Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
πως είναι εμφανισιακά η Άννα;
είναι αυτή από Κ85;
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Πέρασα σήμερα απο το συγκεκριμένο μέρος, πρώτη φορά, και μπορώ να πω οτι ήταν υπέροχα.

Όλα τα κορίτσια είχαν την δικιά τους ομορφιά και ήταν απο τις λίγες φορές που δυσκολεύτηκα να επιλέξω.

Η Λίζα ήταν υπέροχη, γλυκιά, θερμή, ευγενική, όπως και η Κατερίνα που με υποδέχτηκε.

Ευχαριστώ κορίτσια.

Σίγουρα θα ξανάρθω.
τωρα το χαψαμε.....
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
τελικα η Κατερινα απανταει σε πμ...οχι ομως για ενημερωση,αλλα μονο για να κανει παραπονα αν δεν της αρεσει καποιο σχολιο.... :s&m_3: :s&m_3:
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημερα κε καλη βδομαδα σημερα ειμαστε λιζα κατερινα ανα ανουλα τζενι στελα
Φιλε ΙΑΝΝΑΙ απανταω σε πμ οπος ξερουν πολι φιλι δεν κανο μονο κρισις για τις κοπελες εφχαριστο
 

jasonath

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2012
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
τωρα το χαψαμε.....

Καλημερα φιλε IANNAI.

Ο καθενας εχει το δικαιωμα της γνωμης του. Δεν ειναι πολυ ευγενικο να αντιμετωπιζεις την δικια μου γνωμη με αυτο τον τροπο. Οπως ειδες δεν σχολιασα απο την αρχη την δικια σου γνωμη που δεν συμφωνει με την δικια μου. Εχεις το δικαιωμα της γνωμης σου.

Αυτο που θα απαιτησω,ειναι να εισαι ευγενικος. Θα δεχομουν να σχολιασεις και να πεις δεν συμφωνω.
Το χαψαμε...τι σημαινει; Εκπροσωπεις πολλους; Ειναι τροπος αυτος;
Διαφωνω καθετα με την γνωμη σου,αλλα οπως ειπα, σεβαστη...ο καθενας εχει το δικαιωμα της γνωμης του.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Όλα τα κορίτσια είχαν την δικιά τους ομορφιά και ήταν απο τις λίγες φορές που δυσκολεύτηκα να επιλέξω. *P *P *P
απλα πραγματα.....οποιος εχει ματια βλεπει και αυτια ακουει....
την αγενεια δεν την ειδα παντως...
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Καλημερα κε καλη βδομαδα σημερα ειμαστε λιζα κατερινα ανα ανουλα τζενι στελα
Φιλε ΙΑΝΝΑΙ απανταω σε πμ οπος ξερουν πολι φιλι δεν κανο μονο κρισις για τις κοπελες εφχαριστο
...δεν ζητησα κριτικη,αλλα πληροφοριες για το προγραμμα :fuck1: :pipa3:....καμια σχεση... :sperm: :sperm: :sperm:
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ λετε οι υπολοιποι , αλλα εγω εχω αλλη αποψη. Ναι πολλες απο τις κοπελες δεν ειναι και οι καρακαλονες, ναι στα στουντιο τις περισσοτερες φορες εχει κατι καραμουναρες απιστευτες. ΑΛΛΑ, οσες φορες εχω παει σε στουντιο εχω παρει με ενα 50 μαι γρηγορη ξεπετα του κωλου , απο μια ομολογουμενως καραγκομεναρα. Ε λοιπον θα προτιμησω μια λιγοτερο ομορφη αλλα γλυκια και οχι κρυοκωλη κοπελα, που θα μου κανει απιστευτα πραματα και θα το καταευχαριστηθω, γιατι σημερα τα φραγκα ειναι δυσκολα.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Καταδρομική απόβαση το απόγευμα και παιχνίδι για μία ώρα με την Άννα(την μικρή) με δύο γύρους..Το δυναμιτάκι είναι πολύ καύλα..σήμερα τόσο gfe.
Δεύτερη φορά που την έπαιρνα και το καταευχαριστήθηκα..Πολύ χαβαλέ και η Κατερίνα που εκτελεί και χρέη πόρτας,...Το δωμάτιο για 2η φορά το τέρμα κάτω το μεγάλο..Τα κουδούνια κατά την αποχώρηση σαν τρελλά χτυπούσαν και τα δωμάτια γέμιζαν..Γράψτε μια καλησπέρα ρε μάγκες έστω σε αυτο το γαμοθρεντ αφου το διαβάζετε..
 

muffin11

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
Καταδρομική απόβαση το απόγευμα και παιχνίδι για μία ώρα με την Άννα(την μικρή) με δύο γύρους..Το δυναμιτάκι είναι πολύ καύλα..σήμερα τόσο gfe.
Δεύτερη φορά που την έπαιρνα και το καταευχαριστήθηκα..Πολύ χαβαλέ και η Κατερίνα που εκτελεί και χρέη πόρτας,...Το δωμάτιο για 2η φορά το τέρμα κάτω το μεγάλο..Τα κουδούνια κατά την αποχώρηση σαν τρελλά χτυπούσαν και τα δωμάτια γέμιζαν..Γράψτε μια καλησπέρα ρε μάγκες έστω σε αυτο το γαμοθρεντ αφου το διαβάζετε..
καλησπερα φιλε και γω περασα σημερα και πηρα λιζα μενοντας πολυ ικανοποιημενος και στο μασαζ και στα παρελκομενα.Προηγηθηκε φιλικη κουβεντουλα με κατερινα.Το μαγαζι ειναι μια χαρα και σιγουρα αξιζει το 60αρι
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
καλησπερα φιλε και γω περασα σημερα και πηρα λιζα μενοντας πολυ ικανοποιημενος και στο μασαζ και στα παρελκομενα.Προηγηθηκε φιλικη κουβεντουλα με κατερινα.Το μαγαζι ειναι μια χαρα και σιγουρα αξιζει το 60αρι
φίλε από θέμα τιμής και χώρου τα σπάει,3 επιλογές έχω κανει μέχρι τώρα εκεί.Δύο φορές με το δυναμιτάκι την Άννα και μία με την Αννούλα.Για Λίζα έχω διαβάσει αλλά δεν την έχω δει στο σαλοναρισμα(-Θα είχε ''αγώνα''-οταν σχολαγε μια μελαχροινη κοντουλα θα πρεπει να ειναι)
Η Ελληνίδα Στέλλα ευγενική με παρουσία busty :lheel: σαν την Alexis Texas
 

muffin11

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
φίλε από θέμα τιμής και χώρου τα σπάει,3 επιλογές έχω κανει μέχρι τώρα εκεί.Δύο φορές με το δυναμιτάκι την Άννα και μία με την Αννούλα.Για Λίζα έχω διαβάσει αλλά δεν την έχω δει στο σαλοναρισμα(-Θα είχε ''αγώνα''-οταν σχολαγε μια μελαχροινη κοντουλα θα πρεπει να ειναι)
Η Ελληνίδα Στέλλα ευγενική με παρουσία busty :lheel: σαν την Alexis Texas
ναι αυτη ειναι η λιζα φιλε
 

jasonath

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2012
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
απλα πραγματα.....οποιος εχει ματια βλεπει και αυτια ακουει....
την αγενεια δεν την ειδα παντως...

Αγαπητέ ΙΑΝΝΑΙ, συμφωνω απόλυτα με την πρότασή σου.
Αυτό που βλέπω εγώ είναι οτι οι τελευταίες απαντήσεις που έγιναν στο forum, απο δύο μέλη μετά την δικιά σου απάντηση, διαφωνούν μαζί σου.
Φυσικά αυτό δεν αναιρεί την δικιά σου άποψη.
Κανεις λάθος λοιπόν που προσπαθείς να αναιρέσεις την δικιά μου.

Όσον αφορά την αγένεια, αν δεν μπορείς να την δείς δεν πειράζει.

 

jasonath

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2012
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Συγγνώμη. Δεν είναι δύο τα μέλη που διαφωνούν μαζί σου, αλλά τρία...

Αν κάνω λάθος, συγχωρέστε με.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους σας σημερα ειμαστε λιζα ανα κατερινα ανουλα τζενι κε στελα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom