κριτική????
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
τα κοριτσια επισης πολυ καλα με οσες εχω παει εχω περασει θαυμασια υπεροχα μπορω να πω

Συναγωνιστή, εημέρωσέ μας με κάτι πιό ζουμερό για τις εμπειρίες σου. Αφού μάλιστα έχεις πάρει πρόγραμμα με περισσότερες της μίας κοπέλες, όπως λές......


Μέχρι τώρα ουδεμία! :think:
 

elias66

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστή, εημέρωσέ μας με κάτι πιό ζουμερό για τις εμπειρίες σου. Αφού μάλιστα έχεις πάρει πρόγραμμα με περισσότερες της μίας κοπέλες, όπως λές......

Μέχρι τώρα ουδεμία! :think:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟΣΑ ΚΑΛΑ ΘΕΤΙΚΑ. ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΛΗ ΗΤΑΝ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΚΟΜΗ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΑΠΕΙΡΗ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΟΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ .
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟΣΑ ΚΑΛΑ ΘΕΤΙΚΑ. ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΛΗ ΗΤΑΝ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΚΟΜΗ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΑΠΕΙΡΗ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΟΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ .

Το μαγαζί, έχει όντως πολλά θετικά σημεία. Προσεγμένο, καθαρό, αντιμετώπιση με σεβασμό στον πελάτη και ελπιδοφόρες παρουσίες.

Όμως για την Αννούλα, υπήρχαν πληροφορίες στις προηγούμενες σελίδες, που προϊδέαζαν κάποιον για το τι μέλλει γενέσθαι σε τυχόν επιλογή της μικράς. Πιθανόν θα έπρεπε να επιλέξεις κάποια άλλη κοπέλα από τον ίδιο οίκο.

Με τη σημερινή διαμορφούμενη οικονομική κατάσταση, επιβάλλεται εξονυχιστική έρευνα αγοράς. Το να δαπανήσει κάποιος 30-40' από το χρόνο του για να αντλήσει πληροφορίες για κάποια συγκεκριμένη κοπέλα που έχει στοχοποιήσει, δεν είναι πλέον άσκοπο, αλλά μπορεί να αποδειχθεί κυριολεκτικά σωτήριο για όποιον δεν έχει τη δυνατότητα να λαμβάνει τέτοιου είδους υπηρεσίες συχνά-πυκνά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom