Νέα

Εξαφάνιση 27χρονης στην Κω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μάγος του ΟΖ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Αφου μεχρι τα σαραντα καποιος ειναι ημιπιτσιρικας ανοικε ......
Ούτε καν κάποιος στα 26 έως 30 πρέπει να βγάζει δικά του λεφτά δε έχει δικαιολογία καμία αλλά μέχρι τα 18-25 έχει είναι νέος πολύ ακόμα.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Μεγάλα νούμερα αμφοτεροι
Ο πρωθυπουργός της Πολωνίας μια χαρά είναι μακάρι να τον είχαμε εμείς εδώ Ελλάδα που έχουμε τον σαπιο το Κούλη.Στη Πολωνία δε επιτρέπει ο Πολωνός να πατάνε μετανάστες Πακιστανοί και Αφρικανοί και εμείς εδώ τους έχουμε όλους ουστ.
 
OP
OP
Μάγος του ΟΖ

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
645
Like
1.397
Πόντοι
206
Ορκίζομαι από τα 19 δουλεύω μετά στα 20μισο ξαναδουλεψα άλλη δουλειά και τώρα ψάχνω άλλη δουλειά γιατί με διώξανε στη άλλη
Φίλε μην απολογείσαι στους τύπους με γιους πυρηνικούς επιστήμονες και στελέχη πολυεθνικών. Νιώθουν δικαιωμένοι και ανάλαφροι. Εσύ καλώς είπες την άποψη σου για ανέμελα μετεφηβικά χρόνια. Μην απολογείσαι για τη γνώμη σου
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.549
Κριτικές
2
Like
19.480
Πόντοι
3.656
Ορκίζομαι από τα 19 δουλεύω μετά στα 20μισο ξαναδουλεψα άλλη δουλειά και τώρα ψάχνω άλλη δουλειά γιατί με διώξανε στη άλλη
μάζεψες τίποτα ? καμιά οικονομία έκανες ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Ο πρωθυπουργός της Πολωνίας μια χαρά είναι μακάρι να τον είχαμε εμείς εδώ Ελλάδα που έχουμε τον σαπιο το Κούλη.Στη Πολωνία δε επιτρέπει ο Πολωνός να πατάνε μετανάστες Πακιστανοί και Αφρικανοί και εμείς εδώ τους έχουμε όλους ουστ.
Πολυ ωραια συγκριση τύπε, φυσικα δεν επιτρεπει, προφανως μεταναστες απο Γερμανια, Ρωσια και Φινλανδια που εχει γυρω του δεν θα ερχονται. Μονο που η Ελλαδα ειναι στην γεωγραφικη θεση που ειναι, με θαλασσα γυρω γυρω και εντελως ευαλωτη απο ολες τις πλευρες, πλεον των Τουρκων δίπλα.

Πολυ μεγαλη μαγκια, να εισαι Πολωνος ή Ουγγρος και να παριστανεις το μαγκακι, οταν τα συνορα σου ειναι η Γερμανια, η Τσεχια και η Σλοβακια και μεταναστες βλεπεις με το κυαλι. Τι λες μωρε.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.641
Κριτικές
8
Like
3.417
Πόντοι
456
Φίλε μην απολογείσαι στους τύπους με γιους πυρηνικούς επιστήμονες και στελέχη πολυεθνικών. Νιώθουν δικαιωμένοι και ανάλαφροι. Εσύ καλώς είπες την άποψη σου για ανέμελα μετεφηβικά χρόνια. Μην απολογείσαι για τη γνώμη σου
Ποιος μιλησε για πυρηνικο επιστημονα ρε μαγε?
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.398
Κριτικές
18
Like
20.452
Πόντοι
4.546
Στη δουλεια ηταν ο ανθρωπος.
Μολις τελειωσε πηγε και την εψαχνε.
Να πήγαινε επιτόπου, η κοπέλα του ζήτησε βοήθεια, δεν μπορούσε να περιμένει.
Beta male δν ειναι οταν ο αλλος ειναι ΜΔ?? μπερδεύτηκα τώρα :think:
ΜΔ;
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Φίλε μην απολογείσαι στους τύπους με γιους πυρηνικούς επιστήμονες και στελέχη πολυεθνικών. Νιώθουν δικαιωμένοι και ανάλαφροι. Εσύ καλώς είπες την άποψη σου για ανέμελα μετεφηβικά χρόνια. Μην απολογείσαι για τη γνώμη σου
Τόση ώρα μιλάω με τύπους στελεχών πολυεθνικών?ουστ έχεις απόλυτο δίκιο μαγε μου να σαι καλά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μάζεψες τίποτα ? καμιά οικονομία έκανες ?
Μάζεψα κάποια αλλά τα έτρωγα όλα,2μησι μήνες κράτησαν όχι παραπανω
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.699
Κριτικές
12
Like
6.951
Πόντοι
2.646
Ρε μάγκες, προφυλακισμενος ήταν ήδη για την αρπαγή. Δεν μπορούσε να πάει πουθενά. Οπότε στα παπαρια τους ας περίμεναν από DNA μέχρι οτιδήποτε άλλο.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Πολυ ωραια συγκριση τύπε, φυσικα δεν επιτρεπει, προφανως μεταναστες απο Γερμανια, Ρωσια και Φινλανδια που εχει γυρω του δεν θα ερχονται. Μονο που η Ελλαδα ειναι στην γεωγραφικη θεση που ειναι, με θαλασσα γυρω γυρω και εντελως ευαλωτη απο ολες τις πλευρες, πλεον των Τουρκων δίπλα.

Πολυ μεγαλη μαγκια, να εισαι Πολωνος ή Ουγγρος και να παριστανεις το μαγκακι, οταν τα συνορα σου ειναι η Γερμανια, η Τσεχια και η Σλοβακια και μεταναστες βλεπεις με το κυαλι. Τι λες μωρε.
Άμα θέλαν μπορούσαν να κάνουν κάτι να τους διακόπτουν τη έξοδο τους αλλά τόσο ζώα που είναι οι πολιτικοί της Ελλάδας που δε ασχολούνται καν,συνορευουμε με Αλβανία τύπε και Τουρκία όχι με Πακιστανοί και Αφρική που ει άι γεμάτος ο τόπος εδώ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Πώς χαρακτηριζεις τους ανθρωπους που πετανε μια συντομογραφια ή μια μαλακια τετοιου τύπου για να κανουν εντυπωση? Προσωπικα μού προξενούν εμετό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άμα θέλαν μπορούσαν να κάνουν κάτι να τους διακόπτουν τη έξοδο τους αλλά τόσο ζώα που είναι οι πολιτικοί της Ελλάδας που δε ασχολούνται καν,συνορευουμε με Αλβανία τύπε και Τουρκία όχι με Πακιστανοί και Αφρική που ει άι γεμάτος ο τόπος εδώ.
Καλα φιλαρακι. Άστο.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.302
Κριτικές
167
Like
27.443
Πόντοι
34.538
Να πήγαινε επιτόπου, η κοπέλα του ζήτησε βοήθεια, δεν μπορούσε να περιμένει.

ΜΔ;
Ναι καλα,ετσι ευκολα φευγεις απο τη δουλεια.
Δεν φωναξε βοηθεια η κοπελα,
ας εστελνε στην αστυνομια.
 
OP
OP
Μάγος του ΟΖ

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
645
Like
1.397
Πόντοι
206
Θα πω και εγώ την άποψη μου για την εργασία από νωρίς ή αργά σε ηλικίες. Είχα "ξεκούραστα" νεανικά χρόνια, λόγω βοηθητικού οικογενειακού περιβάλλοντος. Και κάπου μετά τα 25 μετατράπηκα σε workholic επειδή η εργασία δίνει χαρά και κοινωνικό στάτους. Και βέβαίως οικονομική ανεξαρτησία.
Στο δια ταύτα η αδικοχαμένη κοπελίτσα ήθελε να κάνει τη ζωή της, αλλά βρέθηκε ένας "δράκος" στο διάβα της.
Αυτό που θέλω και θέλουμε όλοι είναι να αποδοθεί δικαιοσύνη.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.398
Κριτικές
18
Like
20.452
Πόντοι
4.546
Πώς χαρακτηριζεις τους ανθρωπους που πετανε μια συντομογραφια ή μια μαλακια τετοιου τύπου για να κανουν εντυπωση? Προσωπικα μού προξενούν εμετό.
Δεν κατάλαβα τι ήθελε να πει, απλά.
Δεν νομίζω ότι είναι θέμα εντύπωσης, αλλά ευκολίας και βαρεμάρας, ιδίως των νεότερων γενιών.
Εγώ δεν χρησιμοποιώ συντομογραφιες, από πάντα, συν ότι γράφω από κινητό τώρα και διορθώνω συνέχεια τυχόν λάθη.
Ναι καλα,ετσι ευκολα φευγεις απο τη δουλεια.
Δεν φωναξε βοηθεια η κοπελα,
ας εστελνε στην αστυνομια.
Δεν φεύγεις εύκολα, συμφωνώ, αλλά κάποιες φορές, είναι θέμα προτεραιοτητων.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Iso14

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.641
Κριτικές
8
Like
3.417
Πόντοι
456
Δεν κατάλαβα τι ήθελε να πει, απλά.
Δεν νομίζω ότι είναι θέμα εντύπωσης, αλλά ευκολίας και βαρεμάρας, ιδίως των νεότερων γενιών.
Εγώ δεν χρησιμοποιώ συντομογραφιες, από πάντα, συν ότι γράφω από κινητό τώρα και διορθώνω συνέχεια τυχόν λάθη.

Δεν φεύγεις εύκολα, συμφωνώ, αλλά κάποιες φορές, είναι θέμα προτεραιοτητων.
Κ εγω αυτης της αποψης ειμαι.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Επειδή εσύ είσαι πυροβολημένος δε σημαίνει πως είναι έτσι όλοι οι γονείς άμα είχες να του δίνεις τι το έβαλες από πιτσιρικά να πάει να δουλέψει?δε είναι έτσι όπως τα λες.Εχει χρόνια το παιδί να βγάλει δικά του λεφτά άμα δουλεύει απο τα 18 τι θα κάνει στα 26-30 θα πάρει σύνταξη?τα παιδιά σε αυτές τις ηλικίες 18-25 πρέπει να είναι ανεμελα,έχουν χρόνια να βγουν στη βιοπάλη.
Τυπε, κοιτα να ωριμασεις οσο γρηγοροτερα γινεται.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Iso14
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom