Νέα

Εξαφάνιση 27χρονης στην Κω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μάγος του ΟΖ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.549
Κριτικές
2
Like
19.480
Πόντοι
3.656
Μάζεψα κάποια αλλά τα έτρωγα όλα,2μησι μήνες κράτησαν όχι παραπανω
πρέπει να μαζεύεις εφόδια με τα λεφτά που σου περισσεύουν, λίγα λίγα σιγά σιγά...
επειδή μάλλον δεν έχεις κάποιο πτυχίο ..σου λέω κάτι πρακτικό ,βατό ,να ξεκινήσεις τα διπλώματα οδήγησης ερασιτεχνικό μετά επαγγελματικό..
ξεφεύγεις από την χειρωνακτική εργασία κ το ανειδίκευτος...
στην αρχή υπάλληλος, μετά θα δείς πράματα ,τα κατατόπια..και ξύπνιος είσαι ,μπορείς να κάνεις κάτι δικό σου
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
θα σαπισει και μετα δεν θα πιανει φραγκο
Εσύ τώρα τι πετάγεται που έχεις το Σταρόβα ως προφίλ ότι το τον θεωρείς ωραίο τώρα?άσε με εμένα έχω ξεκινήσει από τα 19.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πρέπει να μαζεύεις εφόδια με τα λεφτά που σου περισσεύουν, λίγα λίγα σιγά σιγά...
επειδή μάλλον δεν έχεις κάποιο πτυχίο ..σου λέω κάτι πρακτικό ,βατό ,να ξεκινήσεις τα διπλώματα οδήγησης ερασιτεχνικό μετά επαγγελματικό..
ξεφεύγεις από την χειρωνακτική εργασία κ το ανειδίκευτος...
στην αρχή υπάλληλος, μετά θα δείς πράματα ,τα κατατόπια..και ξύπνιος είσαι ,μπορείς να κάνεις κάτι δικό σου
Όχι ρε σπουδάζω δούλευα και σπούδαζα κιόλας και τώρα συνεχίζω και δίνω μαθήματα.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.086
Κριτικές
2
Like
73.825
Πόντοι
12.056
Εσύ τώρα τι πετάγεται που έχεις το Σταρόβα ως προφίλ ότι το τον θεωρείς ωραίο τώρα?άσε με εμένα έχω ξεκινήσει από τα 19.
χαλαρωσε λιγο δεν κανει κακο :wink: οταν χαρακτηριζεις τον αλλον καπως θα πρεπει να προσεχεις τι λες ....
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
θα σαπισει και μετα δεν θα πιανει φραγκο
Ενω τωρα αναρπαστος θα γινει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εσύ που είσαι γκέι μη μιλάς πιο ώριμος ειμαι από σένα πάντως εφόσον είμαι άντρας.
Α, καταλαβα, εκτος απο ανωριμος εισαι και μαλακας ανωριμος. 16; 17;
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
χαλαρωσε λιγο δεν κανει κακο :wink: οταν χαρακτηριζεις τον αλλον καπως θα πρεπει να προσεχεις τι λες ....
ποιον χαρακτηρισα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ενω τωρα αναρπαστος θα γινει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Α, καταλαβα, εκτος απο ανωριμος εισαι και μαλακας ανωριμος. 16; 17;
μια χαρα δουλεψα απο τα 19 οχι δε ειμαι 16 23 ειμαι
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
ποιον χαρακτηρισα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


μια χαρα δουλεψα απο τα 19 οχι δε ειμαι 16 23 ειμαι
Ωραια, για 23 εχεις μεγαλη γλωσσα και μικρο μυαλο, δουλεψε το μεσα σου.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ωραια, για 23 εχεις μεγαλη γλωσσα και μικρο μυαλο, δουλεψε το μεσα σου.
εισαι κακος ανθρωπος φιλε οταν ειρωνευεσαι οτι δε ειμαι αναρπαστος στις δουλειες,εδω βρισκουν οι πακιστανοι και οι αλβανοι εγω να μη βρισκω?οντως δουλεψα απο τα 19 δε λεω ψεματα,μετα ξανα στα 20 και μετα προεκυψε ο κοβιντ δε εψαχνα και τωρα ξαναψαχνω μανιωδως να βρω κατι,οποτε μη με κρινεις.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Ναι καλα,ετσι ευκολα φευγεις απο τη δουλεια.
Δεν φωναξε βοηθεια η κοπελα,
ας εστελνε στην αστυνομια.
Εύκολα, δυσκολα, φεύγεις.
Τι ακριβως δεν καταλαβαινεις?
Σου ζηταει βοηθεια ο ανθρωπος σου.
ΦΕΥΓΕΙΣ. Γιατι τον δικαιολογεις?
Αν εσενα σου ελεγε το παιδι σου θελω βοηθεια μπαμπα, ελα να με παρεις, δεν νιωθω καλα, θα του απαντουσες φωναξε την αστυνομια γιατι εγω δουλευω?
Ειλικρινα δεν καταλαβαινω. Σκεφτεστε πριν γραψετε αυτες τις μαλακιες?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
εισαι κακος ανθρωπος φιλε οταν ειρωνευεσαι οτι δε ειμαι αναρπαστος στις δουλειες,εδω βρισκουν οι πακιστανοι και οι αλβανοι εγω να μη βρισκω?οντως δουλεψα απο τα 19 δε λεω ψεματα,μετα ξανα στα 20 και μετα προεκυψε ο κοβιντ δε εψαχνα και τωρα ξαναψαχνω μανιωδως να βρω κατι,οποτε μη με κρινεις.
Διαβασε λιγο παραπισω τα ποστ σου πως χαρακτηριζεις αλλους αγνωστους ανθρωπους σε ενα ανωνυμο φορουμ, ξαναδες λιγο τις αποψεις σου και ασε με εμενα να ειμαι ο κακος της υποθεσης.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.119
Κριτικές
20
Like
27.404
Πόντοι
8.346
εισαι κακος ανθρωπος φιλε οταν ειρωνευεσαι οτι δε ειμαι αναρπαστος στις δουλειες,εδω βρισκουν οι πακιστανοι και οι αλβανοι εγω να μη βρισκω?οντως δουλεψα απο τα 19 δε λεω ψεματα,μετα ξανα στα 20 και μετα προεκυψε ο κοβιντ δε εψαχνα και τωρα ξαναψαχνω μανιωδως να βρω κατι,οποτε μη με κρινεις.
Αυτο το εισαι κακός άνθρωπος το εχω ξανακουσει..
Μην και εισαι εκεινο το ομορφόπαιδο..

Ποια ειναι η αποψη σου για Αργυρό?? Ωραιος αντρας ή μπααα
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.969
Like
28.403
Πόντοι
5.506
Εύκολα, δυσκολα, φεύγεις.
Τι ακριβως δεν καταλαβαινεις?
Σου ζηταει βοηθεια ο ανθρωπος σου.
ΦΕΥΓΕΙΣ. Γιατι τον δικαιολογεις?
Αν εσενα σου ελεγε το παιδι σου θελω βοηθεια μπαμπα, ελα να με παρεις, δεν νιωθω καλα, θα του απαντουσες φωναξε την αστυνομια γιατι εγω δουλευω?
Ειλικρινα δεν καταλαβαινω. Σκεφτεστε πριν γραψετε αυτες τις μαλακιες?
ρε μαλακες απεχετε 30δις ετη φωτος απο το τι γινετε την νυχτα....αφηστε της αναλυσεις
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.302
Κριτικές
167
Like
27.443
Πόντοι
34.538
Εύκολα, δυσκολα, φεύγεις.
Τι ακριβως δεν καταλαβαινεις?
Σου ζηταει βοηθεια ο ανθρωπος σου.
ΦΕΥΓΕΙΣ. Γιατι τον δικαιολογεις?
Αν εσενα σου ελεγε το παιδι σου θελω βοηθεια μπαμπα, ελα να με παρεις, δεν νιωθω καλα, θα του απαντουσες φωναξε την αστυνομια γιατι εγω δουλευω?
Ειλικρινα δεν καταλαβαινω. Σκεφτεστε πριν γραψετε αυτες τις μαλακιες?
Δεν εγραψε βοηθεια η κοπελα.
Αισθανομαι αβολα εγραψε..
Εχει διαφορα,δεν νομιζεις.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.549
Κριτικές
2
Like
19.480
Πόντοι
3.656
Όχι ρε σπουδάζω δούλευα και σπούδαζα κιόλας και τώρα συνεχίζω και δίνω μαθήματα.
ένα φτωχό πιτσιρικά τον είχαμε στις οικοδομές πριν 5-6 χρόνια , δεν είχε ρούχα να αλλάξει μέσα στις λάσπες...
ήθελε και έμαθε τα πάντα εκτός από τα ηλεκτρολογικά, 12ώρες τη μέρα κάθε μέρα ..τώρα έχει όσα δεν φανταζόταν..μουράτο αυτοκίνητο, ωραίο διαμέρισμα,πορτοφόλι ,γκόμενες και διαλέγει δουλειές
Στηρίχτηκε στον εαυτό του , το πάλεψε, είχε τύχη στις γνωριμίες του και φτιάχτηκε ανεξάρτητος
Αν περίμενε το επίδομα ή τον κάθε μαυρογιαλούρο πολιτικό να του φτιάξει τη ζωή ,ακόμη με τα ίδια παπούτσια θα ήταν..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
ρε μαλακες απεχετε 30δις ετη φωτος απο το τι γινετε την νυχτα....αφηστε της αναλυσεις
Καλα, καλα, ενταξει.
Καλα εκανε και δεν πηγε λοιπον, ολα καλα.
Δικαιολογημενος. Ολα καλα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν εγραψε βοηθεια η κοπελα.
Αισθανομαι αβολα εγραψε..
Εχει διαφορα,δεν νομιζεις.
Οχι. Δεν εχει. Ειπε ελα να με παρεις. Εκει τελειωνει καθε αναλυση. Κοβεις το λαιμο σου και πας. Δεν πηγε. Και να τα αποτελεσματα. Θα το συζητησουμε πολυ ακομη? Μαλακία εκανε, τελος
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.086
Κριτικές
2
Like
73.825
Πόντοι
12.056
Διαβασε λιγο παραπισω τα ποστ σου πως χαρακτηριζεις αλλους αγνωστους ανθρωπους σε ενα ανωνυμο φορουμ, ξαναδες λιγο τις αποψεις σου και ασε με εμενα να ειμαι ο κακος της υποθεσης.
τωρα ρε φιλε ανοιγεις και εσυ κουβεντα αστον ειπε τις μλκιες του να παει παρακατω
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.969
Like
28.403
Πόντοι
5.506
Καλα, καλα, ενταξει.
Καλα εκανε και δεν πηγε λοιπον, ολα καλα.
Δικαιολογημενος. Ολα καλα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Οχι. Δεν εχει. Ειπε ελα να με παρεις. Εκει τελειωνει καθε αναλυση. Κοβεις το λαιμο σου και πας. Δεν πηγε. Και να τα αποτελεσματα. Θα το συζητησουμε πολυ ακομη? Μαλακία εκανε, τελος
τραβα βαλε ζακετα ....νομιζεις οτι νυχτα με ενα συγγνωμη ξεμπλεκεις....εχεις δει ποτε κοκακια με 10g στο αιμα του?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.302
Κριτικές
167
Like
27.443
Πόντοι
34.538

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom