Νέα

Eurobasket 2022

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sub-Zero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Οι ελληνόφωνοι Αθηνεζοι είστε ίδιοι...όλοι νιώθετε ασφαλείς μακρυα από τα σύνορα με τόσους λάθρο δίπλα σας ενώ ταυτόχρονα βλέπετε ως κάτι φυσιολογικό οι λάθρο να παίζουν στην Εθνική η να κρατάνε την Σημαία στις παρελάσεις...ως καταγόμενος από την ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ Βόρεια Μακεδονία τα θεωρώ αφύσικα αυτά τα διεθνιστικά που σας τα'ι'ζουν και τα καταπίνετε αμασητα χωρίς να σκέφτεστε τι θα γίνει την επόμενη μέρα.
Τυπάρα μου Σκοπιανός είσαι;
Μια χαρά τα γράφεις τα Ελληνικά...
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.880
Κριτικές
28
Like
2.810
Πόντοι
6.265
Που να ειχαμε αποκλειστει απο την πολωνια τυποι
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Τι έγινε Σλοβενία που είναι ο Ράντολφ να σας σώσει να πάρετε το Ευρωμπάσκετ το 2017...Αρε παλτά κάνατε παίκτη το μοσχάρι τον Λούκας αν ήταν παικταρας θα έπαιζε σε ομάδα της προκοπής όχι στα λιμα των Mavericks...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.312
Κριτικές
62
Like
44.966
Πόντοι
9.297
Τυπάρα μου Σκοπιανός είσαι;
Μια χαρά τα γράφεις τα Ελληνικά...
Σκοπιανοφρονες είναι όσοι θεωρούν ότι υπάρχει κράτος που λέγεται Βόρεια Μακεδονία...Βόρεια Μακεδονία είναι η παραμεθόρια ζώνη της Μακεδονίας.
Σε ευχαριστώ για τα ελληνικά μου....
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Οι ελληνόφωνοι Αθηνεζοι είστε ίδιοι...όλοι νιώθετε ασφαλείς μακρυα από τα σύνορα με τόσους λάθρο δίπλα σας ενώ ταυτόχρονα βλέπετε ως κάτι φυσιολογικό οι λάθρο να παίζουν στην Εθνική η να κρατάνε την Σημαία στις παρελάσεις...ως καταγόμενος από την ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ Βόρεια Μακεδονία τα θεωρώ αφύσικα αυτά τα διεθνιστικά που σας τα'ι'ζουν και τα καταπίνετε αμασητα χωρίς να σκέφτεστε τι θα γίνει την επόμενη μέρα.
ρε φιλε γαμω το κεφαλι σου, ασχολεισαι με τιποτα αλλο ολη μερα; σε καθε ευκαιρια, σε καθε δευτερολεπτο, οπου και να σε πετυχει κανεις μιλας για ελλαδαρες και dna και εθνος και οι ξενοι και τα αρχιδια μας κουνιουνται. Γαμω το εθνος το γαμημενο
Α γαμησου τραβα σε αλλα νηματα να κανεις παραληρηματα, καθε σελιδα ρε μαλακα ΚΑΘΕ ΣΕΛΙΔΑ εχει τη μαλακια σου σε εθνικο πιατο, α στο διαολο παρε πουλο απο εδω μεσα, μπασκετ ρε μαλακα, μπασκετ. ευρομπασκετ, μπαλα, σπυριαρα πορτοκαλι.
Γαμω τη μακεδονια τη πουτανα και τα σκοπια στη πουτσα μας, στο καβλι το αθηναικο μας, να σας γαμησουν, στο παπαρο μας
αρρωστε
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Σκοπιανοφρονες είναι όσοι θεωρούν ότι υπάρχει κράτος που λέγεται Βόρεια Μακεδονία...Βόρεια Μακεδονία είναι η παραμεθόρια ζώνη της Μακεδονίας.
Σε ευχαριστώ για τα ελληνικά μου....
Αν μου πεις πως τραγουδάς και τον εθνικό ύμνο θα συγκινηθώ πολύ...
 

Άγγελος angel

Ανώτατος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
5.005
Like
54.128
Πόντοι
11.956
Mateusz Ponitka.jpg

Mateusz Ponitka

MVP όχι
@ρχίδια!

Αθόρυβη και συμπαθέστατη ομάδα η Πολωνία.

Μακάρι να το σηκώσει κόντρα στους αχώνευτους Γερμανούς και Ισπανούς.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.312
Κριτικές
62
Like
44.966
Πόντοι
9.297
ρε φιλε γαμω το κεφαλι σου, ασχολεισαι με τιποτα αλλο ολη μερα; σε καθε ευκαιρια, σε καθε δευτερολεπτο, οπου και να σε πετυχει κανεις μιλας για ελλαδαρες και dna και εθνος και οι ξενοι και τα αρχιδια μας κουνιουνται. Γαμω το εθνος το γαμημενο
Α γαμησου τραβα σε αλλα νηματα να κανεις παραληρηματα, καθε σελιδα ρε μαλακα ΚΑΘΕ ΣΕΛΙΔΑ εχει τη μαλακια σου σε εθνικο πιατο, α στο διαολο παρε πουλο απο εδω μεσα, μπασκετ ρε μαλακα, μπασκετ. ευρομπασκετ, μπαλα, σπυριαρα πορτοκαλι.
Γαμω τη μακεδονια τη πουτανα και τα σκοπια στη πουτσα μας, στο καβλι το αθηναικο μας, να σας γαμησουν, στο παπαρο μας
αρρωστε
Όπως είπα πιο πριν...ελληνόφωνος Αθηνεζος είσαι...ΟΧΙ Έλληνας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Mateusz Ponitka.jpg

Mateusz Ponitka

MVP όχι
@ρχίδια!

Αθόρυβη και συμπαθέστατη ομάδα η Πολωνία.

Μακάρι να το σηκώσει κόντρα στους αχώνευτους Γερμανούς και Ισπανούς.
Μαζί της είμαστε...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Όλες οι ομάδες που έχουν μείνει καλύτερο μπάσκετ από εμάς παίζουν τυπε, και ας μην έχουν τον καλύτερο προπονητή του κόσμου :confused::confused::confused:
Πανάθεμά σε, θα με πνίξεις, ας είναι καλά ο καλύτερος προπονητής της Πολωνίας και της υφηλίου που είδε να χάνει διαφορά 20 πόντων με τους παίκτες του να έχουν γκρεμίσει δυο μπασκέτες, μια εστία χάτμπολ και μισή κερκίδα και να μην παίρνει μισό ταιμ άουτ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.312
Κριτικές
62
Like
44.966
Πόντοι
9.297

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.953
Πόντοι
8.236
4/8 ειχα στις προβλεψεις μου στους 16
2/4 ειχα στους 8
Ειμαι σταθερος δηλαδη στο 50% :2funny: :rockon:

Ας κανουμε μια προβλεψη για τα ημιτελικα:
1)Γερμανια-Ισπανια: Πραγματικα πολυ αμφιρροπο και πολυ δυσκολο να γινει προβλεψη.. Απο την μια οι Ισπανοι απεδειξαν φετος οτι παροτι δεν εχουν καμια απολυτως σχεση με το παρελθον δεν πρεπει να τους ξεγραφεις ποτε.. Απο την αλλοι οι Γερμανοι φετος εδειξαν γενικα στο τουρνουα οτι ειναι φτιαγμενοι για μεγαλα πραγματα.. Οποιος και να περασει στον τελικο δεν θα μου κανει εντυπωση.. Θα επιλεξω εντελως στην τυχη την Γερμανια
2) Γαλλια-Πολωνια: Μπραβο στην Πολωνια που εφτασε μεχρι τα ημιτελικα ριχνοντας μια βομβα μεγατονων (με το να αποκλεισουν τους Σλοβενους) αλλα απλα δεν πιστευω οτι θα πανε και στον τελικο.. Οποτε προφανεστατα λεω την Γαλλια οτι θα περασει
:hi:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Πανάθεμά σε, θα με πνίξεις, ας είναι καλά ο καλύτερος προπονητής της Πολωνίας και της υφηλίου που είδε να χάνει διαφορά 20 πόντων με τους παίκτες του να έχουν γκρεμίσει δυο μπασκέτες, μια εστία χάτμπολ και μισή κερκίδα και να μην παίρνει μισό ταιμ άουτ.
Σλοβενία - Πολωνία , τυπε
Θύμησε μου ποιος πέρασε :confused::confused::confused:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Πρωτα φαβορι για τιτλο πριν ξεκινησει η διοργανωση
1.Σλοβενια
2.Σερβια
3.Ελλαδα
4.Γαλλια

Με τη γαλλια να εχει γλιτωσει απο του χαρου τα δοντια 2 φορες στα νοκ αουτ και τους αλλους 3 εξω :tooth:
Ειναι μια μικρη παρηγορια οσο να ναι.
Απο τον καναπε θα δουν τους ημιτελικους/τελικο λοιπον οι καλυτεροι ευρωπαιοι ΝΒΑερς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom