Νέα

Εξαφάνιση 27χρονης στην Κω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μάγος του ΟΖ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.103
Like
11.329
Πόντοι
2.606
Δηλαδη δεν μας χρειαζεται εισαγομενη εγκληματικοτητα, οταν υπαρχει ηδη η εγχωρια
δε σε καταλαβα ,αυτο εγραψα,εχεις καποιο θεμα με τα ελληνικα μου ,νομιζω εγραψα ξεκαθαρα το προβλημα.....ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ο καθε καργιολης ξερει πως οτι και να κανει θα την βγαλει χαλαρα και ωραια το πολυ με λιγα χρονια φυλακα......Οσο τα γαμιωλια βλεπουν πως και να σκοτωσεις και να βιασεις ενα καραβι παιδακια και να εξαφανισεις μια κοινοτητα γυναικες ,δεν τρεχει καστανο ,τοσο θα συνεχιζουν να το κανουν!
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Συμφωνω με αυτο που ποσταρες δεν ειπα το αντιθετο. Το σχολιο ηταν για τον δρακουμελ jr
Καλά Άστον αυτόν πιο σκατα πολιτικό από αυτόν δε βρίσκεις πουθενά,μακάρι να είχαμε τον Πολωνό δε θα υπήρχε εδώ πέρα ίχνος Πακιστανου και αφρικανου και μπαγκλαντεσιανου,αυτοί όλοι είναι εδώ και τίποτα δε προσφέρουν αντίθετα βρωμιζουν τη χώρα μας και μόνο βιασμούς διαπρατουν τα ζώα.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
ρε παπαρα σε εβαλε στο βρακι το χριστινακι.....πηγαινε μια τσαρκα τρουμπα να δεις τι παιζει....τοσα ντραγκς οπλα και σωματεμπορια δεν υπηρχε ουτε απο την εποχη των κοκκινων φαναριων με την καρεζη.....και δν μιλαω για τα κωλομπαρα....αυτα ειναι ποιο σειφ απο εκκλησια
θα με βγαλεις εξω να κανω σαματα? :confused:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Τα δύο παιδιά της φίλης μου στην Αμερική που είναι από τεχνητή γονιμοποίηση γιατί ο άντρας της λόγω χημειοθεραπείας όταν ήταν μικρός δεν είχε υγιές σπέρμα δεν έχουν αυτόν βιολογικ΄ό πατέρα, που τα μεγαλώνει, τα φροντίζει και τα αγαπάει αλλά έναν παπάρα φοιτητή που τράβηκε μια μαλακία για να βγάλει 50 δολλάρια.

Οπότε τι σημασία έχει ποιος είναι ο βιολογικός πατέρας
Μπορείς να φαντασιώνεσαι οτιδήποτε θέλεις. Αν δεν υπήρχε ο ......παπάρας φοιτητής που τράβηκε μια μαλακία για να βγάλει 50 δολλάρια....., η φίλη σου δεν θα είχε παιδιά. Συμφωνώ ότι ο άντρας της υποβλήθηκε σε τεράστια επένδυση οικονομικών πόρων, χρόνου και κόπου. Χωρίς το σπέρμα του τύπου, τον οποίο καθυβρίζεις με πολύ μεγάλη άνεση, αυτά τα παιδιά δεν θα γεννιόντουσαν. Και είτε σου αρέσει είτε όχι, η πραγματικότητα είναι ότι ο βιολογικός τους πατέρας είναι άλλος, κι όχι ο τύπος που τα μεγαλώνει. Στο κάτω - κάτω επέλεξε να μεγαλώσει τα παιδιά της γυναίκας του, ας πούμε το ίδιο θα ήταν αν αυτή είχε παντρευτεί, είχε αποκτήσει δύο παιδιά με τον άντρα της και στη συνέχεια είχε χωρίσει.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.906
Like
1.430
Πόντοι
216
Πως ειχε και συντροφο, αλλα πηγε και με τον πακη;
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Πώς χαρακτηριζεις τους ανθρωπους που πετανε μια συντομογραφια ή μια μαλακια τετοιου τύπου για να κανουν εντυπωση? Προσωπικα μού προξενούν εμετό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Καλα φιλαρακι. Άστο.
Τι να αφήσω ρε μάγκα σοβαρά τώρα?άμα ήθελε ο πρωθυπουργός της Ελλάδας δε θα μπορούσε να κάνει κάτι ώστε να μη πατάνε εδώ πέρα τα ζώα?αλλά στα αρχιδια του το μόνο που τον νοιάζει τον Κούλη είναι η κονομα του και τίποτα άλλο.Ο πρωθυπουργός της πολωνιας είναι πραγματικός μάγκας μακάρι να τον είχαμε εμείς οι Έλληνες εδώ.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.289
Κριτικές
11
Like
18.715
Πόντοι
3.796
Όχι μόνο από σένα αλλά και τον dewars
Δεν είναι νεύρα ,αλλά καμιά φορά κοντεύω να στραβωθω με αυτά που διαβάζω ..
Καλό είναι να έχουν όλοι προσωπική άποψη αλλά μέσα σε λογικά πλαίσια .
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Πως ειχε και συντροφο, αλλα πηγε και με τον πακη;
μην κάνεις τέτοιες ερωτήσεις τύπε, ας πούμε δημόσια στο Φατσοβιβλίο. Θα σου πουν ότι ξεπλένεις το Βιαστή. Τα ίδια άτομα βεβαια αν τα ρωτήσεις τι θα έλεγαν αν η δικιά τους γκόμενα πήγαινε σε σπίτι άλλου άντρα, θα κάνουν γαργάρα
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Δεν είναι νεύρα ,αλλά καμιά φορά κοντεύω να στραβωθω με αυτά που διαβάζω ..
Καλό είναι να έχουν όλοι προσωπική άποψη αλλά μέσα σε λογικά πλαίσια .
Εγώ τη γνώμη μου είπα έχω ένα κολλητό που η μάνα του είναι νταντά και βγάζει λίγα το μήνα δε βγαίνουν ο πατέρας του έχει πεθανει η αδερφή του εξωτερικό δική της οικογένεια και ο αδερφός επίσης δική του οικογένεια οπότε μου λέει δουλεύω από μικρός γιατί δε έχω οικογένεια να με συντηρισει.Συνηθως κάποιος δουλεύει από μικρός όταν δε έχουν οι γονείς καθολου να του δώσουν.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.289
Κριτικές
11
Like
18.715
Πόντοι
3.796
Εγώ τη γνώμη μου είπα έχω ένα κολλητό που η μάνα του είναι νταντά και βγάζει λίγα το μήνα δε βγαίνουν ο πατέρας του έχει πεθανει η αδερφή του εξωτερικό δική της οικογένεια και ο αδερφός επίσης δική του οικογένεια οπότε μου λέει δουλεύω από μικρός γιατί δε έχω οικογένεια να με συντηρισει.Συνηθως κάποιος δουλεύει από μικρός όταν δε έχουν οι γονείς καθολου να του δώσουν.
Έχεις ανοίξει 10 σελίδες θέμα και ακόμα δεν έχεις καταλάβει την ουσία που συζητάς φίλε .
Η ηλικία που αναφέρεις δεν είναι μικρός ! Από εκεί πρέπει να ξεκινήσεις να ξεκαθαρίσεις το μυαλό σου .
Στα 18 θεωρήσαι ενήλικας .δεν είσαι πλέον παιδί ! Έχεις ευθύνες και πρέπει να ενταχθείς στην κοινωνία σαν κανονικός πολίτης .
Αν είσαι 25 χρόνων και θεωρήσαι παιδί ,όπως λες ,είσαι απλά άχρηστος και βάρος στην κοινωνία και στους γονείς σου .
Δεν προσφέρεις εφορία ,επιβαρύνεις την ασφάλεια του πατέρα σου ,τρως από το μερτικο του και δεν προσφέρεις τίποτα στο κοινωνικό σύνολο .
Οι γενιά πριν την δική σου για να καταλάβεις σε πλειοψηφία οι μάνα τους τους έχει γεννήσει στα 18 της
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Έχεις ανοίξει 10 σελίδες θέμα και ακόμα δεν έχεις καταλάβει την ουσία που συζητάς φίλε .
Η ηλικία που αναφέρεις δεν είναι μικρός ! Από εκεί πρέπει να ξεκινήσεις να ξεκαθαρίσεις το μυαλό σου .
Στα 18 θεωρήσαι ενήλικας .δεν είσαι πλέον παιδί ! Έχεις ευθύνες και πρέπει να ενταχθείς στην κοινωνία σαν κανονικός πολίτης .
Αν είσαι 25 χρόνων και θεωρήσαι παιδί ,όπως λες ,είσαι απλά άχρηστος και βάρος στην κοινωνία και στους γονείς σου .
Δεν προσφέρεις εφορία ,επιβαρύνεις την ασφάλεια του πατέρα σου ,τρως από το μερτικο του και δεν προσφέρεις τίποτα στο κοινωνικό σύνολο .
Οι γενιά πριν την δική σου για να καταλάβεις σε πλειοψηφία οι μάνα τους τους έχει γεννήσει στα 18 της
Εντάξει ο καθένας με τις απόψεις του εγώ δε συμφωνώ μαζί σου τέλος από τα 18-25 είσαι μικρός παρότι έχω δουλέψει από τα 19 εγώ αλλά πιστεύω από τα 26-30 είσαι σε ηλικία που δε δικαιολογείται η ανεργία.
 

Kvel

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
279
Like
766
Πόντοι
81
Κλαίω όταν διαβάζω προτάσεις του στυλ....ο άνθρωπος της...μα καλά τον πήρε τηλέφωνο και δεν παράτησε ότι εκανε να πάει να την σώσει σαν άλλος Μπάτμαν....ρε τύποι συναναστροφές με την σημερινή νεολαία έχετε καθόλου;
Μιλάμε σε γενικές γραμμές τα πιτσιρίκια σήμερα τις έχουν γραμμένες τις σχέσεις κτλ.Ειναι μαζί μόνο για να κάνουν ντρογκια να μοιράζονται τίποτα έξοδα για καλοκαιρινές διακοπές να ριχνουν κανά σεξακι κτλ.Η πλειοψηφία των πιτσιρικάδων σήμερα για να τους κεράσουν καμία γραμμή δίνουν μέχρι και την μάνα τους όχι την γκομενιτσα τους.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.276
Πόντοι
14.936
Κλαίω όταν διαβάζω προτάσεις του στυλ....ο άνθρωπος της...μα καλά τον πήρε τηλέφωνο και δεν παράτησε ότι εκανε να πάει να την σώσει σαν άλλος Μπάτμαν....ρε τύποι συναναστροφές με την σημερινή νεολαία έχετε καθόλου;
Μιλάμε σε γενικές γραμμές τα πιτσιρίκια σήμερα τις έχουν γραμμένες τις σχέσεις κτλ.Ειναι μαζί μόνο για να κάνουν ντρογκια να μοιράζονται τίποτα έξοδα για καλοκαιρινές διακοπές να ριχνουν κανά σεξακι κτλ.Η πλειοψηφία των πιτσιρικάδων σήμερα για να τους κεράσουν καμία γραμμή δίνουν μέχρι και την μάνα τους όχι την γκομενιτσα τους.
Πόσο αλήθεια είναι όλα αυτά που είπες...
Όντως πουτσα τους όλα για όλα όμως...
Κρίμα..
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.872
Πόντοι
3.846
Έχεις ανοίξει 10 σελίδες θέμα και ακόμα δεν έχεις καταλάβει την ουσία που συζητάς φίλε .
Η ηλικία που αναφέρεις δεν είναι μικρός ! Από εκεί πρέπει να ξεκινήσεις να ξεκαθαρίσεις το μυαλό σου .
Στα 18 θεωρήσαι ενήλικας .δεν είσαι πλέον παιδί ! Έχεις ευθύνες και πρέπει να ενταχθείς στην κοινωνία σαν κανονικός πολίτης .
Αν είσαι 25 χρόνων και θεωρήσαι παιδί ,όπως λες ,είσαι απλά άχρηστος και βάρος στην κοινωνία και στους γονείς σου .
Δεν προσφέρεις εφορία ,επιβαρύνεις την ασφάλεια του πατέρα σου ,τρως από το μερτικο του και δεν προσφέρεις τίποτα στο κοινωνικό σύνολο .
Οι γενιά πριν την δική σου για να καταλάβεις σε πλειοψηφία οι μάνα τους τους έχει γεννήσει στα 18 της
Ναι δεν είσαι μικρός αλλά αν έχεις σπουδές στη μέση, παίζει εύκολα μέχρι τα 23-24 να μην έχεις δουλέψει.
Το ότι κάποιοι γονείς έκαναν παιδιά στα 18 πριν 50 χρόνια δε λέει τίποτα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Κλαίω όταν διαβάζω προτάσεις του στυλ....ο άνθρωπος της...μα καλά τον πήρε τηλέφωνο και δεν παράτησε ότι εκανε να πάει να την σώσει σαν άλλος Μπάτμαν....ρε τύποι συναναστροφές με την σημερινή νεολαία έχετε καθόλου;
Μιλάμε σε γενικές γραμμές τα πιτσιρίκια σήμερα τις έχουν γραμμένες τις σχέσεις κτλ.Ειναι μαζί μόνο για να κάνουν ντρογκια να μοιράζονται τίποτα έξοδα για καλοκαιρινές διακοπές να ριχνουν κανά σεξακι κτλ.Η πλειοψηφία των πιτσιρικάδων σήμερα για να τους κεράσουν καμία γραμμή δίνουν μέχρι και την μάνα τους όχι την γκομενιτσα τους.
η πρόταση που επεσήμανες πιο πάνω δείχνει την αδυναμία κατανόησης της πραγματικότητας, την οποία έχουν τα περισσότερα άτομα, και ΚΥΡΙΩΣ πόσοι άντρες έχουν τη θέληση να γίνουν Λευκοί Ιππότες, να φορέσουν την απαστράπτουσα πανοπλία τους, να καβαλήσουν το Λευκό τους Άλογο και να τρέξουν να σώσουν τη Δεσποσύνη από το Δράκο.
Αν η δικιά μου γκόμενα πήγαινε σε σπίτι άλλου άντρα, απλά θα την διέγραφα. Όπως βλέπεις όμως, αμέτρητα Β Αρσενικά σκέπτονται και φέρονται αλλλιώς. Να γιατί οι Γυναίκες νιώθουν ότι μπορούν να κάνουν οτιδήποτε και να την βγάλουν καθαρή
gimena-ferrari-knightonwhitehorse.jpg
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
571
Like
849
Πόντοι
86
''Όπως εξήγησε η σορός της Αναστάζια δεν ήταν εύκολο να ελεγχθεί καθώς, όπως είπε, «ήταν τόσο καλά τυλιγμένο που η σήψη προχώρησε πάρα πολύ γρήγορα».

«Επειδή έχουν ειπωθεί πολλά, η κοπέλα συναντήθηκε με τον συγκεκριμένο άνθρωπο για συγκεκριμένους λόγους αλλά δεν θα ήθελα να πω κάτι παραπάνω, αλλά δεν φαίνεται να τον γνώριζε από προηγούμενες μέρες. Η κοπέλα είχε πιει, δεν μπορούμε να ξέρουμε πώς παρασύρθηκε. Ο δράστης είχε συλληφθεί στο παρελθόν για τον νόμο περί μεταναστών, αλλά ήταν νόμιμα στη χώρα μας. Φαίνεται να την έχει μεταφέρει μόνος του στο σημείο που βρέθηκε. Για εμάς δεν έχει ξεκαθαρίσει ακόμα το πώς τη μετέφερε. Την επόμενη μέρα φαίνεται πως πήρε εισιτήριο για να φύγει. Η μυρωδιά του πτώματος βοήθησε πολύ την εθελόντρια να την βρει. Την είχε σκεπάσει καλά, είχε βάλει από πάνω κλαδιά και η εθελόντρια χρειάστηκε να σκάψει για να την βρει» πρόσθεσε η εκπρόσωπος της ΕΛΑΣ.''
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.289
Κριτικές
11
Like
18.715
Πόντοι
3.796
Ναι δεν είσαι μικρός αλλά αν έχεις σπουδές στη μέση, παίζει εύκολα μέχρι τα 23-24 να μην έχεις δουλέψει.
Το ότι κάποιοι γονείς έκαναν παιδιά στα 18 πριν 50 χρόνια δε λέει τίποτα.
Το ποσοστό που σπουδάζει σε αυτές τις ηλικίες είναι θεωρητικά μικρό ..γιατί για να χρειαστεί κάποιος τόσα χρόνια σπουδών άρα σπουδαζει κάτι πιο περίπλοκο ,παράδειγμα ιατρική ..αλλιώς έχει τελειώσει μεχρι τα 22 του.
Ξέρω ότι οι εποχές άλλαξαν και δεν κάνουν οικογένεια τόσο νέοι πλέον ,απλά το αναφέρω για να καταλάβει ότι στα 18 έχεις γίνει ήδη άντρας ,για αυτό καλείται και στον στρατό ..άσχετα που οι νέοι το βλέπουν πλέον σαν κατασκήνωση και κοιτάνε απλά πως θα πάνε στην λούφα και στο βισμα ..παλιότερα ήταν μεγάλο γεγονός ότι πας στρατό ,για αυτό και έβλεπες να στήνουν ολόκληρο πανηγύρι ,γιατί επίσης ξεκινάει και η ζωή σου σαν ενήλικος πλέον και υπεύθυνος,δεν είσαι πλέον παιδί σε αυτή την ηλικία .
Όσο πιο γρήγορα το καταλάβουν οι μανάδες σας τόσο πιο πολλοί άντρες θα υπάρχουν έξω .
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.119
Κριτικές
20
Like
27.404
Πόντοι
8.346
Το ποσοστό που σπουδάζει σε αυτές τις ηλικίες είναι θεωρητικά μικρό ..γιατί για να χρειαστεί κάποιος τόσα χρόνια σπουδών άρα σπουδαζει κάτι πιο περίπλοκο ,παράδειγμα ιατρική ..αλλιώς έχει τελειώσει μεχρι τα 22 του.
Ξέρω ότι οι εποχές άλλαξαν και δεν κάνουν οικογένεια τόσο νέοι πλέον ,απλά το αναφέρω για να καταλάβει ότι στα 18 έχεις γίνει ήδη άντρας ,για αυτό καλείται και στον στρατό ..άσχετα που οι νέοι το βλέπουν πλέον σαν κατασκήνωση και κοιτάνε απλά πως θα πάνε στην λούφα και στο βισμα ..παλιότερα ήταν μεγάλο γεγονός ότι πας στρατό ,για αυτό και έβλεπες να στήνουν ολόκληρο πανηγύρι ,γιατί επίσης ξεκινάει και η ζωή σου σαν ενήλικος πλέον και υπεύθυνος,δεν είσαι πλέον παιδί σε αυτή την ηλικία .
Όσο πιο γρήγορα το καταλάβουν οι μανάδες σας τόσο πιο πολλοί άντρες θα υπάρχουν έξω .
Αυτό ακριβώς. Το να δουλεύεις ή οχι πριν τα 24 δεν με πολυενδιαφερει. Παίζουν διάφοροι παράγοντες οι οποιοι μπορούν να σε οδηγήσουν ή οχι στην δουλειά. Αλλα το οτι 18-23 εισαι παιδί ειναι πτι πιο βλακωδες έχω ακούσει. Παιδί δεν εισαι, άσχετα που οι περισσότεροι συμπεριφέρονται σαν εφηβοι. Κ για αυτό φταίει η κοινωνία και η ανατροφή που έχουν λάβει απο το σπίτι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom