Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
34
Like
3.827
Πόντοι
4.365
αν σοινεχεισαιτε αιτσυ εδο μαισα θα μασ στοιλαιτε ωλουσ στων ωφθαλμειατρω
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
ισε πολι εβγενικο γινεκακι κιρια κατερινα κε πρεπι να ισε πολι ομορφι!!!

ειρωνεία θηλυκό

  1. λόγος που χαρακτηρίζεται από δηκτική διάθεση και συνήθως λέει το αντίθετο από αυτό που εννοεί
  2. (στο έπος και την τραγωδία) η κατάσταση κατά την οποία ο ήρωας αγνοεί ουσιώδη ζητήματα που τον ενδιαφέρουν ή έχει εσφαλμένη αντίληψη γι' αυτά, ενώ ο αναγνώστης ή ο θεατής γνωρίζει την αλήθεια


Και στην περίπτωση της ειρωνείας και στην περίπτωση του σαρκασμού, ο ομιλητής λέει το αντίθετο από αυτό που εννοεί, αλλά στη μεν πρώτη περίπτωση η έκφραση έχει ως στόχο μία κατάσταση, ενώ στη δεύτερη ένα πρόσωπο.

ειρωνεία η [ironía] Ο25 : 1α. περιφρονητικός ή υποτιμητικός αστεϊσμός, εμπαιγμός, χλευασμός ή σαρκασμός σε βάρος άλλου τον οποίο εκφράζει κάποιος με τη διατύπωση μιας γνώμης ή με την έκφραση ενός συναισθήματος διαφορετικών ή αντίθετων από αυτό που νομίζει ή αισθάνεται:
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Δεν κατάλαβα τελικά kotobiftekos η ΚΟΥΤΟμπιφτεκος
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ειρωνεία θηλυκό

  1. λόγος που χαρακτηρίζεται από δηκτική διάθεση και συνήθως λέει το αντίθετο από αυτό που εννοεί
  2. (στο έπος και την τραγωδία) η κατάσταση κατά την οποία ο ήρωας αγνοεί ουσιώδη ζητήματα που τον ενδιαφέρουν ή έχει εσφαλμένη αντίληψη γι' αυτά, ενώ ο αναγνώστης ή ο θεατής γνωρίζει την αλήθεια


Και στην περίπτωση της ειρωνείας και στην περίπτωση του σαρκασμού, ο ομιλητής λέει το αντίθετο από αυτό που εννοεί, αλλά στη μεν πρώτη περίπτωση η έκφραση έχει ως στόχο μία κατάσταση, ενώ στη δεύτερη ένα πρόσωπο.

ειρωνεία η [ironía] Ο25 : 1α. περιφρονητικός ή υποτιμητικός αστεϊσμός, εμπαιγμός, χλευασμός ή σαρκασμός σε βάρος άλλου τον οποίο εκφράζει κάποιος με τη διατύπωση μιας γνώμης ή με την έκφραση ενός συναισθήματος διαφορετικών ή αντίθετων από αυτό που νομίζει ή αισθάνεται:Και που  να σφιξουν οι ζεστες!!!!
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
πολι πολι καλιμερα σε ολους σημερα ειμαστε κατερινα λιζα ανα ανουλα τζενι στελα κε τζουλια
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Κατερίνα καλησπέρα. Τα υπέροχα κορίτσια σας προσφέρουν τις υπηρεσίες τους και σε άτομα με ειδικές ανάγκες (νοητική καθυστέρηση, αυτισμός κτλ) εάν συνοδεύονται από τον αδερφό τους, τον πατέρα τους κτλ; Αν ναί, δέχονται όλες οι κοπέλες χωρίς έξτρα κόστος;

ΥΓ. Έχω γίνει ίσως γραφικός αλλά καλό είναι να βγεί σχετικά σύντομα κάποιο αποτέλεσμα. Έχει μπεί κι η άνοιξη και όλοι θεριεύουμε!
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
φιλε δοσουλι σιχνομι για λαθη που κανο (μερικοι με κοροιδεβουν) αλα ηθελα να σου απαντισω, για μενα καθε ανθροποσ εινε πλασμα του θεου οποσ κε να εινε, με μεγαλη εφχαριστιση σεβασμο κε διακριτκοτιτα θα δεχτο τετια ατομα μονο να εινε κε ενασ δικοσ τουσ μαζι, ευχαριστο που μου γραψεσ
 

muffin11

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σας. Είμαι η Μάγια.
Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι από σήμερα δεν συνεργάζομαι με το μαγαζί στην Ιουλιανού 51-53.
Θα τα πούμε πάλι. Δεν χανόμαστε

Φιλάκια
καλη συνεχεια μαγια περιμενουμε νεα σου
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
φιλε δοσουλι σιχνομι για λαθη που κανο (μερικοι με κοροιδεβουν) αλα ηθελα να σου απαντισω, για μενα καθε ανθροποσ εινε πλασμα του θεου οποσ κε να εινε, με μεγαλη εφχαριστιση σεβασμο κε διακριτκοτιτα θα δεχτο τετια ατομα μονο να εινε κε ενασ δικοσ τουσ μαζι, ευχαριστο που μου γραψεσ

:-*
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα φίλτατε!
Ερώτηση κρίσεως-Απάντηση χρήσεως. Έχω στείλει πολλά πμ και στο αντίστοιχο θρεντ (Αμεα και μασατζίδικα) έχουν προσφέρει ήδη πολλά άτομα και όπως φαίνεται ήδη αυτή η κίνηση έχει αρχίσει και φέρνει αποτελέσματα. Μεγαλύτερη σημασία και δυναμική αποκτά ένα θέμα όταν τίθεται "δημοσίως" δίνοντας έτσι ερέθισμα ή αφορμή να ασχοληθούν ακόμη περοσσότεροι με το θέμα ή όσοι ήθελαν να προσφέρουν και δεν ήξεραν πώς, να δοθεί μία γενική κατεύθυνση. Εάν έχεις κάτι να προσφέρεις μπες στο θρεντ και πρόσφερε κι εσύ!
Οι αναγνώστες ενός σάιτ είναι πολλοί και άγνωστοι οπότε κάποιοι ίσως βοηθούνταν από αυτόν το δημόσιο φανερό διάλογο. Στο τέλος δεν κρατιέμαι να μην σε ρωτήσω το ίδιο. Εσύ γιατί δεν μου έστειλες π.μ.; Τους φιλικούς ασπασμούς μου! 
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Καλησπέρα φίλτατε!
Ερώτηση κρίσεως-Απάντηση χρήσεως. Έχω στείλει πολλά πμ και στο αντίστοιχο θρεντ (Αμεα και μασατζίδικα) έχουν προσφέρει ήδη πολλά άτομα και όπως φαίνεται ήδη αυτή η κίνηση έχει αρχίσει και φέρνει αποτελέσματα. Μεγαλύτερη σημασία και δυναμική αποκτά ένα θέμα όταν τίθεται "δημοσίως" δίνοντας έτσι ερέθισμα ή αφορμή να ασχοληθούν ακόμη περοσσότεροι με το θέμα ή όσοι ήθελαν να προσφέρουν και δεν ήξεραν πώς, να δοθεί μία γενική κατεύθυνση. Εάν έχεις κάτι να προσφέρεις μπες στο θρεντ και πρόσφερε κι εσύ!
Οι αναγνώστες ενός σάιτ είναι πολλοί και άγνωστοι οπότε κάποιοι ίσως βοηθούνταν από αυτόν το δημόσιο φανερό διάλογο. Στο τέλος δεν κρατιέμαι να μην σε ρωτήσω το ίδιο. Εσύ γιατί δεν μου έστειλες π.μ.; Τους φιλικούς ασπασμούς μου! 

:think: :think:

Να σου σου στείλω πμ γιατί? Δεν έχω κάποια σχέση εκτός της πελατειακής με αυτά τα ιδρύματα ώστε να σου προσφέρω λύσεις!!!
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
:think: :think:

Να σου σου στείλω πμ γιατί? Δεν έχω κάποια σχέση εκτός της πελατειακής με αυτά τα ιδρύματα ώστε να σου προσφέρω λύσεις!!!

Δεν εννοούσα αυτό βρε! Εννοούσα ότι αφού με ρώτησες γιατί δεν στέλνω π.μ. για κάτι που αφορά ένα συγκεκριμένο θέμα και ας πούμε μόνο εμένα (έτσι το εξέλαβα) για αυτό σου αντέστρεψα το ερώτημα. Θα είμαι στο άλλο θρεντ, γιατί εδώ είμαι οφ τόπικ αφού η κατερίνα μου έλυσε την απορία.
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Δεν εννοούσα αυτό βρε! Εννοούσα ότι αφού με ρώτησες γιατί δεν στέλνω π.μ. για κάτι που αφορά ένα συγκεκριμένο θέμα και ας πούμε μόνο εμένα (έτσι το εξέλαβα) για αυτό σου αντέστρεψα το ερώτημα. Θα είμαι στο άλλο θρεντ, γιατί εδώ είμαι οφ τόπικ αφού η κατερίνα μου έλυσε την απορία.

Δικό μας κορίτσι η Κατερίνα (αν και τσατίστηκε που την προϋγούμενη φορά διάλεξα την Αννούλα - Θα ακολουθήσει κριτική στο μέλλον διότι πέρασα σουπερ) οπότε οκ... Το έκανα επειδή τα ερωτήματα σου τα έθεσες δημόσια, οπότε δημόσια σου εξέφρασα και την απορία μου......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom