Νέα

Εξαφάνιση 27χρονης στην Κω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μάγος του ΟΖ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.086
Κριτικές
2
Like
73.825
Πόντοι
12.056
Το ποσοστό που σπουδάζει σε αυτές τις ηλικίες είναι θεωρητικά μικρό ..γιατί για να χρειαστεί κάποιος τόσα χρόνια σπουδών άρα σπουδαζει κάτι πιο περίπλοκο ,παράδειγμα ιατρική ..αλλιώς έχει τελειώσει μεχρι τα 22 του.
Ξέρω ότι οι εποχές άλλαξαν και δεν κάνουν οικογένεια τόσο νέοι πλέον ,απλά το αναφέρω για να καταλάβει ότι στα 18 έχεις γίνει ήδη άντρας ,για αυτό καλείται και στον στρατό ..άσχετα που οι νέοι το βλέπουν πλέον σαν κατασκήνωση και κοιτάνε απλά πως θα πάνε στην λούφα και στο βισμα ..παλιότερα ήταν μεγάλο γεγονός ότι πας στρατό ,για αυτό και έβλεπες να στήνουν ολόκληρο πανηγύρι ,γιατί επίσης ξεκινάει και η ζωή σου σαν ενήλικος πλέον και υπεύθυνος,δεν είσαι πλέον παιδί σε αυτή την ηλικία .
Όσο πιο γρήγορα το καταλάβουν οι μανάδες σας τόσο πιο πολλοί άντρες θα υπάρχουν έξω .
ηταν συγκεντρωμενοι ολοι την προηγουμενη παρασκευη στο συνταγμα :gay:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.790
Κριτικές
6
Like
11.265
Πόντοι
3.936
Τι να αφήσω ρε μάγκα σοβαρά τώρα?άμα ήθελε ο πρωθυπουργός της Ελλάδας δε θα μπορούσε να κάνει κάτι ώστε να μη πατάνε εδώ πέρα τα ζώα?αλλά στα αρχιδια του το μόνο που τον νοιάζει τον Κούλη είναι η κονομα του και τίποτα άλλο.Ο πρωθυπουργός της πολωνιας είναι πραγματικός μάγκας μακάρι να τον είχαμε εμείς οι Έλληνες εδώ.
Μητσο τακα τακης Α.Ε.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.289
Κριτικές
11
Like
18.719
Πόντοι
3.796
Αυτό ακριβώς. Το να δουλεύεις ή οχι πριν τα 24 δεν με πολυενδιαφερει. Παίζουν διάφοροι παράγοντες οι οποιοι μπορούν να σε οδηγήσουν ή οχι στην δουλειά. Αλλα το οτι 18-23 εισαι παιδί ειναι πτι πιο βλακωδες έχω ακούσει. Παιδί δεν εισαι, άσχετα που οι περισσότεροι συμπεριφέρονται σαν εφηβοι. Κ για αυτό φταίει η κοινωνία και η ανατροφή που έχουν λάβει απο το σπίτι.
Η μάνα τους φταίει φίλε .
Άσε την κοινωνία .
ο μαλακας ο πατέρας τους που ενώ ήταν σε όλα μέσα δεν τους πήρε από το χέρι να τους δείξει 5 πράγματα και τους άφησε στις μάνες τους να πλάθουν κουλουράκια και να ακούν τα κουτσομπολιά του απογευματινου καφέ
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.086
Κριτικές
2
Like
73.825
Πόντοι
12.056
Η μάνα τους φταίει φίλε .
Άσε την κοινωνία .
ο μαλακας ο πατέρας τους που ενώ ήταν σε όλα μέσα δεν τους πήρε από το χέρι να τους δείξει 5 πράγματα και τους άφησε στις μάνες τους να πλάθουν κουλουράκια και να ακούν τα κουτσομπολιά του απογευματινου καφέ
οχι τιποτα αλλο αν την :zfuck:τουλαχιστον δεν θα ηταν και κερατας
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.874
Πόντοι
3.846
Το ποσοστό που σπουδάζει σε αυτές τις ηλικίες είναι θεωρητικά μικρό ..γιατί για να χρειαστεί κάποιος τόσα χρόνια σπουδών άρα σπουδαζει κάτι πιο περίπλοκο ,παράδειγμα ιατρική ..αλλιώς έχει τελειώσει μεχρι τα 22 του.
Ξέρω ότι οι εποχές άλλαξαν και δεν κάνουν οικογένεια τόσο νέοι πλέον ,απλά το αναφέρω για να καταλάβει ότι στα 18 έχεις γίνει ήδη άντρας ,για αυτό καλείται και στον στρατό ..άσχετα που οι νέοι το βλέπουν πλέον σαν κατασκήνωση και κοιτάνε απλά πως θα πάνε στην λούφα και στο βισμα ..παλιότερα ήταν μεγάλο γεγονός ότι πας στρατό ,για αυτό και έβλεπες να στήνουν ολόκληρο πανηγύρι ,γιατί επίσης ξεκινάει και η ζωή σου σαν ενήλικος πλέον και υπεύθυνος,δεν είσαι πλέον παιδί σε αυτή την ηλικία .
Όσο πιο γρήγορα το καταλάβουν οι μανάδες σας τόσο πιο πολλοί άντρες θα υπάρχουν έξω .
Καμία σχέση για τον χρόνο σπουδών αυτό που έγραψες, που δείχνει ότι είσαι άσχετος και καλύτερα να μη μιλάς για πράγματα που δεν ξέρεις.
Απλές πανεπιστημιακές σχολές θέλουν 4 χρόνια. Η πλειοψηφία θέλει +1 χρόνο όμως μίνιμουμ ακόμα για μαθήματα που έχουν μείνει
Έτσι με το Καλημέρα, έχεις τελειώσει το νωρίτερο στα 23 και χωρίς άλλες περιπτώσεις να έχεις περάσει με τη δεύτερη.
Τώρα για ιατρικές σχολές που θέλουν 6+ χρόνια, κανεις δεν τελειώνει στην ώρα του, στα 25 του. Πάνε για παραπάνω.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.289
Κριτικές
11
Like
18.719
Πόντοι
3.796
Καμία σχέση για τον χρόνο σπουδών αυτό που έγραψες, που δείχνει ότι είσαι άσχετος και καλύτερα να μη μιλάς για πράγματα που δεν ξέρεις.
Απλές πανεπιστημιακές σχολές θέλουν 4 χρόνια. Η πλειοψηφία θέλει +1 χρόνο όμως μίνιμουμ ακόμα για μαθήματα που έχουν μείνει
Έτσι με το Καλημέρα, έχεις τελειώσει το νωρίτερο στα 23 και χωρίς άλλες περιπτώσεις να έχεις περάσει με τη δεύτερη.
Τώρα για ιατρικές σχολές που θέλουν 6+ χρόνια, κανεις δεν τελειώνει στην ώρα του, στα 25 του. Πάνε για παραπάνω.
Γιατί έγραψα κάτι άλλο εγω ;
Τι μου αναλύεις τα λόγια μου σαν τον Αυτιά ;
Έγραψες ακριβώς ότι είπα με άλλα λόγια ,μάθετε να διαβάζετε πρώτα πριν απαντήσετε.
Και πάλι το στενό μυαλό κολλάει σε άλλο θέμα από το πραγματικό .
Την εποχή που σπουδάζεις δεν είσαι παιδί επειδή σπουδάζεις! Στα 18 είσαι ενήλικας !
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.746
Κριτικές
171
Like
91.800
Πόντοι
46.423

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Έχεις ανοίξει 10 σελίδες θέμα και ακόμα δεν έχεις καταλάβει την ουσία που συζητάς φίλε .
Η ηλικία που αναφέρεις δεν είναι μικρός ! Από εκεί πρέπει να ξεκινήσεις να ξεκαθαρίσεις το μυαλό σου .
Στα 18 θεωρήσαι ενήλικας .δεν είσαι πλέον παιδί ! Έχεις ευθύνες και πρέπει να ενταχθείς στην κοινωνία σαν κανονικός πολίτης .
Αν είσαι 25 χρόνων και θεωρήσαι παιδί ,όπως λες ,είσαι απλά άχρηστος και βάρος στην κοινωνία και στους γονείς σου .
Δεν προσφέρεις εφορία ,επιβαρύνεις την ασφάλεια του πατέρα σου ,τρως από το μερτικο του και δεν προσφέρεις τίποτα στο κοινωνικό σύνολο .
Οι γενιά πριν την δική σου για να καταλάβεις σε πλειοψηφία οι μάνα τους τους έχει γεννήσει στα 18 της
Στα 18 καποιοι θεωρουνται ακομη ταλεντα στην Ελλαδα, το εχουμε εμεις εδω αυτο.
Και θυμαμαι οτι στα 18 ο Ντόντσιτς ηταν πρωταθλητης Ευρωπης με την Σλοβενια και επαιζε στη Ρεαλ.
Και εγω στα 18 πηγα πενταημερη και η εννοια μου ηταν αν θα μου κατσει η συμμαθητρια μου η Ελενίτσα και πού θα παμε για καφε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


:confused: :confused: :confused:
Ποιο μελος ειναι?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.874
Πόντοι
3.846
Γιατί έγραψα κάτι άλλο εγω ;
Τι μου αναλύεις τα λόγια μου σαν τον Αυτιά ;
Έγραψες ακριβώς ότι είπα με άλλα λόγια ,μάθετε να διαβάζετε πρώτα πριν απαντήσετε.
Και πάλι το στενό μυαλό κολλάει σε άλλο θέμα από το πραγματικό .
Την εποχή που σπουδάζεις δεν είσαι παιδί επειδή σπουδάζεις! Στα 18 είσαι ενήλικας !
Καλά εσύ κρύβεις πολλά απωθημένα τυπε.
Ή ζηλεύεις τίποτα γνωστούς που μπήκαν σε σχολές και έβγαιναν με φοιτήτριες και γαμουσαν μουνακια ή έχεις φαει ξύλο από την οικογένεια γιατί σε πίεζαν να δουλεύεις από μικρός και σου έχει μείνει απωθημένο να θυμάσαι τον πατέρα σου να σου φωνάζει: είσαι ενηλικας, δούλευε!

Άσε τους άλλους να ζουν σαν παιδιά ή όπως αλλιώς γουστάρουν στα 18.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.289
Κριτικές
11
Like
18.719
Πόντοι
3.796
Καλά εσύ κρύβεις πολλά απωθημένα τυπε.
Ή ζηλεύεις τίποτα γνωστούς που μπήκαν σε σχολές και έβγαιναν με φοιτήτριες και γαμουσαν μουνακια ή έχεις φαει ξύλο από την οικογένεια γιατί σε πίεζαν να δουλεύεις από μικρός και σου έχει μείνει απωθημένο να θυμάσαι τον πατέρα σου να σου φωνάζει: είσαι ενηλικας, δούλευε!

Άσε τους άλλους να ζουν σαν παιδιά ή όπως αλλιώς γουστάρουν στα 18.
Τελικά είσαι τελείως χαζός .
Απορώ τι συζητάω μαζί σου .
Γράφεις ακριβώς ότι έγραψα με αλλα λόγια και μετά μου λες ότι έχω απωθημένα .
Πάνε να σε δει κανένας ψυχολόγος καλύτερα.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.912
Like
18.188
Πόντοι
3.656

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.912
Like
18.188
Πόντοι
3.656
1,53 υψος, 48 κιλα, ακροαριστερη, με σκουλαρικι στη μυτη εν ετει 1989.


Τι έπινες τότε ;

1.53 ;;

Ειλικρινής η ερώτηση !

1.53 θα τη ρώταγα αν έχει φωνάξει τη μαμά της να την πάρει σπίτι .

Αν θυμάμαι καλά .... 1989 .... δεν έλεγα καλημέρα σε γυναίκες κάτω από 1.70 .

Μετά έγινα πιο μετριοπάθής.


Το πήγα 1.69
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
11
Like
5.443
Πόντοι
1.346
Λοιπόν μια και γράφτηκαν σε μερικές σελίδες παραπίσω περί Ιστορίας των χωρών εκεί, η πουστιά, της πουστιάς, ω πουστιά:


O σύνδεσμος για το Πρώτο Φλέγμα είναι εκεί:


Επί του θέματος πάλι στο Πρώτο Φλέγμα διαβάζω ότι ασκήθηκε και δίωξη για βιασμό στο μπάγκλα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Τι έπινες τότε ;

1.53 ;;

Ειλικρινής η ερώτηση !

1.53 θα τη ρώταγα αν έχει φωνάξει τη μαμά της να την πάρει σπίτι .

Αν θυμάμαι καλά .... 1989 .... δεν έλεγα καλημέρα σε γυναίκες κάτω από 1.70 .

Μετά έγινα πιο μετριοπάθής.


Το πήγα 1.69
η πληροφόρησή σου για τη Μουνίδα της Ελλάδας, είναι Ελλιπέστατη. Άντε είσαι τυχερός, θα εμπλουτίσω τις γνώσεις σου

Μουνίδα (munida) στην καθομιλουμένη αποκαλείται ένα από τα μεγαλύτερα γένη καρκινοειδών των τεσσάρων θαλασσώνε. Σλανγκιστί όμως αφορά σε άλλη οικογένεια (ενίοτε δαγκανοφόρου) πανίδος: στις μούνες που αναπτύσσονται και ενδη-μούν σε συγκεκριμένα οικοσυστήματα.

Της πατρίδας μου η μουνίδα χαρακτηρίζεται από πλουσιότατη βιοποικιλότητα, από τα λιλιπούτεια τουμπανάκια-πουτσομεζέδες μέχρι και τα δίμετρα και καμαρωτά λεβεντόμουνα τ. ανέβα να φιλήσεις, κατέβα να γαμήσεις. Οι συναγωνιστές και συναγωνίστριες του σλανγκρρ έχουν ήδη ταξιμουνήσει πληθώρα καυλιδερών και μη ομοταξιών, όπως ενδεικτικά: κλεψυδρομούνες, μπουκαλομούνες, αρχοντομούνες, αχλαδομούνες, πιπινέζες, μηλαρούδες, μικρές τουμπανίστριες, κοντοπούτανα, ζουμπουρλούδικες φρατζολίνες, λειψυδρομούνες, αχλαδομουνοπατσαβούρες, διάφορες συνομοταξίες μπαζοειδών και ταλιμπάν.

Η κοπέλα ύψος 1,53 ανήκει στην κατηγορία

Κοντοπούτανος ο Χαριτωμένος​

Ίσως ένα από τα πιο συχνά απαντώμενα θηλαστικά στην χώρα μας, τυπικό είδος και του άστεως αλλά και της υπαίθρου, ο Κοντοπούτανος είναι το καμάρι του ελληνικού οικοσυστήματος. Εξημερωμένο αλλά και άγριο, κυνηγάει σε μεγάλες ή μικρές αγέλες και φημίζεται για το πολύ χαριτωμένο πρόσωπό του, το οποίο αντισταθμίζει το χαμηλό ή μέτριο ανάστημα. Ως δραστήριο αρπακτικό ανταγωνίζεται αλλά και συνεργάζεται με όλα τα είδη σχεδόν στην μάχη για την επιβίωση. Κοντινός εξάδελφος του Καμπυλωτού, αν και λιγότερο εντυπωσιακός.

Ύψος: 1.45-1.60
Κώμη: Συνήθως καστανό και μελαχρινό.
Ξέρει να μαγειρεύει; Μεγάλη ποικιλομορφία.
Ξέρει να γαμιέται; Συνήθως ναι.

Δεν απειλείται.

1687521333513.jpeg
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Λοιπόν μια και γράφτηκαν σε μερικές σελίδες παραπίσω περί Ιστορίας των χωρών εκεί
Τυπε μην περιμενεις και πολλη γνωση Γωγραφια και Ιστοριας απο τον μεσο Ελληνα.
Εδω η αλλη ρωταει που ειναι η Αυστρια και αν εχει θαλασσα
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
11
Like
5.443
Πόντοι
1.346
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Υπάρχουν και χειρότερα


κι όμως αυτή θησαύρισε...
Μα αυτή ΕΙΔΙΚΑ η ατάκα απέδειξε ότι η ομορφιά είναι το άριστο εφόδιο για μια γυναίκα. Δεν πα να είναι θεόχαζη κι Αγεωγράφητη; θα την προωθήσουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom