Νέα

Eurovision 2007

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα neo123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιό τραγούδι θα στέλνατε?

  • Του Δάντη

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Της Ταμτα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Του Σαρμπέλ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κανένα από όλα!!!

    Ψήφοι: 3 100,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    3
OP
OP
N

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Θα αρέσει της Ταμτα αλλά ποιο ατμοσφαιρικό τραγούδι έχει κερδίσει τα τελευταία χρόνια? Κανένα. Άσε που τα λόγια είναι για γέλια. Όχι ότι του Δάντη τα λόγια δεν είναι για γέλια αλλά δεν προσπαθεί να περάσει κάποιο μήνυμα.
Θα αρέσει της Ταμτα αλλά τα 12αρια δεν θα τα παίρνει.
ps ωραία φατσούλα  αλλά άκολη η γυναίκα. Όσο και να τον τουρλώνει τίποτα!
Ξέρω ότι Δάντης είναι δικός μας άνθρωπος. Δεν μπαίνω σε λεπτομέρειες αλλά δεν θα μου έκανε εντύπωση αν ήταν και μέλος της παρέας.    
 
OP
OP
N

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
ʼσχετο αλλά ξέρει κανείς που έβαλε μαλλιά ο Δάντης? Δεν έχω δει καλύτερη περίπτωση και το θέμα με καίει περισσότερο από τη Eurovision
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ʼσχετο αλλά ξέρει κανείς που έβαλε μαλλιά ο Δάντης? Δεν έχω δει καλύτερη περίπτωση και το θέμα με καίει περισσότερο από τη Eurovision

..τα δικα μου του εδωσα, αλλα δεν εχω άλλα.....  :2funny: :2funny:
 
OP
OP
N

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Μου φαίνεται ότι η ψηφοφορία είναι άδικη. Πρέπει να πολλαπλασιαστούν οι ψήφοι με ένα διορθωτικό παράγοντα που θα παίρνει υπ?όψιν  ότι είστε Καυλομένοι από τις κριτικές στούντιο και μπουρδέλων  που διαβάσατε πρίν.

Προτείνω 0.01 για Ταμτα και  10 για τους άλλους δύο.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Κανενα.....η Ταμτα μου αρεσει αλλα το τραγουδι της ειναι το πλεον αδιαφορο (πιο αδιαφορο και απο το περσινο μας) ο σαρμπελ ειναι για γελια (και αυτος και το τραγουδι του) και ο δαντης αν και μου αρεσει σα φωνη τι βλαχομπαροκτσιφτετελιες ειναι παλι αυτες που εγραψε???οποτε κανενας.......
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
και γιατι να μην στειλουμε την κωλετσα με ενα καυτο τζην σορτσακι?τουλαχιστον να ξερουμε οτι θα αυνανιστουμε ομορφα εκεινο το βραδυ... :jerking: :jerking: :jerking:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ε καλα την κωλετσα μπορεις να πας να την δεις και στα μπουζουκια και να αυνανιστεις :grin: θα μου πεις στη γιουροβιζιον θα τπ δεις και τζαμπα.......και υπαρχει και το μιουτ......ειναι ενας σοβαρος προβληματισμος παντως :grin:
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠ¨ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ ( που λένε και ορισμένοι  :grin: :grin: :grin: )

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
Στραβοχυμενη δεν ειναι η Ταμτα?Καλα με την eurovision πεφτει
πολυ γελοιο.Βγαινει ολη η εθνιστικη υποκουλτουρα καθε χρονο.
Τα καναλια δινουν οδηγιες οπως να μην ψηφιστει το δεινα τραγουδι γιατι ειναι καλο και κινδυνευει απο αυτο το τραγουδι της ψωροκωσταινας.χαχα
Περυσι οταν ο υπουργος? Μισελ Λιαπης ηταν στην Τουρκια εκανε προπαγανδα για το ελληνικο τραγουδι.Σοβαρα!
Ευτυχως δεν χαμπαριαζουν απο την γελοιοτητα τους και φετος για κανα 2μηνο θα πεσει καλο γελοιο.Προσδεθειτε.
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
υπαρχει καποιος που να αμφιβαλλει οτι αν ειχαμε παει με το zigollo θα την σηκωναμε την κουπα?γενικα η ιστορια eurovision εχει γινει πολυ απαισια..γκαλοπ παντου κ στα δελτια ειδησεων..ελεος
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
υπολογοιστε λιγο και το στοιχημα .

πραγμα που σημαινει οτι ποτέ το φαβορι δεν βγαινει.
 

paykiller

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
205
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ωραια λοιπον,ελληνικη συμμετοχη στη eurovision.Διεκδικουν ενας αλλοδαπος,μια αλλοδαπη και ενας βλακας που μακαρι να ταν αλλοδαπος.Ελληνικος στοιχος??ΜΗΝ ΣΑΣ ΑΦΙΟΝΙΖΟΥΝ ΜΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΡΕΕΕ,ΤΟΣΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΡΕΧΟΥΝ :jerking: :jerking:
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Προσωπικά δεν με ξετρέλλανε κανένα, νομίζω οτι στο στυλ του διαγωνισμού, πιο πολλές ελπίδες έχει να πάει καλά το κομμάτι του Δάντη....
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
λιγο το money for nothing  ....των dire straits

δεν θυμιζει  το τραγουδι του  δαντη;;;
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
7
Like
331
Πόντοι
21
Καλυτερα θα ηταν να εστελναν τον αλλο βλακα,τον Πλουταρχο μπορει με την κλαψα του να συγκινουσε και να μαζευε κανενα ψηφο παραπανω
 

Xeilakia

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Α ωραία μας βλέπω να πηγαίνουμε και φέτος?
Προσωπικά τον Δάντη τον βρίσκω από μονότονο έως και κουραστικό
την Τάμτα μέτρια και το τα μπούτια σου Μαρία αποτυχημένη βερσιόν του γνωστού άσματος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom