Νέα

Εξαφάνιση 27χρονης στην Κω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μάγος του ΟΖ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.119
Κριτικές
20
Like
27.404
Πόντοι
8.346
τα εχεις μπερδεμενα φιλαρακο,18-25 χρονων ο αλλος θεωρειται παιδι αυτη τη αναγκη να μη ζητας για παντα απο τους γονεις συγουρα την εχεις σε καποια ηλικια αλλα σε καποια ηλικια οχι στα 17,αυτο το να μη ζητας λεφτα απο γονεις το εχεις μετα τα 25 που φευγεις απο το αγουρο παιδακι,στα 17 πας ξεκαθαρα για δουλεια απο αναγκη επειδη οι γονεις σου ειναι θεοφτωχοι,τα ξερω απο το κολλητο μου που ειναι 21 δουλευει απο τα 20 και μου ειπε οτι η μανα του δουλευει νταντα και παιρνει γυρω στα 500 ευρω ο πατερας τους εχει πεθανει χρονια η αδερφη του ειναι εξωτερικο και ο αδερφος του εχει δικη του οικογενεια και παιδια οποτε μου ειπε το παιδι ξεκινησα απο νωρις τη δουλεια γιατι δε μου δινει η μανα μου γιατι δε εχει.Καποιος που παει σε μικρη ηλικια για δουλεια ειναι γιατι οι γονεις του ειναι πανφτωχοι και δε εχουν να του δινουν ουτε 10 ευρω.
Τι λες βρε μαμοθρεφτο?!?
Σταμάτησα να διαβαζω εκει που λες οτι 18-25 εισαι παιδί.
Σαν τον πρόεδρο και συ , μαμά είπες στα 20
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Τι λες βρε μαμοθρεφτο?!?
Σταμάτησα να διαβαζω εκει που λες οτι 18-25 εισαι παιδί.
Σαν τον πρόεδρο και συ , μαμά είπες στα 20
18-25 ειναι ανωριμες ηλικιες που καποιος δε εχει εγκεφαλο δε ειπα οτι ειναι και παιδι του δημοτικου αλλα συγουρα δε ειναι και σε ηλικιες να κοιταει να βγαζει δικα του λεφτα ακομα αν τυχει να δουλεψει οκ αλλα μη τρελαθει κιολας,αμα εχει τους γονεις του δε υπαρχει λογος να τρελενεται,ας δουλεψει στα 26-30 σιγα,μια ζωη εχει να βγαζει δικα του λεφτα κανεις δε χρειαζεται να κανει σα τρελος απο πιτσιρικας.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.641
Κριτικές
8
Like
3.417
Πόντοι
456
ενταξει εγω την αποψη μου λεω φιλαρακο.Καποιος που παει νωρις για δουλεια κατι περιεργο συμβαινει.εχεις χρονια να βγαλεις τα δικα σου λεφτα δε υπαρχει λογος να βιαζεσαι να τα βγαλεις.Μια λογικη ηλικια να εχεις τη πετρια αυτη οχι θα βγαλω τα δικα μου την εχεις μετα τα 25 δλδ 26 και πανω 18-25 εισαι πιτσιρικι αγουρο.

17 χρονων δε δουλευει ο κοσμος,για να αναγκαζεται να δουλεψει απο τα 17 μαλλον ο πατερας του και η μητερα του δε εχουν να του δινουν ουτε 20 ευρω χαρτζηλικι γιατι μαλλον οι γονεις του ή ειναι ανεργοι ή δουλευει μονο η μαμα και με μισθο 500 ευρω οχι 1000 και πανω που σωζεται αρκετα η κατασταση.Εγω ξεκινησα δουλεια στα 19 παντως οχι στα 17 γιατι η οικογενεια μου δε ειναι τοσο τραγικα φτωχη.Κανεις στα 17 δε παει για δουλεια για να ανεξαρτητοποιηθει παει γιατι οι γονεις του ειναι τραγικα φτωχοι και δε εχει αλλη επιλογη.
Οχι νεαρε κυριε δεν ειναι ετσι.Ο μεγαλος μου ο γιος μολις τελειωσε το λυκειο και βλεποντας τι μπουρδελα ειναι τα πανεπιστημια και βλεποντας και πως εγω τα εβγαα περα στο Ελλαδισταν τα μαζεψε κ πηγε στο εξωτερικο...Δουλεια και πανεπιστημιο μαζι.Οποτε του εστελνα λεφτα μου τα γυρναγε πισω με συνοδευτικο μπινελικι(ωραιου τυπου)..Δεν ειναι ετσι οπως τα λες εσυ.Και οι δικοι μου γιοι στα πουπουλα μεγαλωσαν μεσα στην κριση τα ειχαν ΟΛΑ..Σημερα μετα απο 3 χρονια κ κατι στελεχος σε πυρηνικο εργοστασιο και εγω τον χαζευω οπως και τον πιτσιρικα βεβαια.Δες τα λιγο αλλιως τα πραγματα καλο θα σου κανει..
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Όλα μες στη ζωή είναι τύπε.. οι κοπέλες που γαμαμε δεν έχουν οικογένεια πιστεύεις;
οι ιεροδουλες δε νομιζω να εχουν οικογενεια,αμα ειχαν οικογενεια και τις στηριζαν οικονομικα οι γονεις τους δε θα αναγκαζονταν να γινουν πουτανες.Συνηθως οι ιεροδουλες δε εχουν οικογενεια και βρισκουν καποιον για σχεση ωστε να τους τα παρεχει αυτος,πανε συνηθως στα κακα παιδια γιατι ειναι ηλιθιες και δε εχουν κριτηριο να πανε στους καλους και αυτα τα κακα παιδια τις βγαζουν στο κλαρι ετσι γινεται.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Οχι νεαρε κυριε δεν ειναι ετσι.Ο μεγαλος μου ο γιος μολις τελειωσε το λυκειο και βλεποντας τι μπουρδελα ειναι τα πανεπιστημια και βλεποντας και πως εγω τα εβγαα περα στο Ελλαδισταν τα μαζεψε κ πηγε στο εξωτερικο...Δουλεια και πανεπιστημιο μαζι.Οποτε του εστελνα αυτα μου τα γυρναγε πισω με συνοδευτικο μπινελικι(ωραιου τυπου)..Δεν ειναι ετσι οπως τα λες εσυ.Και οι δικοι μου στα πουπουλωσαν μεσα στην κριση τα ειχαν ΟΛΑ..Σημερα μετα απο 3 χρονια κ κατι στελεχος σε πυρηνικο εργοστασιο και εγω τον χαζευω οπως και τον πιτσιρικα βεβαια.Δες τα λιγο αλλιως τα πραγματα καλο θα σου κανει..
εγω λεω αναλογα τις εμπειριες μου οσους φιλους ειχα κανεις δε δουλευε παντως απο μικρος γιατι ειχαν τους γονεις τους μονο ενας φιλος μου δε ειχε τους γονεις του και αναγκαστηκε να δουλευει απο μικρος.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.641
Κριτικές
8
Like
3.417
Πόντοι
456
εγω λεω αναλογα τις εμπειριες μου οσους φιλους ειχα κανεις δε δουλευε παντως απο μικρος γιατι ειχαν τους γονεις τους μονο ενας φιλος μου δε ειχε τους γονεις του και αναγκαστηκε να δουλευει απο μικρος.
Γ αυτο σου λεω δες τα λιγο αλλιως τα πραγματα....Καλο θα σου κανει
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.119
Κριτικές
20
Like
27.404
Πόντοι
8.346
18-25 ειναι ανωριμες ηλικιες που καποιος δε εχει εγκεφαλο δε ειπα οτι ειναι και παιδι του δημοτικου αλλα συγουρα δε ειναι και σε ηλικιες να κοιταει να βγαζει δικα του λεφτα ακομα αν τυχει να δουλεψει οκ αλλα μη τρελαθει κιολας,αμα εχει τους γονεις του δε υπαρχει λογος να τρελενεται,ας δουλεψει στα 26-30 σιγα,μια ζωη εχει να βγαζει δικα του λεφτα κανεις δε χρειαζεται να κανει σα τρελος απο πιτσιρικας.
Μια χαρά ώριμες ηλικίες ειναι τύπε μου.
Αλλά δν φταις εσυ. Έτσι σε έμαθε η ελληνική νοοτροπία μαζί με την Ελληνίδα μάνα
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.119
Κριτικές
20
Like
27.404
Πόντοι
8.346
οι ιεροδουλες δε νομιζω να εχουν οικογενεια,αμα ειχαν οικογενεια και τις στηριζαν οικονομικα οι γονεις τους δε θα αναγκαζονταν να γινουν πουτανες.Συνηθως οι ιεροδουλες δε εχουν οικογενεια και βρισκουν καποιον για σχεση ωστε να τους τα παρεχει αυτος,πανε συνηθως στα κακα παιδια γιατι ειναι ηλιθιες και δε εχουν κριτηριο να πανε στους καλους και αυτα τα κακα παιδια τις βγαζουν στο κλαρι ετσι γινεται.
Τύπε μου ακούς τραπ??
Σ αρέσει ο τραννος?
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.641
Κριτικές
8
Like
3.417
Πόντοι
456
Πολυ χαρουμενος σημερα με το πονεμενο μουνοπανο που πιθανοτατα θα ακουσει ισοβια αλλα και λυπημενος που τοσο μωρο κοριτσακι εφυγε απο τα χερια του μουλου:hi:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.442
Κριτικές
1
Like
35.579
Πόντοι
6.256
Πόσα χρόνια έχει κυβερνήσει ο ΣΥΡΙΖα είπες;;; στα 4 βάλε αθροιστικά και τα χρόνια του ΠΑΣΟΚ!

Φαντάζομαι καταλαβαίνεις ότι ο ΣΥΡΙΖΑ είναι η συνέχεια του σάπιου βρωμερού ΠΑΣΟΚ......
Ενω η νδ δεν ηταν συνεχεια του βρωμοπασοκ.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
10
Like
5.673
Πόντοι
2.816
οι ιεροδουλες δε νομιζω να εχουν οικογενεια,αμα ειχαν οικογενεια και τις στηριζαν οικονομικα οι γονεις τους δε θα αναγκαζονταν να γινουν πουτανες.Συνηθως οι ιεροδουλες δε εχουν οικογενεια και βρισκουν καποιον για σχεση ωστε να τους τα παρεχει αυτος,πανε συνηθως στα κακα παιδια γιατι ειναι ηλιθιες και δε εχουν κριτηριο να πανε στους καλους και αυτα τα κακα παιδια τις βγαζουν στο κλαρι ετσι γινεται.
Ναι τύπε έτσι είναι.... Σίγουρα

Έχει πλάκα η αδερφή του φίλου σου να έχει ανοίξει Εισαγωγαί - Εξαγωγαί στο εξωτερικό που είναι.. να κάνει ζωαρα και να μην το έχουν πάρει χαμπάρι μάνα και αδερφός...
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ναι τύπε έτσι είναι.... Σίγουρα

Έχει πλάκα η αδερφή του φίλου σου να έχει ανοίξει Εισαγωγαί - Εξαγωγαί στο εξωτερικό που είναι.. να κάνει ζωαρα και να μην το έχουν πάρει χαμπάρι μάνα και αδερφός...
Έτσι είναι τύπε οι ιερόδουλες πρώτου γίνουν ιερόδουλες ήταν οι κλασσικές ανεγκεφαλες που θέλαν τα κακά παιδιά,άμα είχαν οικογένεια ούτε θα ζητιανευαν κάποιον μαλακά να τους τα ακουμπάει ούτε θα θέλαν τα κακά παιδιά αλλά οι γονείς τις παρατάνε αυτές ψάχνουν κάποιον μαλακά να τους τα ακουμπάει αλλά αυτές σα ζώα δε πάνε στους καλούς τουλάχιστον πάνε στους μαλακές και αυτοί τις βγάζουν στο κλαρί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom