Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 218K
  • Tagged users Καμία

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Όπως έχω γράψει δεν μου είπανε να το αγοράσουν τώρα. 'Ήθελαν να το αγοράσουν πριν το πάρω αλλά το πήρα εγώ. Τους πρόλαβα δηλαδή.
Έχω μια ερώτηση που έχει να κάνει με ευαίσθητα δεδομένα και δεν την απάντησε ο n.smirni76. Που ήξεραν λεπτομέρειες για κάποιους πελάτες και τα προγράμματα που πέρνουν. Είναι πολύ σημαντικό αυτό. Καταλαβαίνεται γιατί νομίζω.

Κατερίνα έχεις ήδη παραδεχθεί ότι ο ένας ήθελε να αγοράσει. Το διευκρινίζω γιατί θίγεις εξίσου και τον άλλον. Τις λεπτομέρειες με τους πελάτες δεν είναι και τόσο δύσκολο να τις ξέρουν. Αν είσαι τρία χρόνια μέλος σε ένα σάιτ μπορεί να κάνεις παρέα με άλλα μέλη και να ξέρεις πού συχνάζουν, με ποιά κοπέλα πάνε και το πρόγραμμα που παίρνουν ακριβώς. Αν υπονοείς ότι αυτά τα σφυρίζει άλλη κοπέλα, λύστε τα μεταξύ σας.
Μπροστά στη συζήτηση δεν ήμουν, κινούμαι διαισθητικά και πιστεύω τον n.smyrni λόγω και της ουσιαστικής παρέμβασης -σχεδόν πατρικής θα έλεγα- του Ζέρο.
Αν ισχύει αυτό που γράφει ο marios kalos, ας τα λύσουν τα κορίτσια μεταξύ τους και ας μιλούν εντελώς ανοιχτά χωρίς υπονοούμενα.
Ως προς τους λοιπούς συναγωνιστές: Ας έχουμε λίγη υπομονή πριν προβούμε σε ετυμηγορίες και χαρακτηρισμούς. Φαίνεται άσχημα να φτύνουμε αυτά που φιλάγαμε. Οποιαδήποτε ένσταση, δεκτότατη

 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!
Ας ψαχτούνε όμως μέσα στο προσωπικό τους, στις κοπέλες τους, για το ποιός κελαιδάει και από που μαθαίνονται τόσες λεπτομέρειες. Και δεν είναι μόνο η Μάγια η οποία είναι και εύκολος στόχοςτώρα που έχει φύγει.ΟΛΕΣ το ανοίγουνε το στοματάκι τους.Και το τι λέγεται μέσα στο δωμάτιο,δεν έχει όρια.....
Ετσι μπραβο,οχι να λεμε οτι μπορει να υπαρξουν φιλιες με αυτες τις κοπελες,μονο σχεσεις χρηματος υπαρχουν!!!και το ευχαριστω ειναι να σε θαψουν και απο πανω!!!!
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ο. Κ. Να συμφωνήσω μαζί σου. Να πω ότι είναι γνωστή μου περισσότερο από άλλες σερίφισσες γιατί πάω πολύ συχνά.
Σωστα!!!απλα η κατερινα δειχνει τοση οικιοτητα που νομιζεις οτι σε εχει συμπαθησει αλλα ολα αυτα ειναι στο παιχνιδι καθαρα στο να σε κανει πελατητης!!!
 

spark56

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
κατερινακι μην το ψαχνεις πλεον πιθανοτατα για να μην πω σιγουρα  καιεγω ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ.
η πλειοψηφια ειναι ευχαριστιμενοι απο το μαγαζι  και θα ειναι πιστευω γιατι μεχρι τωρα δε υπηρξε κατι το μεπτον
εννοω  απο ολες τις αποψεις απο σενα και τα κοριτσια προς τους πελατες.
εχω διαπιστωσει απο τις συχνοτατες επισκεψεις  μου τον τελευταιο καιρο οτι ακους τις γνωμες των πελατων και προσαρμοζεις αναλογα
το μαγαζι και τις υπηρεσιες.ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΚΥΡΙΟΙ??????????
ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΑΣ ΛΥΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ ,ΑΣ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΜΕ ΣΩΣΤΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
κατερινακι μην το ψαχνεις πλεον πιθανοτατα για να μην πω σιγουρα  καιεγω ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ.

Δεν έχει αποσυρθεί για δουλειά εκτός Αθηνών? :think:

Τι γίνεται..................
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
παντως θα'θελα να'ξερα πως ξερετε ολοι σας οτι γουσταρω κωλο...
ποιος πουστακος το σφυριξε...
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ. ΌΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΗΣΥΧΗ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΙΖΑ ΑΝΝΑ ΑΝΝΟΥΛΑ ΕΥΑ ΣΤΕΛΑ ΚΑΙ ΤΖΕΝΗ. ΦΙΛΆΚΙΑ
 

saloom

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Παρακαλω κυριοι, νομιζω πως παρεκτραπηκατε!! Το μαγαζι ανηκει στην Κατερινα η οποια ειναι γνωστη και ως Κατερινα Τερεζα. Αγαπαει τους πελατες της και ποναει το αντρικο φυλο που ειχε την ατυχια να του δοθει πουλι που δεν καθεται φρονημα. Η ιδια επιτελει εργο και βοηθαει οσο μπορει. Τα χρηματα ηταν παντα δευτερευουσης σημασιας. Η ιδια κραταει ισα ισα για να ζησει και τα υπολοιπα τα δινει σε αλλα μαγαζια του χωρου που δεν πανε καλα, για να μπορεσουν και αυτα να μην κλεισουν και να βοηθησουν εμας. Ο χωρος του μασαζ αναγνωριζει το δικαιωμα του ανθρωπου στην εχεμυθεια. Ολες οι αξιες και οι αρετες αναδυκνυονται περιτρανα!!!

:sunglasses:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ. ΌΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΗΣΥΧΗ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΙΖΑ ΑΝΝΑ ΑΝΝΟΥΛΑ ΕΥΑ ΣΤΕΛΑ ΚΑΙ ΤΖΕΝΗ. ΦΙΛΆΚΙΑ

Λήθη στο παρελθόν, εμπιστοσύνη στο μέλλον?

Καλημέρα ομορφούλα.
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ. ΌΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΗΣΥΧΗ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΙΖΑ ΑΝΝΑ ΑΝΝΟΥΛΑ ΕΥΑ ΣΤΕΛΑ ΚΑΙ ΤΖΕΝΗ. ΦΙΛΆΚΙΑ
κατερινα,αφου η μαρια αποχωρισε,για πες καμια με προσοντα...? :tits: :tits: :tits:
 

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
φωτογραφίες υπάρχουν!?
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΙΖΑ ΑΝΝΑ ΑΝΝΟΥΛΑ ΣΤΕΛΑ ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΑ. ΘΈΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΩ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ. ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ.  ΦΙΛΆΚΙΑ
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
ΒΛΕΠΕΤΑΙ ΟΤΙ Η ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΠΟΙΗΣΗ ΗΤΑΝ ΑΜΕΣΗ. ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΣΠΙΣΤΟΥΣ.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΙΖΑ ΑΝΝΑ ΑΝΝΟΥΛΑ ΣΤΕΛΑ ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΑ. ΘΈΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΩ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ. ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ.  ΦΙΛΆΚΙΑ

Σ'ευχαριστούμε για την έγκαιρη ενημέρωση! :-*

Ελπίζω, να συνεχίσει να γίνεται σε τακτά χρονικά διαστήματα ο έλεγχος, για να συνεχί(ύ)σουμε κι'εμείς με τη σειρά μας... :cheesy: :smitten:
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΙΖΑ ΑΝΝΑ ΕΥΑ ΣΤΕΛΑ ΚΑΙ ΤΖΕΝΗ. ΦΙΛΆΚΙΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom