Νέα

Εξαντληση και ταση λιποθυμιας μετα απο εντονο σεξ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takaros28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Ειχα παει για καφε Κολωνακι πριν λιγες μερες, και εκει που επινα με φιλο το καφεδακι μας απεναντι μας ηρθαν 2 αξιογαμητες γκομενες γυρω στα 30-32..οπως τις κοιταξα καλυτερα, θεωρησα οτι καπου την ηξερα την μια απο αυτες..σε λιγα δευτερολεπτα ειχα καταλαβει οτι η κοπελα που ηταν απεναντι μου ηταν μια παλια μου σχεση! Την πλησιασα και της λεω..εισαι η Μαρια? με θυμασαι? ειμαι ο Νεστωρας! το τι ακολουθησε δεν λεγεται! βρε που εισαι , τι κανεις κλπ..καθησαμε ολοι μαζι,,και οταν ηρθε η ωρα να φυγουμε ανταλλαξαμε τηλεφωνα..ηλπιζα να μην με παρει δεν ξερω γιατι..σημερα ομως το απογευμα κτυπησε το κινητο..ηταν αυτη...επαθα πλακα..μου ζητησε να βγουμε το Σαββατο..ο φιλος λεει να μην βγω..θαναι λαθος λεει.. ξαναζεσταμενο φαγητο..εχει τυχει σε καποιον απο εσας να ξαναγυρισει σε παλια σχεση του υστερα απο χρονια? πως ηταν? πιο εντονο? καπως κρυα φαση ισως? αν τοχει βιωσει κανεις ας γραψει..
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
Ειχα παει για καφε Κολωνακι πριν λιγες μερες, και εκει που επινα με φιλο το καφεδακι μας απεναντι μας ηρθαν 2 αξιογαμητρες γκομενες γυρω στα 30-32..οπως τις κοιταξα καλυτερα, θεωρησα οτι καπου την ηξερα την μια απο αυτες..σε λιγα δευτερολεπτα ειχα καταλαβει οτι η κοπελα που ηταν απεναντι μου ηταν μια παλια μου σχεση! Την πλησιασα και της λεω..εισαι η Μαρια? με θυμασαι? ειμαι ο Νεστωρας! το τι ακολουθησε δεν λεγεται! βρε που εισαι , τι κανεις κλπ..καθησαμε ολοι μαζι,,και οταν ηρθε η ωρα να φυγουμε ανταλλαξαμε τηλεφωνα..ηλπιζα να μην με παρει δεν ξερω γιατι..σημερα ομως το απογευμα κτυπησε το κινητο..ηταν αυτη...επαθα πλακα..μου ζητησε να βγουμε το Σαββατο..ο φιλος λεει να μην βγω..θαναι λαθος λεει.. ξαναζεσταμενο φαγητο..εχει τυχει σε καποιον απο εσας να ξαναγυρισει σε παλια σχεση του υστερα απο χρονια? πως ηταν? πιο εντονο? καπως κρυα φαση ισως? αν τοχει βιωσει κανεις ας γραψει..

νεστωρας+μαρια =  :smitten: :smitten: :smitten:

 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.092
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Ειχα παει για καφε Κολωνακι πριν λιγες μερες, και εκει που επινα με φιλο το καφεδακι μας απεναντι μας ηρθαν 2 αξιογαμητες γκομενες γυρω στα 30-32..οπως τις κοιταξα καλυτερα, θεωρησα οτι καπου την ηξερα την μια απο αυτες..σε λιγα δευτερολεπτα ειχα καταλαβει οτι η κοπελα που ηταν απεναντι μου ηταν μια παλια μου σχεση! Την πλησιασα και της λεω..εισαι η Μαρια? με θυμασαι? ειμαι ο Νεστωρας! το τι ακολουθησε δεν λεγεται! βρε που εισαι , τι κανεις κλπ..καθησαμε ολοι μαζι,,και οταν ηρθε η ωρα να φυγουμε ανταλλαξαμε τηλεφωνα..ηλπιζα να μην με παρει δεν ξερω γιατι..σημερα ομως το απογευμα κτυπησε το κινητο..ηταν αυτη...επαθα πλακα..μου ζητησε να βγουμε το Σαββατο..ο φιλος λεει να μην βγω..θαναι λαθος λεει.. ξαναζεσταμενο φαγητο..εχει τυχει σε καποιον απο εσας να ξαναγυρισει σε παλια σχεση του υστερα απο χρονια? πως ηταν? πιο εντονο? καπως κρυα φαση ισως? αν τοχει βιωσει κανεις ας γραψει..

Ελα τυπε την εχω ετοιμη την photo απο διπλανο thread.  :S

URL]]
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.999
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
606
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Καλα ολοι οταν χωρισατε μαυρη πετρα ριξατε πισω? κανενας δεν εκανε πισωγυρισμα για να πει εντυπωσεις? σκληροι τυποι ειστε!  :s&m_3:
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
Καλα ολοι οταν χωρισατε μαυρη πετρα ριξατε πισω? κανενας δεν εκανε πισωγυρισμα για να πει εντυπωσεις? σκληροι τυποι ειστε!  :s&m_3:

μαυρη ψωλη εριξα....την αφησα σε ενα αραπη να της ξεκωλιασει την κωλαρα
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756
Τυπε περιμενε λιγο... Στις 2-3 πρωτες σελιδες χλευαζουμε και χαβαλεδιαζουμε.....
Μετα την 3η σελιδα αρχιζουν οι σοβαρες απαντησεις...
Κανονας του Μπου....  :grin:
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Βαζω στοιχημα οτι οσοι απο εσας ειχατε σχεση και χωρισατε,τους περισσοτερους σας εδιωξε η γκομενα..τρεχοντας θα γυρναγατε πισω αν σας το ζηταγε..κι ας λετε για μαυρες πετρες και μαυρες πουτσες!  :grin: :grin:
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Τυπε περιμενε λιγο... Στις 2-3 πρωτες σελιδες χλευαζουμε και χαβαλεδιαζουμε.....
Μετα την 3η σελιδα αρχιζουν οι σοβαρες απαντησεις...
Κανονας του Μπου....  :grin:
Το θεμα δεν ειναι αν χαβαλεδιαζουνε η οχι..το θεμα ειναι αν ειχανε ποτε καμμια σχεση στην ζωη τους!  ;) ;)
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Βαζω στοιχημα οτι οσοι απο εσας ειχατε σχεση και χωρισατε,τους περισσοτερους σας εδιωξε η γκομενα..τρεχοντας θα γυρναγατε πισω αν σας το ζηταγε..κι ας λετε για μαυρες πετρες και μαυρες πουτσες!  :grin: :grin:


τυπε το να γυρνας σε γκομενα που χωρισατε ειναι σαν να ανοιγεις τα σκουπιδια σου να τρως τα χτεσινα αποφαγια


τοσο ξεφτυλα ειναι


το ιδιο ισχυει κ για φιλικες σχεσεις που ξεκοψες για καποιο λογο
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ειναι ολοι τουs ψευτεs.......Μην τουs ακουs......Δεν υπαρχουν μαυρεs πετρεs......Ολεs ασπρεs απο ασβεστη ειναι  :grin:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Ειχα παει για καφε Κολωνακι πριν λιγες μερες, και εκει που επινα με φιλο το καφεδακι μας απεναντι μας ηρθαν 2 αξιογαμητες γκομενες γυρω στα 30-32..οπως τις κοιταξα καλυτερα, θεωρησα οτι καπου την ηξερα την μια απο αυτες..σε λιγα δευτερολεπτα ειχα καταλαβει οτι η κοπελα που ηταν απεναντι μου ηταν μια παλια μου σχεση! Την πλησιασα και της λεω..εισαι η Μαρια? με θυμασαι? ειμαι ο Νεστωρας! το τι ακολουθησε δεν λεγεται! βρε που εισαι , τι κανεις κλπ..καθησαμε ολοι μαζι,,και οταν ηρθε η ωρα να φυγουμε ανταλλαξαμε τηλεφωνα..ηλπιζα να μην με παρει δεν ξερω γιατι..σημερα ομως το απογευμα κτυπησε το κινητο..ηταν αυτη...επαθα πλακα..μου ζητησε να βγουμε το Σαββατο..ο φιλος λεει να μην βγω..θαναι λαθος λεει.. ξαναζεσταμενο φαγητο..εχει τυχει σε καποιον απο εσας να ξαναγυρισει σε παλια σχεση του υστερα απο χρονια? πως ηταν? πιο εντονο? καπως κρυα φαση ισως? αν τοχει βιωσει κανεις ας γραψει..


 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    30,7 KB · Εμφανίσεις: 35
  • 2.jpg
    2.jpg
    104 KB · Εμφανίσεις: 40
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
τυπε το να γυρνας σε γκομενα που χωρισατε ειναι σαν να ανοιγεις τα σκουπιδια σου να τρως τα χτεσινα αποφαγια


τοσο ξεφτυλα ειναι


το ιδιο ισχυει κ για φιλικες σχεσεις που ξεκοψες για καποιο λογο
κι ομως τυπε! υπαρχουν αντρες που εχουν παντρευτει 2 φορες την ιδια γυναικα!  :2on1:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.999
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
606

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom