Νέα

Εξαφάνιση 27χρονης στην Κω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μάγος του ΟΖ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Ωραιο αφηγημα για υπερασπιστικη γραμμη του κατηγορουμενου απο δικηγορο

Αδερφέ δεν νομίζω ότι περιμένει ο οποιοσδήποτε δικηγόρος τις μαλακίες που λέμε μεταξύ μας για να πάρει θέση.
δεν γνωριζω κατα ποσο ισχυει αλλα το εγραψαν πολλα σαιτ. Θα μπορουσε να ειναι και υποδειξη απο δικηγορο αλλα δεν εχει σημασια.

Αν δεν εκαναν σεξ, τοτε πως θα δικαιολογησει το dna του στα νυχια της; Αρα, αποδεικνυεις ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ οτι λεει ψεματα σε τουλαχιστον ενα σημειο, αρα ειναι αναξιοπιστη η καταθεση του. Απο κει και περα ακολουθουν οι αναλογες επιπτωσεις και ενεργειες για να παρεις και αλλα στοιχεια που θα δεσουν την υποθεση. Ειναι ομως ενα σημαντικο κομματι της.

Αφου δεν εκαναν σεξ, τοτε παλεψαν. Και οι 2 εκδοχες, καινε τον κατηγορουμενο. Σε αυτες τις υποθεσεις οι λεπτομεριες ειναι ζωτικης σημασιας
Απλά θα πει:

" Εγώ σας είπα εξ αρχής την αλήθεια αλλά αφού μίλησα με το δικηγόρο μου έπειτα από υπόδειξη του επέλεξα να τροποποιήσω την αρχική μου κατάθεση.

Ναι κάναμε σεξ και μάλιστα κοντά στο χωράφι που την βρήκαν νεκρή, εγώ την άφησα στον γκόμενο της και για αυτό και ενεργοποιήθηκε η κεραία του κινητού από τον αριθμό μου ή ο πραγματικός ένοχος έκλεψε το κινητό μου για να με ενοχοποιήσει:

Κως: Το στοιχείο που «καίει» τον 32χρονο Μπαγκλαντεσιανό για τη δολοφονία της Αναστάζια "

Φιλε τα παντα κρινονται contextual.
Αν πας να το πεις αυτο σε δικαστη θα σε βαλει πιο βαθια στο μπουντρουμι.

Με αυτη τη λογικη και το να τη βαλει σε ενα τσουβαλι ηταν roleplay και δε μπορεις να εισαι σιγουρος.

Μπορει να πει οτι κατεβηκε ο εωσφορος και αυτος τα εκανε ολα και ηλεγχε το σωμα του. Οτι θες μπορεις να πεις.

Λέω απλά ότι ή τον βάζουμε μέσα ή όχι.

Τώρα πάντα κάποιος θα βρίσκει να πει κάτι και πάντα ένας δικηγόρος θα σκαρφίζεται ένα παραμύθι για να του μειώσει την ποινή, σημασία έχει αν θα μπει μέσα και πόσο θα κάτσει.
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
1
Like
1.295
Πόντοι
216
17 χρονων δε δουλευει ο κοσμος,για να αναγκαζεται να δουλεψει απο τα 17 μαλλον ο πατερας του και η μητερα του δε εχουν να του δινουν ουτε 20 ευρω χαρτζηλικι γιατι μαλλον οι γονεις του ή ειναι ανεργοι ή δουλευει μονο η μαμα και με μισθο 500 ευρω οχι 1000 και πανω που σωζεται αρκετα η κατασταση.Εγω ξεκινησα δουλεια στα 19 παντως οχι στα 17 γιατι η οικογενεια μου δε ειναι τοσο τραγικα φτωχη.Κανεις στα 17 δε παει για δουλεια για να ανεξαρτητοποιηθει παει γιατι οι γονεις του ειναι τραγικα φτωχοι και δε εχει αλλη επιλογη.
Ολο λαθος
Ο γιος εαν και δεν ειχε αναγκη χρηματων τον εστειλα μολις περασε πανεπιστημιο 18 χρονων για δουλεια.
Φυσικα στο οικογενειακο περιβαλλον εφεραν πολλες αντιρρησεις
Τωρα ειναι στελεχος σε πολυεθνικη
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.549
Κριτικές
2
Like
19.480
Πόντοι
3.656
Ενω η νδ δεν ηταν συνεχεια του βρωμοπασοκ.
το έριξες "λεφτά υπάρχουν" σοφέ καπετάνιο ? :drooling-face:

ιστορικά ήταν η πρώτη φορά που η νδ με τον μπούλη είπε για πάγωμα μισθών και το :tn04:Καστελλόριζο ήρθε:tooth:
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.641
Κριτικές
8
Like
3.417
Πόντοι
456
Ολο λαθος
Ο γιος εαν και δεν ειχε αναγκη χρηματων τον εστειλα μολις περασε πανεπιστημιο 18 χρονων για δουλεια.
Φυσικα στο οικογενειακο περιβαλλον εφεραν πολλες αντιρρησεις
Τωρα ειναι στελεχος σε πολυεθνικη
Και ετσι επρεπε...Αν δεν κανεις πλακιτσα
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ολο λαθος
Ο γιος εαν και δεν ειχε αναγκη χρηματων τον εστειλα μολις περασε πανεπιστημιο 18 χρονων για δουλεια.
Φυσικα στο οικογενειακο περιβαλλον εφεραν πολλες αντιρρησεις
Τωρα ειναι στελεχος σε πολυεθνικη
Επειδή εσύ είσαι πυροβολημένος δε σημαίνει πως είναι έτσι όλοι οι γονείς άμα είχες να του δίνεις τι το έβαλες από πιτσιρικά να πάει να δουλέψει?δε είναι έτσι όπως τα λες.Εχει χρόνια το παιδί να βγάλει δικά του λεφτά άμα δουλεύει απο τα 18 τι θα κάνει στα 26-30 θα πάρει σύνταξη?τα παιδιά σε αυτές τις ηλικίες 18-25 πρέπει να είναι ανεμελα,έχουν χρόνια να βγουν στη βιοπάλη.
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
1
Like
1.295
Πόντοι
216
Και ετσι επρεπε...Αν δεν κανεις πλακιτσα
οχι δεν κανω πλακα
Και θα προσθεσω ενα γεγονος πραγματικο
Παει συμφοιτητης του σε μεταπτυχιακο για δουλεια σε εναν "σκληρο" εργοδοτη.
Αυτος το μονο που τον ρωτησε τοτε ειναι εισαι 26 χρονων και δεν εχεις κανει καποια δουλεια εστω γκαρσονι?
Δεν πηρε την δουλεια
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.119
Κριτικές
20
Like
27.404
Πόντοι
8.346
Επειδή εσύ είσαι πυροβολημένος δε σημαίνει πως είναι έτσι όλοι οι γονείς άμα είχες να του δίνεις τι το έβαλες από πιτσιρικά να πάει να δουλέψει?δε είναι έτσι όπως τα λες.Εχει χρόνια το παιδί να βγάλει δικά του λεφτά άμα δουλεύει απο τα 18 τι θα κάνει στα 26-30 θα πάρει σύνταξη?τα παιδιά σε αυτές τις ηλικίες 18-25 πρέπει να είναι ανεμελα,έχουν χρόνια να βγουν στη βιοπάλη.
Τι λες βρε κηφήνα?!?
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
1
Like
1.295
Πόντοι
216
Επειδή εσύ είσαι πυροβολημένος δε σημαίνει πως είναι έτσι όλοι οι γονείς άμα είχες να του δίνεις τι το έβαλες από πιτσιρικά να πάει να δουλέψει?δε είναι έτσι όπως τα λες.Εχει χρόνια το παιδί να βγάλει δικά του λεφτά άμα δουλεύει απο τα 18 τι θα κάνει στα 26-30 θα πάρει σύνταξη?τα παιδιά σε αυτές τις ηλικίες 18-25 πρέπει να είναι ανεμελα,έχουν χρόνια να βγουν στη βιοπάλη.
Οχι θα περιμενουμε να πανε 40 χρονων να ζουνε στο παιδικο τους δωματιο για να μην τους διαταραξουμε την ηρεμια και γαληνη τους
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
10
Like
5.673
Πόντοι
2.816
Έτσι είναι τύπε οι ιερόδουλες πρώτου γίνουν ιερόδουλες ήταν οι κλασσικές ανεγκεφαλες που θέλαν τα κακά παιδιά,άμα είχαν οικογένεια ούτε θα ζητιανευαν κάποιον μαλακά να τους τα ακουμπάει ούτε θα θέλαν τα κακά παιδιά αλλά οι γονείς τις παρατάνε αυτές ψάχνουν κάποιον μαλακά να τους τα ακουμπάει αλλά αυτές σα ζώα δε πάνε στους καλούς τουλάχιστον πάνε στους μαλακές και αυτοί τις βγάζουν στο κλαρί.
Ψαξ το λίγο τύπε... Η αδερφή του μάλλον κάνει δουλειές με φούντες
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Οχι θα περιμενουμε να πανε 40 χρονων να ζουνε στο παιδικο τους δωματιο για να μην τους διαταραξουμε την ηρεμια και γαληνη τους
Από τα 26-30 εσύ πηγές στα 40 βρε Ντολμά?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ψαξ το λίγο τύπε... Η αδερφή του μάλλον κάνει δουλειές με φούντες
Έλα μωρέ κόψε τις χαζομάρες.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Τι λες βρε κηφήνα?!?
Εντάξει κηφήνας όπως τα λες,εγώ από τα 19 ξεκίνησα βλακακο αλλά δε το κυνηγάγα όπως εσύ απλά μου έτυχε.στα 26 και πάνω για μένα πρέπει να το κυνηγάς σα τρελός.18-25 και να μη το κυνηγάς σιγά μικρος είσαι ακόμα άμα τύχει έτυχε σε αυτές τις ηλικίες.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.119
Κριτικές
20
Like
27.404
Πόντοι
8.346
Εντάξει κηφήνας όπως τα λες,εγώ από τα 19 ξεκίνησα βλακακο αλλά δε το κυνηγάγα όπως εσύ απλά μου έτυχε.στα 26 και πάνω για μένα πρέπει να το κυνηγάς σα τρελός.18-25 και να μη το κυνηγάς σιγά μικρος είσαι ακόμα άμα τύχει έτυχε σε αυτές τις ηλικίες.
Ασε ρε αλεπουδιαρη που δουλεύεις από τα 19.
Ακόμα σε ξυπνάει το πρωι η μανούλα κ εσύ κάνεις μουτράκια γτ το αυγό είναι πιο μελάτο από οσο θες
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.398
Κριτικές
18
Like
20.451
Πόντοι
4.546
Αν ο παπαρας φίλος της ειχε πάει να την πάρει, όταν η κοπέλα του είπε ότι αισθάνεται άβολα και φοβάται, τώρα θα ήταν ζωντανή.
Μεγάλο beta male... Ζήσε τώρα με τις τύψεις σου μαλακα, αν έχεις καθόλου, εκτός και αν έτσι φέρεσαι γενικά, οπότε και παραμένεις μαλακας και ναυάγιο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Iso14

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.302
Κριτικές
167
Like
27.443
Πόντοι
34.538
Αν ο παπαρας φίλος της ειχε πάει να την πάρει, όταν η κοπέλα του είπε ότι αισθάνεται άβολα και φοβάται, τώρα θα ήταν ζωντανή.
Μεγάλο beta male... Ζήσε τώρα με τις τύψεις σου μαλακα, αν έχεις καθόλου, εκτός και αν έτσι φέρεσαι γενικά, οπότε και παραμένεις μαλακας και ναυάγιο.
Στη δουλεια ηταν ο ανθρωπος.
Μολις τελειωσε πηγε και την εψαχνε.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.119
Κριτικές
20
Like
27.404
Πόντοι
8.346
Αν ο παπαρας φίλος της ειχε πάει να την πάρει, όταν η κοπέλα του είπε ότι αισθάνεται άβολα και φοβάται, τώρα θα ήταν ζωντανή.
Μεγάλο beta male... Ζήσε τώρα με τις τύψεις σου μαλακα, αν έχεις καθόλου, εκτός και αν έτσι φέρεσαι γενικά, οπότε και παραμένεις μαλακας και ναυάγιο.
Beta male δν ειναι οταν ο αλλος ειναι ΜΔ?? μπερδεύτηκα τώρα :think:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Μύκονος μέχρι στιγμής 40% κάτω σέ σχέση με πέρυσι,
Πολυ ευχαριστο. Μακαρι τα μαλακισμενα στη Μυκονο να βαλουν μυαλο και να παψουν να ληστευουν τον κοσμο. Ολα εχουν και ενα οριο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στη δουλεια ηταν ο ανθρωπος.
Μολις τελειωσε πηγε και την εψαχνε.
Να παρατησει τη δουλεια και να σηκωθει να φυγει
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ασε ρε αλεπουδιαρη που δουλεύεις από τα 19.
Ακόμα σε ξυπνάει το πρωι η μανούλα κ εσύ κάνεις μουτράκια γτ το αυγό είναι πιο μελάτο από οσο θες
Ορκίζομαι από τα 19 δουλεύω μετά στα 20μισο ξαναδουλεψα άλλη δουλειά και τώρα ψάχνω άλλη δουλειά γιατί με διώξανε στη άλλη
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.549
Κριτικές
2
Like
19.480
Πόντοι
3.656
Μεγάλα νούμερα αμφοτεροι
μαλάκα.png

:coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom