Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλιμερα πεδια σημερα ειμαστε πολες κατερινα στελα ανα ανουλα λιζα τζενι μαγια με μαρια.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
πηγα σημερα(για πρωτη φορα) απο το μαγαζι για να κανω το δωρακι ,που ειχα αναφερει λιγεσ μερεσ νωριτερα(ντουετο), στον εαυτο μου.
................................................................................

συνολικο κοστοσ  100 € ...

Πολύ δειλά ρωτάω την Κατερίνα αν με πέρνει να κάνω και με τις δύο. Με ξάφνιασε η απάντηση. Βεβαίως. Λέω πόσο και μου λέει 120 ευρώ.
................................................................................
Μόνο μελανό σημείο ότι τώρα που διάβασα την κριτική του "sport200" μου φαίνεται ότι δεν έκανα καλή συμφωνία στην τιμή.     

Ο επαγγελματισμός στην παροχή υπηρεσιών, δεν τελειώνει μόνο στο αυτό καθ' αυτό επίπεδο των υπηρεσιών, αλλά και στη σταθερή τιμή, ανεξαρτήτως πελάτη......, τι λέτε επ' αυτού κορίτσια? :think:
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
34
Like
3.827
Πόντοι
4.365
Συνοπτικός οδηγός επιβίωσης..

Άννα : Έμπειροι παίκτες που γουστάρουν να καθοδηγούν θα παιράσουν καλά. Οι άλλοι απλά θα πηδήξουν ένα πιπινάκι
Τζένι : Το μασαζάκι το κάνει λίγο (έως πολύ) αγγαρεία αλλά στη μπριζόλα, τα δίνει όλα
Αννούλα : Δεν βαριέται, δεν βιάζεται και γενικά περνάς καλά
Λίζα : Ότι νάναι. Από μέτρια έως πολύ καλή, ανάλογα τα κέφια. Στα πλην η μόνιμη τάση που έχει να σε ξεπετάξει στο μισάωρο
Κατερίνα : Ανήκω στο κλαμπ των απορημένων, τι στο διάολο της βρίσκεται..
Ίνα : Αδιάφορη
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
34
Like
3.827
Πόντοι
4.365
Ο επαγγελματισμός στην παροχή υπηρεσιών, δεν τελειώνει μόνο στο αυτό καθ' αυτό επίπεδο των υπηρεσιών, αλλά και στη σταθερή τιμή, ανεξαρτήτως πελάτη......, τι λέτε επ' αυτού κορίτσια? :think:

Πράγματι σ'αυτό το θέμα είναι ότι κάτσει. Κι εγώ που ρώτησα δύο φορές, τη πρώτη φορά μου είπαν 100 και τη δεύτερη 120..  :idiot:
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Συνοπτικός οδηγός επιβίωσης..

...
Κατερίνα : Ανήκω στο κλαμπ των απορημένων, τι στο διάολο της βρίσκεται..
...

Καιρό είχα και 'γω την ίδια απορία ! :think: Συντάσσομαι, λοιπόν, με τους λοιπούς clubίστες ! :grouphug: Άλλωστε, ο καθένας, πλέον, ένα club είναι μόνος του ...! :grin:
Μπορεί, όμως (λέω τώρα :hmm:), να έχει και ... κρυφά προσόντα ...! ;) ("... κολοκυθόπιτα !" :woldman:)
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Επειδή έχω επισκευτεί το εν λόγω μερικές φορές έχω να πω ότι στο θέμα της τιμής του διπλού έχουν δίκιο οι συναγωνιστές. Εξάλλου την πάτησα και εγώ που δεν διαπραγματεύτικα σωστά. Εκείνο που δεν έχω καταλάβει δεδομένου ότι έχω προσωπική άποψη για τις υπηρεσίες της Κατερίνας έχοντας γράψει κριτική είναι γιατί οι συναγωνιστές που γράφουν γενικά (γάμησέ τα χαρακτήρας, κλαμπ απορημένων και διάφορα τέτοια)  δεν αναφέρουν γιατί έχουν αυτή την άποψη. Και μην μου πήτε ότι προμοτάρω γιατί αν δείτε όλες μου τις κριτικές είναι πάντα αναλυτικές. Καμιά φορά οι γενικότητες μας φέρνουν άλλα στο μυαλό μας. Εδώ είμαστε για να κάνουμε κριτική και όχι πολιτική.
Κατόπιν αυτού Κατερίνα δικαιούμε ένα μασάζ δώρο. ΧΑ ΧΑ ΧΑ
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Μου αρέσει ο τρόπος που κλείνεις το μήνυμά σου. ¨οντως δίνεις κατατοπιστικότατες περιγραφές και αναλύσεις των εμπειριών σου. Πόσο εκτιμάς ότι θα είναι το κόστος για τον νεοεισερχόμενο στο ίδρυμα αν απολαύσει 2 εκτονώσεις, 45 λεπτά μασάζ δηλαδή 75 λεπτά στο δωμάτιο;
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Η εκτός των βασικών διαπραγμάτευση έχει να κάνει με την κάθε κορασίδα, πόσο έχει δουλέψει την ημέρα, τι ανάγκες έχει και διάφορα τέτοια. Η δική μου εκτίμηση τι σημασία έχει. Όλοι έχουμε δώσει παραπάνω χρήματα τα οποία μετανειώσαμε όταν βγήκαμε στο δρόμο όπως επίσης και το αντίθετο. 
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Η εκτός των βασικών διαπραγμάτευση έχει να κάνει με την κάθε κορασίδα, πόσο έχει δουλέψει την ημέρα, τι ανάγκες έχει και διάφορα τέτοια. Η δική μου εκτίμηση τι σημασία έχει. Όλοι έχουμε δώσει παραπάνω χρήματα τα οποία μετανειώσαμε όταν βγήκαμε στο δρόμο όπως επίσης και το αντίθετο.  

Αυτό που περιέγραψα θα μπορούσε να τεθεί ως ερώτημα και με την ορολογία του επαγγέλματος. Τουτέστιν 2 εκτονώσεις και άνεση χρόνου. Στο Ζανόσπιτο δίνω 100 ευρά. Σε ρωτώ για να δω λίγο πώς κινείται ο ανταγωνισμός. Η διαπραγμάτευση δεν γίνεται απαραιτήτως με την κορασίδα. Μπορεί να γίνει με την υποδοχή προτού καν επιλέξεις την κοπέλα. Αν έχεις να μου πεις κάτι, καλοδεχούμενο. ΤΗΧ!
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα μαζεψεις ποτε λεφταα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

bubu01

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σας. Είμαι η Μάγια.
Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι από σήμερα δεν συνεργάζομαι με το μαγαζί στην Ιουλιανού 51-53.
Θα τα πούμε πάλι. Δεν χανόμαστε

Φιλάκια

 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους σημερα ειμαστε οκτο κοπελες κατερινα στελα λιζα ανουλα ανα τζενι τζουλια κε μαρια
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Καλημέρα σας. Είμαι η Μάγια.
Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι από σήμερα δεν συνεργάζομαι με το μαγαζί στην Ιουλιανού 51-53.
Θα τα πούμε πάλι. Δεν χανόμαστε

Φιλάκια

Φιλάκια πολλά Μάγια μου. Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία σε ότι κι' αν επιλέξεις να κάνεις. Έχε μας ενήμερους. :-* :-* :-*
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
Ευχαριστο πολι φιλε κοτομπιφτεκος για το καλο λογο σου αλα σινεχιζω να με λενε κατερινα κε ας εφιγε μια κοπελα απο το μαγαζι
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Ευχαριστο πολι φιλε κοτομπιφτεκος για το καλο λογο σου αλα σινεχιζω να με λενε κατερινα κε ας εφιγε μια κοπελα απο το μαγαζι
ισε πολι εβγενικο γινεκακι κιρια κατερινα κε πρεπι να ισε πολι ομορφι!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom