Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
απο την έμυ για τους αγρότες.....
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Εχοντας στο μυαλό μου μια καλή συνεδρία πριν αναχωρίσω για το χωριό για το τριήμερο ξαναεπισκεύθηκα τον οίκο του .....διαβόλου. (μέρες που ήτανε)  Στην πόρτα η Κατερίνα. Παρέλασαν η Λίζα (έγραψα τη Δευτέρα) η Άννα και μία ακόμη Άννα και οι δύο μελαχρινές, μία Τζένη με μπάσα φωνή και μια γεματούλα με μπουτάρες της οποίας δεν συγκράτησα το όνομα.
Έκλινα για Κατερίνα αλλά σκέφτηκα λόγω πόρτας ότι δεν θα πέρναγε, αλλά όταν τις είπα να περάσουμε μαζί δεν μου αρνήθηκε.
Όπως πηγαίναμε προς το δωμάτιο (με το κόκκινο χρώμα) βλέπω τη Λίζα και μου χαμογελά. Μάλλον με θυμήθηκε. Πολύ δειλά ρωτάω την Κατερίνα αν με πέρνει να κάνω και με τις δύο. Με ξάφνιασε η απάντηση. Βεβαίως. Λέω πόσο και μου λέει 120 ευρώ. Ήθελα πάλι τη Λίζα αλλά η Κατερίνα είναι σαφώς πιό γκομενάρα. Είναι κοπέλα που αν την κυκλοφορήσεις έξω δεν περνα απαρατήρητη νομίζω.
Στο δωμάτιο αφού έκανα μπανάκι ήρθαν και οι δύο. Είπα κατι κουβέντες με τη Λίζα και ξάπλωσα περιμένοντας να δω τι θα δω. Είδα τον Πόντιο Πιλάτο (ένεκα αγίων ημερών) φαντάρο.
Γλωσσόφιλα, πίπες και γλύψιμο μπάλες για τουλάχιστον 15 λεπτά και τις σταμάτησα γιατί θα έχανα την "τιμή μου" γρήγορα. Μόλις κάνω να σηκωθώ το κατάλαβαν και αρχίζουν να παίζουν μεταξύ τους. Τα πάντα όλα. Και μου έκανε εντύπωση με πόσο φυσικό τρόπο τα έκαναν όλα. (Λες .......). Και εγώ ήμουν συνεσταλμένος όταν ζήτησα δύδιμο. Έγιναν όλοι οι συνδυασμοί φιλιών και γλυψιμάτων και πρέπει να ομολογήσω ότι το κατέχουν. Βάζω τη Λίζα να ξαπλώσει ανάσκελα και το κάνουμε ιεραποστολικά ενώ έγλυφε τα μ....χειλα της Κατερίνας. Κρατήθηκα γιατί ήθελα να βάλω την Κατερίνα στα τέσσερα πράγμα που έκανα. Η κοπέλα κάνει φοβερό στίσιμο. Δεν χόρταινα να χουφτώνω τον κ.... της.  Έσπρωχνα με τα χίλια και η Λίζα μου χάϊδευε τα μπαλάκια. Ο παράδεισος επί της γης. Το τέλος ήρθε με κατάβρεγμα στα βυζάκια τους και τα πόδια μου να τρέμουν . Είμαι και πενηντάρης. Είπαμε μια δυο κουβέντες μετά και μπανάκι παρουσία μου μια, μια και αποχώρηση. Ήρθε η Κατερίνα να πληρωθεί μου έδοσε ένα φιλί και με πήγε ως την πόρτα.
Μόνο μελανό σημείο ότι τώρα που διάβασα την κριτική του "sport200" μου φαίνεται ότι δεν έκανα καλή συμφωνία στην τιμή.   
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλιμερα σε ολους σας  σημερα ιμαστε εξι κοπελες κατερινα λιζα ανουλα μαγια τζενη κε μαρια. Εφκερια να χασουμε τα κιλα του πασχα
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Καλιμερα σε ολους σας  σημερα ιμαστε εξι κοπελες κατερινα λιζα ανουλα μαγια τζενη κε μαρια. Εφκερια να χασουμε τα κιλα του πασχα
κατερινα,καμια απο τις παραπανω εχει προσοντα καλα....? :tits: :tits:
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
δεν ξέρω για τον χαρακτήρα της...αλλά πραγματικά είναι πολύ χάλια μιλφ.....βέβαια περί ορέξεως κολοκυθόπιτα....

βρε κολοκυθοπιτα σιγουρα....αλλα οχι και μιλφ....γυρω στα 25 την εκανα....τοσο εξω να πεφτω????
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
Μάγια μήπως είναι καιρός να δούμε και καμία προσφορά από το κατάστημα ????
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
παντα τετοια φιλε μου.     στο  αγαπημενο μου δωματιο πηγεs.   ακου τον χωρεσε η ντουζιερα.   ενταξει και συ μην γινεσαι  υπερβολικοs.        αφου ελαχιστοτατοι, μετρημενοι στα δαχτυλα του ενοs χεριου,  ειναι πωs να το πω ,  λιγο πιο ..........  καταλαβαινειs (   και οι  οποιοι δεν χωρανε ) .  

εχω παει σε μαγαζια που εγω τουλαχιστον, στην ντουζιερα με το ζορι γυρναω..

για να μην πουμε αν πεσει το σαπουνι.. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημερα κε ας βρεχει  Σημερα ειμαστε κατερινα ανα λιζα ανουλα τζενι μαρια  να ισαστε ολοι καλα
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
τι βρισκετε σ αυτην την κατερινα??? :idiot: :idiot: εκτος οτι εχει κυτταριτιδα καργα ειναι κ γαμησε ταχαρακτηρας

Κι εγώ όταν πρωτο πήγα... για την Κατερίνα πήγα μια και άκουγα αρκετά γι΄αυτήν, αλλά όταν την είδα άλλαξα γνώμη.
Πάντως περί ορέξεως κολοκυθόπιτα .... και το κατάστημα έχει για όλα τα γούστα.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Καλημερα κε ας βρεχει   Σημερα ειμαστε κατερινα ανα λιζα ανουλα τζενι μαρια  να ισαστε ολοι καλα
....Πληροφοριακα η μαρια ειναι η πρωην γιασμιν,που εργαζοταν στο στουντιο φυλης 104......οσοι την θυμουνται ειναι αρκετα φορτωμενη  :tits: :tits:
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Ειναι μαζι μας κε μια κοπελα εληνιδα με ονομα στελα
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
....Πληροφοριακα η μαρια ειναι η πρωην γιασμιν, που εργαζοταν στο στουντιο φυλης 104......οσοι την θυμουνται ειναι αρκετα φορτωμενη  :tits: :tits:

:o :o :o

τι λες τώρα!!!

Οι κριτικές από τη θητεία της στο 104 ήταν πολύ αντιφατικές πάντως...

www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%93%CE%B9%CE%B1%CF%83%CE%BC%CE%AF%CE%BD/listingid:627/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%93%CE%B9%CE%B1%CF%83%CE%BC%CE%AF%CE%BD/listingid:627/[/url]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom