Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΈΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΛΙΖΑ ΑΝΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΕΛΑ ΤΖΕΝΗ ΑΝΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Η ΛΑΟΥΡΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ
 

spark56

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδια συνεχιζω με ενημερωση για να μην παρεξηγηθω, εχω  επιλεξει αρκετες φορες την λιζα μελαχρινη ωραια ματια  σωμα πολυ καλο μασαζ (παιδια ας ειμαστε ειληκρινεις σε αυτα τα μαγαζια μην περιμενει κανεις μασαζ επαγγελματικο)απλως ειναι μια προθερμανση να σπασει ο παγος να βρεθει καποια χημεια με την κοπελα , λοιπον η λιζα ειναι φοβερη σε στυλ GFE  με λιγο προστυχο η πολυ αναλογα την χημεια. με φιλια πολυ καυτα και στα περεταιρω τα δινει ολα και την ψυχη της  εννος σου δινεται και με το παραπανω σε ολες τις στασεις με πρωτοβουλιες πολλες εσυ απλως απολαμβανεις(σημειωση μη με ρωτατε για ακα και γλωσο )δεν ενδιαφεομαι ποτε .
τζενη  το ιδο στυλ αλλα στο ποιο προστυχο  ειδικα στο διπλο με λιζα  σε κανουν και οι δυο τουρμπο το ζουν πραγματικα το απολαμβανουν.
αννουλα ειναι για ποιο τρελλες καταστασεις  στον καναπε στην ντουζιερα  ακομη και στο πατωμα που καλο διπλο με την στελλα  σχετη απολαυση η στελλα για τους λατρεις του στυλ  αυτου  ψυλη ωραια γυναικα νταρντανα γυριζεις αρκετες φορες στον δρομο την κοιτας σε προκαλει και αυτη τα δινει ολλα ειδικα αν σε γουσταρει  περνας θαυμασια.
η αννα η κατα πολλους παραξηγημενη  ειναι σε pettit style ειναι πολυ καλη σε απογειωνει οταν της δωσεις λιγο χρονο και σε νοιωσει κατα καποιο τροπο κοντα της ειναι σαν το κοριτσακι της διπλανης πολυκατοικιας θελει ηρεμη χαδιαρικη προσεγγιση.
αυτα θελουμε πιστευω αγαπητοι μια φουλ χαλαρωση μετα απο τα αγχη που μας φορτωνουν καθε μερα. και αυτο το κανουν τα κοριτσια της κατερινας . αυτο  εχω διαπιστωσει και ειμαι τακτικοτατος το τελευταιο 2μηνο.  ολα τα ανωτερω ειναι δικια μου εμπιρτεια και ασ μη θεωρηθει διαφημηση. εγω τουλαχιστον βρηκα ενα μαγαζι για να χαλαρωνω μετα την δουλεια. βεβαι ειπαμε χημεια και γουστα.συνιστω διπλο λιζα τζενη η  στελα τζενη  η αννουλα τζενη  σκεπτομαι να δοκιμασω λιζα και αννα. θα ακολουθησει κριτικη
 

jasonath

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2012
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδια συνεχιζω με ενημερωση για να μην παρεξηγηθω, εχω  επιλεξει αρκετες φορες την λιζα μελαχρινη ωραια ματια  σωμα πολυ καλο μασαζ (παιδια ας ειμαστε ειληκρινεις σε αυτα τα μαγαζια μην περιμενει κανεις μασαζ επαγγελματικο)απλως ειναι μια προθερμανση να σπασει ο παγος να βρεθει καποια χημεια με την κοπελα , λοιπον η λιζα ειναι φοβερη σε στυλ GFE  με λιγο προστυχο η πολυ αναλογα την χημεια. με φιλια πολυ καυτα και στα περεταιρω τα δινει ολα και την ψυχη της  εννος σου δινεται και με το παραπανω σε ολες τις στασεις με πρωτοβουλιες πολλες εσυ απλως απολαμβανεις(σημειωση μη με ρωτατε για ακα και γλωσο )δεν ενδιαφεομαι ποτε .
τζενη  το ιδο στυλ αλλα στο ποιο προστυχο  ειδικα στο διπλο με λιζα   σε κανουν και οι δυο τουρμπο το ζουν πραγματικα το απολαμβανουν.
αννουλα ειναι για ποιο τρελλες καταστασεις  στον καναπε στην ντουζιερα  ακομη και στο πατωμα που καλο διπλο με την στελλα  σχετη απολαυση η στελλα για τους λατρεις του στυλ  αυτου  ψυλη ωραια γυναικα νταρντανα γυριζεις αρκετες φορες στον δρομο την κοιτας σε προκαλει και αυτη τα δινει ολλα ειδικα αν σε γουσταρει  περνας θαυμασια.
η αννα η κατα πολλους παραξηγημενη  ειναι σε pettit style ειναι πολυ καλη σε απογειωνει οταν της δωσεις λιγο χρονο και σε νοιωσει κατα καποιο τροπο κοντα της ειναι σαν το κοριτσακι της διπλανης πολυκατοικιας θελει ηρεμη χαδιαρικη προσεγγιση.
αυτα θελουμε πιστευω αγαπητοι μια φουλ χαλαρωση μετα απο τα αγχη που μας φορτωνουν καθε μερα. και αυτο το κανουν τα κοριτσια της κατερινας . αυτο  εχω διαπιστωσει και ειμαι τακτικοτατος το τελευταιο 2μηνο.  ολα τα ανωτερω ειναι δικια μου εμπιρτεια και ασ μη θεωρηθει διαφημηση. εγω τουλαχιστον βρηκα ενα μαγαζι για να χαλαρωνω μετα την δουλεια. βεβαι ειπαμε χημεια και γουστα.συνιστω διπλο λιζα τζενη η  στελα τζενη  η αννουλα τζενη  σκεπτομαι να δοκιμασω λιζα και αννα. θα ακολουθησει κριτικη

Θα συμφωνήσω μαζί σου. Το συγκεκριμένο μέρος είναι σκέτη απόλαυση. Εγώ ανυπομονώ να βρώ και πάλι χρόνο να πάω.
 

elias66

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Το μαγαζί, έχει όντως πολλά θετικά σημεία. Προσεγμένο, καθαρό, αντιμετώπιση με σεβασμό στον πελάτη και ελπιδοφόρες παρουσίες.

Όμως για την Αννούλα, υπήρχαν πληροφορίες στις προηγούμενες σελίδες, που προϊδέαζαν κάποιον για το τι μέλλει γενέσθαι σε τυχόν επιλογή της μικράς. Πιθανόν θα έπρεπε να επιλέξεις κάποια άλλη κοπέλα από τον ίδιο οίκο.

Με τη σημερινή διαμορφούμενη οικονομική κατάσταση, επιβάλλεται εξονυχιστική έρευνα αγοράς. Το να δαπανήσει κάποιος 30-40' από το χρόνο του για να αντλήσει πληροφορίες για κάποια συγκεκριμένη κοπέλα που έχει στοχοποιήσει, δεν είναι πλέον άσκοπο, αλλά μπορεί να αποδειχθεί κυριολεκτικά σωτήριο για όποιον δεν έχει τη δυνατότητα να λαμβάνει τέτοιου είδους υπηρεσίες συχνά-πυκνά.
ok αυτο θα κανω
 

saloom

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοι συναγωνιστες!! Παμε πρωτα τα βασικα. Πηγαινω και κανω μασαζ χρονια τωρα και επειδη ερχομαι Ελλαδα καθε Πασχα-Χριστουγεννα-καλοκαιρι, μπαινω στο site και ενημερωνομαι. Δεν γραφω ποτε ομως. Ανηκω στους τζαμπατζηδες. Μια φορα εχω γραψει οταν ειχα μια εμπειρια σε καταστημα που με εκανε να νιωσω πολυ ασχημα και ηθελα να το μοιραστω. Και τουτη τη φορα παλι για τον ιδιο λογο σας γραφω, αλλα τωρα ειμαι πιο εμπειρος, πιο μεγαλος και τα λεω πιο ωραια!!
Παμε τε απο την αρχη λοιπον...θα σας πω ιστοριουλα σημερα, φτιαξτε φραπε!! Επισκεψη σε ανταγωνιστικο καταστημα οπου ειχα σκοπο να παω σε δοκιμασμενο. (Δεν θα πω ουτε καταστημα ουτε κοπελα για να μην νομισουν καποιοι οτι το ολο post ειναι για να διαφημισω καποιον αλλον). Μου λενε «Η κοπελα που θες μολις περασε με αλλον» ...λεω..θα περιμενω στο δωματιο να τελειωσει ... και περιμενω. Σε καποια φαση σηκωνομαι να φυγω γιατι σκεφτηκα: «Ωραια ερχομαι για να γαμησω, ξερω πως η κοπελα παει και με αλλους αντρες αλλα το να την περιμενω να τελειωσει, να παει να πλυθει και να ερθει σε μενα, απλα το κανει λιγο ντε-καυλε.» ευχαριστισα λοιπον και εφυγα και πηγα να βρω την τυχη μου!! Πηγα να βρω την καλη μου!!!
Ορμω λοιπον στο εν λογω ιδρυμα. Να σημειωσω για δευτερη φορα (θα σας τα πω μετα τα της πρωτης). Μου λενε τι θα πιεις? Λεω νερακι... τακ τακ τακ κοπελα με δισκο, μπουκαλακι νερο στο τραπεζι, κυριος. Λεω ποια να παρω?? Δεν ψηνομαι για πειραματισμους...λενε τα παιδια στο site Αννουλα??? Στανταρακι??? Μασαζ οχι καλο αλλα απο κρεββατι σκιζει?? Αντε λεω δε γαμιεται θα παρω Αννουλα!!
Παμε στο δωματιο οπου με ακολουθει κοπελα με τον δισκο και το μπουκαλακι με το νερο πανω  (εχει σημασια) οπου διαπιστωνουμε πως καποιο προβλημα υπαρχει με το κλιματιστικο και το τηλεκοντρολ του δεν λειτουργει. Αφου λοιπον η σεριφισσα με την Αννουλα προσπαθουν να το φτιαξουν και δεν γινεται, τους προτεινω ευγενικα να παμε σε αλλο δωματιο αν ειναι διαθεσιμο. Στο φευγα, η κοπελα προπορευεται εμου, και γυρναω να παρω το μπουκαλακι με το νερο. Με σταματαει η σερηφισσα και φωναζει την κοπελα να παρει το μπουκαλακι με το νερο, να το βαλει πανω στο δισκο και να μου το μεταφερει στο αλλο δωματιο. Λεω δεν υπαρχει λογος θα το παρω οπως ειναι με το χερι μου. ΟΧΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΣΚΟ μου απανταει. Το ξερω οτι σας εχω ζαλησει τα @@ με αυτο το μπουκαλακι αλλα εχει σημασια και θα δειτε.
Παμε στο δωματιο, κανω μπανακι, ξαπλωνω στο μασαζοκρεββατο...κυυυυριος!! Ερχεται μεσα το μωρο ολα κομπλε, και της ζηταω (οπως κανω παντα  με οποιαδηποτε κοπελα και σε οποιοδηποτε μασατζηδικο) την ωρα που θα μου κανει μασαζ να ειναι χωρις ρουχα. Ναι μου λεει οπως θες..και συνεχιζει με τα ρουχα το μασαζ...και να μου λεει «Σε ξερω εσενα, εχουμε ξαναπαει μαζι» ... “Δεν νομιζω δεν θυμαμαι, της λεω ισως σε καποιο αλλο μαγαζι?? (οπου δεν παιζει αλλα λεω νταξει) «οχι οχι» μου λεει «απο εδω». Η τυπισσα προσπαθουσε να με πεισει πως εχω ξαναπαει μαζι της στο ιδιο μαγαζι (που πηγαινα δευτερη φορα) αφασια!! Σουρεαλ!! Συνεχιζωω και κρατηστε το γιατι μετα θα σας πω και τι εγινε στην πρωτη μου επισκεψη.
Βρε καλη μου της λεω, τα ρουχα γιατι δεν τα βγαζεις?? Μου αρεσει πολυ  οταν θα μου κανεις μασαζ να εισαι γυμνη. Να κανω μασαζ μου λεει πρωτα και να τα βγαλω μετα να κανουμε τα αλλα. Της λεω ναι, να μου κανεις μασαζ γυμνη, μου αρεσει πολυ. (Φιλαρακι χαμπαρι, συνεχισε ετσι). Λεω νταξει να περιμενω λιγο. Και μου εκανε μασαζ τοσο αγαρμπα και βιαστικα που πραγματικα χαμογελουσα μεσα μου και λεω αν το κοριτσι ειναι τοσο καλη στο κρεββατι (οσο λενε), στο τελος να της πω και 2 πραγματα για το μασαζ (γνωμη μου) που θα της εδιναν προβαρδισμα. Εχω παει με αρκετες κοπελες που δεν ξερουν μασαζ και το καταλαβαινω. Αλλα η συγκεκριμενη με στρεσσαρε. Χειροτερη απο την κινηση που ακουγα εξω. Λες και επιανε κατι αψυχο. Αυτο δεν εχει να κανει με το αν ξερεις μασαζ η οχι η αν κανεις το ειδος του μασαζ που επιθυμω εγω. Συνεχιιιιζωωω...
Καποια στιγμη γυρναω την κοιταω της πιανω το χερακι και της λεω ευγενικα παλι αν μπορει να βγαλει τα ρουχα της. Τα βγαζει λοιπον με την τριτη και συνεχιζει το μασαζακι. Να μην τα πολυλογω να πατησω fast forwards μεχρι την πιπα. Εκει που μου εκανε πιπα την σταματησα και της ειπα πως πρεπει να σταματησουμε και πως δεν θα συνεχισουμε αλλο μαζι. (Το κανω πρωτη φορα αυτο αν και παρα πολλες φορες μου εχει τυχει να μην εχω χημεια με την κοπελα). Η κοπελα κοκκαλωσε και προσπαθουσε να μαθει ποιο ειναι το προβλημα. Εγω της ελεγα πως απλα δεν εχουμε χημεια. Το «δεν» σε υπεβολικο βαθμο. Βεβαια προσπαθησα να της δωσω να καταλαβει πως αυτη δουλευει εκει και δεν παει μαζι μου επειδη με γουσταρει αλλα επειδη και εγω πληρωνω, απαιτω λιγο επαγγελματισμο. Αλλα ειχε κολλησει. Με τα πολλα μου λεει και τι θελεις να γινει τωρα? Της λεω τιποτα, θα κανω μπανακι, θα πληρωθεις κανονικα και θα παω να πιω καφε. Και ετσι και εγινε.
Και τωρα ηρθε η ωρα μου να γινω κρινος και να αρχισω την κριτικη. Εγω γενικα τις κοπελες (του επαγγελματος) τις εχω στο μυαλο μου σε 4 κατηγοριες. Αυτες που πραγματικα σε γουσταρουνε και γαμιεστε υπεροχα (συμβαινει κατα καιρους), αυτες που ειναι επαγγελματιες με «Ε» οπου δεν σε γουσταρουν αλλα εχουν τετοιο ταλεντο να σου δινουν την ψευδαισθηση οπου δεν το καταλαβαινεις, αυτες που προσπαθουν να προσποιηθουν για να σε κανουν να περασεις καλα, και αυτες που απλα βρεθηκαν εκει τυχαια. Ε σημερα προσθεσα αλλη μια κατηγορια.
Παιδια, νομιζα πως ειναι στο δωματιο με αλλον αντρα. Μιλαμε χαμπαααααρι δεν επαιρνε. Λες και ειχε βαλει το “play” και πηγαινε. Αν εφευγα χωρις να της πω πως σταματαω, αυτη θα συνεχιζε μονη της. Ρομποτ. Ηταν η πρωτη φορα οπου πηγα σε μασατζηδικο και νομισα πως ημουν σε Studio.
Δεν εχω κατι με την κοπελα, το κοριτσι την δουλεια της κανει και αυτη ξερει στο πετσι της πως τα λεφτα βγαινουν δυσκολα. Ομως θα πρεπει να εκπαιδευτει λιγο διαφορετικα οταν αλλαζει χωρο εργασιας. Και πιο πολυ το post το κανω για να κατακρινω το καταστημα. Και για να σπασω το μυθο της Αννουλας (ναι ναι το γνωριζω περι ορεξεως κολοκυθοπιττα αλλα η φημη δεν βγαινει και τυχαια).  Ασε που, της εγλυφα τις ρωγες και ειχαν μια τοσο πικρη γευση λες και ειχε ψεκασει κολωνια πανω. Αυτο ειναι καθαρα αντι επαγγελματικο για τον χωρο. Το να βγαινει η Κατερινα καθε πρωι να λεει ποιες κοπελες ειναι διαθεσιμες, το να υπαρχει  αυστηρη πολιτικη δισκου για το μπουκαλακι με το νερο και τα χρωματα της διακοσμησης χωρου να ειναι ομορφα και σπιτικα, δεν κανει το Studio Μασατζιδικο. 
Και επειδη αρκετα κακα ειπα, θα σας πω οτι η πρωτη μου φορα ηταν πριν λιγες μερες με τη Λιζα. Καλα ηταν. Πολυ καλυτερα τουλαχιστον απο την Αννουλα. Η Λιζα ειχε ορεξη για κουβεντα. Ειχε φαγωθει και αυτη πως καπου με ξερει και πως εχει ξαναπαει μαζι μου. Μα πραγματικα νομιζω πως ετσι τους εχει πει το μαγαζι να κανουν???  Δεν μπορει να ειναι τοσο τυχαιο.  Και εκανε πολλες πολλες ερωτησεις. Αισθανθηκα πως ημουν σε ανακριση. Αλλη μια φορα μου εχει ξανασυμβει αυτο πολυ παλια οπου η κοπελα σε καποια φαση σταματησε τις ερωτησεις και ετοιμη να βαλει τα κλαμματα  με ρωτησε αν ειμαι αστυνομικος. Τι να πω, και δεν θα με εκανα με τιποτα παντως. Κατα τα αλλα, καλα μαζι της.
Βασικα απορω με τις τοσο καλες και απανωτες κριτικες στο Forum…η μουφα ειναι η εχω γινει πολυ περιεργος...εγω σας εδωσα αναλυτικα την εμπειρια μου, τα συμπερασματα δικα σας.
ΑΥΤΑ!! Τα ειπα και ξαλαφρωσα.
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Κάπου σε βρήκα, κάπου σε έχασα. Τελικά ήπιες νερό από το μπουκαλάκι που ήταν (υποχρεωτικά) πάνω στο δίσκο; Τέτοια ιεροτελεστία...ούτε το Γκράαλ!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Κάπου σε βρήκα, κάπου σε έχασα. Τελικά ήπιες νερό από το μπουκαλάκι που ήταν (υποχρεωτικά) πάνω στο δίσκο; Τέτοια ιεροτελεστία...ούτε το Γκράαλ!

Μετά απ' όλα αυτά....το ξέχασε στο δίσκο..... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
μπαινω στο site και ενημερωνομαι. Δεν γραφω ποτε ομως. Ανηκω στους τζαμπατζηδες. Μια φορα εχω γραψει οταν ειχα μια εμπειρια σε καταστημα που με εκανε να νιωσω πολυ ασχημα και ηθελα να το μοιραστω.

Γνώμη μου ειναι ότι γράφουμε (αν υπάρχει ελεύθερος χρόνος) για ΟΛΑ! Τα άσχημα, για να έχουν οι συναγωνιστές μπούσουλα για ν' αποφύγουν τους υφάλους, αλλά και τα καλά ως επιβράβευση για μαγαζί και κυρίως την κοπέλα!

Παμε στο δωματιο, κανω μπανακι, ξαπλωνω στο μασαζοκρεββατο...κυυυυριος!! Ερχεται μεσα το μωρο ολα κομπλε, και της ζηταω (οπως κανω παντα  με οποιαδηποτε κοπελα και σε οποιοδηποτε μασατζηδικο) την ωρα που θα μου κανει μασαζ να ειναι χωρις ρουχα.

Σεβαστή η επιθυμία σου, αλλά αυτό που ζητάς (εξ' αρχής) ενέχει και κάποια δόση επικινδυνότητας για την επιτυχή συνέχεια της συνεδρίας, μιάς και όντας εντελώς άγνωστος στην κοπέλα, της ζητάς από τα πρώτα λεπτά να μείνει όπως ακριβώς γεννήθηκε, χωρίς να υπάρξει λίγος χρόνος για το ανάλογο ζέσταμα και την ύπαρξη οικειότητας.

Εκει που μου εκανε πιπα την σταματησα και της ειπα πως πρεπει να σταματησουμε και πως δεν θα συνεχισουμε αλλο μαζι. (Το κανω πρωτη φορα αυτο αν και παρα πολλες φορες μου εχει τυχει να μην εχω χημεια με την κοπελα). Η κοπελα κοκκαλωσε και προσπαθουσε να μαθει ποιο ειναι το προβλημα. Εγω της ελεγα πως απλα δεν εχουμε χημεια. Το «δεν» σε υπεβολικο βαθμο. Βεβαια προσπαθησα να της δωσω να καταλαβει πως αυτη δουλευει εκει και δεν παει μαζι μου επειδη με γουσταρει αλλα επειδη και εγω πληρωνω, απαιτω λιγο επαγγελματισμο. Αλλα ειχε κολλησει. Με τα πολλα μου λεει και τι θελεις να γινει τωρα? Της λεω τιποτα, θα κανω μπανακι, θα πληρωθεις κανονικα και θα παω να πιω καφε. Και ετσι και εγινε.

Νομίζω ότι έπραξες σωστά!

Δεν εχω κατι με την κοπελα, το κοριτσι την δουλεια της κανει και αυτη ξερει στο πετσι της πως τα λεφτα βγαινουν δυσκολα. Ομως θα πρεπει να εκπαιδευτει λιγο διαφορετικα οταν αλλαζει χωρο εργασιας. Και πιο πολυ το post το κανω για να κατακρινω το καταστημα.

Τα χρήματα έχω την εντύπωση ότι είναι περισσότερο γρήγορα, παρά εύκολα.

Σίγουρα, όταν η κοπέλα προέρχεται από άλλο χώρο, πρέπει το μαγαζί να δίνει ιδιαίτερη βαρύτητα στην επανεκπαίδευση της νεαράς, για να μπορεί να "σταθεί" στο νέο εργασιακό περιβάλλον, αφήνοντας πίσω τις πρακτικές που είχε υιοθετήσει ως εργαζομένη στο προηγούμενο κατάστημα.

Και εκανε πολλες πολλες ερωτησεις. Αισθανθηκα πως ημουν σε ανακριση. Αλλη μια φορα μου εχει ξανασυμβει αυτο πολυ παλια οπου η κοπελα σε καποια φαση σταματησε τις ερωτησεις και ετοιμη να βαλει τα κλαμματα  με ρωτησε αν ειμαι αστυνομικος. Τι να πω, και δεν θα με εκανα με τιποτα παντως.

:cheesy: :cheesy: :cheesy: Μου έχει συμβεί κι' εμένα μία φορά, με τόσο πολλές και πιεστικές ερωτήσεις. Και κάπου σε φέρνει σε δύσκολη θέση, γιατί στην τελική, επισκέπτεσαι το κατάστημα για να πάρεις λίγες στιγμές χαλάρωσης, (μετά από τον σύνηθες έλεγχο -ιδίως αν το επισκέπτεσαι για πρώτη φορά-) όχι να περάσεις από Ιερά Εξέταση μέχρι να.... :fuck2:

ΑΥΤΑ!! Τα ειπα και ξαλαφρωσα.

Τα 'πες, τα'πες... :thumbsup:
 

sostis markadonis

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Καλημερα!  Σημερα ειναι ανοιχτα??? και τι ωρες???
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΛΙΖΑ ΑΝΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΕΛΑ ΤΖΕΝΗ ΑΝΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΛΑΟΥΡΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 7 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.
ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΛΟ ΣΑΛΟΥΜ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΤΣΙ.
ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΛΥΣΗ. ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑΤΕ. ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΜΕ ΚΟΠΟ.
ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΤΟΥΣ. ΚΑΛΗ Η ΚΑΚΗ. ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΕΙ ΟΛΟΥΣ.
 

saloom

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
[quote author=agiana]

Σεβαστή η επιθυμία σου, αλλά αυτό που ζητάς (εξ' αρχής) ενέχει και κάποια δόση επικινδυνότητας για την επιτυχή συνέχεια της συνεδρίας, μιάς και όντας εντελώς άγνωστος στην κοπέλα, της ζητάς από τα πρώτα λεπτά να μείνει όπως ακριβώς γεννήθηκε, χωρίς να υπάρξει λίγος χρόνος για το ανάλογο ζέσταμα και την ύπαρξη οικειότητας.

[/quote]

Δεν νομιζω πως η λεξη "επικινδυνοτητα" ειναι η σωστη. Αυτο ισως να ισχυει σε μαγαζι που πηγαινεις για πρωτη φορα και δεν σε ξερει κανενας. Αλλα αν το καλοσκεφτεις και παλι, υπαρχουν μαγαζια που εχουν την πολιτικη πως ο πελατης  :fuck1: με την πρωτη φορα. Ποσο μαλλον εγω που πηγαινα για δευτερη. Η κοπελα δεν θα επρεπε να εχει προβλημα να μεινει ετσι οπως την γεννησε η μαμα της γιατι αυτη ειναι η δουλεια της και για 10 λεπτα διαφορα δεν βλεπω λογο κολληματος. Το μονο ισως υπαρκτο προβλημα ειναι πως αυτο ειναι κατι που δεν το ζηταει ο κοσμος (πιστευω) και οταν βλεπουν κατι για πρωτη φορα ισως υπαρχει μια καχυποψια απο την πλευρα της κοπελας για το τι ειδους περιεργα βιτσια μπορει να εχει ο πελατης.

[quote author=agiana]

  Μου έχει συμβεί κι' εμένα μία φορά, με τόσο πολλές και πιεστικές ερωτήσεις. Και κάπου σε φέρνει σε δύσκολη θέση, γιατί στην τελική, επισκέπτεσαι το κατάστημα για να πάρεις λίγες στιγμές χαλάρωσης, (μετά από τον σύνηθες έλεγχο -ιδίως αν το επισκέπτεσαι για πρώτη φορά-) όχι να περάσεις από Ιερά Εξέταση μέχρι να....

[/quote]

Αυτο μου προκαλει γελιο πραγματικα. Φερνω τον εαυτο μου στη θεση ενος αστυνομικου, με ολη την εκπαιδευση-τεχνικες ανακρισης που θα μου εχουν μαθει στη σχολη. Σταλμενος για επιχειρηση προσποιησης πελατη σε μασατζιδικο. Και η κοπελα να ειναι σε θεση να μου κανει τετοιες ερωτησεις οπου να δωσω τετοιες απαντησεις και να καταλαβει πως ειμαι αστυνομικος και να αρκεστει μονο στο μασαζ!! Ουτε καν!  Τσαμπα αγχος για το μαγαζι και για τον πελατη. Τον αστυνομικο δεν θα τον καταλαβουν με τιποτα!!!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 7 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.
ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΛΟ ΣΑΛΟΥΜ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΤΣΙ.
ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΛΥΣΗ. ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑΤΕ. ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΜΕ ΚΟΠΟ.
ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΤΟΥΣ. ΚΑΛΗ Η ΚΑΚΗ. ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΕΙ ΟΛΟΥΣ.

Ωραια, μαζι σου, δηλαδη τι θα μπορουσαμε να κανουμε?? Να μου αλλαξεις κοπελα στα μισα επειδη δεν μαρεσε?? Αν εχει τετοια πολιτικη το μαγαζι εγω σου υποσχομαι να γινω τακτικος πελατης και να λεω τα καλυτερα λογια οπου βρεθω. Θα φερεις επανασταση στο χωρο του μασαζ στην Ελλαδα και οι κοπελες θα μαθουν να ειναι πολυ πολυ καλυτερες. Προσεξε τι θα πεις εδω στο δημοσιο χωρο ομως γιατι μετα αντε να το παρεις πισω!!! Σκεφτηκα να την σταματησω και να μην πληρωσω ετσι οπως θα εκανα σε μια ψαροταβερνα στην ακροθαλασσια αν μου φερνανε μπαγιατικο ψαρι. Αλλα δυστυχως σε χωρους τετοιους ορισμενες φορες μπορει να εχεις και προβλημα αν πας να διεκδικισεις το δικιο σου με τετοιον τροπο, για ευνοητους λογους. Γιαυτο μπηκα εδω γιατι πιστευω πως forums σαν και αυτο μου δινουν καποιας μορφης ελεγχου και εμεσσης τιμωριας. Γιατι η αληθεια ειναι πως τα λεφτα βγαινουν δυσκολα αλλα εσας εκει δεν σας απασχολει ποσο δυσκολα τα εβγαλα εγω, αλλα ποσο ευκολα θα μου τα παρετε εσεις. Και σαν χωρος δεν εχετε την φημη του προτυπου ηθικης.

Οταν πχ υπαρχει κριση και ο κοσμος εδω παραπονιεται πως τα μαγαζια ειναι ακριβα και οι κοπελες ειναι ασχετες και αντι-επαγγελματιες, τοτε εσεις ερχοσαστε να κανετε εξυπνο marketing λεγοντας φρασεις του τυπου  "ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΜΕ ΚΟΠΟ" και βαζοντας καλοθελητες να μπουν στο site και να γραψουν ψευτικες κριτικες ωραιοποιησης μιας αλλης πραγματικοτητας. Εγω λοιπον ψαρωσα και ηρθα. Και την πατησα. Και οχι μονο δεν γαμησα αλλα αισθανθηκα και γαμημενος. Ειναι σαν να εχω ενα μαγαζι και να διαφημιζω πως πουλαω Armani ενω τα ρουχα να τα ραβω σε ενα υπογειο 2 στενα πιο κατω. Αν με ανακαλυψει ο κοσμος θα την πληρωσω. Τι συγνωμες να ζητησω μετα και τι λυση να βρω??

Εδω ειναι δημοσιο forum. Τα πραγματα λειτουργουν αλλιως. Καλυτερα να φτιαξετε πραγματικη φημη προσφεροντας πραγματικες υπηρεσιες και να αποκτησετε πελατολογιο σταθερο παρα να χτυπατε τους περαστικους-περιστασιακους. Η αληθεια παντα λαμπει στο τελος. Τουλαχιστον μου αρεσει πολυ που καποιος απο το μαγαζι μιλαει ανοιχτα με τον κοσμο εδω και υπαρχει feedback. Μπορει στο τελος να βγει σε καλο!!

Επισης να προσθεσω σαν σχολιο, πως η κατερινα ειναι ωραιο μωρο. Πολυ γλυκο προσωπο. Επειδη ειδα πιο πανω πως καποιος την ελεγε κωλομπαζο. Δεν θα συμφωνουσα.

Α ρε πουστη μου να ανοιγα ενα μασατζηδικο θα το εκανα και το πρωτο μαγαζι της Αθηνας!! Θα γραφανε ολα τα κοσμικα sites τησ χωρας!!
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
καλα ρε φιλε για ενα 60αρι εγραψες ολοκληρο μυθιστορημα....δε βαριεσαι να γραφεις.Αντε ρε Κατερινα, πως σε λενε τελος παντων,καντου δωρο μια επισκεψη γιατι δεν θα σταματησει.
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
"Πηγαινω και κανω μασαζ χρονια τωρα και επειδη ερχομαι Ελλαδα καθε Πασχα-Χριστουγεννα-καλοκαιρι..."
"Μου λενε τι θα πιεις? Λεω νερακι... τακ τακ τακ κοπελα με δισκο, μπουκαλακι νερο στο τραπεζι, κυριος."
"Παμε στο δωματιο οπου με ακολουθει κοπελα με τον δισκο και το μπουκαλακι με το νερο πανω  (εχει σημασια)"
"Τους προτεινω ευγενικα να παμε σε αλλο δωματιο αν ειναι διαθεσιμο. Στο φευγα, η κοπελα προπορευεται εμου, και γυρναω να παρω το μπουκαλακι με το νερο. Με σταματαει η σερηφισσα και φωναζει την κοπελα να παρει το μπουκαλακι με το νερο, να το βαλει πανω στο δισκο και να μου το μεταφερει στο αλλο δωματιο. Λεω δεν υπαρχει λογος θα το παρω οπως ειναι με το χερι μου. ΟΧΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΣΚΟ μου απανταει. Το ξερω οτι σας εχω ζαλησει τα @@ με αυτο το μπουκαλακι αλλα εχει σημασια και θα δειτε."

Η χημεία και το σεξ με τις κορασίδες είναι δευτερο-τρίτα θέματα. ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΝΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΗΘΕΛΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!

Η Κατερίνα καλείται να διαχειριστεί την δυσαρέσκεια των πελατών!!! Ο τρόπος;

Κέρνα:
 

Συνημμένα

  • DSC00423.jpg
    DSC00423.jpg
    27,4 KB · Εμφανίσεις: 19

saloom

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
:2funny:  :2funny: Τι να κανω?? Επειδη δεν ειναι το πρωτο χαραμισμενο 60αρι, ειπα να κανω το καθηκον μου προς την κοινοτητα!! Δεν καταφερα να "αδειασω" εκει και ειχα συσωρευμενη ενεργεια  :headbang:
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
καλα ρε φιλε για ενα 60αρι εγραψες ολοκληρο μυθιστορημα....δε βαριεσαι να γραφεις.Αντε ρε Κατερινα, πως σε λενε τελος παντων,καντου δωρο μια επισκεψη γιατι δεν θα σταματησει.
άμα βαριέσαι να διαβάζεις απλά προσπέρνα τo ή μήπως σου αρέσει πιο πολύ να διαβάζεις τα  μικροσκελή σπαμαρισματα που κάνουν οι περισσότεροι εδώ
"

Η χημεία και το σεξ με τις κορασίδες είναι δευτερο-τρίτα θέματα. ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΝΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΗΘΕΛΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!
αυτό κατάλαβες εσύ?
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
γνωριζουμε που εχει παει η μαρια που εκανε συντομη πορεια στο μαγαζι αυτο
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
καλη ερωτηση!
η μαρια με τα μεγαλα βυζια ουτε μια βδομαδα δεν καθησε εκει
αστα διατανο....που να ναι αυτη η βυζομανα???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom